Dit is gewoon niet grappig. Dit gaat te ver.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 19:42 schreef Pixxie. het volgende:
Ik snap de bedoeling hier niet helemaal van
Idd.. Geen woorden voor.. Walgelijkquote:Op donderdag 18 augustus 2016 19:44 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Zijn geen dingen om grapjes over te maken![]()
Oh precies wat Jessie zegt
quote:Op donderdag 18 augustus 2016 19:46 schreef cobain1994 het volgende:
Wat is het volgende? Een positieve aids test?
Jessie ziekt al tijden lang iedereen, prima dit. Als je een kutgrap uithaalt kan je er eentje terugverwachtenquote:Op donderdag 18 augustus 2016 19:44 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Zijn geen dingen om grapjes over te maken![]()
Oh precies wat Jessie zegt
Nou nee hoor, dit is van een heel andere orde. Gaat de grap ver voorbij.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 19:51 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Jessie ziekt al tijden lang iedereen, prima dit. Als je een kutgrap uithaalt kan je er eentje terugverwachten
Een trui bestempelen is toch net ff wat anders.. je kunt er mensen mee kwetsenquote:Op donderdag 18 augustus 2016 19:51 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Jessie ziekt al tijden lang iedereen, prima dit. Als je een kutgrap uithaalt kan je er eentje terugverwachten
Dat dusquote:Op donderdag 18 augustus 2016 19:59 schreef Lavenderr het volgende:
Volgende toneelstuk: Billy is verliefd op Jessie. Nou, als dat echt zo zou zijn zou ze hem niet zo'n naaistreek geleverd hebben.
Nu blijkt??quote:Op donderdag 18 augustus 2016 19:45 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dit is gewoon niet grappig. Dit gaat te ver.
Wie van de febo verzint dit soort zieke shit?
Ik dacht dat Uopia door de mensen zelf zou worden ingevuld maar nu blijkt dat ze toneelstukjes op moeten voeren.
Ja, dat zeg ik verkeerd. Nu is het vermoeden dat Utopia van toneelstukjes aan elkaar hangt bevestigd.quote:
Denk dat ie bedoelt nu pas?quote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:21 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, dat zeg ik verkeerd. Nu is het vermoeden dat Utopia van toneelstukjes aan elkaar hangt bevestigd.
quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 17:39 schreef Soury het volgende:
Jacco zong met een handicap, gister weer met Rowena
quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 17:39 schreef Soury het volgende:
Jacco zong met een handicap, gister weer met Rowena
Bzzzzzquote:Op vrijdag 19 augustus 2016 19:56 schreef Xan21 het volgende:
Zie je wel dieren maken alles leuker, go wesp go!
het zijn twee totaal inhoudslozen en Cemal waait heerlijk mee met wat de mensen hem vertellenquote:Op woensdag 24 augustus 2016 19:44 schreef Poison-Ivy het volgende:
Romy... wat een kind.
Ze had het al eerder gezegd, had het dan ook gedaan. Of zit ze te wachten tot Cemal het zegt![]()
Cemal laat met zich sollen, te lief.
Inderdaad.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 19:47 schreef rubbereend het volgende:
[..]
het zijn twee totaal inhoudslozen en Cemal waait heerlijk mee met wat de mensen hem vertellen
Ik vraag mezelf altijd af hoe dat soort mensen zich in het leven redden
Ze is gewoon alleen aan het werk overdag hoor.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 23:09 schreef Werpesen het volgende:
Billy lijkt het schoothondje van Jessie wel, overal loopt ze hem achterna, is altijd met Jessie eens en praat hem ook net eens na met alles wat hij vindt...
Dit denk ik ook want hij is niet dom.quote:Op donderdag 25 augustus 2016 07:56 schreef Cue_ het volgende:
Of hij doorziet het wel. Maar vindt het Miss wel fijn dat hij weer een maatje heeft nu gj weg is.
Aangezien iedereen tegen hem is.
Ik ben echt Pro Jessie tegenwoordig. Die anderen laten zich veel te veel kennen die zeuren over dat ego zo belangrijk is geworden, ja bij hen.
Marjetquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 19:42 schreef girlnextdoor. het volgende:
Mariet is toch ook de echte naam van Billie?
Maar het is natuurlijk bizar dat ze zelf geen donder uitvoeren en Jessie er wel op afrekenen. Dat deugt niet.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 19:58 schreef rubbereend het volgende:
Prima dat Jessie wekenlang als de man rondloopt en alles beter weet, maar dat kan dus alleen als je jouw taak wel goed doet. En dit is gewoon een dikke faal.
ja ook, maar je kan niet je beklag doen over andere terwijl je er zelf een potje van maaktquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 20:02 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar het is natuurlijk bizar dat ze zelf geen donder uitvoeren en Jessie er wel op afrekenen. Dat deugt niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |