uhm, hoe krijg je dat voor elkaar?quote:Op maandag 12 september 2016 15:58 schreef Amarantha het volgende:
Lol ik had nog steeds mijn Halloween outfit in de wasmand liggen.
Geen zin om uit te wassen want wasmachine al vol.quote:Op maandag 12 september 2016 15:59 schreef gianni61 het volgende:
[..]
uhm, hoe krijg je dat voor elkaar?
Mag hopen dat ie er niet al bijna een jaar ligtquote:Op maandag 12 september 2016 15:58 schreef Amarantha het volgende:
Lol ik had nog steeds mijn Halloween outfit in de wasmand liggen.
Hahaha jawel.quote:Op maandag 12 september 2016 16:00 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Mag hopen dat ie er niet al bijna een jaar ligt
ja, maar halloween is al zo'n 10 maanden geleden..quote:Op maandag 12 september 2016 15:59 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Geen zin om uit te wassen want wasmachine al vol.
Ik weet het.quote:Op maandag 12 september 2016 16:00 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ja, maar halloween is al zo'n 10 maanden geleden..
beetje zorgwekkend ditquote:Op maandag 12 september 2016 16:00 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Hahaha jawel.Het is één jurkje trouwens.
Echt tyfusgoor.quote:Op maandag 12 september 2016 16:00 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Hahaha jawel.Het is één jurkje trouwens.
hoe krijg je het voor elkaar?quote:
Wasmachine elke keer vol. En nee.quote:Op maandag 12 september 2016 16:01 schreef gianni61 het volgende:
[..]
hoe krijg je het voor elkaar?
en is het nog niet weggevreten door de motten?
ja, maar dan doe je toch dat wat het langste in die mand ligt te rotten als eerste in de wasmachine?quote:Op maandag 12 september 2016 16:02 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Wasmachine elke keer vol. En nee.
Gewoon op de hand dan toch met Wipp Express. Doe ik altijd met kwetsbaar spul.quote:Op maandag 12 september 2016 16:02 schreef Amarantha het volgende:
En ook beetje bang dat hij straks vast zit in de wasmachine.
Ja serieus. Kun je ontkennen wat je wilt, maar zo'n ding bijna een jaar in je wasmand houden is gewoon fucking smerig.quote:
Dit is ook wel het enige hoor.quote:Op maandag 12 september 2016 16:03 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ja serieus. Kun je ontkennen wat je wilt, maar zo'n ding bijna een jaar in je wasmand houden is gewoon fucking smerig.
Te laat.quote:Op maandag 12 september 2016 16:03 schreef Kurovski het volgende:
[..]
Gewoon op de hand dan toch met Wipp Express. Doe ik altijd met kwetsbaar spul.
Nee.quote:Op maandag 12 september 2016 16:05 schreef Frozen-assassin het volgende:
Bah zeg, binnenkant zeker helemaal beschimmeld
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |