Je moet het internet niet teveel door elkaar halen met de echte wereldquote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:04 schreef probeer het volgende:
[..]
Ehh ... Kom je wel eens buiten de deur? Of hell, lees je wel eens wat op de frontpage? Dit forum?
Waar koop ik die steen waar je blijkbaar al een poosje onder leeft?
Echt he. Wat een figuur is het toch ook.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 19:45 schreef bamibij het volgende:
[..]
Geen geld meer naar innovatie
en dan laat ik de rest nog even buiten beschouwing, sorry hoor maar welke randdebiel verzint dat
Dus jij hebt vreselijk veel moeite met denken.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 19:59 schreef DeLuna het volgende:
En niet om het een of ander, maar ik denk dat menig christelijke basisschool nog erger is dan een islamitische school. Die mensen zijn soms ook compleet van het pad wat mij betreft.
The lesser evil? Gast heb je dat programma weleens geleden. Het is zoiezo een weggegooide stem. Als je dat dan toch wil stem dan piratenpartij ofzo ipv een volslagen idioot als Wildersquote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:05 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
Zelfs een diep treurige puntenlijst voor mij. Ik ben het volgens mij met de helft al niet eens. Ik hoop maar dat Geert ons loopt te FOKken (zou wel humor wezen). Maarja ik vrees van niet, het blijft tot nu toe nog de enige keuze, dus helaas. Een stem op een andere partij is sowieso nog steeds vele malen erger. VVD-PvdA-D66-CDA-GL kan gewoon niet. Dus de keuze voor 'the lesser evil', ook hier. Had men Pim Fortuyn maar niet de dood in moeten jagen.
Terug naar de tijden van Ar Raqqah en Mosulquote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:06 schreef L3gend het volgende:
Geen geld meer naar Innovatie, weg met de auto, laptop en terug naar de paarden en typmachine![]()
![]()
Daar heeft het inderdaad wel veel van weg ja. Alsof hij buitenspel gezet wil worden, zodat hij dan nog lekker door kan gaan met zijn haatzaaien.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 19:49 schreef Janneke141 het volgende:
Geert is niet dom, dus die heeft echt wel in de gaten dat hij zijn politieke carrière kan beeindigen zo gauw hij deel uitmaakt van welke coalitie dan ook, omdat hij niets van zijn oorlogsretoriek en alles waar hij stemmers mee getrokken heeft, kan realiseren. Met dit verkiezingsprogramma zorgt hij ervoor dat dat niet gebeurt.
quote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:03 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Gewoon alle linkse hobby's, natuur enzo.
En ook geen geld meer naar windmolens. Afbreken die kitischerige krengen.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:06 schreef L3gend het volgende:
Geen geld meer naar Innovatie, weg met de auto, laptop en terug naar de paarden en typmachine![]()
![]()
In dit land mag je geloven wat je wilt. En gelukkig maar, want dit is een vrij landquote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:01 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nou, dan schaffen we die ook af. We zijn hier een joods-christelijke samenleving, ja. Als je zo nodig wil geloven dan geloof je daar maar in.
En lekker janken dat niemand met hem wil samenwerken. Dat doet het ook altijd goed in de media, dat hebben ze zelfs in Oss in de gaten.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:08 schreef probeer het volgende:
[..]
Daar heeft het inderdaad wel veel van weg ja. Alsof hij buitenspel gezet wil worden, zodat hij dan nog lekker door kan gaan met zijn haatzaaien.
Dat zal best. Iedereen moet geloven wat hij of zij wil, maar ik kan met de meeste streng christelijke mensen toch echt niet omgaan. Dat betekent overigens niet dat ze alle scholen maar meteen moeten sluiten of wat dan ook. Hetzelfde geldt dus voor islamitische scholen, niet mijn ding, maar dicht lijkt me wat overdreven.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:07 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Dus jij hebt vreselijk veel moeite met denken.
De Partij voor de Vrijheid ziet dat geloof ik toch andersquote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:08 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
In dit land mag je geloven wat je wilt. En gelukkig maar, want dit is een vrij land
Goodluck with that.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:01 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Die grondrechten kan je aanpassen.
Er wordt de mensen ook niet verboden om te geloven wat ze willen. Lezen is ook moeilijkquote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:00 schreef sneakydesert het volgende:
[..]
Vrijheid van geloof is hier een grondrecht
Maar toch nog even opnemen voor Geertje.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:10 schreef Poepz0r het volgende:
Wel mooi dat mensen roepen dat alle PVV-stemmers mongolen zijn. Wat zijn VVD stemmers dan?![]()
![]()
![]()
Overigens heb ik nog geen idee waar ik op ga stemmen als het zover is.
quote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:10 schreef Poepz0r het volgende:
Wel mooi dat mensen roepen dat alle PVV-stemmers mongolen zijn. Wat zijn VVD stemmers dan?![]()
![]()
![]()
Overigens heb ik nog geen idee waar ik op ga stemmen als het zover is.
Nee totaal niet, maar vind het altijd wel bijzonder dat mensen lopen te kankeren op bepaalde partijen maar zelf stemmen op de grootste tumor in de Tweede Kamer de VVDquote:Op donderdag 25 augustus 2016 20:11 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Maar toch nog even opnemen voor Geertje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |