SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het gedetailleerde tijdschema is hier te zien, reken er vijf uur bij voor de Nederlandse tijd:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waar?
João Havelange Olympic Stadium, genoemd naar de man die Sepp Blatter zijn trucjes geleerd heeft. Ook wel het Engenhão genoemd als topclub Botafogo er haar voetbalwedstrijden speelt.
Nederland
De ogen zullen wat Nederlandse medailles betreft toch vooral op twee dames gericht zijn: Dafne Schippers en Sifan Hassan. Op de 100 en 200 meter moet Schippers Nederland historische medailles gaan bezorgen, Hassan is een van de kanshebsters op eremetaal op de 1500 meter. Natuurlijk is ook Churandy Martina weer van de partij, de man die samen met Usain Bolt de enige atleet is die in 2008 en 2012 in de olympische finale van de 100 en 200 meter stond en daar blij om was ook
(she/her)
twitter:thijszonneveld twitterde op donderdag 18-08-2016 om 03:15:17Net gekeken bij de warming-up. Schippers en Thompson deden halfuur lang om de beurt sprintjes. Bolt deed er precies één. reageer retweet
Ja, Van Niekerk.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 03:17 schreef Typisch het volgende:
Wel lekker kut dat ie in baan 8 start. Presteert daar ooit wel eens iemand goed?
Vind hij fijn. Ja Wayde v Niekerk liep WR vdweek in 8 of 9quote:Op donderdag 18 augustus 2016 03:17 schreef Typisch het volgende:
Wel lekker kut dat ie in baan 8 start. Presteert daar ooit wel eens iemand goed?
Wauw, talentenscout hoor.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 03:17 schreef JR-Style-93 het volgende:
Die Yohan Blake een kanshebber voor een plak
Fuck off met je bets ook altijd.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |