Vast een statement dat ze weinig water had gedronkenquote:
Als ze nou mijn advies had opgevolgen:quote:Op zondag 11 september 2016 20:23 schreef haags_kwartiertje het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)eigt_raadslid__.html
quote:Op vrijdag 9 september 2016 00:58 schreef Doublepain het volgende:
Ik denk dat ze na vandaag moet verhuizen
Hoe zullen die lui een Audi van 80k kunnen betalen?quote:Op zondag 11 september 2016 20:23 schreef haags_kwartiertje het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)eigt_raadslid__.html
Een nekschot zou beter zijn.quote:Op zondag 11 september 2016 20:31 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Als ze nou mijn advies had opgevolgen:
[..]
Meeste van die gasten hebben gewoon een eigen bedrijf enz (schijnt)quote:Op zondag 11 september 2016 20:31 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Hoe zullen die lui een Audi van 80k kunnen betalen?
[ afbeelding ]
Dat lijkt me niet een oplossing voor haar.quote:Op zondag 11 september 2016 20:33 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Een nekschot zou beter zijn.
Voor haar niet nee.quote:Op zondag 11 september 2016 20:34 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Dat lijkt me niet een oplossing voor haar.
Dat filmpje is best grappig, hij komt uit het niets met een camera vet stoer doen en dan gaat ie boos worden omdat hij gefilmd wordt terwijl ze bezig waren met een opname.quote:
De domheid straalt er vanaf inderdaad.quote:Op zondag 11 september 2016 20:36 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Dat filmpje is best grappig, hij komt uit het niets met een camera vet stoer doen en dan gaat ie boos worden omdat hij gefilmd wordt terwijl ze bezig waren met een opname.
Logica
quote:Op zondag 11 september 2016 20:36 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Dat filmpje is best grappig, hij komt uit het niets met een camera vet stoer doen en dan gaat ie boos worden omdat hij gefilmd wordt terwijl ze bezig waren met een opname.
Logica
Ben wel teleurgesteld, ik ken zijn kanaal al sinds vlog 3? ofzo en het was uniek om een ander kijkje te krijgen maar dit slaat echt allesquote:Op zondag 11 september 2016 20:38 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
De domheid straalt er vanaf inderdaad.
Ik heb een hekel aan vloggers.quote:Op zondag 11 september 2016 20:40 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ben wel teleurgesteld, ik ken zijn kanaal al sinds vlog 3? ofzo en het was uniek om een ander kijkje te krijgen maar dit slaat echt alles
De reden dat ze eerst al op 40K subs kwamen(voordat ze in de media kwamen) was dat ze telkens beef zochten met Boef (bekende NL rapper) en dat telkens gingen uitmelken.
Thanks, moet je die vrouw zien schrikken tegen wie ze staat te praten.quote:Op zondag 11 september 2016 20:50 schreef Saind het volgende:
Je moet de extensie veranderen naar gifv en dan posten als plaatje
Lease en dan betalen ze een tijdje geen geld meer en dan gaan ze naar de volgende dealer en het zelfde trucje.quote:Op zondag 11 september 2016 20:33 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Meeste van die gasten hebben gewoon een eigen bedrijf enz (schijnt)
Bij die andere zie je die vrouw schrikken, dat zager wel grappig uit.quote:
Gezien ja.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |