Een wielrenner weegt doorgaans wat minder.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 14:40 schreef ZwangerPetro het volgende:
[..]
Dan zet hij meer kracht dan een wielrenner die tegen een berg op fietst. Ik zie potentie...
Daarom heb ik het ook over tegen een berg opfietsen. Daar werkt de zwaartekracht ook tegen je en moet je dus meer kracht op de trappers zetten.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 14:41 schreef IDkaart het volgende:
[..]
Een wielrenner weegt doorgaans wat minder.
Maar wat ze betekenen dan weer niet.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 14:16 schreef chroestjov het volgende:
[..]
In deze video is hij ook weer wat positiever over Sony, het lijkt erop dat de jihad jegens Sony tot nader order is gestaakt.
Het valt mij trouwens op dat Braddie in staat is om vrijwel alle specificaties van producten uit zijn hoofd op te noemen, tot op de letter/getal af.
quote:Op woensdag 24 augustus 2016 14:45 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Maar wat ze betekenen dan weer niet.
Wat is er mis met solliciteren in spijkerbroek?quote:Op woensdag 24 augustus 2016 15:14 schreef ZwangerPetro het volgende:
Krijgt de Twingo binnenkort zo'n lelijke Selektvrachtsticker?![]()
Solliciteren in spijkerbroek.Al zal dat bij DHL niet zoveel uitmaken.
Beter gewoon trainingsbroek, lekker authentiekquote:Op woensdag 24 augustus 2016 16:35 schreef IDkaart het volgende:
[..]
Wat is er mis met solliciteren in spijkerbroek?
Je hebt helemaal gelijk. Sorry dat ik me zo vergist heb. Hoe kán je nou niet authentiek komen op je sollicitatie.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 16:40 schreef BozeHaas het volgende:
[..]
Beter gewoon trainingsbroek, lekker authentiek
Als je wordt afgewezen bij DHL, dan moet je wel een enorme faalhaas zijn.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 15:14 schreef ZwangerPetro het volgende:
Krijgt de Twingo binnenkort zo'n lelijke Selektvrachtsticker?![]()
Solliciteren in spijkerbroek.Al zal dat bij DHL niet zoveel uitmaken.
Misschien toch op basis van auto?quote:Op woensdag 24 augustus 2016 17:25 schreef Mark031 het volgende:
[..]
Als je wordt afgewezen bij DHL, dan moet je wel een enorme faalhaas zijn.
Als je daar niet ter plekke in je broek pist vinden ze het wel best gok ikquote:Op woensdag 24 augustus 2016 15:14 schreef ZwangerPetro het volgende:
Krijgt de Twingo binnenkort zo'n lelijke Selektvrachtsticker?![]()
Solliciteren in spijkerbroek.Al zal dat bij DHL niet zoveel uitmaken.
Ik doe veel research voordat ik een camera koop en wil inderdaad wel veel details weten zoals sensor grootte, sensor type.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 14:19 schreef Mark031 het volgende:
[..]
Dat is een gevalletje autisme/asperger. Bij z'n auto zit hij ook op elk miezerig detail te letten en kent hij de meest nutteloze details uit z'n hoofd.
Gebruik die brakke statief in de toekomst om een lamp o.i.d. aan te maken voor betere belichting!quote:Op woensdag 24 augustus 2016 19:16 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Ik doe veel research voordat ik een camera koop en wil inderdaad wel veel details weten zoals sensor grootte, sensor type.
Maar die dingen die ik opnoem zijn nou niet echt bepaald nutteloze details en lijkt mij eerder logische informatie.
Wat mijn auto betreft, dat valt ook wel mee, tuurlijk let ik op kraakjes en piepjes, maar dat komt omdat ik de auto graag in goede conditie wil hebben. Zeker omdat ik misschien bij DHL ga werken en ik met mijn auto pakketjes moet rondbrengen, dan kan je je voorstellen dat het niet gewenst is dat de Twingo bij 180,000 zegt. Bekijk het ff.
Autisme speelt misschien mee, weet ik niet. Maar moet elke discussie hier weer uitlopen op een "Hij heeft autisme want...." betoog?
Dat is wel echt een goede!quote:Op woensdag 24 augustus 2016 19:32 schreef Chr1st1aan het volgende:
[..]
Gebruik die brakke statief in de toekomst om een lamp o.i.d. aan te maken voor betere belichting!
Danku!quote:Op woensdag 24 augustus 2016 19:46 schreef DoubleDip het volgende:
TS, als je wilt hardlopen zorg dan alsjeblieft voor goede hardloopschoenen. Anders gaan je gewrichten echt naar de klote. Lijkt mij iig goed om er mee te beginnen. Je moet ergens beginnen tenslotte en met rennen gaat het er sneller af dan met wandelen. Je conditie gaat ook snel vooruit.
Maar nogmaals: zorg voor goede schoenen! Kost je 100+ euro voor goede schoenen (tip: koop ze bij een gespecialiseerde hardloopwinkel zoals Run2Day), maar dan gaan je gewrichten er iig niet aan.
En o ja, dat laatste heeft niks met je overgewicht te maken, dan gebeurt namelijk altijd als je zomaar gaat hardlopen zonder geschikte schoenen.
Kan die lamp het aantal Watt ook aan dan? Anders ontploft ie straks alsnog.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 20:11 schreef Mister-Bradge het volgende:
Oh enne, wat betreft de belichting, ik heb een andere lamp gekocht van 125 watt
Dat moet ook wel wat doen voor de belichting toch? Overdag hoeft het niet zo zeer met de lamp aan maar moet ik het puur even doen met de natuurlijke belichting, maar in de avond zal het er vast ook wel netjes uit zien met die lamp ana.
Basisconditie heb ik wel.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 20:14 schreef DoubleDip het volgende:
Oh nog een tip, zorg voor een goed trainingsschema. Onderstaande links staan alle tips op een rijtje:
http://shop.runnersworld.nl/advies/441-trainingsschema-s.html
En hier is een schema voor een absolute beginner (ik neem aan dat je basisconditie ook niet heel erg aanwezig is)
http://shop.runnersworld.(...)ngsschema-5KM_AB.pdf
Ja kan de lamp aan.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 20:16 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Kan die lamp het aantal Watt ook aan dan? Anders ontploft ie straks alsnog.
Wandelconditie is niet het zelfde als hardloopconditie.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 20:16 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Basisconditie heb ik wel.
Met wandelen dan, althans.. Die begint te komen nu.
Maar hardlopen hou ik echt 1/3e kilometer vol
Top!quote:
Nee klopt.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 20:17 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Wandelconditie is niet het zelfde als hardloopconditie.
[..]
Top!
In dat geval zou ik beginnen met het schema dat ik postte. Die is bedoeld voor mensen die (vrijwel) geen hardloopconditie hebben. Het zorgt ook dat je niet te hard van stapel loopt, waardoor je met blessures komt te zitten. Veel beginners gaan te vlug waardoor ze met de gebakken peren zitten na een tijdje.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 20:18 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Nee klopt.
Nja, hardloop conditie heb ik dus totaal niet.
Ik draag ze ook amper nog, alleen nog voor optredens dan of zoals nu dan voor een sollicitatie.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 20:24 schreef Azpilicueta het volgende:
Spijkerbroeken sowieso
Draag ze nooit meer
Waarom koop je geen ledlamp? Heb er hier eentje met 160 ledjes, die pleur ik soms op een C-beugel, wanneer ik wat moet filmen waar het donker is. Is qua sterkte volledig instelbaar en daar komt een bak licht af. Kan prima op 6 oplaadbare batterijen, gaat prima voor bijv. vlogs.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 20:11 schreef Mister-Bradge het volgende:
Oh enne, wat betreft de belichting, ik heb een andere lamp gekocht van 125 watt
Dat moet ook wel wat doen voor de belichting toch? Overdag hoeft het niet zo zeer met de lamp aan maar moet ik het puur even doen met de natuurlijke belichting, maar in de avond zal het er vast ook wel netjes uit zien met die lamp ana.
Waarom hijg je dan zo in dit filmpje?quote:Op woensdag 24 augustus 2016 20:16 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Basisconditie heb ik wel.
Met wandelen dan, althans.. Die begint te komen nu.
Omdat ik zeg dat die begint te komen.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 21:12 schreef ZwangerPetro het volgende:
[..]
Waarom hijg je dan zo in dit filmpje?
125 is vrij zwak.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 20:11 schreef Mister-Bradge het volgende:
Oh enne, wat betreft de belichting, ik heb een andere lamp gekocht van 125 watt
Dat moet ook wel wat doen voor de belichting toch? Overdag hoeft het niet zo zeer met de lamp aan maar moet ik het puur even doen met de natuurlijke belichting, maar in de avond zal het er vast ook wel netjes uit zien met die lamp ana.
Haha ik heb in GC een stormlooptopic over haar geopend.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 21:31 schreef girlnextdoor. het volgende:
Van het Cynthia-front:
Ze noemt zichzelf nu Cynthia Braviour ( ??) en heeft schijnbaar een nieuw microfoon waar ze nummers mee opneemt. Haar laatste pareltje is een cover van We found love - Rihanna. Wat een kattegejank
Oh ja: ze wil ooit nog eens meedoen aan Idols. Voorspellinkje: ze wordt keihard uitgelachen daar.
-originele reactie verwijderd. Forum-groentje-quote:Op woensdag 24 augustus 2016 21:34 schreef IDkaart het volgende:
[..]
Haha ik heb in GC een stormlooptopic over haar geopend.
Denk dat ze inderdaad uitgelachen gaat worden.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 21:31 schreef girlnextdoor. het volgende:
Van het Cynthia-front:
Ze noemt zichzelf nu Cynthia Braviour ( ??) en heeft schijnbaar een nieuw microfoon waar ze nummers mee opneemt. Haar laatste pareltje is een cover van We found love - Rihanna. Wat een kattegejank
Oh ja: ze wil ooit nog eens meedoen aan Idols. Voorspellinkje: ze wordt keihard uitgelachen daar.
Ze rolt ook echt van het ene in het andere hèquote:Op woensdag 24 augustus 2016 22:07 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Denk dat ze inderdaad uitgelachen gaat worden.
Ze heeft geen hele slechte stem, maar haar uitspraak en nerveuze vibrato nekt haar.
Ze noemt zichzelf nu Cynthia Braviour en is helemaal gek op B-Brave geworden, ze zegt ook dat Jay of Kay of ray of May/fay/gay/hay/cay of hoe die gast ook heet haar inspiratie is geworden om moedig te blijven
Misschien is dit ook een manier voor je om af te vallenquote:Op woensdag 24 augustus 2016 21:13 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Omdat ik zeg dat die begint te komen.
En ik loop tegenwoordig ook niet meer op standje schildpad, maar loop nu gewoon op een normaal tempo, helpt ook niet echt mee he
Ondanks dat Stoffelo vermoeiend is, kan Braddie nog wel wat leren van zijn vlogs op de fiets.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 23:07 schreef ZwangerPetro het volgende:
Klassiekertje:
'De toerist uithangen in Duitsland.'
Tweede auto erbij voor dhl.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 23:40 schreef chroestjov het volgende:
Ben je van plan om de Twingo op korte termijn te gaan vervangen?
Wat de FACK joh. Die advertenties zijn bedoeld om tijdelijk online te staan. Niet voor mannetjes die ze willen vereeuwigen op YouTube. Je ziet ook echt NAW gegevens rechts staan...quote:Op woensdag 24 augustus 2016 23:40 schreef chroestjov het volgende:
Ben je van plan om de Twingo op korte termijn te gaan vervangen?
Productieteam van BradgeTv blijft opzoek naar nieuwe locaties om de kijkers te verrassen.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 23:53 schreef chroestjov het volgende:
Het productieteam van BradgeTV heeft het er maar druk mee, het aantal nieuwe producties is niet meer bij te benen.
Maar dit is wel een interessant decor, waar is dit?
Niet zo negatief lopen doen steeds Mapima, dat siert je totaal niet.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 23:48 schreef IDkaart het volgende:
[..]
Wat de FACK joh. Die advertenties zijn bedoeld om tijdelijk online te staan. Niet voor mannetjes die ze willen vereeuwigen op YouTube. Je ziet ook echt NAW gegevens rechts staan...
Dit is ergens in een gangetjequote:Op woensdag 24 augustus 2016 23:53 schreef chroestjov het volgende:
Het productieteam van BradgeTV heeft het er maar druk mee, het aantal nieuwe producties is niet meer bij te benen.
Maar dit is wel een interessant decor, waar is dit?
No facking shitquote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:42 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Dit is ergens in een gangetje
Jet Cars kan zichzelf beter preventief opdoeken want deze oorlog gaan ze niet winnen.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 23:47 schreef DeBaba het volgende:
[..]
Tweede auto erbij voor dhl.
Die sneer naar Jetcars aan het einde !
Wanneer je in dergelijke omgevingen gaat filmen, is het misschien wel handig om wat meer van de omgeving te laten zien/vertellen zodat de kijker weet waar hij of zij eigenlijk naar zit te kijken.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 00:42 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Dit is ergens in een gangetje
Dat soort video's zijn dus schijnbaar wat je publiek graag wil zien.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 11:10 schreef Mister-Bradge het volgende:
M`n JetCars filmpje zit al over de 10k views.. WTF
Zit wat in, maar weet niet hoevaak ik nog zo`n Jetcars filmpje ga opnemenquote:Op donderdag 25 augustus 2016 12:54 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dat soort video's zijn dus schijnbaar wat je publiek graag wil zien.
Je moet er ook weer niet teveel gaan opnemen, anders worden ze weer een beetje te veel.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 13:00 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Zit wat in, maar weet niet hoevaak ik nog zo`n Jetcars filmpje ga opnemen
Ja daarom.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 13:01 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Je moet er ook weer niet teveel gaan opnemen, anders worden ze weer een beetje te veel.
Maar dat soort views zijn wel lekker voor die youtube moneyzzzzquote:
Nou niet dus.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 13:13 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Maar dat soort views zijn wel lekker voor die youtube moneyzzzz
Of het zijn mensen die het filmpje niet afkijken omdat ze eigenlijk op zoek zijn naar iets anders.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 13:15 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Nou niet dus.
Heb hier al een filmpje aan gewijd, 35 cent per 1000 views krijg ik.
En sommige filmpjes zoals die van Jetcars doen vrij weinig tot niks, de site van AdSense moet nog bijgewerkt worden (gebeurd de 12e van elke maand) Maar ik verwacht dat ik nu hooguit op 20 euro sta, die van Jetcars lijkt toch voornamelijk door mensen met adblock te worden bekeken helaas.
Jet Cars in je titel = clickbait.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 11:10 schreef Mister-Bradge het volgende:
M`n JetCars filmpje zit al over de 10k views.. WTF
Of het staat bij de gerelateerde video's bij een populair filmpje.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 14:57 schreef Azpilicueta het volgende:
Of die video is gewoon elders op een website geplaatst voor leedvermaak & views. Just a thought
Unlikely, maar nu groter natuurlijkquote:Op donderdag 25 augustus 2016 15:09 schreef ZwangerPetro het volgende:
[..]
Of het staat bij de gerelateerde video's bij een populair filmpje.
Of steeds meer mensen beginnen nu het talent Braddie te ontdekkenquote:Op donderdag 25 augustus 2016 15:16 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Unlikely, maar nu groter natuurlijk
Vloggers die voor de lol vloggen.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 15:46 schreef IDkaart het volgende:
Vloggers die geld willen verdienen met vloggen.
Mensen die haten op vloggers die daar geld mee verdienen omdat ze zelf niet capabel genoeg zijn om ergens geld mee te verdienenquote:Op donderdag 25 augustus 2016 15:46 schreef IDkaart het volgende:
Vloggers die geld willen verdienen met vloggen.
Terechte klacht. Je gaat toch naar her strand om te genieten van het strand en niet om te vloggen? Idem voor stad museum sportschool sauna etc.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 16:06 schreef ZwangerPetro het volgende:
[..]
Vloggers die voor de lol vloggen.
Jij zit "voor de lol" anders wel vloggers in dit topic constant af te zeiken. Beetje hypocriet, niet?quote:Op donderdag 25 augustus 2016 16:11 schreef IDkaart het volgende:
[..]
Terechte klacht. Je gaat toch naar her strand om te genieten van het strand en niet om te vloggen? Idem voor stad museum sportschool sauna etc.
Steeds meer mensen beginnen deze meesterwerken te ontdekken en te waarderen.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 15:21 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Of steeds meer mensen beginnen nu het talent Braddie te ontdekken
Mapima is gewoon jaloers op het feit dat jij iets doet wat je leuk vind en er ook nog wat geld aan verdient. Gewoon lekker laten gaan, die maakt zichzelf al belachelijk genoegquote:Op donderdag 25 augustus 2016 16:25 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Jij zit "voor de lol" anders wel vloggers in dit topic constant af te zeiken. Beetje hypocriet, niet?
Heb je zeker gelijk in, het is alleen behoorlijk vervelend dat ze hier alleen maar post om andere mensen af te zeiken.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 16:34 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Mapima is gewoon jaloers op het feit dat jij iets doet wat je leuk vind en er ook nog wat geld aan verdient. Gewoon lekker laten gaan, die maakt zichzelf al belachelijk genoeg
Leuke aan jou is dat je altijd zo sportief ben om je vlogs toe te lichten hierquote:Op donderdag 25 augustus 2016 16:37 schreef Mister-Bradge het volgende:
[..]
Heb je zeker gelijk in, het is alleen behoorlijk vervelend dat ze hier alleen maar post om andere mensen af te zeiken.
Zo nu en dan post ze een filmpje zonder enige context en dat is het dan.
Tuurlijk is het ook niet de bedoeling dat het alleen maar over mij gaat, maar als je dan andere vlogs post of andere vloggers doe er dan wat context bij en niet:
Of, WAT IS DIT?!
Nee, jij postte dit laatst in een vlogtopic:quote:Op donderdag 25 augustus 2016 17:06 schreef Mister-Bradge het volgende:
Doe ik ook zeker niet altijd. Heb je gelijk in.
maar ik post dan weer niet con-stant vlogs met OMG.
of WTF
er bij
quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 10:35 schreef Braddie het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
wat een lelijk monster!!!! THE HORROR!!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Laatst, kenkenerie.... Kijk je even naar de datum? Augustus 2010quote:Op donderdag 25 augustus 2016 17:29 schreef ZwangerPetro het volgende:
[..]
Nee, jij postte dit laatst in een vlogtopic:
[..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |