Werd al aan gewerkt als het goed isquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 19:05 schreef Vasion het volgende:
Boys, we hebben creatievelingen nodig voor de OP.
Ja dus dit.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 19:05 schreef Vasion het volgende:
Boys, we hebben creatievelingen nodig voor de OP.
Dus hij komt z'n last post niet na?quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 19:21 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ja dus dit.
Hoewel Lastpost laatst had gepost dat de OP gefixed zou worden
7/10quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 19:23 schreef Vasion het volgende:
[..]
Dus hij komt z'n lastpost niet na?
Wat een lastpost.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 19:23 schreef Vasion het volgende:
[..]
Dus hij komt z'n last post niet na?
Nog meer middenveldersquote:Volgens de Britse tabloid Daily Mail richt Feyenoord zijn pijlen op Lucas Piazon van Chelsea. De 22-jarige middenvelder speelde eerder al op huurbasis voor Vitesse en is op een dood spoor geraakt in Londen.
Behalve Feyenoord zou ook AS Roma en Lazio de Braziliaan willen kopen van Chelsea. De Londenaren verhuurden hem eerder al aan Malaga, Vitesse, Eintracht Frankfurt en Reading. In Arnhem maakte hij in het seizoen 2013/2014 vooral de eerste seizoenshelft indruk. Zijn laatste duel voor Chelsea, waar hij nog tot 2018 onder contract staat, speelde hij in 2012
In vak JJ heeft iedereen eigen plek met nummer, maar iets gaat er fout in vak HH volgens mij..quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 19:14 schreef exile79 het volgende:
Dat racisme gelul omdat banaan is natuurlijk dikke onzin. En je hoort ook geen rommel op het veld te gooien, maar dat van die trappen die vol staan, tja. Da's elke wedstrijd het geval en naar mijn mening vooral sinds ze de achterste rijen verwijderd hebben. Ik weet dat Feyenoord zegt dat het aantal verkochte kaarten daarop is aangepast, maar ik geloof dat echt niet. Het is echt vol wanneer de trappen vol staan, dat is echt niet voor het gemak of om niet door te hoeven lopen. In w2 tenminste niet.
Bij topwedstrijden en Europese wedstrijden is het altijd veel drukker dan normaal. Ze verkopen veel te veel kaarten. Kan niet anders. Daarna piepen dat er mensen op de trap zitten te staan. Je weet van te voren dat de uefa daarover gaat piepen en dat je een boete krijgt.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:59 schreef Droopie het volgende:
[..]
In vak JJ heeft iedereen eigen plek met nummer, maar iets gaat er fout in vak HH volgens mij..
Bij de topwedstrijden staat alles echt helemaal vol op de trappen
Je mag nog geluk hebben als je erbij kan zijn als SK houder.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:01 schreef Maastoren het volgende:
Ik vind de maatregelen iets teveel van het goede. Het lijkt me duidelijk dat er iets gedaan moest worden, maar waarom X etc. leeg houden en dan ook nog netten van 10 meter hoog rond het veld?
Het ergst vind ik dat het hele sfeertje van een Europese avond naar de klote is. Daarom blijf ik ook lekker thuis. Dat zal ze leren.
Ik ben toch wel echt benieuwd naar het toekomstplan van Feyenoord voor Gustafson en Tapia. Want die lijkt er nu gewoon totaal niet te zijnquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:54 schreef Scrummie het volgende:
Bovendien moeten we geen middenvelders meer halen, want Clasie komt volgend jaar gewoon terug
Teveel kaarten, maar ook het feit dat grote groepen kaarten omwisselen beneden van bijvoorbeeld 2e ring om maar op R / S / T te kunnen staan.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:02 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Bij topwedstrijden en Europese wedstrijden is het altijd veel drukker dan normaal. Ze verkopen veel te veel kaarten. Kan niet anders. Daarna piepen dat er mensen op de trap zitten te staan. Je weet van te voren dat de uefa daarover gaat piepen en dat je een boete krijgt.
Er zijn 32.000 seizoenkaarthouders geloof ik. Zullen er een hoop afhaken nav deze maatregelen. Veel mensen slaan deze wedstrijden sowieso over want te duur/reistijd/aanvangstijden etc.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:03 schreef Vasion het volgende:
[..]
Je mag nog geluk hebben als je erbij kan zijn als SK houder.
Eens. Afgelopen bekerfinale was het helemaal ergquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:06 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Teveel kaarten, maar ook het feit dat grote groepen kaarten omwisselen beneden van bijvoorbeeld 2e ring om maar op R / S / T te kunnen staan.
Moet wel zeggen in vak JJ is het heel erg fijn om eigen stoel te hebben.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:02 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Bij topwedstrijden en Europese wedstrijden is het altijd veel drukker dan normaal. Ze verkopen veel te veel kaarten. Kan niet anders. Daarna piepen dat er mensen op de trap zitten te staan. Je weet van te voren dat de uefa daarover gaat piepen en dat je een boete krijgt.
Dat zal jaquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:06 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Eens. Afgelopen bekerfinale was het helemaal erg![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |