Het is net het Voedingscentrum, allemaal een zooitje corrupt.quote:Op zondag 4 september 2016 17:53 schreef Underdoggy het volgende:
NIBUD is sowieso dwaze instelling... Vooral omtrent zaken als zakgeld, kostgeld etc.
quote:Op zondag 4 september 2016 17:53 schreef Plompzakker het volgende:
Waarschijnlijk is hun uitkering niet hoog genoeg
Dan moet je schenkbelasting betalen.quote:Op zondag 4 september 2016 17:54 schreef hugecooll het volgende:
Er zijn ook ouders die dat kostgeld apart zetten en teruggeven als de kinderen het huis uit gaan
Ik ken ook mensen die elke maand hun stufi overmaken naar hun ouders, omdat zij het collegegeld betalen.quote:Op zondag 4 september 2016 17:55 schreef SjefCock het volgende:
Neem dan geen kinderen, denk ik dan. Als je van plan bent aan je kinderen nog geld te gaan verdienen ben je een ontzettende lutser.
Dat ze moeten lenen of betalen voor hun vervolgstudie vind ik wel niet meer dan logisch, ik lever zelf ook maandelijks mijn 103 euro stufi in aan mijn ouders, die vervolgens de gehele studie/boeken en shit betalen. Dus prima deal vind ik.
Geld vragen aan een 12 jarige
Geen geld meer voor BlueBastards/huismerk ribbelchips
jij bent zo lekker wereldvreemdquote:Op zondag 4 september 2016 17:55 schreef IDkaart het volgende:
[..]
Dan moet je schenkbelasting betalen.![]()
Tis echt zo want mijn vader kreeg altijd maar 2000 euro per jaar zakgeld van mijn opa omdat hij anders belasting moet betalen.quote:
ja dit bedoel ik dusquote:Op zondag 4 september 2016 17:59 schreef IDkaart het volgende:
[..]
Tis echt zo want mijn vader kreeg altijd maar 2000 euro per jaar zakgeld van mijn opa omdat hij anders belasting moet betalen.En nu zit mijn opa in het verpleeghuis en moet hij meer eigen bijdrage betalen, omdat hij teveel spaargeld heeft. Maar hij kon het niet weggeven want anders moest hij geld gaan geven aan de belasting.
Maken wij een deal, als je ouders later niet meer kunnen dan neem jij ze in huis, GRATIS!quote:Op zondag 4 september 2016 17:59 schreef n1ek- het volgende:
Ja is ook fukking skeer, koop dan geen kinderen
gap, ik heb niet om dit leven gevraagd killquote:Op zondag 4 september 2016 18:01 schreef halfway het volgende:
[..]
Maken wij een deal, als je ouders later niet meer kunnen dan neem jij ze in huis, GRATIS!
Oke?
Zonder twijfel, deal.quote:Op zondag 4 september 2016 18:01 schreef halfway het volgende:
[..]
Maken wij een deal, als je ouders later niet meer kunnen dan neem jij ze in huis, GRATIS!
Oke?
Sowieso een stuk beter idee dan bij je ouders blijven plakken tot 20+quote:Op zondag 4 september 2016 17:54 schreef halfway het volgende:
¤70 per maand mogen ze mij betalen en anders gaan ze maar lekker op hun zelf wonen a 10x zoveel.
Dit inderdaad. Toen ik 18 was kregen mijn ouders geen kinderbijslag meer, maar zat ik nog op het vwo. Idem mijn broertje. Dan eis je toch ook geen kostgeld?quote:Op zondag 4 september 2016 18:08 schreef broodnodig.brood.nodig. het volgende:
Sowieso kostgeld laten betalen
Als ik een kind zou hebben, zou ik het kind nóóit kostgeld laten betalen, het is immers je kind.
Je eigen kind laten betalen voor dat kleine beetje g / w / e - en misschien wat eten...![]()
Je eigen kind rippen voor 7 tientjesquote:Op zondag 4 september 2016 17:54 schreef halfway het volgende:
¤70 per maand mogen ze mij betalen en anders gaan ze maar lekker op hun zelf wonen a 10x zoveel.
ook belastingen en zoquote:Op zondag 4 september 2016 18:08 schreef broodnodig.brood.nodig. het volgende:
Sowieso kostgeld laten betalen
Als ik een kind zou hebben, zou ik het kind nóóit kostgeld laten betalen, het is immers je kind.
Je eigen kind laten betalen voor dat kleine beetje g / w / e - en misschien wat eten...![]()
Ik betaal de hypo, gwl, voedsel.quote:Op zondag 4 september 2016 18:13 schreef broodnodig.brood.nodig. het volgende:
[..]
Je eigen kind rippen voor 7 tientjes![]()
![]()
Je noemt hier allemaal dingen die zij zelf kunnen kopen en niet persé nodig zijn, dan vind ik 70 euro wel logisch.quote:Op zondag 4 september 2016 18:22 schreef halfway het volgende:
[..]
Ik betaal de hypo, gwl, voedsel.
Die ¤70 is voor het snellere internet, het veel langere douchen, de extra gewenste merk cola en chips, het extra warm houden van hun kamer, het meeliften op de Wa verzekering, de door ons betaalde begrafenisverzekering.
Gratis wonen dus, maar ze mogen gaan hoor!
Ja maar dat doen ze niet want hotel mama.quote:Op zondag 4 september 2016 18:24 schreef IDkaart het volgende:
[..]
Je noemt hier allemaal dingen die zij zelf kunnen kopen en niet persé nodig zijn, dan vind ik 70 euro wel logisch.
Tijd om ze zelfstandig te laten worden?quote:Op zondag 4 september 2016 18:28 schreef halfway het volgende:
[..]
Ja maar dat doen ze niet want hotel mama.
Het langere douchen? extra warm houden van hun kamer? Really...?quote:Op zondag 4 september 2016 18:22 schreef halfway het volgende:
[..]
Ik betaal de hypo, gwl, voedsel.
Die ¤70 is voor het snellere internet, het veel langere douchen, de extra gewenste merk cola en chips, het extra warm houden van hun kamer, het meeliften op de Wa verzekering, de door ons betaalde begrafenisverzekering.
Gratis wonen dus, maar ze mogen gaan hoor!
Precies.quote:Op zondag 4 september 2016 19:21 schreef smeerpijp. het volgende:
[..]
Begin dan gewoon niet aan kinderen aub.
Na het avond eten even de weegschaal en de calculator op tafel zodat de kosten van het eten wel even pro rato verdeeld kunnen worden uiteraardquote:Op zondag 4 september 2016 19:26 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Precies.
En kinderen heb je je hele leven lang. Het is niet zo dat als ze 16/18 zijn, dat het dan wel genoeg is geweest.
Ook de reden waarom ik nog steeds geen kinderen heb. Je zit er je hele leven aan vast (als alles goed gaat).
Nederlanders ten voeten uit...quote:Op zondag 4 september 2016 19:30 schreef Aiciu het volgende:
Nederlanders
Waarom zijn Nederlanders zo gierig?
Als je aan kinderen begint moet je voor ze zorgen, net zoals wij dat doen zodra zij met pensioen zijn en af en toe een financieel steuntje kunnen gebruiken.
Maar nee, profiteren van je kinderen, op hun 18e het huis uit en dus zijn de kinderen mad en schoppen ze de ouders in het bejaardenhuis. Lekker caren om je familie![]()
NederlandersRaar volk.
Oh ja, en op vakantie van het pensioengeld van een dementerende oma. Ik ken serieus dit soort mensenquote:Op zondag 4 september 2016 19:32 schreef smeerpijp. het volgende:
[..]
Nederlanders ten voeten uit...
Maarja....waarom zou je het geld aan oma of de kinderen uitgeven als het ook bij je nieuwe occasion kan doen? Want we moeten vooral niet onderdoen aan de buren.
En dan als er ergens iets te verdelen valt als een erfenis er als de kippen bij zijn om als eerste een graai uit de zak te mogen doen. Dat ze 1x per jaar op bezoek kwamen maakt dan niets meer uit.... Want ikke ikke ikke, en voor geld doen we allesquote:Op zondag 4 september 2016 19:34 schreef Aiciu het volgende:
[..]
Oh ja, en op vakantie van het pensioengeld van een dementerende oma. Ik ken serieus dit soort mensen
Echt zoquote:Op zondag 4 september 2016 19:35 schreef smeerpijp. het volgende:
[..]
En dan als er ergens iets te verdelen valt als een erfenis er als de kippen bij zijn om als eerste een graai uit de zak te mogen doen. Dat ze 1x per jaar op bezoek kwamen maakt dan niets meer uit.... Want ikke ikke ikke, en voor geld doen we alles
Prima...als je m'n eten maar wel even bovenaan de trap zet zodat ik het lekker op m'n bureaustoel en surfend over het wereld wijde web naar binnen kan schuiven.quote:Op zondag 4 september 2016 19:34 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Als mijn kind een fokker zou zijn van 34 die heel de dag op zolder zit te fokken zou ik wel kostgeld vragen.
Ik schrik ook best van die reacties op dat forum in de OP.quote:Op zondag 4 september 2016 19:29 schreef smeerpijp. het volgende:
[..]
Na het avond eten even de weegschaal en de calculator op tafel zodat de kosten van het eten wel even pro rato verdeeld kunnen worden uiteraard![]()
Het warm houden van hun kamer....hoe fokking triest kun je zijn. Ik hoop dat dat trollen was.
Dan komt er 20% bij.quote:Op zondag 4 september 2016 19:37 schreef smeerpijp. het volgende:
[..]
Prima...als je m'n eten maar wel even bovenaan de trap zet zodat ik het lekker op m'n bureaustoel en surfend over het wereld wijde web naar binnen kan schuiven.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Hikikomoriquote:Op zondag 4 september 2016 19:37 schreef smeerpijp. het volgende:
[..]
Prima...als je m'n eten maar wel even bovenaan de trap zet zodat ik het lekker op m'n bureaustoel en surfend over het wereld wijde web naar binnen kan schuiven.
Heb geen kinderen maar mocht ik in de situatie komen laat ik wel even goed vastleggen naar wie wat gaat.quote:
Een beetje goede vader legt het bordje eten naast zijn toetsenbord neer, zodat zijn fok!ende zoon niet extra op hoeft te staan.quote:
Maak je druk joh, ik betaal de hypotheek voor wie? Juist voor hun erfenis.quote:Op zondag 4 september 2016 19:21 schreef smeerpijp. het volgende:
[..]
Het langere douchen? extra warm houden van hun kamer? Really...?![]()
En die WA verzekering betaal je sws, wel of geen kinderen, de premie is waarschijnlijk niet heel veel hoger.
Begin dan gewoon niet aan kinderen aub.
[ afbeelding ]
Extra snel internet pakket kan ik nog inkomen als je daar zelf verder totaal geen belang bij hebt.
Dus ipv dat dat geld nu vast bij ze terecht komt, juist in de tijd waarin ze het hardste nodig hebben bewaar je het liever tot je dood bent en als er dan nog wat van over is mogen ze het hebben?quote:Op zondag 4 september 2016 19:50 schreef halfway het volgende:
[..]
Maak je druk joh, ik betaal de hypotheek voor wie? Juist voor hun erfenis.
Triest dat er zulke mensen bestaan.quote:Op zondag 4 september 2016 18:22 schreef halfway het volgende:
[..]
Ik betaal de hypo, gwl, voedsel.
Die ¤70 is voor het snellere internet, het veel langere douchen, de extra gewenste merk cola en chips, het extra warm houden van hun kamer, het meeliften op de Wa verzekering, de door ons betaalde begrafenisverzekering.
Gratis wonen dus, maar ze mogen gaan hoor!
Het forum van Ouders.nl moet je ook niet heel serieus nemen. Ik moet zeggen dat ik het niet heel goed ken, maar de keren dat ik daar kijk denk ik meestal "God wat is dit triest".quote:Op zondag 4 september 2016 19:38 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ik schrik ook best van die reacties op dat forum in de OP.
Die vader wil zijn zoon kostgeld laten betalen van ¤100 per maand. Zoon verdient ¤1300 per maand.
En dan zie je dus reacties van ouders die bijvoorbeeld zeggen hij moet op zijn minst ¤500 aan kostgeld betalen. En dat ¤100 toch echt veel te weinig is!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |