Voorkomen dat mensen in vrijheid hun religie kunnen beleven wel, dat jij het opvat als een agressieve ideologie is verder dan weinig relevant meer. In het verleden zijn die argumenten al zo vaak gebruikt om onschuldige mensen te vervolgen en erger.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:52 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dat zijn jouw woorden. Het verbieden van een agressieve ideologie, die in het rijtje nazisme en communisme thuis hoort, heeft niets te maken met etnisch zuiveren.
Gezinnen met 5 kinderen, waaraan we de gevolgen van de overbevolking te danken hebben, zijn vooral allochtone gezinnen en extreem-christelijke gezinnen. Die stemmen op andere partijen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:53 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Moeten Henk en Ingrid niet. Het zou me niets verbazen als de gemiddelde PVV-stemmer netto-ontvanger van belastinggeld is. Uitkering, vijf kinderen, een abonnement op iedere subsidie die je maar kunt bedenken.
En dan nog durven janken dat ze meer willen.
De islam is geen religie, maar een totalitaire ideologie met religieuze trekjes.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:54 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Voorkomen dat mensen in vrijheid hun religie kunnen beleven wel, dat jij het opvat als een agressieve ideologie is verder dan weinig relevant meer. In het verleden zijn die argumenten al zo vaak gebruikt om onschuldige mensen te vervolgen en erger.
Wellicht is het een totalitaire ideologie, maar het is zeker óók een religie. Voor verreweg de meeste moslims hebben aanslagen, boerka's en zwembadverkrachtingen helemaal niets met de islam te maken.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:55 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
De islam is geen religie, maar een totalitaire ideologie met religieuze trekjes.
Ja bla bla bla, maar als een moslim het wel een religie vindt en op basis van de koran kan aantonen dat het een religieuze opvatting is valt het gewoon onder de vrijheid van godsdienst wat jij er ook van vindt. Ook het vliegende spaghetti monster kan er onder vallen zo hebben de rechters laatst nog weer geoordeeld. Het gaat niet om wat jij of ik ervan vinden maar wat de moslim vindt.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:55 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
De islam is geen religie, maar een totalitaire ideologie met religieuze trekjes.
Niets van al deze ellende gaat in tegen de koran. 99,99% van alle moslims die niets met aanslagen en verkrachtingen te maken hebben stemmen er zwijgend mee in.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:58 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Wellicht is het een totalitaire ideologie, maar het is zeker óók een religie. Voor verreweg de meeste moslims hebben aanslagen, boerka's en zwembadverkrachtingen helemaal niets met de islam te maken.
Een paar weken in Oost-Europa zitten is genoeg om te ervaren hoe rustig, veilig en schoon een land zonder islam is.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:00 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ja bla bla bla, maar als een moslim het wel een religie vindt en op basis van de koran kan aantonen dat het een religieuze opvatting is valt het gewoon onder de vrijheid van godsdienst wat jij er ook van vindt. Ook het vliegende spaghetti monster kan er onder vallen zo hebben de rechters laatst nog weer geoordeeld. Het gaat niet om wat jij of ik ervan vinden maar wat de moslim vindt.
Je zou je er eens in moeten verdiepen in plaats van dingen te herhalen die je gehoord hebt maar ook dat is aan dovemansoren gericht dat heb ik je immers ook al zo vaak verteld.
Tuurlijk joh. Op de PVV stemmen alleen hoogopgeleide blonde arische übermenschen met een salaris met zes nullen, een IQ van 140 en een pik van 30cm.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:55 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Gezinnen met 5 kinderen, waaraan we de gevolgen van de overbevolking te danken hebben, zijn vooral allochtone gezinnen en extreem-christelijke gezinnen. Die stemmen op andere partijen.
Ach ja dan komt de volgende fase in een discussie met je, wat heb je al die tijd gedaan het was hier zo rustig, was je opgenomen ergens waar geen internet was?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:03 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Een paar weken in Oost-Europa zitten is genoeg om te ervaren hoe rustig, veilig en schoon een land zonder islam is.
Het idee was altijd dat PVV-stemmers laagopgeleiden waren. Maar het zijn in toenemende mate hogeropgeleiden. De uitkeringstrekkers blijven bij PvdA en SP hangen. De PVV is namelijk vrij hard tegen mensen met een uitkering.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:03 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Tuurlijk joh. Op de PVV stemmen alleen hoogopgeleide blonde arische übermenschen met een salaris met zes nullen, een IQ van 140 en een pik van 30cm.
Zie het nou eens onder ogen: de aanhangers van de PVV zijn hoofdzakelijk de kanslozen in de maatschappij. Domme mensen, luie mensen, dat soort volk. Precies degenen op wie Wilders zo afgeeft, maar dan zonder kleurtje. De enige reden dat die mensen immigranten weg willen hebben, is om geen concurrentie te hebben bij het leegroven van uitkerings- en subsidiekassen.
Een paar weken in oorden waar geen Afrikanen en moslims zijn, en verder nog hard aan het werk even zonder dit forum.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:05 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ach ja dan komt de volgende fase in een discussie met je, wat heb je al die tijd gedaan het was hier zo rustig, was je opgenomen ergens waar geen internet was?
Er zijn meer dan genoeg goede alternatieven, maar 1 op de 3 laagopgeleiden is te dom om dat te snappen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:08 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Het idee was altijd dat PVV-stemmers laagopgeleiden waren. Maar het zijn in toenemende mate hogeropgeleiden. De uitkeringstrekkers blijven bij PvdA en SP hangen. De PVV is namelijk vrij hard tegen mensen met een uitkering.
http://politiek.tpo.nl/20(...)vergelopen-naar-pvv/
Onder laagopgeleiden is de PVV het grootst, maar het aantal hoogopgeleiden neemt steeds meer toe.
Verklaring is simpel: De PVV is alles behalve perfect. Dat blijkt nu weer uit dit verkiezingsprogramma dat niet meer is dan een vodje. Een hogeropgeleide zal zich daar sneller aan storen. Maar helaas er is geen alternatief dus ondanks deze fouten zal er toch steeds meer PVV gestemd worden. Er is geen enkele partij die het lef heeft om de grenzen te sluiten, terwijl dat hard nodig is.
Niet als je tegen de multiculturele samenleving en de grenzen wilt sluiten voor niet-westerlingen. Dan heb je alleen PVV en VNL.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:11 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Er zijn meer dan genoeg goede alternatieven, maar 1 op de 3 laagopgeleiden is te dom om dat te snappen.
Als jij nou oprot naar polen, dan blijven wij chillen in onze multicultiwoonwijken met heerlijke broodjes döner en falafel.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:09 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Een paar weken in oorden waar geen Afrikanen en moslims zijn, en verder nog hard aan het werk even zonder dit forum.
Het beste kun je niet voeden en hem helemaal gelijk geven. Anders wordt het een langdurige ellende met te veel aandacht, waar het uiteraard om te doen is.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:05 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Ach ja dan komt de volgende fase in een discussie met je, wat heb je al die tijd gedaan het was hier zo rustig, was je opgenomen ergens waar geen internet was?
Als je daartegen bent, ben je dan ook een rasmongool, een racist of allebei.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:12 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Niet als je tegen de multiculturele samenleving en de grenzen wilt sluiten voor niet-westerlingen. Dan heb je alleen PVV en VNL.
Het is waarschijnlijk omgekeerd.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 14:53 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Moeten Henk en Ingrid niet. Het zou me niets verbazen als de gemiddelde PVV-stemmer netto-ontvanger van belastinggeld is. Uitkering, vijf kinderen, een abonnement op iedere subsidie die je maar kunt bedenken.
En dan nog durven janken dat ze meer willen.
Deze post raakt de kern van het probleem: Tegen de import van moslims en Afrikanen zijn, die overbevolking, onveiligheid en afbraak van onze cultuur hebben gebracht, levert dit soort scheldpartijen op. Of nog erger: Fysiek geweld.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:13 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Als je daartegen bent, ben je dan ook een rasmongool, een racist of allebei.
Ik ken er persoonlijk een aantal in mijn omgeving en die zijn alles behalve wat jij nu schetst, maar goed de media gaat hetzelfde om met PVV'ers als met moslims.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:03 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Tuurlijk joh. Op de PVV stemmen alleen hoogopgeleide blonde arische übermenschen met een salaris met zes nullen, een IQ van 140 en een pik van 30cm.
Zie het nou eens onder ogen: de aanhangers van de PVV zijn hoofdzakelijk de kanslozen in de maatschappij. Domme mensen, luie mensen, dat soort volk. Precies degenen op wie Wilders zo afgeeft, maar dan zonder kleurtje. De enige reden dat die mensen immigranten weg willen hebben, is om geen concurrentie te hebben bij het leegroven van uitkerings- en subsidiekassen.
Ja. En dat speelt al decennia. Mensen die eerder dit soort standpunten hadden zijn als beesten behandeld. Denk maar aan Janmaat. Zelfs een gewelddadige aanslag op hem werd amper aangepakt. Pas bij Pim Fortuyn was het niet meer te stoppen, omdat Pim Fortuyn de eerste was met charisma en bovendien waren de mainstream media hun monopoliepositie kwijt als gevolg van internet. Twee politieke moorden verder hebben we nu Geert Wilders. Maar helaas, aan de reacties in dit topic te lezen zijn er nog steeds mensen die in de jaren '90 leven met opmerkingen zoals "mongool" tegen mensen die tegen de multiculturele samenleving zijn.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:14 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Het is waarschijnlijk omgekeerd.
"Henk en Ingrid" ergeren zich kapot aan Fatima in uitkering met haar 5 kinderen, of Mo met een dik strafblad die de halve buurt terroriseert.
En "Henk en Ingrid" maar blijven werken. En als ze er wat van zeggen, zijn het populisten en moeten ze hun bek dicht houden.
Het is erg algemeen gezegd, dat weet ik, maar dit is gewoon de realiteit vandaag de dag. Het is te triest voor woorden.
Zulke teksten kunnen ook zorgen dat je wordt gearresteerd wegens haatzaaien en groepsbelediging, om over de afbraak van onze cultuur maar te zwijgen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:14 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Deze post raakt de kern van het probleem: Tegen de import van moslims en Afrikanen zijn, die overbevolking, onveiligheid en afbraak van onze cultuur hebben gebracht, levert dit soort scheldpartijen op. Of nog erger: Fysiek geweld.
Zeuren omdat mensen je een mongool noemenquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 15:17 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Ja. En dat speelt al decennia. Mensen die eerder dit soort standpunten hadden zijn als beesten behandeld. Denk maar aan Janmaat. Zelfs een gewelddadige aanslag op hem werd amper aangepakt. Pas bij Pim Fortuyn was het niet meer te stoppen, omdat Pim Fortuyn de eerste was met charisma en bovendien waren de mainstream media hun monopoliepositie kwijt als gevolg van internet. Twee politieke moorden verder hebben we nu Geert Wilders. Maar helaas, aan de reacties in dit topic te lezen zijn er nog steeds mensen die in de jaren '90 leven met opmerkingen zoals "mongool" tegen mensen die tegen de multiculturele samenleving zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |