SPOILER: Deelnemers & kwalificatiescoresOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Eindresultaten finaleOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Deelnemers & kwalificatiescoresOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Eindresultaten finaleOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Deelnemers & kwalificatiescoresOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Eindresultaten finaleOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Deelnemers & kwalificatiescoresOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Eindresultaten finaleOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Deelnemers & kwalificatiescoresOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Eindresultaten finaleOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Deelnemers & kwalificatiescoresOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Deelnemers & kwalificatiescoresOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat is een goede score?
Omdat (los van de uitvoering) de gemiddelde D-score per toestel flink kan verschillen, is het soms onduidelijk wat nou precies een goede score is of niet. Voor uitleg over de D- en E-scores kun je onder aan deze OP een spoedcursusje vinden.
Uitgaande van de scores op de toestelfinales WK 2015 en de afgelopen kwalificatiescores, zouden deze scores ongeveer kans kunnen maken op een medaille:
Heren
o Vloer | 15.500 >
o Paardvoltige | 15.600 >
o Ringen | 15.700 >
o Sprong | 15.300 >
o Brug met gelijke leggers | 15.900 >
o Rekstok | 15.600 >
Dames
o Sprong | 15.500 >
o Brug met ongelijke leggers | 15.600 >
o Evenwichtsbalk | 15.100 >
o Vloer | 15.000 >
De wedstrijden zijn vanaf de NOS-site allemaal live te streamen: klik hier.
Startlijsten en resultaten vind je up-to-date op de officiële Rio-site: klik hier.
Tref je toevallig een samenvatting of zelfs live-uitzending met commentaar van Hans van Zetten?
Dan heb je geluk, en kan de bingo weer uit de kast!Nieuw in de sport? Kijk en lees hieronder een kekke spoedcursus en word de nieuwe Hans van Zetten!SPOILER: Wat je moet weten over turnen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Onze HansGod houdt het hier graag ontopic.
Wil je het hebben over andere sporten op de OS? Dan kun je die hiertussen vinden.
Wil je klagen over de live-uitzendingen van de NOS? Dat kan hier.
Wil je liever slowchatten of over andere dingen praten? Klik dan hier.
En speculaties over de diskwalificatie van Yuri kunnen hier.
[ Bericht 0% gewijzigd door Moira op 15-08-2016 21:10:22 ]![]()
Wordt geen goud voor Sanne.And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function![]()
Leek minder combinaties te hebben, dus de D-score kan toch nooit super hoog zijn?
Maar ja, ik vrees wel.....![]()
De belg vindt hem minder goed.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Deze was beter dan Sanne.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Sorry, sorry, sorry, sorryquote:Op maandag 15 augustus 2016 21:08 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Maar die heeft ook mensen dood zien gaan aan drugs![]()
vindt, goede edit derhalvequote:Op maandag 15 augustus 2016 21:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
De belg vindt hem minder goed.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Spannend
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Ja dat staat er.quote:[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Dan is het zo want neutraal.quote:Op maandag 15 augustus 2016 21:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
De belg vindt hem minder goed.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Ik ben benieuwd of dit meer isOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Correct, maar ik denk dat het dus duidelijk is dat ik door heb dat het een foutje is.quote:[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Onsportieve TT
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>![]()
Da's uitstekend. Ik houd ervan als mensen hun eigen fouten toe durven te gevenquote:Op maandag 15 augustus 2016 21:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Correct, maar ik denk dat het dus duidelijk is dat ik door heb dat het een foutje is.
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
15.450 graag. (Kan dat?)[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
De Belgische commentatoren zijn vaak lekker voor Nederlandquote:Op maandag 15 augustus 2016 21:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
De belg vindt hem minder goed.![]()
![]()
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAnd I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function![]()
![]()
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024![]()
JAAAAAAAAA 3333333333Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Sooooowwww koekoek<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>![]()
Jaaaaaaaa
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
JAAA WE HEBBEN EEN PLAK[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
![]()
![]()
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one![]()
Medaillegod!Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
JAAAAAAAAAAAAAAAStraks nog wel spannend met Saraiva
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.![]()
De livescore is trouwens sneller dan Hans, scheelt 2-3 seconden
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016![]()
![]()
![]()
![]()
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.![]()
Deze moeten we kunnen hebben zou ik zeggen.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Welke kleur medalje wordt het?There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Nog nooit zo vol spanning naar een turnfinale gekeken.
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.![]()
Alleen die Braziliaanse is nog spannend, de rest heeft te matig gescoord in de kwalificatie.100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Balansverstoring![]()
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
quote:Op maandag 15 augustus 2016 21:12 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Jij bent er, dit kan niet meer mis![]()
![]()
in ieder geval 1 met gouden randjequote:Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Frans, dus die mag sowieso niet winnen. Fransozen
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie![]()
4 jaar geleden Epkequote:Op maandag 15 augustus 2016 21:12 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Nog nooit zo vol spanning naar een turnfinale gekeken.
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one![]()
Dat zal het damesteam van 1928 zijn geweestquote:Op maandag 15 augustus 2016 21:11 schreef Evertjan het volgende:
wanneer pakte een Nederlandse turnster voor het laatst een medaille op de OS?![]()
Boyer moet een vol punt meer turnen dan in kwalificatie om bij sanne in de buurt te komen.dat gaat niet gebeuren![]()
JAAAAAAAAAAACancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Epke in Londen?quote:Op maandag 15 augustus 2016 21:12 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Nog nooit zo vol spanning naar een turnfinale gekeken.Citius, Altius, Fortius.![]()
Deze is klaar. zilver is wel binnen.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
En hopend op foutjesquote:Op maandag 15 augustus 2016 21:12 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Nog nooit zo vol spanning naar een turnfinale gekeken.![]()
![]()
Nou Saraiva voor brons dan maar.
hoewel ik Simone alsnog een medaille gun dus zou mooier zijn als beiden onder Simone uit gaan komenFuck the EBU.![]()
Deze is binnenUn dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie![]()
ERNSTIGE BALANSVERSTORING![]()
Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023![]()
Die Braziliaanse is her enige gevaar. Die nu is haalt het sowieso niet, ook niet met vlekkeloze oefening![]()
Dit is sowieso zilver. Hopelijk bezwijkt die braziliaanse onder de druk."Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé![]()
quote:Op maandag 15 augustus 2016 21:12 schreef danos het volgende:
Dikke vette balansverstoring in je punani![]()
Nu al zilver dus.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Dit gaat goed
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Nu outsider.quote:Op maandag 15 augustus 2016 21:12 schreef tralalala het volgende:
Die laatste is zeker weer de topfavoriet?100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
je wordt er een ramptoerist vanquote:Op maandag 15 augustus 2016 21:12 schreef Greys het volgende:
Duimen voor wat wankels.
Meer meer meer wankels
Winnaar wielerprono 2006 en biatlon wk prono 2016![]()
iig al een 'ernstige balansverstoring'.quote:Op maandag 15 augustus 2016 21:12 schreef Greys het volgende:
Duimen voor wat wankels.
Meer meer meer wankels
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.![]()
Na epke was het dan wel direct klaar, met twee duidelijk mindere turners die nog moesten.quote:Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Goud is nu wel binnen hoorquote:Op maandag 15 augustus 2016 21:12 schreef Greys het volgende:
Duimen voor wat wankels.
Meer meer meer wankelsDe kans dat die komende 2 hoger gaan scoren dan 15.300 is vrij klein
Fuck the EBU.![]()
Wankelen en wiebelen
And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function![]()
Wel gezien, maar toen zat ik niet zo in spanning als nu.quote:Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.![]()
Houd ik je aan.quote:Op maandag 15 augustus 2016 21:13 schreef Moira. het volgende:
[..]
Goud is nu wel binnen hoorDe kans dat die komende 2 hoger gaan scoren dan 15.300 is vrij klein
"Now which way do we go?" - Dorothy Gale![]()
Nu straks nog die kabouter uit Brazilië.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Zilver met een goud randjequote:Op maandag 15 augustus 2016 21:13 schreef MrBadGuy het volgende:
Zilver moet nu toch minstens binnen zijn![]()
Hahaha ik ookquote:Op maandag 15 augustus 2016 21:13 schreef Evertjan het volgende:
ik heb een balansverstoring in mijn broekje![]()
Braziliaanse gun ik wel echt een chute.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Die laatste ook?quote:Op maandag 15 augustus 2016 21:13 schreef Moira. het volgende:
[..]
Goud is nu wel binnen hoorDe kans dat die komende 2 hoger gaan scoren dan 15.300 is vrij klein
Oh my oh my
IT'S GREYSIE IT'S PARTY![]()
Zolang we maar niet in de zaal de andere turners verstoren en fouten toejuichen!quote:
Géén kloon van tvlxd!![]()
Medaillespiegel kijkt naar Goud. En ik geil op Nederland hoog in lijstjes.quote:Op maandag 15 augustus 2016 21:13 schreef byah het volgende:
Doe maar zilver, die hebben we nog niet zoveel!![]()
O myn gotskes dit wordt minimaal zilver!== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen ==
--- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken ---
Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+
*O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*![]()
Gaat dat wijf nou in beroep?Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Inquiry requested
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Thuis en jurysport....quote:Op maandag 15 augustus 2016 21:13 schreef golfer het volgende:
Nu straks nog die kabouter uit Brazilië.Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one![]()
quote:Op maandag 15 augustus 2016 21:13 schreef byah het volgende:
Doe maar zilver, die hebben we nog niet zoveel!![]()
![]()
Dat is waar.quote:Op maandag 15 augustus 2016 21:14 schreef Montov het volgende:
[..]
Zolang we maar niet in de zaal de andere turners verstoren en fouten toejuichen!
Ik hoop van harte dat er op dit moment cameras op Hans gericht zijn.![]()
Saraiva (die Braziliaanse) is wel goed hoor, maar is eigenlijk altijd onder Sanne geëindigd, maar iig altijd met een lagere score dan wat Sanne nu heeftquote:
Fuck the EBU.![]()
Jep. Grootste concurrent nu.quote:Op maandag 15 augustus 2016 21:14 schreef Greys het volgende:
MAAR Moira die Braziliaanse was toch zo goed?100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
dat doet me denken aan de box finale in Korea met Roy Jones jr.quote:Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?![]()
Hernandez dus in beroepOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Ik heb geloof in Hans.You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024![]()
Dan heb jij een andere kwalificatie gekeken.quote:Op maandag 15 augustus 2016 21:15 schreef Moira. het volgende:
[..]
Saraiva (die Braziliaanse) is wel goed hoor, maar is eigenlijk altijd onder Sanne geëindigd, maar iig altijd met een lagere score dan wat Sanne nu heeft100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
Hernandez heeft protest aangetekend...Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.![]()
Is een Braziliaanse, hoop dat ze niet te veel thuispuntjes krijgt.quote:
Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.![]()
REJECTED[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Forum Opties Forumhop: Hop naar: