Homoseksualiteit werd niet 'als raar" gezien maar als tegennatuurlijk. Een homoseksueel was een freak of nature, een gedrocht, iemand die fysiek en geestelijk niet in orde is. Niet iemand die voor een "afwijkende mening" koos en daar de verantwoordelijkheid voor kan dragen, maar iemand die in zijn hele zijn "fout" is. Met de tijd is die visie bijgesteld.quote:Op zondag 4 september 2016 15:03 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Een groot deel van de Nederlanders vindt dat dus helemaal niet zo raar, maar durft daar niet voor uit te komen. Nu niet direct het volgende voorbeeld gaan wegwuiven, maar vergelijk het met homoseksualiteit, waar mensen (vroeger) ook niet voor uit durfden komen, omdat het als raar werd gezien. Wat dat betreft is het een soort 'coming out'. Er rust een stigma/taboe op, maar dan voornamelijk onder hoger opgeleiden.
Er staat niet zwart op wit dat er consequenties aan verbonden zijn dat geef ik je gelijk. Het zelfde geldt voor de schooldirecteur.quote:Op zondag 4 september 2016 15:09 schreef erodome het volgende:
[..]
Ben het ermee eens dat de vraag raar is, behalve dan als het een gewoon gesprek was op de werkvloer ipv dat het "in het grote boek" ging en je daar dus zakelijk op aangekeken wordt.
Dat anderen het logisch vinden geen pvv aan te hangen op dat niveau is hun mening, kan je het mee eens zijn of oneens, maar gaat niet over uitsluiting als er geen consequentie's aanzitten en men dus niet uitgesloten wordt.
Ik weet dat het moeilijker is om aan een baan te komen als moslim (ik heb dat namelijk zelf ervaren), maar ik maak daar geen issue van. Ik kan het begrijpen als een werkgever wat moeilijker doet met het aannemen van een moslim of in mijn geval een Marokkaan. De huidige situatie zit nou eenmaal zo in elkaar dat zoiets gebeurt, eerlijk is eelijk: Marokkanen in Nederland maken er een zooitje van. Als ik een werkgever was had ik alleen Polen aangenomen, niet eens Nederlanders...quote:Op zondag 4 september 2016 15:10 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Daar kan ik inkomen. Toch zou het jou ook bekend moeten zijn dat je als moslim soms afgewezen wordt bij banen omdat je moslims bent, de PVV'er kent dus nu ditzelfde.
Dan kunnen we gaan schermen met de een die het de ander gunt. Je houdt zo het probleem in stand. We kunnen ook het feit an sich veroordelen. Zowel moslims als PVV'ers maken imho een zelfde kans op een baan naar gelang de geschiktheid van de functie op basis van kennis en niet op politieke voorkeur of geloofsovertuiging.
Behalve dat het bij moslims bewezen is dat dat gebeurd, of beter gezegd bij een naam die doet vermoeden dat iemand moslim is of roots heeft in een land met een islamitsche insteek.quote:Op zondag 4 september 2016 15:10 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Daar kan ik inkomen. Toch zou het jou ook bekend moeten zijn dat je als moslim soms afgewezen wordt bij banen omdat je moslims bent, de PVV'er kent dus nu ditzelfde.
Dan kunnen we gaan schermen met de een die het de ander gunt. Je houdt zo het probleem in stand. We kunnen ook het feit an sich veroordelen. Zowel moslims als PVV'ers maken imho een zelfde kans op een baan naar gelang de geschiktheid van de functie op basis van kennis en niet op politieke voorkeur of geloofsovertuiging.
Doe eens een voorbeeld dat een moslim werd afgewezen om het zijn van moslim? Ik ken enkel voorbeelden dat mensen werden afgewezen omdat ze een naam hadden die uit het buitenland afkomstig is. Dat is iets heel anders.quote:Op zondag 4 september 2016 15:10 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Daar kan ik inkomen. Toch zou het jou ook bekend moeten zijn dat je als moslim soms afgewezen wordt bij banen omdat je moslims bent, de PVV'er kent dus nu ditzelfde.
Dan kunnen we gaan schermen met de een die het de ander gunt. Je houdt zo het probleem in stand. We kunnen ook het feit an sich veroordelen. Zowel moslims als PVV'ers maken imho een zelfde kans op een baan naar gelang de geschiktheid van de functie op basis van kennis en niet op politieke voorkeur of geloofsovertuiging.
Oké.. Dus jij steunt het werk van bijvoorbeeld Sylvana Simons die dit gevoelige en pijnlijke onderwerp ook maatschappelijk bespreekbaar wil maken?quote:Op zondag 4 september 2016 15:11 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Er staat niet zwart op wit dat er consequenties aan verbonden zijn dat geef ik je gelijk. Het zelfde geldt voor de schooldirecteur.
Ditzelfde geldt natuurlijk ook voor een gelovige die wordt afgewezen omdat hij gelooft. Daar staat ook niet zwart op wit dat iemand niet mag geloven.
Toch gebeurt het en ik heb niet de illusie daar iets aan te kunnen doen behalve het bespreekbaar maken.
Daar gaat de vergelijking dus mank. Maar als je bij een mening wel mag worden gestigmatiseerd, wat is dan je probleem met PVV'ers die moslims stigmatiseren?quote:Op zondag 4 september 2016 15:10 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Maar niet alles wat gedeeltelijk overeenkomt is ook een goede vergelijking. Maar blijkbaar vind jij dat in dit geval wel. Vertel mij dan eens waarom seksuele geaardheid het zelfde is als een mening?
Ja hoor, Sylvana Simons heeft soms best goede punten waarbij ik soms twijfel of dit het juiste moment is om het aan te kaarten. Maar ik ben helemaal niet anti Simons. Vind het wel dubieus dat ze zich bij DENK heeft aangesloten, maar dat is een andere discussie.quote:Op zondag 4 september 2016 15:13 schreef Ryon het volgende:
[..]
Oké.. Dus jij steunt het werk van bijvoorbeeld Sylvana Simons die dit gevoelige en pijnlijke onderwerp ook maatschappelijk bespreekbaar wil maken?
Daar heb je gelijk in en ik vind dat je het goed oppakt. Alleen vind ik niet dat het zo hoort te zijn.quote:Op zondag 4 september 2016 15:12 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Ik weet dat het moeilijker is om aan een baan te komen als moslim (ik heb dat namelijk zelf ervaren), maar ik maak daar geen issue van. Ik kan het begrijpen als een werkgever wat moeilijker doet met het aannemen van een moslim of in mijn geval een Marokkaan. De huidige situatie zit nou eenmaal zo in elkaar dat zoiets gebeurt, eerlijk is eelijk: Marokkanen in Nederland maken er een zooitje van. Als ik een werkgever was had ik alleen Polen aangenomen, niet eens Nederlanders...
Wie heeft het over stigmatiseren? Ik heb het enkel over individueel uitsluiten. Van mij hoeft een PVV-er echt niet iemand aan te nemen die een mening heeft die relevant is voor die functie en niet past volgens die PVV'er. Dat is iets anders dan de vrijheid van geloof, vereniging en onderwijs willen afschaffen.quote:Op zondag 4 september 2016 15:15 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Daar gaat de vergelijking dus mank. Maar als je bij een mening wel mag worden gestigmatiseerd, wat is dan je probleem met PVV'ers die moslims stigmatiseren?
Door stukken als deze komt het debat op gang. Dat het bij moslims met zekerheid gebeurt en bij PVV'ers waarschijnlijk is wel een verschil dat een onderzoek waard is imho.quote:Op zondag 4 september 2016 15:12 schreef erodome het volgende:
[..]
Behalve dat het bij moslims bewezen is dat dat gebeurd, of beter gezegd bij een naam die doet vermoeden dat iemand moslim is of roots heeft in een land met een islamitsche insteek.
En dat bij pvv-ers op nog geen enkele manier bewezen is. Ik alleen maar hoor over een gevoel, maar niets over werkelijke consequentie's.
Die heb ik niet, maar het is wel algemeen bekend dat allochtonen meer moeite hebben met het vinden van een baan dan autochtonen.quote:Op zondag 4 september 2016 15:13 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Doe eens een voorbeeld dat een moslim werd afgewezen om het zijn van moslim? Ik ken enkel voorbeelden dat mensen werden afgewezen omdat ze een naam hadden die uit het buitenland afkomstig is. Dat is iets heel anders.
Ja, maar dat heeft geen (bewezen) verband met een geloof/mening.quote:Op zondag 4 september 2016 15:19 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Die heb ik niet, maar het is wel algemeen bekend dat allochtonen meer moeite hebben met het vinden van een baan dan autochtonen.
Geef me eens een voorbeeld van die afwijzing dan? Behalve een bejaarde, gepensioneerde man die dénkt dat je geen schoolhoofd kan zijn als je pvv stemt?quote:Op zondag 4 september 2016 14:22 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Waar baseer je dat op? Er is niet over gestemd en zo'n afwijzing kom van enkele lieden. Domme post.
Precies en daarom heb ik ook vrij weinig vertrouwen in iemand die PVV stemt. Als je achter aantoonbaar niet te realiseren standpunten en kretologie aanloopt dan geeft dat gewoon geen vertrouwen in de kwaliteit van die mensen.quote:In het professionele leven worden mensen beoordeeld op grond van hun kwaliteit en handelingen.
Oh, wereld van verschil inderdaad.quote:Op zondag 4 september 2016 15:18 schreef Tja..1986 het volgende:
Wie heeft het over stigmatiseren? Ik heb het enkel over individueel uitsluiten.
Het rare is dat het debat als het om allochtonen ging op gang kwam door concrete voorbeelden. Nu door iemand die denkt dat hij niet meer aangenomen zou worden maar ondertussen 72 is.. Tja.. Waarom zou je daar een debat over willen voeren?quote:Op zondag 4 september 2016 15:19 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Door stukken als deze komt het debat op gang. Dat het bij moslims met zekerheid gebeurt en bij PVV'ers waarschijnlijk is wel een verschil dat een onderzoek waard is imho.
Helaas valt er met de zeloten uit de socialistische kerk niet te praten. Zij hebben, net als andere religieuze extremisten de waarheid in pacht. Overigens zijn deze er zeker ook aan rechterzijde. Maar het adagium: omdat je minder hebt dan de rest ben je een slachtoffer gaat gewoon niet altijd op.quote:Op zondag 4 september 2016 14:26 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
En ik. Je het zou eens tijd worden dat er wat meer aandacht voor komt voor dit soort klassen ongelijkheid. Dit prima vinden is echt schandalig. Hameren op gelijkheid betreffende vluchtelingen en verdragen maar zelf gewoon een complete groep weg zetten als onwaardig.
Ernstige zaak.
Ja. Ik wil helemaal niemand een stempel geven namelijk. Ik heb alleen geen behoefte aan mensen met bepaalde ideeën. Dat is dan weer mijn vrijheid. Maar als een PVV'er een school wil stichten en daar hoofd van wil worden kan dat gewoon hoor.quote:Op zondag 4 september 2016 15:22 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Oh, wereld van verschil inderdaad.
Het persoonlijk voorbeeld heb ik gegeven en is niet direct een afwijzing. Daar gaat het artikel over.quote:Op zondag 4 september 2016 15:22 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Geef me eens een voorbeeld van die afwijzing dan? Behalve een bejaarde, gepensioneerde man die dénkt dat je geen schoolhoofd kan zijn als je pvv stemt?
Wat vind je van de kwaliteit van mensen die in een god geloven dan?quote:Op zondag 4 september 2016 15:22 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Precies en daarom heb ik ook vrij weinig vertrouwen in iemand die PVV stemt. Als je achter aantoonbaar niet te realiseren standpunten en kretologie aanloopt dan geeft dat gewoon geen vertrouwen in de kwaliteit van die mensen.
Zolang ik niet kan bewijzen dat god niet bestaat vind ik de standpunten van Wilders idioter.quote:Op zondag 4 september 2016 15:26 schreef vanBoeschoten het volgende:
[..]
Wat vind je van de kwaliteit van mensen die in een god geloven dan?
Wat je ook van Wilders vindt, geloven in een god is sowieso debieler.
Over dat voorbeeld gesproken. Waarom is het kwalijk als ik geen zakelijke transacties wil doen met PVV-stemmers? Is dat niet mijn vrijheid?quote:Op zondag 4 september 2016 15:25 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Het persoonlijk voorbeeld heb ik gegeven en is niet direct een afwijzing. Daar gaat het artikel over.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoeveel bewijzen heb je nodig?quote:Op zondag 4 september 2016 15:27 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Zolang ik niet kan bewijzen dat god niet bestaat vind ik de standpunten van Wilders idioter.
quote:Op zondag 4 september 2016 15:29 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Over dat voorbeeld gesproken. Waarom is het kwalijk als ik geen zakelijke transacties wil doen met PVV-stemmers? Is dat niet mijn vrijheid?Daarmee scheer je alle PVV'ers over een kam. Vind niet dat je er vanuit mag gaan dat elke PVV'er direct gedachten heeft die volledig incompatibel zijn met je bedrijf.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Daarvoor zou je toch echt wat dieper in de materie moeten duiken.
Wat heeft het compatibel zijn met mijn bedrijf er mee te maken? Ik ben gewoon vrij om geen zaken te doen met mensen met wie ik dat niet wil.quote:Op zondag 4 september 2016 15:30 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Daarmee scheer je alle PVV'ers over een kam. Vind niet dat je er vanuit mag gaan dat elke PVV'er direct gedachten heeft die volledig incompatibel zijn met je bedrijf.
Daarvoor zou je toch echt wat dieper in de materie moeten duiken.
Nou als het geen afwijzing is, lijkt me de slachtofferrol en het gecalimero me hier niet bepaald op zijn plaats om een 'artikel' wat van aannames aan elkaar hangt.quote:Op zondag 4 september 2016 15:25 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Het persoonlijk voorbeeld heb ik gegeven en is niet direct een afwijzing. Daar gaat het artikel over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |