FOK!forum / Voetbal / [Live Eredivisieverslagen #644] Genieten van Van de Beekgod
Luctor.et.Emergozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:32
59151f86cd99504aa334ca2a86c7f2f3.png


quote:
Het is zover: we starten met een kersvers Eredivisieseizoen. Zoals we weten is PSV na een memorabele slotdag opnieuw landskampioen geworden en zullen ze azen op een derde titel. We hebben, vraag God maar hoe, slechts twee nieuwkomers in de Eredivisie: Go Ahead Eagles vervangt De Graafschap en Sparta Rotterdam keert na zes jaar afwezigheid terug in de Eredivisie. Iedereen heeft gedroomd van een terugkeer van de Kasteelclub and it happened. In 2012/13 waren ze nog het meest dichtbij maar Markjan Fledderus was ze in de slotfase met twee vrije trappen te machtig. Het kan dichtbij maar o zo ver zijn.

ADO Den Haag start aan een nieuw seizoen met een nieuwe trainer. Henk Fraser vertrok naar Vitesse als opvolger van Rob Maas en zodoende is de babbelzieke Joegoslaaf, Zeljko Petrovic, aangesteld als hoofdcoach. Bij ADO was er qua uitgaande transfers weinig heibel te beleven. Er werd een beetje gesleuteld aan de inkomende transfers waarbij er allerlei spannende buitenlanders zijn aangetrokken. Laat u verrassen en enjoy het.

Ajax staat voor een nieuw seizoen zonder Frank de Boer, na iets minder dan zes jaar hoofdcoach van Ajax te zijn, liet hij zijn contract verscheuren. We weten nooit of hij het voor of na de schande van Doetinchem besloten heeft. Peter Bosz volgt hem op. Het spel van Ajax zou er dan interessanter op moeten worden na alle tikkiebreedjaren van Frank. Bij Ajax werd er onlangs hard gelachen toen Milik voor 32 miljoen euro verkocht werd aan Napoli. Ajax heeft een vervanger gevonden die luistert naar de naam van Bertrand Traoré. Het is huur maar dat mag de pret niet drukken. Ajax zal er trots op zijn ERVARING hebben aangekocht met Heiko Westermann. Davinson Sanchez en Mateo Cassierra werden op hun beurt weggelokt uit het altijd heibele Colombia.

AZ heeft alleen Vincent Janssen zien vertrekken. Die ging voor circa 20 miljoen euro naar het miljoenenrijk van de Premier League. Verder zou sleutelspeler Henriksen nog kunnen vertrekken maar vooralsnog heeft Torino twee weken geleden voor het laatst een signaal gegeven. AZ was vrij attent op de transfermarkt. Ze haalden Mats Seuntjens en Rens van Eijden al vroeg binnen en toen Janssen eenmaal vertrokken was, werd Wout Weghorst aangetrokken als vervanger en is ook de magische spits Fred Friday aangetrokken. Normaal gesproken moet een vierde eindklassering gewoon weer mogelijk zijn voor AZ onder John van den Brom.

Excelsior heeft zich knap voor het derde jaar op rij gevestigd in de Eredivisie en dit jaar mogen ze een vierde jaar veilig proberen te stellen en opnieuw met een nieuwe trainer: Marinus Dijkhuizen was de fakkeldrager, vervolgens Alfons Groenendijk en nu komt Mitchell van der Gaag over. Die liet al tijdens het seizoen weten dat hij FC Eindhoven niet meer zou coachen. Bij Excelsior is er een redelijke exodus van de afgelopen twee seizoensbasis geweest. Van Weert, Stans, Fischer, Kruys etc zijn vertrokken. Excelsior heeft er allerlei spelers voor teruggehaald dus we moeten ons laten verrassen met wat het gaat worden. Degradatiestrijd is iets wat zeker is.

Feyenoord! Weer een jaar zwoegen met Van Bronckhorst en nu in plaats van met Kramer nu met Nicolai Jorgensen van FC Kopenhagen. Voor de rest is de horizon heel weinig veranderd bij Feyenoord. We weten genoeg, dit wordt een langspeelplaat van 2015/16.

Go Ahead Eagles is na een seizoen afwezigheid netjes teruggekeerd in de Eredivisie. Waar eerst troltrainer Dennis Demmers tot eind februari heeft aan lopen kloten, maakte Hans de Koning wel het potentieel van de selectie waar. Kampioenschap was kansloos maar ze slachtten wel De Graafschap in de finale van de play-offs. We kunnen dit seizoen genieten van goden als Randy Wolters, Leon de Kogel, Sander Fischer, Theo Zwarthoed. Alleen de fans zijn soms ietwat raar maar voor de rest is Go Ahead een prima clubje.

FC Groningen heeft na drie seizoenen de hel eindelijk een seizoen zonder Erwin van de Looi. Ernest Faber werd weggekaapt bij het altijd gezellige NEC, alleen Michael de Leeuw ging weg, voor de rest zijn er o.a Van Weert, Jenssen Yttergard en een of andere bonkige verdediger aangetrokken. Met Faber kan er, sure, veel meer worden uitgehaald. Ik zie ze wel leuke dingen doen. Niet grootse daden of zo maar wel gewoon oldskool Groningen.

Heerenveen gaat weer verder zonder talisman Foppe de Haan. Streppel komt over van Willem II waar hij een loodzwaar laatste seizoen had. Bij Heerenveen zijn er, hoe kon het ook anders, bijna geen mensen vertrokken. Otigba schijnt wel snel te vertrekken maar REZA, Stijn Schaars zijn gekomen en Thern is terug na zijn slopende blessure. Slechter dan het afgelopen seizoen kan niet en we weten dat Heerenveen op zijn tijd sympathiek voetbal kan spelen.

Heracles Almelo is alweer klaar in Europa nadat ze kansen niet afmaakten en zodoende van het schimmige Arouca verloren. Bij Heracles is het rustig gebleven. Alleen Weghorst vertrok en Kuwas en Vermeij zijn gekomen. Heracles heeft zich dus versterkt. Ik denk dat Heracles weer een vrij vergelijkbaar seizoen met vorig jaar gaat draaien, alleen eindigen ze of course minder hoog. Dat is zeker.

NEC: tsja. Een groot vreemdelingenlegioen geworden na het vertrek van Faber en Limbombe. Een vage Duitser Peter Hyballa is gekomen en de hele selectie zit vol schimmige namen waar niemand weet van heeft. We weten alleen dat de voorbereiding kut was. Ik laat me verrassen. Het zal een zwaar seizoen voor ze worden in ieder geval.

PEC Zwolle heeft Lam, Van Hintum en Veldwijk zien vertrekken maar ze hebben wel een stapel leuke voetballers teruggehaald. Ted van de Pavert, Youness Mokthar en Achahbar komen permanent over van hun clubs en Calvin Verdonk en Hachim Mastour worden gehuurd. Saymak is ook terug na een jaar afwezigheid van zijn blessure. Het kan weer eens een leuk interessant seizoen worden voor PEC vol met leuke voetballers waar ze vorig jaar weer meer verplicht waren om catenaccio te spelen.

PSV zag alleen Bruma vertrekken en haalde Daniel Schwaab ervoor terug. Voor de rest heeft PSV nog weinig uitgespookt op de transfermarkt maar per saldo is er weinig spectaculairs veranderd. Willems aast nog op een transfer en er is veel gezwijmel over Van Ginkel. Dat is alles wat we weten. PSV draaide een leuke voorbereiding en won afgetekend van Port en Sporting en het won de JCS. PSV is dit seizoen normaal gesproken de doodgeverfde titelkandidaat waar er veel vraagtekens zijn rond Ajax en Feyenoord.

Roda JC is ook een vreemdelingenlegioen geworden waar we ons uitgebreid door moeten laten verrassen. Kalezic is al na een seizoen weg vol mot. Yannis Anastasiou keert ervoor terug. Roel Brouwers, Chris Kum en Mikhail Rosheuvel zijn de bekendste versterkingen maar voor de rest zijn er allemaal versterkingen binnengehaald die weinig mensen kennen. De voorbereiding was wel prima van Roda-zijde maar we weten niet echt wat we kunnen verwachten: wel dat Yannis wil aanvallen.

Sparta is weer terug na zes jaar afwezigheid. God heeft ze een tijdje verafschuwd maar ze zijn weer terug in genade. Pastoor ontnam en gaf ze het Eredivisieschap. De afgelopen zomer is er op Spangen weinig vertrokken van aansprekende namen dus ze konden vooral bouwen aan een Eredivisiewaardige basis. Bart Vriends en El Azzouzi zijn gekomen vanuit de Eredivisie maar er zijn voornamelijk buitenlandse spelers gehaald waaronder Craig Goodwin (een van de besten in Australië), Ivan Calero, Pinteaux en nog wat namen. Sparta gaat met een begroting van 9,5 miljoen euro de Eredivisie in. Veel meer dan Excelsior en Go Ahead dus handhaving zou prima moeten kunnen. Binnen de Eredivisie wil Sparta drie jaar overleven en dan uitbreiden qua doelstellingen.

FC Twente is er ook nog. God mag weten hoe, god mag weten hoe. Na weken onzekerheid is het zeker dat ze Eredivisievoetbal spelen. Vak P is net zo dronken als altijd en de selectie is niet enorm veranderd. Gutierrez is vertrokken naar Betis, Ziyech vooralsnog niet en er zijn enkele onbekende talentjes aangetrokken. Weer een mysterie wat dat gaat worden. Twente zal wel weer rondhangen in de middenmoot. Lekker man.

FC Utrecht heeft weinig kunnen investeren door geldtekort maar er is ook weinig vertrokken. Vooralsnog is alleen Letschert vertrokken naar Sassuolo dus we weten wat we weer kunnen verwachten van FC Utrecht: lekker rondhangen tussen positie zes en positie negen. Dat is leuk en realistisch. Lekker weer Haller ophemelen op basis van niets maar gewoon vooral genieten van het middenveld van Utrecht. Meer. dan. prima.

Vitesse is verlost van de onkunde van Rob Maas en heeft Henk Fraser weggehaald bij ADO Den Haag. De transferperiode begon met het aantrekken van Navarone Foor, dat shockeerde iedereen. Een NEC-er naar Vitesse maar wat we weten is dat hij zeer gedreven is. Abiola Dauda komt weer terug van de huur, Baker en Nathan komen weer een jaartje vanuit Chelsea, ene Michael Tornes komt van Odense BK en... RICKY VAN WOLFSWINKEL IS TERUG VOOR DRIE JAAR _O_. Henk Fraser zou best veel uit dit leuke materiaal kunnen halen. AZ bedreigen voor plek vier zou best kunnen.

Streppel is weg en ze halen Erwin van de Looi terug. Willem II scoorde niet hoog bij mij in de voorbereiding. Veel spelers van het vorige seizoen zijn vertrokken: ik noem een Andersen, Braber, Ondaan, Van der Struyk, Haemhouts etc. Niet enorm belangrijke spelers maar het is in degradatiestrijd vooral zonde dat je Ondaan laat gaan. Een erg leuke speler. Willem II huurt Jari Schuurman van Feyenoord, haalt Thom Haye van AZ voor het middenveld, ze halen een spits van Villarreal die ik niet ken: Fran Sol. Verder is Lieftink weggeplukt bij Vitesse. Willem II heeft niet verloren in de voorbereiding en veel vertrouwen opgedaan. We kunnen, denk ik, een defensief maar tegelijkertijd interessant Willem II verwachten.
giphy.gif

02eef0f10ce3f7413808c0e1e9bb7996.png

Hgy90tyb.jpg
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:32
Tete hoort trouwens gewoon in de basis
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:32
Ohnananananananaananananananana BATMAN!!
Sunri5ezaterdag 20 augustus 2016 @ 20:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:32 schreef Kopsterk het volgende:
Tete hoort trouwens gewoon in de basis
Op basis van wat?
Haagszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:32 schreef GGMM het volgende:
Ohnananananananaananananananana BATMAN!!
:')
hafcfanzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:32 schreef Kopsterk het volgende:
Tete hoort trouwens gewoon in de basis
Die gaat wel weg.

@Typisch zeker. Jij met Sjaak neem ik aan?
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:33
OEFFFFFFFFFF
Brammesszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:32 schreef GGMM het volgende:
Ohnananananananaananananananana BATMAN!!
Wat een kutuser ben je toch ook
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:32 schreef GGMM het volgende:
Ohnananananananaananananananana BATMAN!!
Helaas zijn niet al je grapjes leuk.
lord_bonozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:33
Ajax gaat nog wel een keeper halen. Inzetten op Krul en uiteindelijk staat Room de komende 2 jaar onder de lat.
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:33
fluitconcertgenot
Haagszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:33
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:33 schreef hafcfan het volgende:

[..]

Die gaat wel weg.

@Typisch zeker. Jij met Sjaak neem ik aan?
Maar je komt dus niet naar Den Haag, volgende week?
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:34
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:33 schreef hafcfan het volgende:

[..]

Die gaat wel weg.

@Typisch zeker. Jij met Sjaak neem ik aan?
Nee, ik ga niet meer met die gasten naar Feyenoord. :+

Ik zit op een stoeltje met warme kroketten morgen.
OscarMopperkontzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:32 schreef GGMM het volgende:
Ohnananananananaananananananana BATMAN!!
Ik moest aan dit liedje denken.

Sunri5ezaterdag 20 augustus 2016 @ 20:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:33 schreef Pascalus het volgende:
fluitconcertgenot
Waar is die man met die megafoon?
napoleonfourzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:32 schreef GGMM het volgende:
Ohnananananananaananananananana BATMAN!!
Met zijn avatar heb je ook zijn grappen over genomen.
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:34
FF Pissen.

:P
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:34 schreef Sunri5e het volgende:

[..]

Waar is die man met die megafoon?
weggelopen
OscarMopperkontzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:33 schreef Pascalus het volgende:
fluitconcertgenot
En dan te bedenken dat het een waardeloze locatie voor concerten is.
RipCityzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:34
Haha commentator ook lekker Ajax bashen met hun 1010
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:35
Schakel net in... Ajax zo slecht, of W2 zo goed?
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:35
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:34 schreef Typisch het volgende:

[..]

Nee, ik ga niet meer met die gasten naar Feyenoord. :+

Ik zit op een stoeltje met warme kroketten morgen.
Dan gaan die kroketten toch kapot?
napoleonfourzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:35 schreef RvLaak het volgende:
Schakel net in... Ajax zo slecht, of W2 zo goed?
Allewillem2.
StarGazerzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:35
Mag Riedewald niet meer op 6? Te goed zeker?
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:35 schreef Coco98 het volgende:

[..]

Dan gaan die kroketten toch kapot?
Probeer het anders nog eens.
Brammesszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:35 schreef RvLaak het volgende:
Schakel net in... Ajax zo slecht, of W2 zo goed?
1e klopt en 2e valt ook reuze mee

Het is gewoon hartstikke kut
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:35
Is Bosz al weg?
Haagszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:36
Ajax 1 tegen Willem II

Oneerlijk.
Sunri5ezaterdag 20 augustus 2016 @ 20:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:34 schreef Pascalus het volgende:

[..]

weggelopen
Jammer dat hij niet door die megafoon floot.
Collidezaterdag 20 augustus 2016 @ 20:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:33 schreef lord_bono het volgende:
Ajax gaat nog wel een keeper halen. Inzetten op Krul en uiteindelijk staat Room de komende 2 jaar onder de lat.
Net of spelers als Krul en Ziyech naar dit zooitje willen komen. :')
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:36
quote:
2s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:36 schreef Collide het volgende:

[..]

Net of spelers als Krul en Ziyech naar dit zooitje willen komen. :')
Zucht... ZIYECH KOMT NIET!
Collidezaterdag 20 augustus 2016 @ 20:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:36 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Zucht... ZIYECH KOMT NIET!
Dat zeg ik toch Hans.
XLzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:37
quote:
2s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:36 schreef Collide het volgende:

[..]

Net of spelers als Krul en Ziyech naar dit zooitje willen komen. :')
Ziyech is dat gewend
Haagszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:37
Kijken jullie ook zo uit naar Nec - Heerenveen?
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:37
quote:
99s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:37 schreef XL het volgende:

[..]

Ziyech is dat gewend
Als hij dan toch een niveautje hoge wil, kan hij zo naar W2, of RJC :+
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:37
quote:
2s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:37 schreef Collide het volgende:

[..]

Dat zeg ik toch Hans.
Waarom kom je er dan mee?
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:38
Depay is geselecteerd voor oranje.
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:38 schreef Coco98 het volgende:
Depay is geselecteerd voor oranje.
Bondscoachen maken wel vaker foute keuzes
Haagszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:38
Godverdomme, ik zie Peter r de Vries bij Fox :r
Collidezaterdag 20 augustus 2016 @ 20:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:38 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Bondscoachen maken wel vaker foute keuzes
Blind doet dit continue.
hafcfanzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:33 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Maar je komt dus niet naar Den Haag, volgende week?
Nop. Of het moet geweldig weer zijn ga ik daarna ff naar het strand :P
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:38 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Godverdomme, ik zie Peter r de Vries bij Fox :r
Schakel naar Fox 3, Hansie
OscarMopperkontzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:39
Peter r de vries :')
Pannenkoek3000zaterdag 20 augustus 2016 @ 20:39
Peter R. de Vries, waarom wordt die uitgenodigd?
Paulzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:39
http://frontpage.fok.nl/w(...)er-megafoon-man.html
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:39
Peter R. _O_
Haagszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:39 schreef Coco98 het volgende:

[..]

Schakel naar Fox 3, Hansie
Ben te lui om mijn afstandsbediening te bedienen.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:39
"Dat kan bijna niet meer fout"

Dacht hij na 40 seconden.
Anoonumoszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:39
quote:
:D
Haagszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:39
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:38 schreef hafcfan het volgende:

[..]

Nop. Of het moet geweldig weer zijn ga ik daarna ff naar het strand :P
Graad of 36.
hafcfanzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:39
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:34 schreef Typisch het volgende:

[..]

Nee, ik ga niet meer met die gasten naar Feyenoord. :+

Ik zit op een stoeltje met warme kroketten morgen.
Ook niks mis mee. Hopelijk is het mooi weer, maar ben er bang voor.
hafcfanzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:39 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Graad of 36.
Zie ik je dan.
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:40
quote:
:D
Haagszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:40
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:40 schreef hafcfan het volgende:

[..]

Zie ik je dan.
Voor hoe goedkoop kan jij kaartjes fixen voor die match?
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:41
quote:
:D :')
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:42
Ik weet dat GGMM niet de frontpage leest, maar het zou hem sieren om daar te reageren.
Brammesszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:42
De Sink mag invallen

JR komt klaar
Saekerhettzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:43
Ik denk dat ik zo de PS3 aanslinger, dan kan Ajax tenminste wel winnen van Willem II.
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:43 schreef Saekerhett het volgende:
Ik denk dat ik zo de PS3 aanslinger, dan kan Ajax tenminste wel winnen van Willem II.
Heel oud spel dan :P
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:42 schreef Coco98 het volgende:
Ik weet dat GGMM niet de frontpage leest, maar het zou hem sieren om daar te reageren.
Waarom staat er altijd een reactie van Firefox als ik een FP bericht open?
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:43 schreef Saekerhett het volgende:
Ik denk dat ik zo de PS3 aanslinger, dan kan Ajax tenminste wel winnen van Willem II.
ps3, pauper
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:43
quote:
:D
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:43
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:43 schreef Typisch het volgende:

[..]

ps3, pauper
Aldus jij.
Saekerhettzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:44
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:43 schreef Typisch het volgende:

[..]

ps3, pauper
PS4 staat in mijn vakantiehuis aan de Côte d'Azur.
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:43 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Waarom staat er altijd een reactie van Firefox als ik een FP bericht open?
Ik dacht eerst dat dat een andere Firefox was.
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:44
Hoe Veltman zich laat uitkappen bij die 1-2, had Tete niet laten gebeuren denk ik.
hafcfanzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:40 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Voor hoe goedkoop kan jij kaartjes fixen voor die match?
10 in uitvak dacht ik.
OscarMopperkontzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:43 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Heel oud spel dan :P
_O-
Saekerhettzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:43 schreef RvLaak het volgende:

[..]

Heel oud spel dan :P
FIFA 98 _O_
Haagszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:45
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:44 schreef hafcfan het volgende:

[..]

10 in uitvak dacht ik.
tering. Dat is debiel goedkoop.
Brammesszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:44 schreef Kopsterk het volgende:
Hoe Veltman zich laat uitkappen bij die 1-2, had Tete niet laten gebeuren denk ik.
Of Dijks bij de 1e
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:43 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Waarom staat er altijd een reactie van Firefox als ik een FP bericht open?
Hij is de enige die de FP leest.
Paulzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:46
Als de rest nog een mening heeft over de megafoon-man kan dat, dan kan ik dat nog in het artikel plaatsen he
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:46
Hopelijk laat Cocu zo nog even Ramselaar shinen
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:46
maxresdefault.jpg
Saekerhettzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:48
Peter R. de Vries zou Tete inbrengen _O-
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:48
quote:
Matig spelletje, International Superstar Soccer is veel beter.
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:44 schreef Kopsterk het volgende:
Hoe Veltman zich laat uitkappen bij die 1-2, had Tete niet laten gebeuren denk ik.
Jij en Peter R. de Vries zitten volledig op één lijn.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:48 schreef Saekerhett het volgende:
Peter R. de Vries zou Tete inbrengen _O-
Tete schijnt weg te mogen.
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:48 schreef Pascalus het volgende:

[..]

Matig spelletje, International Superstar Soccer is veel beter.
Nee, beste is nog altijd Sensible Soccer
OscarMopperkontzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:48
Ik zou zelf tt er in brengen...
Zegt peter met zijn zeikstem :')
hafcfanzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:45 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

tering. Dat is debiel goedkoop.
jeb met auto. Wat dokken jullie dan?
Jojoortjezaterdag 20 augustus 2016 @ 20:49
quote:
19s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:46 schreef Paul het volgende:
Als de rest nog een mening heeft over de megafoon-man kan dat, dan kan ik dat nog in het artikel plaatsen he
Heb wel een mening over Peter: :r
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:49
Is Peter R uit beeld? Kan ik weer terugzappen?
Paulzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:49
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:49 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Heb wel een mening over Peter: :r
:o
StarGazerzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:50
Bart Schut @bpschut
Mijn hele leven voor @AFCAjax , maar dit seizoen steun ik PSV. Simpelweg omdat Ajax geen voetbalclub is, maar een investeringsmaatschappij

Dat jullie het weten :')
Jojoortjezaterdag 20 augustus 2016 @ 20:50
quote:
19s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:49 schreef Paul het volgende:

[..]

:o
Ja verwerk dat er maar in.
Mani89zaterdag 20 augustus 2016 @ 20:50
Bos oprotten.
Brammesszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:51
Sinkgraven erin en het gaat lopen

Joh
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:51
quote:
9s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:50 schreef StarGazer het volgende:
Bart Schut @bpschut
Mijn hele leven voor @AFCAjax , maar dit seizoen steun ik PSV. Simpelweg omdat Ajax geen voetbalclub is, maar een investeringsmaatschappij

Dat jullie het weten :')
bpschut twitterde op zaterdag 20-08-2016 om 19:33:08 Mijn hele leven voor @AFCAjax , maar dit seizoen steun ik PSV. Simpelweg omdat Ajax geen voetbalclub is, maar een investeringsmaatschappij. reageer retweet
Zipportalzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:51
Willem II Goden.
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:49 schreef Pascalus het volgende:
Is Peter R uit beeld? Kan ik weer terugzappen?
peter-persfoto-twitter.jpg
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:50 schreef Mani89 het volgende:
Bos oprotten.
wie?
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:51 schreef Pascalus het volgende:

[..]

wie?
Wouter
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:51 schreef Kopsterk het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
TR gemaakt voor deze walgelijke post.

Stijn, doe hier iets aan.
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:51 schreef Kopsterk het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Wat ben jij een walgelijk figuur zeg.
Mani89zaterdag 20 augustus 2016 @ 20:51
Ik ben ook niet meer voor Ajax. Omdat ze niet meer winnen.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:51 schreef Mani89 het volgende:
Ik ben ook niet meer voor Ajax. Omdat ze niet meer winnen.
Oke Firefox
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:51 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

bpschut twitterde op zaterdag 20-08-2016 om 19:33:08 Mijn hele leven voor @AFCAjax , maar dit seizoen steun ik PSV. Simpelweg omdat Ajax geen voetbalclub is, maar een investeringsmaatschappij. reageer retweet
Speciaal voor jou heb ik op hem gereageerd. :)
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:51 schreef Mani89 het volgende:
Ik ben ook niet meer voor Ajax. Omdat ze niet meer winnen.
Ben je nu voor ADO?
Haagszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:52
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:48 schreef hafcfan het volgende:

[..]

jeb met auto. Wat dokken jullie dan?
kaarten voor uitwedstrijden zijn bij ons sowieso nooit 10 euro. Goedkoopste is geloof ik 20.
Mani89zaterdag 20 augustus 2016 @ 20:52
Bij PSV zullen ze ook wel een gat in de lucht springen dat ze Bazoer kwijt zijn.
BeamofLightzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:51 schreef Mani89 het volgende:
Ik ben ook niet meer voor Ajax. Omdat ze niet meer winnen.
az een optie? Of Excelsior of den haag
Mani89zaterdag 20 augustus 2016 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:52 schreef Pascalus het volgende:

[..]

Ben je nu voor ADO?
Zeljko is een enorm sympathieke man.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:52 schreef GGMM het volgende:

[..]

Speciaal voor jou heb ik op hem gereageerd. :)
Goede reactie.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:53
PSV laat Zwolle komen.
FL_Freakzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:53
zo zo
Haagszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:53 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Zeljko is een enorm sympathieke man.
Hier ben ik het mee eens.
Gutanothzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:52 schreef Mani89 het volgende:
Bij PSV zullen ze ook wel een gat in de lucht springen dat ze Bazoer kwijt zijn.
hoe hij eind vorig seizoen door de catacombe liep, genieten :D
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:53
d0435f44b1.png

:'(
FL_Freakzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:53 schreef Dj_Day-V het volgende:
PSV laat Zwolle komen.
Komen xD
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:53
PSV ontsnapt.
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:53 schreef GGMM het volgende:
[ afbeelding ]

:'(
Nee niet doen hoor! :{
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:53 schreef GGMM het volgende:
[ afbeelding ]

:'(
sow
Mani89zaterdag 20 augustus 2016 @ 20:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:53 schreef GGMM het volgende:
[ afbeelding ]

:'(
Wat een apart hoofdlettergebruik.
Haagszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:54
14088596_1227424123969495_313084071779474501_n.jpg?oh=60f87a141d7e7db83694ecd52ef6ca29&oe=585B6309
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:53 schreef Kopsterk het volgende:

[..]

Nee niet doen hoor! :{
Het onweert hier ook nog, dus misschien heb ik dat touw niet eens nodig.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:54
quote:
Stop hier eens mee.
Haagszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:54 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Stop hier eens mee.
Nee. :)
Jojoortjezaterdag 20 augustus 2016 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:53 schreef GGMM het volgende:
[ afbeelding ]

:'(
Misschien dacht hij dat je Drizzt was.
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:55
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:55 schreef Jojoortje het volgende:

[..]

Misschien dacht hij dat je Drizzt was.
:D
Gutanothzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:55
quote:
nee.
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:55
_GGM__ twitterde op zaterdag 20-08-2016 om 20:51:30 @bpschut @AFCAjax JODEN LOPEN ALTIJD WEG! reageer retweet
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:55 schreef Coco98 het volgende:
_GGM__ twitterde op zaterdag 20-08-2016 om 20:51:30 @bpschut @AFCAjax JODEN LOPEN ALTIJD WEG! reageer retweet
Laten we het allemaal liken :)
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:56
Davy is verliefd op margot robbie :)
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:54 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Stop hier eens mee.
mad
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:57
Het is wachten op de 1-2 van PEC.
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:56 schreef GGMM het volgende:
Davy is verliefd op margot robbie :)
Niet geheel onbegrijpelijk
Haagszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:57 schreef Coco98 het volgende:
Het is wachten op de 1-2 van PEC.
Wat jammer nou..
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:57
Ik hoor trouwens dat Suicide Squad een enorme kutfilm is
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:56 schreef GGMM het volgende:
Davy is verliefd op margot robbie :)
Ik was hem net aan het veranderen :{
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:57 schreef Kopsterk het volgende:
Ik hoor trouwens dat Suicide Squad een enorme kutfilm is
Duh, het is een superheldenfilm.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:58
PEC ontsnapt
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:58
Dan zal zo wel de 1-2 vallen xD
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:57 schreef Kopsterk het volgende:
Ik hoor trouwens dat Suicide Squad een enorme kutfilm is
Er komen ook alleen maar kutfilms uit.
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:58 schreef GGMM het volgende:

[..]

Duh, het is een superheldenfilm.
Dat is The Dark Knight ook. Of vind je die ook slecht?
Rabieluhzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:58 schreef Coco98 het volgende:

[..]

Er komen ook alleen maar kutfilms uit.
Stelt allemaal flink teleur ja, Deadpool vond ik wel geweldig.
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 20:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:57 schreef Kopsterk het volgende:
Ik hoor trouwens dat Suicide Squad een enorme kutfilm is
Ik kijk hier niet van op.
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:59 schreef Rabieluh het volgende:

[..]

Stelt allemaal flink teleur ja, Deadpool vond ik wel geweldig.
Deadpool vond ik ook wel leuk ja :)
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 20:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:59 schreef Kopsterk het volgende:

[..]

Dat is The Dark Knight ook. Of vind je die ook slecht?
Dat was een van de weinige superhelden films die ik wel aardig vond.

Maar ook niet het meesterwerk dat veel mensen claimen dat het is. Vond de eerste batman-film van Nolan beter.
Mani89zaterdag 20 augustus 2016 @ 20:59
Ik vind Ghostbusters een onwijs leuke film.
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:59 schreef Rabieluh het volgende:

[..]

Stelt allemaal flink teleur ja, Deadpool vond ik wel geweldig.
Deadpool was aangenaam ja.
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:57 schreef Kopsterk het volgende:
Ik hoor trouwens dat Suicide Squad een enorme kutfilm is
Te weinig Joker, te veel kut acteurs en veel te veel nietszeggende characters.

Geen dank voor deze korte samenvatting.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:00
Dat het nog geen 0-3 staat :{ De hand van haags is zichtbaar.
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:59 schreef Kopsterk het volgende:

[..]

Deadpool vond ik ook wel leuk ja :)
Deadpool is die film waar het character de hele tijd piemel, poep en plas-grapjes maakt? Beetje puberaal, niet?
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:00
Ik verlang gewoon weer naar de tijden van SS Doomtrooper.
Zipportalzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:59 schreef Mani89 het volgende:
Ik vind Ghostbusters een onwijs leuke film.
Jij bent dan ook een kutje.
Luctor.et.Emergozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:00
Ben ik nu in het filmtopic aanbeland? :o
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:59 schreef GGMM het volgende:

[..]

Dat was een van de weinige superhelden films die ik wel aardig vond.

Maar ook niet het meesterwerk dat veel mensen claimen dat het is. Vond de eerste batman-film van Nolan beter.
Ik vond Batman Begins ook nog net iets beter. Dacht dat ik de enige was
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:59 schreef Mani89 het volgende:
Ik vind Ghostbusters een onwijs leuke film.
Welke?
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:00 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ben ik nu in het filmtopic aanbeland? :o
Stuur anders een DM naar nattekat.
FireFox1zaterdag 20 augustus 2016 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 20:59 schreef Mani89 het volgende:
Ik vind Ghostbusters een onwijs leuke film.
Die van 30 jaar geleden? :Y
BadderHaringzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:01
Vind de Iron Man reeks ook best te doen. Sowieso zijn de Marvel films beter dan de meuk die DC uitkakt.
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:00 schreef Kopsterk het volgende:

[..]

Ik vond Batman Begins ook nog net iets beter. Dacht dat ik de enige was
Eens.
Zipportalzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:01 schreef Coco98 het volgende:

[..]

Stuur anders een DM naar nattekat.
Of DonRanja met filmgifs
FL_Freakzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:01
Wanneer is een superhelden film dan wel eens goed? ELKE superhelden wordt afgekraakt. Hoe kunnen ze het dan beter maken?
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:01
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:00 schreef Typisch het volgende:

[..]

Te weinig Joker, te veel kut acteurs en veel te veel nietszeggende characters.

Geen dank voor deze korte samenvatting.
Bedankt!
FireFox1zaterdag 20 augustus 2016 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:00 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ben ik nu in het filmtopic aanbeland? :o
Ja, Ajax is toch niet om aan te zien.
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:02
Kansje voor ajax
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:02
quote:
7s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:01 schreef FL_Freak het volgende:
Wanneer is een superhelden film dan wel eens goed? ELKE superhelden wordt afgekraakt. Hoe kunnen ze het dan beter maken?
Niet, in principe is het altijd een beetje hetzelfde natuurlijk. De superheld verslaat de superschurk nadat het er al die tijd niet naar uitzag. Het zijn gewoon mijn films niet echt.
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:01 schreef Kopsterk het volgende:

[..]

Bedankt!
Margot Robbie speelt trouwens wel een goede Harley Quinn. :)
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:02
Waarom niet terugleggen Donny
StarGazerzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:02
JEUJ kansje
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:02
Nou jongens, dadelijk Ajax naar Rusland.
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:03
quote:
7s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:01 schreef FL_Freak het volgende:
Wanneer is een superhelden film dan wel eens goed?
Nooit, ze gaan over superhelden en dat is per definitie kut.
Luctor.et.Emergozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:01 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Ja, Ajax is toch niet om aan te zien.
Daar heb je wel gelijk in.
FL_Freakzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:02 schreef Dj_Day-V het volgende:
Nou jongens, dadelijk Ajax naar Rusland.
Dan spelen ze een super wedstrijd let maar op.
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:02 schreef GGMM het volgende:

[..]

Niet, in principe is het altijd een beetje hetzelfde natuurlijk. De superheld verslaat de superschurk nadat het er al die tijd niet naar uitzag. Het zijn gewoon mijn films niet echt.
giphy.gif
Brammesszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:03
Jezus :')
Saekerhettzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:03
Traoré schiet. Ingooi.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:03 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

Dan spelen we een super wedstrijd let maar op.
we? :o
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:03
Traoré schiet.

Ingooi.
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:03
Traoré schiet, ingooi.
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:03 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

Dan spelen we een super wedstrijd let maar op.
we?
Luctor.et.Emergozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:03
Traoré :')
FL_Freakzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:03 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

we? :o
typfout, ik ben moe :')
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:04
Traore. Schiet. Ingooi.
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:04
quote:
99s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:03 schreef Typisch het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Moet dit sexy zijn?
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:04
Ajax begint beter te spelen
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:04
Achabar erin. Slachting voor PSV incoming.
FireFox1zaterdag 20 augustus 2016 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:04 schreef Kopsterk het volgende:
Ajax begint beter te spelen
Hoax
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:04 schreef GGMM het volgende:

[..]

Moet dit sexy zijn?
200.gif
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:04 schreef GGMM het volgende:

[..]

Moet dit sexy zijn?
post-61288-margot-robbie-yeah-gif-imgur-t-pLzi.gif
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:05
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:04 schreef Typisch het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ieder z'n ding.
Luctor.et.Emergozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:04 schreef Kopsterk het volgende:
Ajax begint beter te spelen
Slechter kon het niet meer.
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:05 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ieder z'n ding.
giphy.gif
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:04 schreef Dj_Day-V het volgende:
Achabar erin. Slachting voor PSV incoming.
Dit wordt nog 3-2

m.v.g.,
Scrummie
Brammesszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:05
El Ghazi gaat hem nemen, genot
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:05
Margot Robbie is een 9.7/10
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:06
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:05 schreef Typisch het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Heeft ze nou een tattoo met 'rotten' ?

Was die outfit niet al genoeg teken dat ze niet goed snik is?
FL_Freakzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:05 schreef Kopsterk het volgende:
Margot Robbie is een 9.7/10
kleine tieten, 4/10
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:06 schreef GGMM het volgende:

[..]

Heeft ze nou een tattoo met 'rotten' ?

Was die outfit niet al genoeg teken dat ze niet goed snik is?
giphy.gif
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:06
Redding van Lamprou. Hoe kan dit?
Brammesszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:06
Kansgod
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:06 schreef Pascalus het volgende:
Redding van Lamprou. Hoe kan dit?
Ajax en Feyenoordopleiding.
FireFox1zaterdag 20 augustus 2016 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:05 schreef Kopsterk het volgende:
Margot Robbie is een 9.7/10
In Whiskey Tango Foxtrot was ze een 14
Rabieluhzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:08
Maak die 3e nou eens, daarna wat jeugd inbrengen gaarne.
Saekerhettzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:08
Haal die Younes er ook maar uit...
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:08 schreef Rabieluh het volgende:
Maak die 3e nou eens, daarna wat jeugd inbrengen gaarne.
Ze gunnen ADO de koppositie.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:08 schreef Rabieluh het volgende:
Maak die 3e nou eens, daarna wat jeugd inbrengen gaarne.
Ramselaar
Rabieluhzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:08 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Ramselaar
Ook prima.
Rabieluhzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:09
De Mastourshow gaat zo van start.
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:09
Younes er langs

doeltrap
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:09
Ajax dringt aan
lord_bonozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:09
Wanneer brengt Ajax nu die talentvolle jeugd in?
Rabieluhzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:10
Maar liever Bergwijn, die mot minuten maken.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:10
Ik neig om Ajax te zien falen, maar 0-2 vind ik niet safe :)
FL_Freakzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:10 schreef Dj_Day-V het volgende:
Ik neig om Ajax te zien falen, maar 0-2 vind ik niet safe :)
Gewoon ajax falen EN psv 0-3. moet kunnen :)
Saekerhettzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:10 schreef Dj_Day-V het volgende:
Ik neig om Ajax te zien falen, maar 0-2 vind ik niet safe :)
1-2 thuis achter tegen Willem II is nog minder safe.
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:10 schreef Dj_Day-V het volgende:
Ik neig om Ajax te zien falen, maar 0-2 vind ik niet safe :)
niet op twee schermen tegelijk kijken :')
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:11 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

Gewoon ajax falen EN psv 0-3. moet kunnen :)
Ja maar ik bedoel ik wil wel even het einde zien.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:11 schreef Pascalus het volgende:

[..]

niet op twee schermen tegelijk kijken :')
Mijn dreambox kan niet 2 kanalen tegelijk :{
FL_Freakzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:12 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Ja maar ik bedoel ik wil wel even het einde zien.
gewoon extra stream aan ;)
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:12 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

gewoon extra stream aan ;)
Die lopen achter. Heb je weinig aan als je hier zit.
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:12 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Mijn dreambox kan niet 2 kanalen tegelijk :{
Dan zou ik het eerder een nightmarebox noemen :D
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:12 schreef GGMM het volgende:

[..]

Dan zou ik het eerder een nightmarebox noemen :D
Godver, moest nog gniffelen ook.
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:12 schreef GGMM het volgende:

[..]

Dan zou ik het eerder een nightmarebox noemen :D
square-1470845361-suicide-squad-harley-quinn-good-idea-honey-bar.gif
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:12 schreef GGMM het volgende:

[..]

Dan zou ik het eerder een nightmarebox noemen :D
3/10
BeamofLightzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:13
Je hebt Groningen met 0 uit 2 en 0-7 en dan komt WIllem2 al
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:13 schreef Kopsterk het volgende:

[..]

Godver, moest nog gniffelen ook.
Niet lachen gek, dan blijft ie aan de gang.
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:13 schreef Coco98 het volgende:

[..]

3/10
Zolang Kopsterk en ik er maar om kunnen lachen. :)
Joezizaterdag 20 augustus 2016 @ 21:14
lol @ wzawzdb
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:13 schreef GGMM het volgende:

[..]

Zolang Kopsterk en ik er maar om kunnen lachen. :)
tumblr_o19fuw84Ax1qbwsdco3_500.gif
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:14
Zelfs met 100 minuten blessuretijd scoort Ajax nooit.
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:14 schreef GGMM het volgende:
Zelfs met 100 minuten blessuretijd scoort Ajax nooit.
tumblr_obd1uf94OO1qh676ro1_500.gif
Anoonumoszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:14
Geen clowngifjes
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:14
bijna door de gifjes heen :{
help
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:14 schreef GGMM het volgende:
Zelfs met 100 minuten blessuretijd scoort Ajax nooit.
Dit doet mij denken aan het "de Graafschap scoort toch niet" post.
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:14 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Dit doet mij denken aan het "de Graafschap scoort toch niet" post.
Uhm.. Sure waarom niet.
FL_Freakzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:14 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Dit doet mij denken aan het "de Graafschap scoort toch niet" post.
Refresh our memory.
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:15 schreef GGMM het volgende:

[..]

Uhm.. Sure waarom niet.
tumblr_static_tumblr_static_40qz3zhud9a8wckk4okkwc0kc_640.gif
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:15
zo

en nu ga ik wat anders doen
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:15
Breng Ramselaar erin joh
#ANONIEMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:15
fijne avond nog FOK!ertjes

maak er wat gezelligs van! :)
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:16
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:15 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

Refresh our memory.
Voordat Smeets de 1-1 maakte. Snappie?
Joezizaterdag 20 augustus 2016 @ 21:16
quote:
15s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:14 schreef Typisch het volgende:
bijna door de gifjes heen :{
help
tumblr_nwa5z776f61rqef6ho4_400.gif
FL_Freakzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:16 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Voordat Smeets de 1-1 maakte. Snappie?
ja maar ik denk je post de quote nog ff ;)
Joezizaterdag 20 augustus 2016 @ 21:16
leuk dat er weer gifjes mogen van stijn :)
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:16 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Voordat Smeets de 1-1 maakte. Snappie?
Zijn daar beelden van?
Brammesszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:16
Kut, krijgen we de schijtgifjes van Joezi
Saekerhettzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:16
Ajax wordt compleet het bosz ingestuurd.
Luctor.et.Emergozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:16
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:15 schreef Typisch het volgende:
fijne avond nog FOK!ertjes

maak er wat gezelligs van! :)
Jij ook een fijne avond. :W
Smoofiezaterdag 20 augustus 2016 @ 21:17
Zouden ze doorhebben dat ze nog 2 keer moeten scoren, EN TEGEN FUCKING WILLEM 2 SPELEN.

:'( :'( :'(
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:17
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:15 schreef Typisch het volgende:
fijne avond nog FOK!ertjes

maak er wat gezelligs van! :)
doag
Rabieluhzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:17
PSV is opeens moe.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:16 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

ja maar ik denk je post de quote nog ff ;)
Geen zin in.
Bomenverzamelingzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:17
1 -0 Enniessee
Saekerhettzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:17
Bejaardentempo dit.
FL_Freakzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:17 schreef Smoofie het volgende:
Zouden ze doorhebben dat ze nog 2 keer moeten scoren, EN TEGEN FUCKING WILLEM 2 SPELEN.

:'( :'( :'(
Knotsgekke competitie.
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:13 schreef GGMM het volgende:

[..]

Zolang Kopsterk en ik er maar om kunnen lachen. :)
Kan jij dan hier om lachen?

iMRgSKb.jpg
Roffa123zaterdag 20 augustus 2016 @ 21:17
Mensen die zeiden dat ik lomp was toen ik zei dat Traore een slechte speler is.
Drizzt_DoUrdenzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:17
1-0 NECgoden.
BeamofLightzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:17 schreef Smoofie het volgende:
Zouden ze doorhebben dat ze nog 2 keer moeten scoren, EN TEGEN FUCKING WILLEM 2 SPELEN.

:'( :'( :'(
eerst alle andere opdrachten uitvoeren he
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:17 schreef Coco98 het volgende:

[..]

Kan jij dan hier om lachen?

[ afbeelding ]
Nee, ik moest laatst wel teringhard lachen om een youtube-comment.

Ik zoek hem even op.
Abedzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:17 schreef Roffa123 het volgende:
Mensen die zeiden dat ik lomp was toen ik zei dat Traore een slechte speler is.
Dat zei je net ook al.
Asschen_sukarzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:17 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
1-0 NECgoden.
*O* *O* *O*
Doosopwielenzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:18
Willem 2 moet je ook niet onderschatten natuurlijk.

Deelt al jaren tikken uit tegen de topclubs...
Drizzt_DoUrdenzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:18 schreef GGMM het volgende:

[..]

Nee, ik moest laatst wel teringhard lachen om een youtube-comment.

Ik zoek hem even op.
Wij wachten allen in spanning.
Rabieluhzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:17 schreef Coco98 het volgende:

[..]

Kan jij dan hier om lachen?

[ afbeelding ]
Ik moest lachen.
Smoofiezaterdag 20 augustus 2016 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:17 schreef Roffa123 het volgende:
Mensen die zeiden dat ik lomp was toen ik zei dat Traore een slechte speler is.
Mensen willen nog steess geen ziyech :'(.
Drizzt_DoUrdenzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:18 schreef Asschen_sukar het volgende:

[..]

*O* *O* *O*
Valheru :W
Roffa123zaterdag 20 augustus 2016 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:18 schreef Abed het volgende:

[..]

Dat zei je net ook al.
Onder het 020 forum. Dit forum is drukker.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:19
Maar even serieus, waarom scoort Ajax niet? Waar is Traoregod?
Abedzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:19
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:18 schreef Roffa123 het volgende:

[..]

Onder het 020 forum. Dit forum is drukker.
020 zeggen :')
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:19
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:18 schreef Roffa123 het volgende:

[..]

Onder het 020 forum. Dit forum is drukker.
Je mag gewoon Ajax zeggen hoor.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:19
Tyfus Narsingh
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:19

644b1becd2.png

Nu ik het zo bekijk is het eigenlijk helemaal niet grappig. :{ Ik denk dat het kwam omdat ik het hele filmpje had bekeken en geen humorvolle comments had verwacht.
RipCityzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:19
Wie heeft op Ajax @ 1.24 gewed?
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:20
Narsingh :')
FL_Freakzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:19 schreef Dj_Day-V het volgende:
Tyfus Narsingh
Dat gezwel moet echt weg.
Asschen_sukarzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:18 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:

[..]

Valheru :W
Drow :W

Onverwachts succes dat NEC tot nu toe :P
Rabieluhzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:20
Jezus Narsingh.
Dr.Mikeyzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:21
Hoe laat is de samenvatting bij de nos?
Rabieluhzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:21 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hoe laat is de samenvatting bij de nos?
22:25
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:21 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hoe laat is de samenvatting bij de nos?
Zullen wel optijd zijn.
RipCityzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:21
Microfoon-mannetje zit op de wc of microfoon stekker eruit?
Saekerhettzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:21
Cassierra... doe mij maar Casmondeo.
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:19 schreef GGMM het volgende:

[ afbeelding ]

Nu ik het zo bekijk is het eigenlijk helemaal niet grappig. :{ Ik denk dat het kwam omdat ik het hele filmpje had bekeken en geen humorvolle comments had verwacht.
Ik nog helemaal 6:06 opzoeken :{

Echt gewoon helemaal niet grappig.
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:21 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hoe laat is de samenvatting bij de nos?
Hey Mickey, ik kwam je geweldige filmpje vandaag weer tegen. :)
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:21
oeiiiiiii
Asschen_sukarzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:21
Meh , 1-1 in Nijmegen
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:21 schreef Rabieluh het volgende:

[..]

22:25
We gaan allemaal kijken.
BadderHaringzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:20 schreef Rabieluh het volgende:
Jezus Narsingh.
Denk niet dat de top van de Premier League nog voor hem komt deze zomer.
Dr.Mikeyzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:21 schreef Rabieluh het volgende:

[..]

22:25
Even van genieten.
FL_Freakzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:22
oehh
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:21 schreef Kopsterk het volgende:

[..]

Ik nog helemaal 6:06 opzoeken :{

Echt gewoon helemaal niet grappig.
Ik had je gewaarschuwd.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:22
VI_nl twitterde op zaterdag 20-08-2016 om 21:21:17 Transfer Cillessen stap dichterbij door akkoord over Bravo https://t.co/zXNUvMSxY5 reageer retweet
FL_Freakzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:22
schwaab erin
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:19 schreef GGMM het volgende:

[ afbeelding ]

Nu ik het zo bekijk is het eigenlijk helemaal niet grappig. :{ Ik denk dat het kwam omdat ik het hele filmpje had bekeken en geen humorvolle comments had verwacht.
:N
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:19 schreef GGMM het volgende:

[ afbeelding ]

Nu ik het zo bekijk is het eigenlijk helemaal niet grappig. :{ Ik denk dat het kwam omdat ik het hele filmpje had bekeken en geen humorvolle comments had verwacht.
Je bent niet echt in vorm vanavond hè?
Rabieluhzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:21 schreef BadderHaring het volgende:

[..]

Denk niet dat de top van de Premier League nog voor hem komt deze zomer.
Championship dan, kan ie ook genoeg verdienen, maar dat zal hij wel niet willen.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:23
Schwaab voor Locadia dus.
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:22 schreef Pascalus het volgende:

[..]

Je bent niet echt in vorm vanavond hè?
Dat klopt.
BadderHaringzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:23 schreef Rabieluh het volgende:

[..]

Championship dan, kan ie ook genoeg verdienen, maar dat zal hij wel niet willen.
Ook daar hebben de TD's ogen in hun hoofd.
Cocozaterdag 20 augustus 2016 @ 21:24
Veel madness in het Ajax topic.
Dr.Mikeyzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:21 schreef GGMM het volgende:

[..]

Hey Mickey, ik kwam je geweldige filmpje vandaag weer tegen. :)
Wat ben je weinig in het Feyenoord topic dit seizoen.
Dj_Day-Vzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:24
Het publiek achter Zoet is mad. Steeds met dingen gooien.
Pascaluszaterdag 20 augustus 2016 @ 21:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:24 schreef Dj_Day-V het volgende:
Het publiek achter Zoet is mad Steeds met dingen gooien.
sneu inderdaad :')
PEC mag wel even weer degraderen dit seizoen.
Kopsterkzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:25
Het gebrek aan scorend vermogen is echt schrijnend.
GGMMzaterdag 20 augustus 2016 @ 21:25
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 augustus 2016 21:24 schreef Dr.Mikey het volgende:

[..]

Wat ben je weinig in het Feyenoord topic dit seizoen.
Komt wel weer als ze verliezen. :)
Jojoortjezaterdag 20 augustus 2016 @ 21:25
Om te huilen.