En dit.quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:21 schreef plerda het volgende:
Ik haat die volgende keer beter mentaliteit.
Onverwachte medailles zijn het mooist.
Bombardeer gewoon niet iedereen tot medaillekandidaat.
Dan is de teleurstelling ook minder.
Niet 'dramatisch' aldus Pearson. Dat zegt al wel genoeg.quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar Nederland heeft toch ook gewoon vreselijk gepresteerd jongens?
Vooral bij het Judo is er gewoon niet gepresteerd.quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar Nederland heeft toch ook gewoon vreselijk gepresteerd jongens?
Waarheidquote:Op zondag 14 augustus 2016 22:22 schreef Cee het volgende:
[..]
De NOS treft geen blaam, die weten alles. Van de sporters wordt heel veel verwacht en als dat niet lukt komt de vracht met modder. Van de NOS verwachten we ook een prestatie maar al hun mislukkingen worden afgewuifd met de verkondiging dat we gewoon te dom zijn om het te snappen.
Zou goed kunnen dat we uiteindelijk meer gouden medailles halen dan in Londen dus zo slecht is het nu ook weer niet.quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar Nederland heeft toch ook gewoon vreselijk gepresteerd jongens?
quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:23 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Niet 'dramatisch' aldus Pearson. Dat zegt al wel genoeg.
Stukje inbedding.quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:24 schreef iBenny het volgende:
Waarom die Amerikanen zo/nog meer ophemelen?
Kijkende naar de gouden medailles die we in Londen hadden en er van uitgaande dat het schema ongeveer hetzelfde was daar, hadden we destijds na de eerste week ook vier gouden medailles. Net als nu.quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar Nederland heeft toch ook gewoon vreselijk gepresteerd jongens?
Bij het zwemmen he. niet algemeen.quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:25 schreef Strani het volgende:
[..]
Kijkende naar de gouden medailles die we in Londen hadden en er van uitgaande dat het schema ongeveer hetzelfde was daar, hadden we destijds na de eerste week ook vier gouden medailles. Net als nu.
gewoon niet naar kijken,quote:
Moet ze niet gaan en gewoon openbaar op TV zeiken op de NOS. Dan ben je pas goudquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |