Ja he!quote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:45 schreef Stormqueen het volgende:
Mooi he cygneBizar ook dat dat in je lijf zit!
Wij zagen ons kindje ook drinken, je zag echt dat mondje open en dicht gaan
Fijn Cygnequote:Op donderdag 18 augustus 2016 20:39 schreef Cygne het volgende:
Mijn man maakte nog een filmpje.Met commentaar van de arts.
Niet quoten graag, haal t zo weer weg.
Anders ik ook. Heb het al aardig gehadquote:Op vrijdag 19 augustus 2016 07:23 schreef Twinkle20 het volgende:
En vandaag wordt het nog een beetje warmer bij ons geloof ik.
Nou Quoi benieuwd hoe lang jij op 1 staat!![]()
Het was een paar uurtjes wat gevoelig maar hij heeft gewoon staan koken en 's avonds nog in de tuin onkruid zitten plukken .. allen geheel op eigen initiatiefquote:Op vrijdag 19 augustus 2016 08:01 schreef Quoi het volgende:
[..]
Anders ik ook. Heb het al aardig gehad![]()
Hoe ging het gister? Heb je een fijn biertje voor je vent neergezet naderhand?
37 wekenquote:Op vrijdag 19 augustus 2016 09:02 schreef Ereshkigal het volgende:
Fieder gefeliciteerd met jullie zoon!!!
Cygne een dansende baby
En ook sq een goede echo !!!
Vandaag 37 weken![]()
Gewoon al 2 weken verder dan met de eerste...
Gisteren weinig beweging dus had besloten te bellen als dat vandaag ook zo was...gelukkig werd er even flink gewiebeld met de billen( 37 weken is voor ons ook weer een rotweek toen is ons neefje dood geboren en dat blijft rondspoken)
Ben blij als het woensdag is en ik de gynaecoloog gesproken heb over wel/niet inleiden.....mijn hoofd wil rust merk ik
Ooohhhhhhquote:Op vrijdag 19 augustus 2016 09:52 schreef Burdie het volgende:
@SQ, de grens ligt bij een bmi van 30 tijdens de intake / pre-zwanger.
Dat weet ik, vandaar de "niet wegens protokoll"quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 10:29 schreef Quoi het volgende:
Ook hiervoor (OGTT) wordt weleens van protocol afgeweken als daar aanleiding voor is
Das heul niet erg, want de jouwe moet tegen de Nederlandse temperaturen kunnen. Spekjes zijn geen overbodige luxequote:Op vrijdag 19 augustus 2016 10:42 schreef Quoi het volgende:
Voetjes weer een beetje geslonken trouwens Mies?
Ik heb overigens niet (hard) genoeg (of niet het goede oeuvre) gezongen voor onze kleine grote ###: klik. Nu is 'ie toch ineens best groot geworden en dat met die global warming
Kun je niet gewoon kiezen voor het ziekenhuis dat wél een bad heeft, en de beslissing of je er wel of niet gebruik van maakt van het moment zelf laten afhangen?quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 12:01 schreef Burdie het volgende:
Meh, ik heb keuzestress over de locatie van de bevalling en of ik al dan niet in bad wil bevallen (heeft mogelijk ook invloed op de locatie van de bevalling, want in het zkh hier in de stad is dat onmogelijk).
En ik moet het op korte termijn 'beslissen' ivm intakes en het maken van afspraken. Ik spreek de vk weer over 2 weken, en dan wil ik in principe duidelijkheid hebben.
Toen ik de afspraak maakte bij de assistent heb ik gezegd dat er op de site van het RIVM meer info is te vinden voor de huisarts. Ik ben toen al snel terug gebeld dat het recept besteld was (en dat ik het zelf zou moeten betalen). En dat als ik het recept opgehaald had, ik kon bellen voor een afspraak om gem te zetten.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 11:55 schreef ViviRAWRS het volgende:
Vanochtend bij de huisarts geweest om de kinkhoestvaccinatie te regelen, maar ze had er nog geen ervaring mee. Ik had zelfs expres een afspraak bij haar omdat zij in Nieuw Zeeland heeft gewerkt, waar kinkhoestvaccinatie van zwangeren al standaard is.Nou ja, ze gaat het uitzoeken via de GGD en dan hoor ik meer.
Het is sowieso zelf meenemen, en omdat je dat ding daar dan nog moet opzetten en vullen, lijkt me dat je dan eerder die kant op moet.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 12:05 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Kun je niet gewoon kiezen voor het ziekenhuis dat wél een bad heeft, en de beslissing of je er wel of niet gebruik van maakt van het moment zelf laten afhangen?
Idem hier. Ik had een andere HA als mn eigen (maargoed net nieuw in de praktijk dus maakt eigenlijk niet uit). Had t doorgegeven aan de assistente en werd smiddags gebeld "ja ik vind t maar raar. Nog nooooooit van gehoord hoor en ik zit zelf ook in mn laatste trimester dus tsja ik ga eerst overleggen met je vk" (had al uitgelegd dat die er ook positief tegenover stonden maar goed dat ze t zelf checkt) daarna belde ze terug "ja t is niet echt perse een harde richtlijn he maarja als je t zelf wil dan moet je t maar doen."quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 11:55 schreef ViviRAWRS het volgende:
Vanochtend bij de huisarts geweest om de kinkhoestvaccinatie te regelen, maar ze had er nog geen ervaring mee. Ik had zelfs expres een afspraak bij haar omdat zij in Nieuw Zeeland heeft gewerkt, waar kinkhoestvaccinatie van zwangeren al standaard is.Nou ja, ze gaat het uitzoeken via de GGD en dan hoor ik meer.
Wat ik begreep wel, maar is er veel vraag en weinig productie, dus iedereen krijgt het meervoudige vaccinquote:Op vrijdag 19 augustus 2016 12:45 schreef Moppert het volgende:
Maar is het enkelvoudige vaccin ook al aangepast ondertussen?
Aangezien de stam waar we voor vaccineerde allang een mutatie heeft doorgemaakt?
Als ik m'n make-up heb gedaan en m'n haar een beetje zit (1x in de weekquote:Op vrijdag 19 augustus 2016 13:02 schreef Burdie het volgende:
Ik ben er allang klaar mee Mies. Ik vind en voel mezelf wel heel mooi, zwanger. Maar ik ben liever gewoon weer mezelf, dat ik weer kan doen en laten wat ik wil.
Ik doe hier niks meer via de assistente, dat gaat altijd mis.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 12:08 schreef Twinkle20 het volgende:
Toen ik de afspraak maakte bij de assistent heb ik gezegd dat er op de site van het RIVM meer info is te vinden voor de huisarts.
Het is de Gezondheidsraad die met het positieve advies is gekomen, de minister zou in de eerste helft van dit jaar een besluit nemen.quote:Ik heb vooral ook benadrukt dat het RIVM een positief advies had gegeven aan de minister. Alleen dat het er tot op heden nog niet van is gekomen om het ook daadwerkelijk te bekrachtigen.
In het buitenland geven ze Tdap, dat is hetzelfde als DKT hier. De ruime ervaring die is opgedaan met het kinkhoestvaccin in de zwangerschap geldt dus net zo goed voor D en T.quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 12:23 schreef Burdie het volgende:
Ik mis eigenlijk info van het RIVM over wat de toevoegingen D en T betekenen voor de zwangerschap. Er staat alleen "deze zijn niet schadelijk" als een soort bijzinnetje, en that's it. Jammer dat er zo weinig mono-vaccins verkrijgbaar zijn...
Dat zal best, maar iets meer info dan een kort bijzinnetje had ik persoonlijk wel fijn gevonden...quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 13:38 schreef ViviRAWRS het volgende:
In het buitenland geven ze Tdap, dat is hetzelfde als DKT hier. De ruime ervaring die is opgedaan met het kinkhoestvaccin in de zwangerschap geldt dus net zo goed voor D en T.
Joepiequote:
ik ga het ook niet doen #livingontheedgequote:Op vrijdag 19 augustus 2016 14:53 schreef WupWup het volgende:
Ik haal die vaccinatie niet. In die periode van de Mexicaanse griep was ik zwanger van de oudste en heb me toen ook niet laten vaccineren.
Hoera Hilzilla!![]()
Klopt, hier alle info: http://www.rivm.nl/Onderw(...)oor_zwangere_vrouwenquote:Op vrijdag 19 augustus 2016 14:09 schreef Fazzoletti het volgende:
Ik heb als kind kinkhoest gehad (hoestend op de gang van de kleuterschool) Geen idee hoe het zit met die vaccinaties. Gaat dan pas over het 3e trimester toch?
Idemquote:Op vrijdag 19 augustus 2016 14:57 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik ga het ook niet doen #livingontheedge
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |