Je bent een verkoper?quote:Op zaterdag 1 oktober 2016 01:14 schreef MCH het volgende:
[..]
Discogs is echt ideaal. Daar betalen ze zieke prijzen voor platen.
Soms ja.quote:
Tja, lullige is alleen dat elke offline verkoper de site ook gebruikt als referentie.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 13:56 schreef Bosbeetle het volgende:
Discogs is erg raar inderdaad daar hebben ze prijsopdrijven tot een kunst verheven.
klopt....quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 13:57 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Tja, lullige is alleen dat elke offline verkoper de site ook gebruikt als referentie.
Hier in Den Bosch heb je The Record Hustler, die heeft alles ook op discogs staan en voor dezelfde prijs in de winkel. Enerzijds dus makkelijk te checken, maar aan de andere kant weet je ook meteen dat je daar nooit goedkoop uit bent.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 14:02 schreef MCH het volgende:
Ik kwam jaren bij een platenzaak waar een paar stapels platen dubbelen lagen, wel een stuk of tien per plaat. Die lagen in een achteraf hoekje. Toch maar een keertje meegenomen want ze waren maar 1 euro. Kijk ik na al die jaren op discogs gaan ze weg voor 40-60 euro. Jammer dat vinyl tegenwoordig weer veel te hip is.
Ik zou zelf ook Discogs gebruiken om de waarde van mijn collectie te bepalen.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 13:57 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Tja, lullige is alleen dat elke offline verkoper de site ook gebruikt als referentie.
Voor de hele vinyl-hype gebeurde dat een stuk minder en kon je nog wel eens pareltjes score voor weinig, die kans is redelijk nihil geworden inmiddels.quote:Op woensdag 12 oktober 2016 13:50 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Ik zou zelf ook Discogs gebruiken om de waarde van mijn collectie te bepalen.
Kun je een mooie motor van kopen![]()
klopt ook natuurlijkquote:Op woensdag 12 oktober 2016 13:54 schreef OscarMopperkont het volgende:
Je kan altijd gewoon een lager bod doen hoor. Het zijn immers vraagprijzen.
Ik had wat LP's op marktplaats staan. Allemaal dezelfde. De ene deed een bod, de ander kocht hem voor mijn vraagprijs.
Binnenkort Utrecht weer, jammer dat ik 12.50 veel geld vind voor de inkom.quote:Op woensdag 12 oktober 2016 13:58 schreef OscarMopperkont het volgende:
Het is niet zozeer dat prijsopdrijven tot een kunst verheven is, maar eerder dat men meer informatie kan vinden over een betreffende LP.
Dus op basis van vraag en aanbod koopt en verkoopt men nu.
Daarnaast hebben we altijd nog de platenbeurzen. Gewoon noteren welke albums je zoekt en lekker ouderwets snuffelen.
dit had ik laatst bij de kringloopwinkelquote:Op woensdag 12 oktober 2016 17:02 schreef PimD het volgende:
Ieder jaar denk ik weer 'oooooeh het is weer bijna tijd voor Utrecht![]()
". En dan kom ik daar en dan denk ik 'ik heb helemaal geen zin om door die bakken ongesorteerde rommel te gaan spitten' en 'hmm online kan ik het veel gemakkelijker en goedkoper vinden'. Maar ik vrees dat ik dit jaar toch weer een keer ga
![]()
Ha, dat door het ongesorteerd bladeren heb ik ook een paar jaar geleden afgeschaftquote:Op woensdag 12 oktober 2016 17:02 schreef PimD het volgende:
Ieder jaar denk ik weer 'oooooeh het is weer bijna tijd voor Utrecht![]()
". En dan kom ik daar en dan denk ik 'ik heb helemaal geen zin om door die bakken ongesorteerde rommel te gaan spitten' en 'hmm online kan ik het veel gemakkelijker en goedkoper vinden'. Maar ik vrees dat ik dit jaar toch weer een keer ga
![]()
Dus koopje scoren in Utrecht zit er niet bij?quote:Op woensdag 12 oktober 2016 17:02 schreef PimD het volgende:
Ieder jaar denk ik weer 'oooooeh het is weer bijna tijd voor Utrecht![]()
". En dan kom ik daar en dan denk ik 'ik heb helemaal geen zin om door die bakken ongesorteerde rommel te gaan spitten' en 'hmm online kan ik het veel gemakkelijker en goedkoper vinden'. Maar ik vrees dat ik dit jaar toch weer een keer ga
![]()
ga naar de kringloop....vind je genoeg koopjes.quote:Op zondag 30 oktober 2016 11:54 schreef MCH het volgende:
[..]
Dus koopje scoren in Utrecht zit er niet bij?
Jij komt niet al te snugger over, speel je dat of ben je echt dom?quote:Op zondag 30 oktober 2016 12:20 schreef Anthonie24 het volgende:
[..]
ga naar de kringloop....vind je genoeg koopjes.
ik heb net een scheet gelaten over jouw profiel. ben ik nu dom of slim?.....jij mag het bepalen.quote:Op zondag 30 oktober 2016 12:35 schreef MCH het volgende:
[..]
Jij komt niet al te snugger over, speel je dat of ben je echt dom?
goede grap vogeltjesdansquote:Op zondag 30 oktober 2016 12:59 schreef Anthonie24 het volgende:
[..]
ik heb net een scheet gelaten over jouw profiel. ben ik nu dom of slim?.....jij mag het bepalen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop