Nederlanders zijn het superieure ras , hoe kunnen ze in godsnaam verliezen !!quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:18 schreef xzaz het volgende:
[..]
Dat moet ook, denk je dat een sporter naar Rio gaat om lekker bronz te halen.
45 voor niet-NL'ers toch?quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:18 schreef Pino112 het volgende:
15 euro per dag om het HHH in te mogen. Mooi geld verdienen.
Die had niet door dat Kromo sarcastisch was met haar sorry aan de televisiekijker.quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:19 schreef DeLuna het volgende:
Fijn dat Edith er zit overigens, die snapt het tenminste
einz111!!!!quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:19 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Nederlanders zijn het superieure ras , hoe kunnen ze in godsnaam verliezen !!
Allemaal de schuld van Rutte en de salonsocialisten. Door hen zijn buitenlanders nu drie keer zo veel waard als ons eigen volk.quote:
de 'hoe voel je je' vraag.quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:20 schreef Cee het volgende:
Verdorie weer een veeg uit de pan van Ranomi gemist omdat ik MAD werd en zapte, wat zei ze nu?
Vooraf aangeven welke medaillekandidaten er zijn is niets mis mee, er vanuit gaan dat al die medaillekandidaten wel even medailles gaan pakken is vrij triest.quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:21 schreef plerda het volgende:
Ik haat die volgende keer beter mentaliteit.
Onverwachte medailles zijn het mooist.
Bombardeer gewoon niet iedereen tot medaillekandidaat.
Dan is de teleurstelling ook minder.
was de baan korter?quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:21 schreef DeLuna het volgende:
WK kortebaan in Doha was echt genot ja3 estafettegoud en WR's en weet ik veel allemaal
De NOS treft geen blaam, die weten alles. Van de sporters wordt heel veel verwacht en als dat niet lukt komt de vracht met modder. Van de NOS verwachten we ook een prestatie maar al hun mislukkingen worden afgewuifd met de verkondiging dat we gewoon te dom zijn om het te snappen.quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:19 schreef xzaz het volgende:
Henry geeft socialmedia even maar de NOS natuurlijk niet.
quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:21 schreef Strani het volgende:
[..]
Die houdt liever een oogje op het explosief dat naast haar op de bank zit.
Net als dat het in dit topic nu enkel aan de NOS ligt, terwijl hier op FOK! ook net zo goed onterecht hoge verwachtingen worden geschapen, zoals dat ook vannacht weer gebeurde.quote:Op zondag 14 augustus 2016 22:19 schreef xzaz het volgende:
Henry geeft socialmedia even maar de NOS natuurlijk niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |