Je hebt gewoon stiekem veel gepoeptquote:Op woensdag 17 augustus 2016 12:03 schreef Twinkle20 het volgende:
Weet je wat ik wel echt heel raar vind? Gisteravond op de weegschaal tikte ik de 80 aan. Vanmorgen nog eens gewogen .. ding stond nog op exact dezelfde plek, niet verschoven ofzo .. en toen bleef hij weer hangen op 75 (laatstbekende gewicht, zowel thuis als zkh). Ik kan toch niet in 1 nacht ineens 5 kilo lichter worden ondanks dat ik vocht vasthoud?... dan zou ik weg gedreven zijn vannacht in bed.
Stiekem ben je zwanger van een tweeling en zitten ze in je borstenquote:Op woensdag 17 augustus 2016 14:06 schreef Stormqueen het volgende:
Tevens jeuken mijn borsten, dat wil zeggen dat ze NOG GROTER worden en ik ben pas 12 weken en nu al ruim twee cupmaten omhoog![]()
Mijn buik doet daarentegen nog helemaal niks, voor de balans.
ah je draagt hoog?quote:Op woensdag 17 augustus 2016 14:06 schreef Stormqueen het volgende:
Tevens jeuken mijn borsten, dat wil zeggen dat ze NOG GROTER worden en ik ben pas 12 weken en nu al ruim twee cupmaten omhoog![]()
Mijn buik doet daarentegen nog helemaal niks, voor de balans.
nou ja ik was er van overtuigd dat het de tweede keer echt supersnel zou gaan maar je ziet het:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.disclaimer
quote:Op woensdag 17 augustus 2016 15:14 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
nou ja ik was er van overtuigd dat het de tweede keer echt supersnel zou gaan maar je ziet het:U is een beetje afgevallen in de tussenliggende tijdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Staat je goed!!
En ik groeide ook 2 maten in de eerste 10 weken. Heel bizar.
Twinkle, ik zou ook een beetje raar opkijken, zeker als je in je achterhoofd houdt dat er wat signalen zijn om je beter in de gaten te houden.
Het kan ook gewoon heel simpel zijn: batterij bijna leeg (ervanuit gaande dat het een digitale is), want dan gaan ze het maf doen.
En natuurlijk scheelt het of je in de ochtend of in de avond weegt. Maar toch geen 5 kg??
*gaat terug in lurkstand*
Het is echt heel grafisch maar moest blijven kijkenquote:Op woensdag 17 augustus 2016 17:47 schreef Quoi het volgende:
Ik kijk dat filmpje liever niet. Ik doe het vuile werk wel, maar verder geen spiegel oid![]()
Hoe gaat het met je VA?
ja, alle baby's poepen eigenlijk tijdens de bevalling, doordat ze door dat nauwe kanaal worden geperst. Maar bij head first bevallingen komt de poep achter de baby aan, bij butt first komt de poep voor de baby uitquote:Op woensdag 17 augustus 2016 17:31 schreef Veruca_Assault het volgende:
Ok. Ik kom een beetje laat op dit feestje maar dat filmpje! Holy shit. Was de baby nou aan het poepen tijdens de bevalling? Wat waren die donkere slierten in het hele begin? Ik zag de vrouw ook poepen (waarom haalde niemand dat weg?). Toen het hoofd nog niet geboren was maar de rest wel en de baby ging bewegen, freaky!
Ik ben nogal onder de indruk (weet nog niet positief of negatief...)
En dank je Mignonne voor je lieve woorden ❤
+1. Echt bijna directquote:Op woensdag 17 augustus 2016 18:56 schreef Selvaria het volgende:
Mijn kind plaste én poepte over me heen toen ik haar net een minuut kende.
nee, toch niet als ze pas poepen tijdens het geboren worden? Als ze door het kanaal geperst worden?quote:Op woensdag 17 augustus 2016 19:51 schreef WupWup het volgende:
Alle baby's poepen helemaal niet tijdens de bevalling heur. Dat zou betekenen dat iedereen meconiumhoudend vruchtwater had
Mijn baby's hebben allebei niet gepoept tijdens of vlak na de bevalling. Deden ze lekker thuisquote:Op woensdag 17 augustus 2016 20:10 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
nee, toch niet als ze pas poepen tijdens het geboren worden? Als ze door het kanaal geperst worden?
Ik dacht iig dat vrijwel alle baby's dan poepen, net als vrijwel alle moeders, een beetje het idee van leeggeknepen worden. Maar jij zal het uiteraard beter weten dan ik
Check! En veul, alles dat ze had opgespaard en (gelukkig want thuisbevalling) nog niet in het vruchtwater had geloosdquote:Op woensdag 17 augustus 2016 18:56 schreef Selvaria het volgende:
Mijn kind plaste én poepte over me heen toen ik haar net een minuut kende.
Zo even lekker een klodder groene plakmeconium over je versche ruptuur heenquote:Op woensdag 17 augustus 2016 20:10 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
nee, toch niet als ze pas poepen tijdens het geboren worden? Als ze door het kanaal geperst worden?
Ik dacht iig dat vrijwel alle baby's dan poepen, net als vrijwel alle moeders, een beetje het idee van leeggeknepen worden. Maar jij zal het uiteraard beter weten dan ik
Mwah, het verschil tussen wel en geen bevalbad huren/aanschaffen is grofweg ¤200, daar wil ik van te voren wel een idee bij hebbenquote:Op woensdag 17 augustus 2016 21:19 schreef Savvy. het volgende:
Met een spiegel kijken lijkt me eigenlijk ook wel gaaf en motiverend inderdaad. Ik geloofde de vk niet toen ze zei dat ze het hoofdje al zag, totdat man het ook zei.
Kan je het niet ter plekke beslissen, Burdie?
Dat inderdaadquote:Op woensdag 17 augustus 2016 21:22 schreef Roomsnoes het volgende:
Haha Savvy, ik geloofde het ook nietIk dacht dat ik nog heel lang moest, en toen ze zeiden dat ze al haartjes en hoofdje zagen, dacht ik: jaja, da's zeker zo'n motivatiepraatje, zo ver ben ik heul nog niet. Ik was zo bang om afgeleid te worden en mijn kracht te verliezen. En floeps, volgende wee was ze er. Ik was best verbaasd dat het zo snel ging ineens
Aha ja, dat is misschien wel handigquote:Op woensdag 17 augustus 2016 21:32 schreef Burdie het volgende:
[..]
Mwah, het verschil tussen wel en geen bevalbad huren/aanschaffen is grofweg ¤200, daar wil ik van te voren wel een idee bij hebben.
Maar die is toch sowieso handig om de weeën op te vangen?quote:Op woensdag 17 augustus 2016 21:32 schreef Burdie het volgende:
[..]
Mwah, het verschil tussen wel en geen bevalbad huren/aanschaffen is grofweg ¤200, daar wil ik van te voren wel een idee bij hebben.
En je vk's hebben em niet te huur?quote:Op woensdag 17 augustus 2016 21:13 schreef Burdie het volgende:
Meekijken met een spiegel vond ik juist zo mooi en zo motiverend dat ik dit keer in mijn bevalplan heb geschreven dat ik dat heel graag wil.
Nou ja, tenzij in bad, want dan kan het denk ik niet. Ik twijfel heel erg of ik in bad wil bevallen of alleen de weeën in bad wil opvangen... De vk's staan er iig positief tegenover en er zijn twee ziekenhuizen in de regio die er aan willen meewerken. De keuze is dus aan mij
(en ik ben zo enorm goed in beslissen, vooral zwanger
)
Hier net terug van de informatieavond over bevallen en dit kwam ook aan bod!quote:Op woensdag 17 augustus 2016 22:15 schreef Mies_poes het volgende:
Twinkle en anderen die niet op hun rug kunnen liggen omdat ze anders flauwvallen, hoe deden jullie dat bij je vorige bevalling(en) met persen? Anders dan op je rug liggen of kon je toen wel op je rug liggen?
Ah top, thanks!quote:Op woensdag 17 augustus 2016 22:52 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Hier net terug van de informatieavond over bevallen en dit kwam ook aan bod!Het is een bekend probleem omdat de baby je grote bloedvaten plet als je op de rug ligt, daar kan de baby zelf ook last van krijgen door verminderde doorbloeding van de baarmoeder. Oplossingen waren bijvoorbeeld wat kussens achter je zodat je niet plat ligt, of op je zij draaien.
Maar wat mij nu het fijnste lijkt is de baarkruk terwijl mijn man achter mij zit.
Dat was volgens mij ook de reden dat ik er af moestquote:Op donderdag 18 augustus 2016 09:09 schreef Mariposas het volgende:
Hoe mijn onderwereld er uit zag na 40 minuten (zonder effect) op de baarkruk:
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 18 augustus 2016 09:09 schreef Mariposas het volgende:
Hoe mijn onderwereld er uit zag na 40 minuten (zonder effect) op de baarkruk:
[ afbeelding ]
Er zijn heel weinig dingen die (voor mij) in de buurt komen van de pijn/heftigheid/duur van mijn bevalling, maar toch loop ik ook echt wel te miepen als ik straks mijn 3e verstandskies moet laten trekken. Of bloed moet laten prikken. Of mijn oren uit moet laten spuiten (quote:Op donderdag 18 augustus 2016 09:05 schreef Twinkle20 het volgende:
Nou dan ben ik benieuwd wat zijn reactie is als jij dadelijk je kindje in je armen hebt .. dan mag ie je toch wel voor heel lange tijd op handen dragen als ie nu al zo doet over 2 prikjes![]()
.. want dat stelt in mijn ogen nog steeds 0,0 niks voor t.o.v. een bevalling
Een kindje van een ander vind ik zelf intensiever dan mn eigen dochter hoor, mn eigen dochter liet ik soms wel even huilen, terwijl je t bij een ander kind toch wat sneller wilt oplossen, weet niet waar het precies in zit maar na een dag oppassen op kinderen van anderen ben ik vaak dubbel zo moe dan wanneer ik alleen mn eigen peuter heb. Ben benieuwd hoe dat straks met 2 is.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 10:01 schreef PiperMaru het volgende:
Succes SQ en Cygne!
Pfoe, gisteren een hele dag opgepast op het kindje van vrienden van ons (15 maanden). Ik was aan het eind van de dag he-le-maal afgedraaid. Ineens snapte ik waarom mensen zeggen dat een dag thuis met je kind zwaarder is dan een dag werken, waarom mensen het niet trekken in combinatie met slaapgebrek. Ook mensen die zeggen dat ze niet eens tijd hebben om naar de wc te gaan en zelf te eten/drinken snap ik ineens een heel stuk beterNou ja, een voorbereid mens telt voor 2 zullen we maar zeggen
Mijn dreumes is 15 maanden en een beetje nu en juist leuker en makkelijker dan ooit.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 10:01 schreef PiperMaru het volgende:
Succes SQ en Cygne!
Pfoe, gisteren een hele dag opgepast op het kindje van vrienden van ons (15 maanden). Ik was aan het eind van de dag he-le-maal afgedraaid. Ineens snapte ik waarom mensen zeggen dat een dag thuis met je kind zwaarder is dan een dag werken, waarom mensen het niet trekken in combinatie met slaapgebrek. Ook mensen die zeggen dat ze niet eens tijd hebben om naar de wc te gaan en zelf te eten/drinken snap ik ineens een heel stuk beterNou ja, een voorbereid mens telt voor 2 zullen we maar zeggen
Dat zijn idd ook rotdingenquote:Op donderdag 18 augustus 2016 09:59 schreef Selvaria het volgende:
[..]
Er zijn heel weinig dingen die (voor mij) in de buurt komen van de pijn/heftigheid/duur van mijn bevalling, maar toch loop ik ook echt wel te miepen als ik straks mijn 3e verstandskies moet laten trekken. Of bloed moet laten prikken. Of mijn oren uit moet laten spuiten (, maar wat een rotgevoel). Het is niet dat ik ineens superwoman ben geworden doordat ik al eens bevallen ben.
dude, dat is toch helemaal niet relevantquote:Op donderdag 18 augustus 2016 09:05 schreef Twinkle20 het volgende:
Nou dan ben ik benieuwd wat zijn reactie is als jij dadelijk je kindje in je armen hebt .. dan mag ie je toch wel voor heel lange tijd op handen dragen als ie nu al zo doet over 2 prikjes![]()
.. want dat stelt in mijn ogen nog steeds 0,0 niks voor t.o.v. een bevalling
Auto-correctquote:Op donderdag 18 augustus 2016 10:28 schreef PiperMaru het volgende:
[..]
Haha, Freudiaanse vertyping ivm de balprikjes
Fijn dat de kleine man is ingedaald!
Past zich aan aan wat je het meest gebruikt. Zo ken ik een Fok user die standaard hoer typt ipv hier en groepsex ipv groepswhatsappquote:Op donderdag 18 augustus 2016 10:32 schreef Quoi het volgende:
[..]
Auto-correctBlijkbaar is een baladvies een gangbaarder woord
quote:Op donderdag 18 augustus 2016 10:35 schreef Molo het volgende:
[..]
Past zich aan aan wat je het meest gebruikt. Zo ken ik een Fok user die standaard hoer typt ipv hier en groepsex ipv groepswhatsapp
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nazil, hoop het ook! En anders dalen ze wel tijdens de laatste fase. Geen man overboord.
quote:Op donderdag 18 augustus 2016 10:41 schreef Quoi het volgende:
[..]Hilarisch!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nazil, hoop het ook! En anders dalen ze wel tijdens de laatste fase. Geen man overboord.![]()
Snoerboer is wel een bazenwinkel trouwens
En ik moet echt opletten met wat ik zeg, gisteren hele dag met kleintjes opgetrokken en dan merk ik aan mezelf hoe vaak ik loop te schelden enzo
(Omdat ik dat dan bewust dus inhoud met die miepies erbij)
Wordt nog wat met Larfje als ze wat meer mee krijgt van de wereld
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |