Kortzichtigheidquote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:31 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Inderdaad. Als Barca en Madrid Ajax niet kapot maakte zouden ze wel van Roda en Willem 2 winnen.
Heb je EL gezien? Kijk je weleens Spaans voetbal? Eibar, Osasuna, Coruna etc kunnen er helemaal geen kut van. Niveau Arouca tegen Heracles, hou op zeg.quote:
Klopt dat voetbal kapot gaat.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Veel te makkelijk gedacht.
Kan toch niet met alle Europese regels. En die UEFA bobo's hebben daar geen boodschap aan, die denken dat het wel lekker gaat met de CL waar elk jaar dezelfde clubs de dienst uitmaken en lekker grote aankopen doen. Vandaar dat plan dat die 4 toplanden nu 4 vaste plaatsen krijgen.
Voetbal gaat toch naar de tyfus zo
Dat zijn incidenten!!quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:31 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Inderdaad. Als Barca en Madrid Ajax niet kapot maakte zouden ze wel van Roda en Willem 2 winnen.
Het is vreselijk voorspelbaar geworden in de CL. Vroeger waren er nog veel meer verrassingen, 12 jaar terug een Porto dat de CL won of PSV in 2005 die de halve finale bereikte.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:30 schreef riazop het volgende:
[..]
Wat een kolder.
Het TOPvoetbal verplaatst zich naar andere steden. Dat is alles
Gaat wel veranderen zodra er protesten gaan komen uit de kleinere competities, let maar op. Dit kabbelt nog wat voort maar niet voor lang.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:32 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Klopt dat voetbal kapot gaat.
Je hebt het over de EL en je roept over Eibar, Coruna en Osasuna. Wat wil je nou.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:32 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Heb je EL gezien? Kijk je weleens Spaans voetbal? Eibar, Osasuna, Coruna etc kunnen er helemaal geen kut van. Niveau Arouca tegen Heracles, hou op zeg.
Zijn het ook of hebben we al vaker van Willem 2 thuis verloren? Nee dus is er sprake van een incident (iets wat niet vaak voorkomt).quote:
Prima.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:32 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Heb je EL gezien? Kijk je weleens Spaans voetbal? Eibar, Osasuna, Coruna etc kunnen er helemaal geen kut van. Niveau Arouca tegen Heracles, hou op zeg.
Daar geven ze geen fuck om, beste.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:33 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Gaat wel veranderen zodra er protesten gaan komen uit de kleinere competities, let maar op. Dit kabbelt nog wat voort maar niet voor lang.
Ook daar spelen wat ''mindere'' clubs in mee uit Spanje, Portugal etc. Nu refereer ik niet direct naar die clubs he maar in het algemeen.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:33 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je hebt het over de EL en je roept over Eibar, Coruna en Osasuna. Wat wil je nou.
Heel veel kutclubjes waar Ajax kansloos tegen was, de afgelopen jaren. Het is zelf verantwoordelijk voor deze rommel.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:32 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Kortzichtigheid![]()
![]()
Hoe vaak verliest Ajax van zulke clubs over een termijn van 10 jaar? Anders kijk je lekker naar 1-2 potjes en baseer je daar je mening op
Dat boeit ze echt niet, ze zijn veel banger voor die grote clubs uit de grote landen. Want die brengen het meeste tv-geld op.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:33 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Gaat wel veranderen zodra er protesten gaan komen uit de kleinere competities, let maar op. Dit kabbelt nog wat voort maar niet voor lang.
Jawel hoor. Er gaat al tijden een discussie om de CL om te gooien naar een echt kampioenenbal dus IEDERE kampioen recht op directe plaatsing etc. Met een max van 2-3 per land.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:34 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Daar geven ze geen fuck om, beste.
Mar de missie va Bosz is aantrekkelijk aanvallend voetbal.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:34 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Prima.
Maar in voetbal is het ook belangrijk dat je kan verdedigen.
Red Bull een kutclub?quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:34 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Heel veel kutclubjes waar Ajax kansloos tegen was, de afgelopen jaren. Het is zelf verantwoordelijk voor deze rommel.
Bron?quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:35 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Jawel hoor. Er gaat al tijden een discussie om de CL om te gooien naar een echt kampioenenbal dus IEDERE kampioen recht op directe plaatsing etc. Met een max van 2-3 per land.
Hebben die zoveel fantastische spelers dan? GROOT voordeel voor een Betis en ook voor een Stoke City bijvoorbeeld is dat ze zeer grote talenten kunnen lenen van een Barca, Chelsea etc. Vaak krijgen ze de eerste optie want eigen competitie etc.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:36 schreef Tjacka het volgende:
Een Real Betis Sevilla vist in dezelfde vijver als ons anders.
Wat weet jij nou weer buiten Gutierrez te melden over de spelers die Betis aantrok.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:36 schreef Tjacka het volgende:
Een Real Betis Sevilla vist in dezelfde vijver als ons anders.
Stoke huurt niet veel spelers.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:36 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Hebben die zoveel fantastische spelers dan? GROOT voordeel voor een Betis en ook voor een Stoke City bijvoorbeeld is dat ze zeer grote talenten kunnen lenen van een Barca, Chelsea etc. Vaak krijgen ze de eerste optie want eigen competitie etc.
Ik hoorde V Praag dit een tijd geleden al voorstellen. Schijnt dat een of andere bobo van de UEFA dit met hem had besproken ofzo. Hoor er de laatste tijd weinig over maar kan mij voorstellen dat er een bepaalde groep is die dit echt wel wil doordrukken.quote:
Heiko en Vaartgodquote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:37 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat weet jij nou weer buiten Gutierrez te melden over de spelers die Betis aantrok.
Afgelopen jaren, Hansie. Niet zo kortzichtig met maar 1 clubje zijn. De afgelopen 5 jaar heeft Ajax op 1 gebied goed geboerd en dat is met transfers. Sportief gezien is het drama en nergens lijkt het erop dat het in de nabije toekomst anders zal zijn.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:35 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Red Bull een kutclub?![]()
![]()
![]()
![]()
Rapid Wien idd die moet je pakken maar Salzburg was gewoon een prima ploeg die Ajax uitstekend door had tactisch gezien.
Bij wijze van ouwe reus. Clubs ala Stoke en alles daaromheen.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 02:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Stoke huurt niet veel spelers.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |