Een badpak is ook geen probleem.😂quote:Op woensdag 24 augustus 2016 22:44 schreef malleable het volgende:
[..]
Ik snap dat mensen bang zijn voor aanslagen, ik snap extra politie, ik snap extra beveiligingschecks. Ik snap onderzoeken naar fundamentalisten.
Maar badpakken? nee dat snap ik echt niet.
twitter:SuperLisaa twitterde op woensdag 24-08-2016 om 22:26:16Sharing this photo can now get you sued in France, so please share it in protest.https://t.co/tqLHWKXrLi #burkini https://t.co/hoFAIYbqiF reageer retweet
Gezicht vrij .......................... Checkquote:Op woensdag 24 augustus 2016 22:40 schreef malleable het volgende:
Dus omdat 'iemand' hier aanstoot aan neemt. Mag het niet gedragen worden?
[ afbeelding ]
Zeer goed, dat verschil ook met de andere badgasten.😂quote:Op woensdag 24 augustus 2016 23:50 schreef Ryan3 het volgende:
[ afbeelding ]twitter:SuperLisaa twitterde op woensdag 24-08-2016 om 22:26:16Sharing this photo can now get you sued in France, so please share it in protest.https://t.co/tqLHWKXrLi #burkini https://t.co/hoFAIYbqiF reageer retweet
Lees meer...quote:ARTIKELDe beelden doken op bij de Britse krant Daily Mail: op het strand van Nice lijken vier gewapende politiemannen een moslimvrouw te dwingen een tuniek uit te trekken dat in de verte op een boerkini lijkt. Op sociale media in Groot-Brittannië werd woedend gereageerd, in Frankrijk speelde de kwestie veel minder. Maar volgens de Franse journalist en jihadexpert van Radio France Internationale David Thomson zijn de foto's een grote hit in de 'jihadosfeer', de sociale media van sympathisanten van IS en Al Qaida. 'De teneur is: Frankrijk vernedert een arme moslima', aldus Thomson.
Alinea speciaal voor erodome:quote:De linkse politicoloog Laurent Bouvet en de socialistische politicus Julien Dray geloofden dat de strandscène doorgestoken kaart is. Waarom gaat iemand volledig gekleed zonder badlaken op de kiezels liggen, vlak bij een politiepost? Waarom is het tafereel met een telelens vastgelegd? De fotograaf wil anoniem blijven, het agentschap Best Image zegt dat er niets in scène is gezet.
quote:Hoe dan ook, de beelden zijn koren op de molen van de jihadisten, zei David Thomson. Jihadisten verkondigen al jaren de boodschap dat een moslim in Frankrijk zijn religie niet op een waardige manier kan beleven. De foto's uit Nice worden nu als een bewijs van deze stelling gepresenteerd.
Klopt, dames op foto liggen niet topless, waarom zij geen boete hè?quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:02 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Zeer goed, dat verschil ook met de andere badgasten.😂
quote:"D’ores et déjà, des plaintes ont été déposées pour poursuivre ceux qui diffusent les photographies de nos policiers municipaux ainsi que ceux qui profèrent à leur encontre des menaces sur les réseaux sociaux."
Hij heeft kotsbeu van de jihadosfeer.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:20 schreef crystal_meth het volgende:
Lol, de burgemeester heeft klacht ingediend om personen die de foto's verspreiden te vervolgen. Ongetwijfeld komt hierna het verbod om uberhaupt te berichten over het optreden van de politie. Inspiratie bij Erdogan gehaald?
[..]
Zonder gezelschap ook.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:26 schreef frietenstamp het volgende:
[ afbeelding ]
Dat wijf ligt er inderdaad raar bij. In scene gezet. Zei ik al. Trol.
Zelden zoveel waarheid in 1 post gezienquote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:17 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Klopt, dames op foto liggen niet topless, waarom zij geen boete hè?
Zit je nu islam mensen te bashen.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:20 schreef crystal_meth het volgende:
Lol, de burgemeester heeft klacht ingediend om personen die de foto's verspreiden te vervolgen. Ongetwijfeld komt hierna het verbod om uberhaupt te berichten over het optreden van de politie. Inspiratie bij Erdogan gehaald?
[..]
Met zekerheidquote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:14 schreef Ryan3 het volgende:
Is de foto in scene gezet?
[..]
Lees meer...
http://www.volkskrant.nl/(...)e81c05438c5fd6693348
[..]
Alinea speciaal voor erodome:
[..]
Een moslima alleen op het strand! What's next, zwarte vrouwen die vooraan in de bus willen zitten?quote:
Denk eerder een actie van linkse radicalen. Zelfde tuig dat ook het illegalenkamp in Calais bestuurt.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:38 schreef Peace99 het volgende:
en daar maken die moslim mannen dan weer een filmpje van
Het is iig gek. Ze zit daar zonder gezelschap. Bij kennelijk een politiepost. En iemand was zo kordaat ook om er een telelens bij te pakken van veraf, zonder dat police er erg in had. Resultaat heel Frankrijk over de mik.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:38 schreef Peace99 het volgende:
[..]
Met zekerheid![]()
Provocatie opgedrongen vanuit haar mannelijke familie![]()
i.p.v. vertrekken ... gaat ze haar tuniek uittrekken en daar maken die moslim mannen dan weer een filmpje van![]()
Door en door verrot, dat provocerend islam volk
Jij gaat ook altijd alleen een dagje naar het strand?quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:39 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Een moslima alleen op het strand! What's next, zwarte vrouwen die vooraan in de bus willen zitten?
Voor westerlingen niet ongewoon. Voor moslims wel.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:41 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Jij gaat ook altijd alleen een dagje naar het strand?
Was natuurlijk helemaal niet te voorspellen toen ze dat verbod invoerden.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:40 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het is iig gek. Ze zit daar zonder gezelschap. Bij kennelijk een politiepost. En iemand was zo kordaat ook om er een telelens bij te pakken van veraf, zonder dat police er erg in had. Resultaat heel Frankrijk over de mik.
Ik heb al commentaren gelezen in de trant van: "vanaf vandaag heeft fascisme een nieuw gezicht gekregen".
quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:43 schreef frietenstamp het volgende:
Maar de vraag is dus of zij een zielige moslima is die uitgeput van het zware werk thuis met 21 kinderen en een man die slaat even op het strand haar half uurtje slaap pakt.
Ik ben nog nooit alleen naar het strand gegaan hoor.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:41 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Voor westerlingen niet ongewoon. Voor moslims wel.
VOOR dat verbod ook al provocerend bezig, dus.....quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:42 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Was natuurlijk helemaal niet te voorspellen toen ze dat verbod invoerden.
Ja, dat kan een arme mishandelde moslima zijn, op haar werk en thuis, die 18 uur per dag moet sloven en zo moe was dat ze op weg naar huis, wat 1 ½ uur lopen is, even een uiltje knapt. Het kan idd.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:43 schreef frietenstamp het volgende:
Maar de vraag is dus of zij een zielige moslima is die uitgeput van het zware werk thuis met 21 kinderen en een man die slaat even op het strand haar half uurtje slaap pakt.
Ik vind het ook jammer. Zie bijvoorbeeld ook negers het liefst lekker traditioneel met slavenbanden en kettingen op het strand.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:48 schreef Tomatenboer het volgende:
Volkomen bezopen dat we uit naam van de vrijheid de vrijheid gaan inperken van gelovige vrouwen om zelf te kiezen wat ze wel of niet dragen.
Je punt is dat vrouwen hiertoe gedwongen worden; mijn punt is dat de vrouwen die hiertoe gedwongen worden inderdaad bevrijd moeten worden van hun ketenen, dat lijkt me logisch, maar er zijn ook genoeg vrouwen, en dat is volgens mij gewoon de meerderheid, die hiertoe volledig uit eigen vrije wil voor kiezen, en die keuze staat hen wat mij betreft vrij.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:52 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Ik vind het ook jammer. Zie bijvoorbeeld ook negers het liefst lekker traditioneel met slavenbanden en kettingen op het strand.
Zou zomaar kunnen dat een Sheikh uit SA, in zijn miljarden schuit, geklaagd heeft bij de autoriteiten van Cannes .. dat er zwarte nonnen op het strand te zien zijn i.p.v. naakte tietenquote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:48 schreef Tomatenboer het volgende:
Foto kan best in scene zijn gezet, als statement bijvoorbeeld.
Wat het hele boerkiniverbod niet minder belachelijk maakt uiteraard.
Wat dat betreft volkomen terecht als dit in scene zou zijn gezet, zou zijn uitgelokt wat dat betreft.
Volkomen bezopen dat we uit naam van de vrijheid de vrijheid gaan inperken van gelovige vrouwen om zelf te kiezen wat ze wel of niet dragen.
quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:55 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Je punt is dat vrouwen hiertoe gedwongen worden; mijn punt is dat de vrouwen die hiertoe gedwongen worden inderdaad bevrijd moeten worden van hun ketenen, dat lijkt me logisch, maar er zijn ook genoeg vrouwen, en dat is volgens mij gewoon de meerderheid, die hiertoe volledig uit eigen vrije wil voor kiezen, en die keuze staat hen wat mij betreft vrij.
Moeilijk hé, nuance?
En hoe differentieer jij?quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:55 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Je punt is dat vrouwen hiertoe gedwongen worden; mijn punt is dat de vrouwen die hiertoe gedwongen worden inderdaad bevrijd moeten worden van hun ketenen, dat lijkt me logisch, maar er zijn ook genoeg vrouwen, en dat is volgens mij gewoon de meerderheid, die hiertoe volledig uit eigen vrije wil voor kiezen, en die keuze staat hen wat mij betreft vrij.
Moeilijk hé, nuance?
Bevrijden?? Daar gaan WIJ niet overquote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:55 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Je punt is dat vrouwen hiertoe gedwongen worden; mijn punt is dat de vrouwen die hiertoe gedwongen worden inderdaad bevrijd moeten worden van hun ketenen, dat lijkt me logisch, maar er zijn ook genoeg vrouwen, en dat is volgens mij gewoon de meerderheid, die hiertoe volledig uit eigen vrije wil voor kiezen, en die keuze staat hen wat mij betreft vrij.
Moeilijk hé, nuance?
je hebt een dirty mindquote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:52 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Ik vind het ook jammer. Zie bijvoorbeeld ook negers het liefst lekker traditioneel met slavenbanden en kettingen op het strand.
Volledig vrij voor kiezen?quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:55 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Je punt is dat vrouwen hiertoe gedwongen worden; mijn punt is dat de vrouwen die hiertoe gedwongen worden inderdaad bevrijd moeten worden van hun ketenen, dat lijkt me logisch, maar er zijn ook genoeg vrouwen, en dat is volgens mij gewoon de meerderheid, die hiertoe volledig uit eigen vrije wil voor kiezen, en die keuze staat hen wat mij betreft vrij.
Moeilijk hé, nuance?
Dat is bijna niet te doen. Maar daarom is het ook niet aan ons om allerlei onzinnige zaken te verbieden.quote:
Volgend jaar komt dat wel, uit solidariteit met de onderdrukking van andere vrouwen.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 01:02 schreef ludovico het volgende:
[..]
Volledig vrij voor kiezen?
Ho even, het zijn alleen Moslim vrouwen he, als indoctrinatie vanuit het geloof er niks mee te maken zou hebben dan zouden westerse niet Moslim vrouwen ook van die Boerkini's dragen.
Volgens mij zijn die er ook. Heb in ieder geval in deze hype al genoeg reacties gelezen en gehoord van autochtone vrouwen dat ze zo'n boerkini eigenlijk best een goed idee vinden.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 01:02 schreef ludovico het volgende:
[..]
Volledig vrij voor kiezen?
Ho even, het zijn alleen Moslim vrouwen he, als indoctrinatie vanuit het geloof er niks mee te maken zou hebben dan zouden westerse niet Moslim vrouwen ook van die Boerkini's dragen.
Hehe, zou goed kunnenquote:Op donderdag 25 augustus 2016 01:04 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Volgend jaar komt dat wel, uit solidariteit met de onderdrukking van andere vrouwen.
Ach hou toch op met die overtrokken reactie's. Zo'n boerkini heeft weinig met de onderdrukking van vrouwen te maken.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 01:04 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Volgend jaar komt dat wel, uit solidariteit met de onderdrukking van andere vrouwen.
Nee, je bent tegenstander van een overheid die kledingvoorschriften uitvaardigt en handhaaft specifiek voor vrouwen, maar je kunt niet zeggen dat vrouwen er vrijwillig voor kiezen, misschien sommigen, maar wij hebben geen mogelijkheid dit te differentiëren. En dus is de volgende vraag ben je dan voor deze praktijk, voorkomend uit een vrouwonderdrukkende, patriarchale subcultuur.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 01:04 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dat is bijna niet te doen. Maar daarom is het ook niet aan ons om allerlei onzinnige zaken te verbieden.
Emancipatie moet uit de groep zelf komen, en emancipatie kan uiteraard wel van buitenaf gestimuleerd worden (maar niet met verboden die nergens op slaan en totaal ingaan tegen onze eigen waarden en vrijheden).
Erg hypocriet als je voorstander bent van het verbieden van boerkini's en dergelijke.
Islamterreur reduceren tot emancipatiestruggles komt wat wereldvreemd op mij over.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 01:04 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dat is bijna niet te doen. Maar daarom is het ook niet aan ons om allerlei onzinnige zaken te verbieden.
Emancipatie moet uit de groep zelf komen, en emancipatie kan uiteraard wel van buitenaf gestimuleerd worden (maar niet met verboden die nergens op slaan en totaal ingaan tegen onze eigen waarden en vrijheden).
Erg hypocriet als je voorstander bent van het verbieden van boerkini's en dergelijke.
Ik vind het volstrekt idioot, hoe minder hoe beter. Het moet me toch een partij belemmerend zijn om te leven naar strenge idiote opvattingen... En als je eruit stapt? Dan krijg je hetzelfde als Ayaan Hirsi Ali heeft meegemaakt, zeg maar gedag tegen je familie in ieder geval.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 01:06 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Volgens mij zijn die er ook. Heb in ieder geval in deze hype al genoeg reacties gelezen en gehoord van autochtone vrouwen dat ze zo'n boerkini eigenlijk best een goed idee vinden.
Maar om de discussie breder te trekken zijn er ook autochtone vrouwen in de gereformeerde gebieden die er vrijwillig voor kiezen om altijd in het zwart gekleed te gaan, in lange rokken, of in traditionele kledij enzovoorts. Niks mis mee wat mij betreft.
Okee, dan niet, dan moet het symbool worden ook voor de 3de feministische golf, vind ik. Als je A zegt dan ook B zeggen, geen flauwekul. Dan ook westerse vrouwen volgens jouw idealen in de boerkini. Hup niet zo kinderachtig doen.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 01:07 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ach hou toch op met die overtrokken reactie's. Zo'n boerkini heeft weinig met de onderdrukking van vrouwen te maken.
Ik wil die aangesloten nek-hoofd bedekkingen HIER niet zien.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 01:04 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Dat is bijna niet te doen. Maar daarom is het ook niet aan ons om allerlei onzinnige zaken te verbieden.
Emancipatie moet uit de groep zelf komen, en emancipatie kan uiteraard wel van buitenaf gestimuleerd worden (maar niet met verboden die nergens op slaan en totaal ingaan tegen onze eigen waarden en vrijheden).
Erg hypocriet als je voorstander bent van het verbieden van boerkini's en dergelijke.
Een boerkini heeft geen fuck van doen met islamterreur.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 01:09 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Islamterreur reduceren tot emancipatiestruggles komt wat wereldvreemd op mij over.
Niemand moet wat, maar als Nederlandse vrouwen willen mogen ze van mij hun gang gaan.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 01:09 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Okee, dan niet, dan moet het symbool worden ook voor de 3de feministische golf, vind ik. Als je A zegt dan ook B zeggen, geen flauwekul. Dan ook westerse vrouwen volgens jouw idealen in de boerkini. Hup niet zo kinderachtig doen.
quote:Op donderdag 25 augustus 2016 01:06 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Volgens mij zijn die er ook. Heb in ieder geval in deze hype al genoeg reacties gelezen en gehoord van autochtone vrouwen dat ze zo'n boerkini eigenlijk best een goed idee vinden.
Maar om de discussie breder te trekken zijn er ook autochtone vrouwen in de gereformeerde gebieden die er vrijwillig voor kiezen om altijd in het zwart gekleed te gaan, in lange rokken, of in traditionele kledij enzovoorts. Niks mis mee wat mij betreft.
De kledingvoorschriften zijn extremistisch. Simpel.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 01:10 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Een boerkini heeft geen fuck van doen met islamterreur.
Islamterreur gaat over de extremistische opvatting van de islam en het willen snoeren van de mond van ongelovigen en critici. Uiteraard praat je dat niet goed met wat gewauwel over emancipatie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |