Je vergeet de underslash.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:46 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGS KWARTIERTJE
O hoiquote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:46 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGS KWARTIERTJE
Denk dat een deel van die groep in overweldigende mate Trump stemt. De conservatievere working class kiezer uit het zuiden en uit de rust belt, dat is Trump's aanhang. HW Bush was natuurlijk ook een redelijk progressieve republikein.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:45 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ik denk dat er weinig mensen zijn die op Clinton stemden in 92 en 96 en nu op Trump. Ik voorspel dat Trump bij de verkiezingen het gehele zuiden wint, ms met uitzondering van Florida.
Ah oke, ja is wel meest logische keuze om te maken though.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:45 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Bij ons niet, Buitenlandstage was ook om je eigen language skills op te krikken.
Goldwater was zeker geen Trump.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nou ja, ook daar veel gelazer in de jaren '60... Types als Rockefeller en Nixon gruwden van de idee dat iemand als Goldwater als kandidaat werd gekozen.
Dit klinkt echt voor geen meter, wist je dat?quote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:47 schreef Etsu het volgende:
[..]
HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGSUNDERSLASHKWARTIERTJE
Ja, maar ik denk niet dat veel working class blanke zuiderlingen uberhaupt democratisch hebben gestemd sinds de jaren '70.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:47 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Denk dat een deel van die groep in overweldigende mate Trump stemt. De conservatievere working class kiezer uit het zuiden en uit de rust belt, dat is Trump's aanhang. HW Bush was natuurlijk ook een redelijk progressieve republikein.
Ja, weet ik, maar het is niet mijn username dus dat boeit me niet.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:47 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Dit klinkt echt voor geen meter, wist je dat?
Ik denk een kale sportieve man die gehecht is aan zijn vrijheidquote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:43 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Wie zou het als eerste hebben gepost denk je?
Ik vind het raar dat dat mag maar zal wel.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:47 schreef Crip het volgende:
[..]
Ah oke, ja is wel meest logische keuze om te maken though.
zou in principe gwn naar marokko kunnen gaan bij fam en op nearby school engels geven en dn weer chillen met fam. Gaat niet echt bevorderend zijn voor je language skills perse maar wel je teaching.
Integendeel, een erudiet man die later de GOP verliet omdat hij het te religieus vond worden..quote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:47 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Goldwater was zeker geen Trump.
Ja lachen, bijna net zo leuk als belgradoquote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:47 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Hoe was het op vakantie?
hihiquote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:48 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ja, weet ik, maar het is niet mijn username dus dat boeit me niet.
Wel op Clinton en ook deels op Wquote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:47 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, maar ik denk niet dat veel working class blanke zuiderlingen uberhaupt democratisch hebben gestemd sinds de jaren '70.
Goede gokquote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:48 schreef HPLC het volgende:
[..]
Ik denk een kale sportieve man die gehecht is aan zijn vrijheid
Tof!quote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:48 schreef NoelGallagher het volgende:
[..]
Ja lachen, bijna net zo leuk als belgrado
Dat vraag ik me echt af... Clinton was absoluut niet universeel geliefd in het zuiden.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 22:48 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Wel op Clinton en ook deels op W
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |