Met alle respect, het doet er niet zoveel toe wat jij wel of niet graag ziet.quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:42 schreef Elzies het volgende:
[..]
Als het zieken is om het zieken begrijp ik het wel. Maar deze casus legt meer bloot dan iemand die wordt aangevallen omdat die een foto neemt van een vrouw in een boerkini. Als we over ver islamisering praten is het dragen van zo'n boerkini in een Westers land daar een duidelijk voorbeeld van te noemen.
Ik hoef geen import van een cultuur die stapsgewijs onze normen en waarden veracht en geweld en intimidatie niet schuwt om hun eigen standpunten door te drukken. Eigen samenlevinkjes creëert binnen een al bestaande samenleving. Dat is wat ik zie en daar kan ik niet in meegaan. Zeker als al die zogenaamde religieuze regeltjes gebaseerd zijn op het luchtledige. Nergens in de Koran staat dat vrouwen volledig bedekt over straat moeten gaan. Dan kun je naast een authentieke bron ervan alles bij verzinnen en dit toedichten aan de oprichter van de islam, maar ik zie dat toch veel meer als het uitvoeren van een eigen agenda. Ik vind echt dat men daar veel kritischer in moet zijn. Zowel moslims als niet-moslims.
M.a.w. Nederlanders dringen hun cultuur op aan de moslims.quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:48 schreef Roffa123 het volgende:
[..]
Nederland heeft nog altijd geen PVV-achtige regering (Die dus verantwoordelijk is voor het leger). En Nederland bestrijd daar groepen zoals de IS.
https://www.theguardian.c(...)-in-french-electionsquote:Op maandag 15 augustus 2016 19:43 schreef PXY225 het volgende:
[..]
French conquest of Corsica
https://en.wikipedia.org/wiki/French_conquest_of_Corsica
Sommige Corsicanen streven waarschijnlijk naar onafhankelijkheid van Frankrijk.
Ook de corsicanen dienen te integreren in Frankrijk. Anders rotten ze maar op.quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:35 schreef BlaZ het volgende:
Het pogen de lokale cultuur en taal te vernietigen lijkt me eerder erg dubieus.
Scheveninguhh!!quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:50 schreef fathank het volgende:
Heerlijk die selectieve verontwaardiging.
Moet je ze eens horen als een groepje Marokkanen foto's maakt van een Nederlands meisje op het strand bij Kijkduin.
Dat is dan ook de beste oplossing, ik geloof dan vasteland inwoners van Frankrijk ook niet tegenover onafhankelijkheid van Corsica staan.quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:51 schreef Ulx het volgende:
[..]
Ook de corsicanen dienen te integreren in Frankrijk. Anders rotten ze maar op.
Inderdaad, Nederland is daar actief op verzoek van die landen.quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:46 schreef PXY225 het volgende:
[..]
Nederland is militair actief in meerdere islamitische landen. En niet omdat Nederlanders bekendstaan om hun liefde voor de islam.
De Corsicanen zijn zo te zien onderworpen door de Fransen en hebben de Noord-Afrikaanse immigratie erbij gekrijgen omdat hun land onderdeel is geworden van Frankrijk.quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:50 schreef BlaZ het volgende:
[..]
https://www.theguardian.c(...)-in-french-elections
De nationalisten hebben recentelijk ook de verkiezingen gewonnen op Corsica.
"Jean-Guy Talamoni, leader of the independence group, added: “It’s been a 40-year-long march to arrive here. Corsica is not just a French administrative constituency – it’s a country, a nation, a people.”
Excact!!quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:53 schreef grimselman het volgende:
[..]
Inderdaad, Nederland is daar actief op verzoek van die landen.
De moslims zijn hier met toestemming van Westerse overheden. Maar blijkbaar is er een grote minderheid die de moslims niet hier wil hebben. Hetzelfde zie je daar ook gebeuren. Niet alle partijen zijn blij met Westers militair ingrijpen.quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:53 schreef grimselman het volgende:
[..]
Inderdaad, Nederland is daar actief op verzoek van die landen.
Maar in hun eentje lukt het al helemaal niet.Dat zie je aangezien ze 2 jaar geleden bijna al hun land aan IS verloren hebben, (Ik heb het nu over Irak en Syrie) Nu de westerse en Russische hulp er is, is IS weer aan het verliezen.quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:55 schreef PXY225 het volgende:
[..]
De moslims zijn hier met toestemming van Westerse overheden. Maar blijkbaar is er een grote minderheid die de moslims niet hier wil hebben. Hetzelfde zie je daar ook gebeuren. Niet alle partijen zijn blij met Westers militair ingrijpen.
Dan moeten bikini's verboden worden. Geil!quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:50 schreef fathank het volgende:
Heerlijk die selectieve verontwaardiging.
Moet je ze eens horen als een groepje Marokkanen foto's maakt van een Nederlands meisje op het strand bij Kijkduin.
Klopt, het Westen heeft dus de natuurlijke processen tegengehouden door de zwakkeren te ondersteunen. Kortom, hun cultuur opgedrongen.quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:58 schreef Roffa123 het volgende:
[..]
Maar in hun eentje lukt het al helemaal niet.Dat zie je aangezien ze 2 jaar geleden bijna al hun land aan IS verloren hebben, (Ik heb het nu over Irak en Syrie) Nu de westerse en Russische hulp er is, is IS weer aan het verliezen.
Je bedoelt als ze vrouwen lastig vallen?quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:50 schreef fathank het volgende:
Heerlijk die selectieve verontwaardiging.
Moet je ze eens horen als een groepje Marokkanen foto's maakt van een Nederlands meisje op het strand bij Kijkduin.
quote:Op maandag 15 augustus 2016 19:27 schreef Roffa123 het volgende:
Ze worden inderdaad wel uitgeroeid maar er staat toch weer een nieuwe groep op. Een kernbom is de optie. Nee maar het is daar al eeuwen bezig.
Precies, we moet de zwakkeren laten creperen en onderdrukken...quote:Op maandag 15 augustus 2016 20:00 schreef PXY225 het volgende:
[..]
Klopt, het Westen heeft dus de natuurlijke processen tegengehouden door de zwakkeren te ondersteunen. Kortom, hun cultuur opgedrongen.
Corsica kan je als een apart land beschouwen.quote:Op maandag 15 augustus 2016 18:30 schreef Ringo het volgende:
Het land met in verhouding verreweg de meeste homegrown jihadisten van Europa, met buitenwijken meer verpauperd dan Beirut na jaren oorlog, maar oh lala, wel zo "dapper" om vrouwen te verbieden om in een lange jurk de zee in te lopen. Sukkels..
Het klinkt alsof je een voorstander bent van wetteloosheid en het recht van de sterkste.quote:Op maandag 15 augustus 2016 20:00 schreef PXY225 het volgende:
[..]
Klopt, het Westen heeft dus de natuurlijke processen tegengehouden door de zwakkeren te ondersteunen. Kortom, hun cultuur opgedrongen.
Het recht van de sterkste is hoe het werkt momenteel.quote:Op maandag 15 augustus 2016 20:08 schreef grimselman het volgende:
[..]
Het klinkt alsof je een voorstander bent van wetteloosheid en het recht van de sterkste.
nee, op verzoek van amerika en de navoquote:Op maandag 15 augustus 2016 19:53 schreef grimselman het volgende:
[..]
Inderdaad, Nederland is daar actief op verzoek van die landen.
Dat is nog altijd de westerse wereld.quote:Op maandag 15 augustus 2016 20:14 schreef PXY225 het volgende:
[..]
Het recht van de sterkste is hoe het werkt momenteel.
En die zijn er op verzoek van die landen. En Amerika en de NAVO kan je als 1 zien.quote:Op maandag 15 augustus 2016 20:14 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
nee, op verzoek van amerika en de navo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |