Precies, ik probeer ook nooit van doping uit te gaan, dan is de sport gelijk een stuk minde rleukquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:19 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ach, ik denk daar nooit over na. Ik zie het allemaal wel als ze betrapt zijn, tot dan geniet ik er gewoon van.
Dat je iig geen laatste wordt!1!quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:21 schreef Mani89 het volgende:
Ik gebruik ook regelmatig doping en ik sta niet op de Olympische spelen, dus hoeveel verschil zou het nou echt uitmaken?
Ik wou dat ik dat nog konquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:19 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ach, ik denk daar nooit over na. Ik zie het allemaal wel als ze betrapt zijn, tot dan geniet ik er gewoon van.
Ja maar goed, jij bent ook wel gewoon een ezel natuurlijk. Daar valt geen mooi paard van te maken.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:21 schreef Mani89 het volgende:
Ik gebruik ook regelmatig doping en ik sta niet op de Olympische spelen, dus hoeveel verschil zou het nou echt uitmaken?
Heel simpel. Van Epo ga je niet beter voetballen (voetbal is gebaseerd op techniek etc). Meer uithouding is niet echt nodig bij voetbal, meer bij wielrennen etc dus welk middel zou een voetballer kunnen gebruiken wat hem helpt?quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:21 schreef skysherrif het volgende:
Het is vooral lachwekkend dat er amper mensen binnen de voetbal op doping worden betrapt, kan me dat gewoon niet voorstellen. Laten we niet teveel offtopic gaan.
Ik lees trouwens dat de eerste keer dat Gatlin werd gepakt op doping dat niet ging om sportbevorderende middelen, maar het om ADHD medicijnen ging...
Zwemmen is zeker niet het ergst. Gewichtheffen is het allerergstquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:21 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Bedoel meer jammer dat het dus niet op eigen kracht kan. Zwemmen wielrennen en atletiek zijn wel het ergste volgens mij.
Ik ben ook lichtelijk naïef ingesteld en daar ben ik blij mee wat dit betreftquote:
90 minuten lang blijven gaan zoals juventus dat deed tegen ajax in 96? Kan je nog zon mooie techniek hebben, dat scheelt echt. Fysiek sterker worden is ook handig bij voetbal. Snelheid is belangrijk. Goh genoeg doping die je kan helpen bij voetbal.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:22 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Heel simpel. Van Epo ga je niet beter voetballen (voetbal is gebaseerd op techniek etc). Meer uithouding is niet echt nodig bij voetbal, meer bij wielrennen etc dus welk middel zou een voetballer kunnen gebruiken wat hem helpt?
Je reageert nu op de slechtste troll van de dag he.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:24 schreef skysherrif het volgende:
[..]
90 minuten lang blijven gaan zoals juventus dat deed tegen ajax in 96? Kan je nog zon mooie techniek hebben, dat scheelt echt. Fysiek sterker worden is ook handig bij voetbal. Snelheid is belangrijk. Goh genoeg doping die je kan helpen bij voetbal.
Het is zo lastig om NIET te reagerenquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:24 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Je reageert nu op de slechtste troll van de dag he.
Nja ik vind dat met turnen enzo echt anders. Leuk die doping, maar als je een missertje heb of mentaal niet helemaal goed bent dan kun je het gewoon vergetenquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:25 schreef Redefine het volgende:
Ah de opmerking over techniek en doping is er nu ook. De bingokaart is vol.
Ik merk gewoon dat ik bij een waanzinnige prestatie, vooral bij wereldrecords, totaal niet zo euforisch meer ben. Toen Kato 34:30 reed in 2005 was ik echt heel enthousiast. Bij Kulishnikov not so much.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:21 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik ben bij het bekijken van sport mij ervan bewust dat waarschijnlijk iedereen gebruikt. Maar dat zit mijn plezier in sport kijken zelden in de weg.
Ik kan mij herinneren dat dit op tv een keer behandelt is geweest. Voetballers hebben van nature (door training) een bovengemiddeld uithoudingsvermogen. Voetbal is een sport waar je tijdens een wedstrijd je rustmomenten kunt nemen door even de ball naar een medespeler te schieten en dan zelf op het gemak op het middenveld te lopen als de bal bijvoorbeeld aan de overkant is.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:24 schreef skysherrif het volgende:
[..]
90 minuten lang blijven gaan zoals juventus dat deed tegen ajax in 96? Kan je nog zon mooie techniek hebben, dat scheelt echt. Fysiek sterker worden is ook handig bij voetbal. Snelheid is belangrijk. Goh genoeg doping die je kan helpen bij voetbal.
En als je iets negatiefs zegt over Juventus kan je ook nog zomaar bianconeri op je dak krijgen.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:24 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Je reageert nu op de slechtste troll van de dag he.
Het sterft hier op fok van de ransmakaken.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:27 schreef Aguero het volgende:
[..]
En als je iets negatiefs zegt over Juventus kan je ook nog zomaar bianconeri op je dak krijgen.
Dat geldt toch voor elke sportquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:26 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Nja ik vind dat met turnen enzo echt anders. Leuk die doping, maar als je een missertje heb of mentaal niet helemaal goed bent dan kun je het gewoon vergeten
Hier kan alles. Zelfs ISIS toejuichen.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:27 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Het sterft hier op fok van de ransmakaken.
Wacht, wat?quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:27 schreef Szura het volgende:
[..]
Hier kan alles. Zelfs ISIS toejuichen.
quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:27 schreef Szura het volgende:
[..]
Hier kan alles. Zelfs ISIS toejuichen.
Ja, maar bij wielrennen komt toch ook techniek kijken? Met dat dalen en bochten werk zit je toch niet alleen maar dom op je fiets ofwel? En als je van de weg raakt kun je nog steeds winnen terwijl een val van de balk wel echt Weg! medaille isquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 01:27 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat geldt toch voor elke sportBij wielrennen van de weg raken en daardoor even van de weg raken en een medaille verspelen, om maar even een recent voorbeeld te noemen.
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |