Van Aert is wel een mindere stuurman als Nys.quote:Op zondag 21 augustus 2016 17:59 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Die heeft al last van de warmte als het 12 graden is. Dit is niks voor hem.
Van Aert moet dit wel kunnen, maar dit past niet in de voorbereiding op het veldritseizoen.
Klopt, dat is ook waar, maar puur op power kan hij met deze mannen wel mee.quote:Op zondag 21 augustus 2016 17:59 schreef ZakaRosa het volgende:
[..]
Van Aert is wel een mindere stuurman als Nys.
mwah gaat nu wegvallenquote:Op zondag 21 augustus 2016 18:01 schreef Columbiafan het volgende:
Coloma op het podium zou een geweldige verrassing zijn
Allemaal 29. 26 is er helemaal uit, want 29 is veel sneller. Er worden ook amper 26 inch mountainbikes gemaakt.quote:Op zondag 21 augustus 2016 17:53 schreef Nober het volgende:
Rijden ze voornamelijk op 29 inch of 26?
Nee, maar komt van ver.quote:Op zondag 21 augustus 2016 18:06 schreef zorro28 het volgende:
Absalon 8. Die gaat nog niet echt lekker.
En de halve voorvork bij Fontana.quote:Op zondag 21 augustus 2016 18:04 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Allemaal 29. 26 is er helemaal uit, want 29 is veel sneller. Er worden ook amper 26 inch mountainbikes gemaakt.
Er zijn nog wel eens renners die op 27.5 rijden. Dat is een tussenmaat, en wat wendbaarder. Maar 29 is eigenlijk altijd sneller.
Je eigenlijk alleen verschil in vering. Sommigen rijden met alleen voorvering. Terwijl anderen ook een achterdemper hebben, volgens mij met name de Specialized en Scott rijders.
Ja, dat is zo'n Cannondale toch? Zo'n Lefty.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |