Echt een kutfilmquote:Op donderdag 11 augustus 2016 20:24 schreef Amarantha het volgende:
50 Shades of Grey op Netflix. Goed excuus om hem een keer te kijken.
Oh... Is dat niet die ep dat ze die berg beklimmen of zoiets?quote:
Heb je al een aanslag op een blauwe Twingo opgeëist?quote:
Basketbal kijken, met Mart als commentator.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 20:27 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik verveel me dus moet toch iets.
Beetje de elitaire drinkers.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 20:25 schreef Murdera het volgende:
[..]
ik heb eigenlijk zelden een bourbon die ik lekker vind. Maar wie doet denigerend over bourbon?
Ja.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 20:27 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Oh... Is dat niet die ep dat ze die berg beklimmen of zoiets?
En ondanks alles toch nog een interessante historie, hoewel redelijk vaak ontkent wordt dat het bestaat in Amerika.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 20:25 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ja, zeker. Prima te drinken.
Verwacht er niet te veel vanquote:Op donderdag 11 augustus 2016 20:27 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik verveel me dus moet toch iets.
ik ken eigenlijk alleen liefhebbers. Die zijn altijd blij als er iets lekkers in huis is om te proberen. Bij nader inzien ken ik volgens mij alleen alcoholistenquote:
Ja en goed, dan heb je natuurlijk ook nog de Tennessee whiskey die zich weer van de bourbons onderscheidt.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 20:29 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
En ondanks alles toch nog een interessante historie, hoewel redelijk vaak ontkent wordt dat het bestaat in Amerika.
download Come and see. Russische film.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 20:27 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik verveel me dus moet toch iets.
Zijn ze al zo erg dat ze op FOK! op de meest onmogelijke tijden, de meest rare en onsamenhangende topics openen?quote:Op donderdag 11 augustus 2016 20:29 schreef Murdera het volgende:
[..]
ik ken eigenlijk alleen liefhebbers. Die zijn altijd blij als er iets lekkers in huis is om te proberen. Bij nader inzien ken ik volgens mij alleen alcoholisten
Doe ik ook niet.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 20:29 schreef SideEffect het volgende:
[..]
Verwacht er niet te veel van
Ja, qua smaak gaat het in die hoek van de wereld ook alle kanten op.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 20:30 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ja en goed, dan heb je natuurlijk ook nog de Tennessee whiskey die zich weer van de bourbons onderscheidt.
En weer aan de andere kant van de wereld, Japan is ook erg in opkomst als whiskyland.quote:Op donderdag 11 augustus 2016 20:32 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ja, qua smaak gaat het in die hoek van de wereld ook alle kanten op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |