Klopt, alleen het argument dat het westen natuurlijk een imperialistische macht vertegenwoordigt baseren zij vooral op de creatie van Israël en het koloniale verleden beginnend in Eqypte aan het begin van de 19de eeuw, vervolgens Maghreb eind 19de eeuw tot na wo2 en dan Midden-Oosten vooral in periode na ineenstorten Ottomaanse rijk na wo1. Daar waar de islam in verschillende periodes een machtig imperialistische rijk zelf vormde en dan laatstelijk door de Ottomanen, maar die waren de zieke man van Europa n.b. rond wo1.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 20:47 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het is sowieso een onzin discussie. Niemand van ons heeft ook maar enig deel gehad in de handel en de volkeren die nu naar ons wijzen werden zelf alleen maar gelimiteerd in hun eigen slavenwens door hun technologische en bestuurlijke achterstand. Het kordon moslims wat nogal een grote bek heeft over de westerse cultuur om onder andere deze reden is helemaal belachelijk, omdat de islamitische wereld richting de 4 miljoen christenen uit Europa heeft ontvoerd, de kinderen van lokale christenen ontvoerden om als slaaf soldaat in te zetten en nog miljoenen zwarte mensen tot slaaf hebben gemaakt waarvan de meesten binnen een jaar al dood waren.
quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 20:53 schreef justarandomdude het volgende:
[..]
Twitteraars, dombo. Lezen!!!
Ze zijn momenteel weer behoorlijk ziek moet ik zeggen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 20:54 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Klopt, alleen het argument dat het westen natuurlijk een imperialistische macht vertegenwoordigt baseren zij vooral op de creatie van Israël en het koloniale verleden beginnend in Eqypte aan het begin van de 19de eeuw, vervolgens Maghreb eind 19de eeuw tot na wo2 en dan Midden-Oosten vooral in periode na ineenstorten Ottomaanse rijk na wo1. Daar waar de islam in verschillende periodes een machtig imperialistische rijk zelf vormde en dan laatstelijk door de Ottomanen, maar die waren de zieke man van Europa n.b. rond wo1.
Da's één pot nat. Het enige verschil tussen gematigde moslims en radicale moslims is dat een radicale moslim je hoofd wil afhakken en een gematigde moslim wil dat een radicale moslim je hoofd afhakt.quote:De tweets zijn verontrustend, omdat er mensen zijn die zeggen boos te zijn op ‘de moslimwereld’ en niet op bijvoorbeeld Islamitische Staat.
Uiteindelijk doel van islam is ten principale imperialistisch idd.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 20:57 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ze zijn momenteel weer behoorlijk ziek moet ik zeggen.
quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 20:28 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wat dit betreft: ik las vandaag een artikeltje van Eddy Terstall in de Groene Amsterdammer, waar ik het mee eens ben:
[..]
Naja, er zit een degelijk verschil tussen wat op twitter pleuren of met de vrachtwagen over de boulevard 'carmageddonnen'.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 20:32 schreef Glazenmaker het volgende:
Haatdragende tweets tegen een haatdragende ideologie. Het moet toch niet veel barbaarser worden
tsja, overal waar die cult opduikt word het hommeles.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:01 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Uiteindelijk doel van islam is ten principale imperialistisch idd.
Ik bedoel over de uitbreiding van de islam naar zuid-oost Azië heb ik nooit wat geleerd op de universiteit. Ik weet ook absoluut niet wat de betrouwbare bronnen zijn, maar wat ik er dan over gelezen heb is dat het een moordpartij was waar de honden geen brood van lusten.
Dat kun je empirisch wel vaststellen idd.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:02 schreef Hathor het volgende:
[..]
tsja, overal waar die cult opduikt word het hommeles.
Ja, ben het volledig met hem eens dat we steeds meer in de trant van desecularisering gaan en dat we ons moeten afvragen of dit verstandig is en of we dit wel willen.quote:
Gaat het goed meequote:Op vrijdag 19 augustus 2016 19:39 schreef LompeHork het volgende:
Hoe zit het met de Moslimhaat op de FP hier? Is dat nog een beetje te handelen?
Dat is het al.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:11 schreef Fir3fly het volgende:
En zo gaat het door, net zolang tot islamofobie een echte term is.
Zucht.
De invasie van centraal Azie in de Arabische wereld was nog ietwat gruwelijker en rond dezelfde tijd als de kruistochten. Toch heb ik nog nooit een moslim horen praten over al die snode Mongolen. Historische pijn in het MO is voornamelijk hedendaagse culturele onzekerheid over hun eigen zandbak.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:01 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Uiteindelijk doel van islam is ten principale imperialistisch idd.
Ik bedoel over de uitbreiding van de islam naar zuid-oost Azië heb ik nooit wat geleerd op de universiteit. Ik weet ook absoluut niet wat de betrouwbare bronnen zijn, maar wat ik er dan over gelezen heb is dat het een moordpartij was waar de honden geen brood van lusten.
quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:16 schreef Ryan3 het volgende:
Dit is wat Eddy Terstall bedoelt met plaatjes in dat door mij aangehaalde artikeltje in Groene Amsterdammer hè:
[ afbeelding ]
Klopt, maar dat komt vooral omdat ze gemiddeld niet een hoge opleiding hebben en dat het onderzoeken van geschiedenis hen min of meer wordt verboden. Je hebt niets anders in je leven nodig dan de koran en die hadith bende.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:19 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
De invasie van centraal Azie in de Arabische wereld was nog ietwat gruwelijker en rond dezelfde tijd als de kruistochten. Toch heb ik nog nooit een moslim horen praten over al die snode Mongolen. Historische pijn in het MO is voornamelijk hedendaagse culturele onzekerheid over hun eigen zandbak.
Tja, en toch als je daar commentaar over hebt ben je dus een moslimhater. En echt een gevaar voor de openbare orde.quote:
Goed stuk met name de eerste drie alinea's.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 20:28 schreef Ryan3 het volgende:
n blijven staan. Links is namelijk bij uitstek internationalistisch en heeft een emancipatieverhaal dat niet cultuurgebonden is maar supranationaal in alle facetten. Niet in de laatste plaats op het vlak van de ononderhandelbare gelijkwaardigheid van man en vrouw. Maar oud-links is in morele verwarring. Pigment is het ultieme argument. Een grotere oppervlakkigheid en intellectuele leegte is nauwelijks voorstelbaar. Een samenleving waarin de seksen onbevreesd naakt in elkaars nabijheid kunnen zijn is, zo wil de formule, een succesvolle samenleving. Met minder seksueel en huiselijk geweld en meer vrouwenrechten. En hoe meer rechten de vrouw heeft, hoe sterker een samenleving. Op het gebied van cultuur, sport, economie, technologie en op basis van vooral die laatste twee criteria ook militair. Die formule gaat altijd op. In Nederland zijn de comfortabelen zich onvoldoende bewust van de waarde van de open vrije samenleving waar ze dagelijks van genieten. Onvoldoende bewust van de inspanningen die daarvoor zijn geleverd. Van Spinoza tot Hugo de Groot. Van Aletta Jacobs tot Domela Nieuwenhuis. Comfortabel Nederland lijkt alleen maar solidair te kunnen zijn wanneer die solidariteit gratis is. Wanneer er geen moed of inspanning voor nodig is. Men is zelden bereid om pal te staan voor derden die dezelfde vrijheid verdienen als voor hen vanzelfsprekend is. Zich nota bene links noemende ‘feministen’ sprongen op de bres voor ‘keuzevrijheid’ om de boerkini te mogen dragen. Of scharrelkippen het vol vuur opnemen voor legbatterijen. Leg dat maar eens uit aan echte linkse feministen in landen waar vrouwenrechten minder vanzelfsprekendheid zijn en waar vaak met groot persoonlijk risico voor elke zichtbare haarlok wordt gevochten. N
Vandaar dat een nieuw elan ook zo belangrijk is, de EU is momenteel een decadente verdeelde bende.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 20:20 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ja? Jij denkt dat dat zelf-kastijdende "weg-met-ons" clubje EU parlementsleden zielige bruine mensen gaat aanvallen?
Je mag eerder blij zijn als de gehele EU nu overloopt van de Turken over 10 a 20 jaar.
Het is precies de grauwsluier van de islam die gesanctioneerd wordt. Mag ook hopen dat het een tijdelijke rage is, die weer snel overwaait. We zullen het volgend jaar merken, want ergens verwacht ik dat dit een terugkerende discussie wordt, net als ZP-discussie.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:23 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Goed stuk met name de eerste drie alinea's.
Het is te hopen dat die boerkini geen voeten aan de grond krijgt onder westerse vrouwen, er zijn altijd weer een paar van die leipo's die "het goede voorbeeld willen geven", en dat is de eerste stap van de overgave. Geen burkini is straks de paria.
Daarom hoort dat ding in den beginne al helemaal niet thuis in een debat. En als je het dan echt wilt horen: weg met dat ding, te gevaarlijk voor de vrijheid van meningsuiting.
http://cult.tpo.nl/2016/07/30/de-mythe-van-islamofobie/quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:23 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Tja, en toch als je daar commentaar over hebt ben je dus een moslimhater. En echt een gevaar voor de openbare orde..
Moet zeggen dat die laatste foto's wel behoorlijk wat aan de verbeelding over laten! Zou ze geile grote lippen hebben en je ziet wel iets van de rondingen, zou ze een lekker lijf hebben? Kan hier mateloos geil van worden van zo'n niqaab. Wat zouden haar ogen uit stralen, pure lust denk ik.quote:
Ja, de argumenten tegen het gebruik van de term 'islamofobie' kan ik ook wel uit de mouw schudden, punt is dat onze overheden dat toch zwaar opleggen hoor. Geen ontkomen aan dus.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:27 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
http://cult.tpo.nl/2016/07/30/de-mythe-van-islamofobie/
Gewoon uitlachen. En afstraffen bij de volgende verkiezingen.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:30 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, de argumenten tegen het gebruik van de term 'islamofobie' kan ik ook wel uit de mouw schudden, punt is dat onze overheden dat toch zwaar opleggen hoor. Geen ontkomen aan dus.
Ja, alleen zal ik nooit op Geertje stemmen. Maar goed, mensen kunnen idd als enige geaccepteerde vorm van verzet stemmen op een partij die niet goed uitkomt. Alleen vrees ik dat de VVD weer de grootste wordt of de 1 na grootste en toch een regering gat vormen en dat wordt dan VVD-CDA-D66-GL.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:31 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Gewoon uitlachen. En afstraffen bij de volgende verkiezingen.
Ach er zijn genoeg anti-islam foto's gemaakt van naakte vrouwen met hoofddoek, en er zal ook vast genoeg porno op dat gebied te vinden zijn!quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:31 schreef BarryOSeven het volgende:
Wat een top idee trouwens, als we die niqaab en burkini in het westen tot seksobject weten te maken dan houdt het vanzelf wel op.
Ja, lol, daar dacht ik ook al aan, ik kon alleen niets anders verzinnen dat dat al bestaat in de latex-scene, volgens mij.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:31 schreef BarryOSeven het volgende:
Wat een top idee trouwens, als we die niqaab en burkini in het westen tot seksobject weten te maken dan houdt het vanzelf wel op.
Ja dat is er wel, maar nog steeds is de niqaab en hoofdoek een middel om juist seksuele gedachten tegen te gaan. Het promoten van arabische niqaab porno, het filmen van zaad op de oogkleppen van de niqaab. Het publiekelijk nafluiten van volledig bedekte vrouwen moet het doel zijn. De westerse man moet helemaal seksueel dol van nieuwsgierigheid worden bij het zien van zo'n ding.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:35 schreef ToT het volgende:
[..]
Ach er zijn genoeg anti-islam foto's gemaakt van naakte vrouwen met hoofddoek, en er zal ook vast genoeg porno op dat gebied te vinden zijn!
Paar subtiele aanpassingen aan zo'n niqaab en gaan met die banaan!
Klopt, en je bent een zwart-wit denker, laagopgeleid, Tokkie, PVV'er, nazi en luie werkloze. Net zoals Eddy Terstall, zeg maar.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:37 schreef ToT het volgende:
En @ die plaatjes in dit topic: dat is NATUUUUUUUURLIJK allemaal alleen maar haatzaaien en fearmongering en dat is natuurlijk niet het echte gezicht van de islam en dat is allemaal uit verband gerukt en is totaal niet relevant voor de situatie hier in Nederland en je bent een bange PVV-Tokkie die zijn onderbuikgevoelens voedt als je dit soort plaatjes post en..........ehhhh......wat voor gezeik komt er allemaal nog meer standaard voorbij?
Je kunt suggereren dat het een soort darkroom is; daarin weet je ook niet wat je aan het neuken bent!quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:38 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Ja dat is er wel, maar nog steeds is de niqaab en hoofdoek een middel om juist seksuele gedachten tegen te gaan. Het promoten van arabische niqaab porno, het filmen van zaad op de oogkleppen van de niqaab. Het publiekelijk nafluiten van volledig bedekte vrouwen moet het doel zijn. De westerse man moet helemaal seksueel dol van nieuwsgierigheid worden bij het zien van zo'n ding.
Geen idee hoe je het bewerkstelligd maar het zou wel hilarisch zijn. Gaan ze vanzelf weer terug, want dat trekken ze nooit.
Link met Pim Fortuyn?quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:45 schreef ToT het volgende:
[..]
Je kunt suggereren dat het een soort darkroom is; daarin weet je ook niet wat je aan het neuken bent!
Die is met heel wat islamietjes in aanraking gekomen?quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:58 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Die heeft diepgravender kennis gemaakt met de islam dan jij of ik iig..
Ja, van die Marokkaanse jongenshoertjes had-ie het altijd over.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:59 schreef ToT het volgende:
[..]
Die is met heel wat islamietjes in aanraking gekomen?
Ga je nu krijgen hè.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 21:59 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Het eerste dat bij mij ook opkwam bij dit bericht.
Ow kan ik me vaag iets van herinneren.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 22:03 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, van die Marokkaanse jongenshoertjes had-ie het altijd over.
Nou ja, ik heb ooit Brideshead Revisited gezien (niet gelezen, let je op jigzoz?) van Evelyn Waugh, maar Marokko was een lange tijd de plaats om je te settelen als rijke Britse kostschool-homo.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 22:04 schreef ToT het volgende:
[..]
Ow kan ik me vaag iets van herinneren.
Nou ja, eigenlijk wel weer een pluspunt voor de Mocro's; dat die schandknaapjes niet met het hoofd nar beneden van de hoogste toren geflikkerd worden!Minder primitief als de zandhazen uit het Midden-Oosten dus.
Gezien de overweldigende vrouwenhaat zou ik denken eerste natuur.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 22:08 schreef Ryan3 het volgende:
Homofilie is ongeveer tweede natuur in de islam, maar ja, maak dat ze maar wijs.
Ja, ze houden wel van de Männerbund idd.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 22:16 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Gezien de overweldigende vrouwenhaat zou ik denken eerste natuur.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |