Doelstelling top 8 a 10 sloeg natuurlijk nergens op en dat er meer in had gezeten klopt ook. Maar het was niet echt de verwachting dat er meer medailles in hadden gezetenquote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:04 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Nee, het is schandalig dat we constateren dat de wegrit beter had gekund waar ze met een méér dan prima formatie als doelstelling top 8 a top 10 hebben.
Nee, lekker niet uitlichten.
Nogal een verschil tegenover verwachte medaille.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:04 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Nee, het is schandalig dat we constateren dat de wegrit beter had gekund waar ze met een méér dan prima formatie als doelstelling top 8 a top 10 hebben.
Nee, lekker niet uitlichten.
Wennemars had het een paar dagen terug over Anna van der Berg (lol).quote:Op woensdag 10 augustus 2016 18:10 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik hoor net van Astrid Kerstboom dat Anna van der Bruggen een medaille heeft gehaald.
Wat slechtquote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:07 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Wennemars had het een paar dagen terug over Anna van der Berg (lol).
Als bijvoorbeeld van Van Emden werd gezegd dat dat geen prima prestatie was, maar dat ze goud had moeten winnen, dan heb je een punt. Dat kan ik me niet voorstellen, dus een beetje jammer dat je Nederland zo afzeikt.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 18:56 schreef Da_Sandman het volgende:
1-1-1 hebben, het enige land met meerdere medailles en het volk vindt het weer niet genoeg.
Dit land verdient eigenlijk een Spelen zonder medailles.
LOL, deze gekke vergelijking maakt de dag wel weer wat goed.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 18:50 schreef Da_Sandman het volgende:
Dat verhaal over Van Vleuten die zeker weten goud had gehaald is ook wat overtrokken natuurlijk. Een dag eerder wordt Majka in de slotkilometers teruggehaald en Abbot haalde het ook niet. Dus of Van Vleuten dat zomaar gehaald had...
Bij wie in bed zal ze wakker worden?twitter:ellenvdijk twitterde op woensdag 10-08-2016 om 18:20:57Better idea: don't sleep tonight and drink 🍷🍷I'll have a hangover tomorrow anyway. Cheers! reageer retweet
Juist Armitstead kan niet goed uit de voeten op dat terrein, Hans..quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:17 schreef Syntix het volgende:
1-1-1 is natuurlijk puur geluk. Vrouwenwielrennen stelt sowieso al niks voor, maar normaal gezien had Armitstead (GB) natuurlijk goud gewonnen. Zilver/brons was dan nog wel mogelijk. TT voor vrouwen en mannen is wel realistisch.
Graag gedaan!quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:15 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
LOL, deze gekke vergelijking maakt de dag wel weer wat goed.
Majka vergelijken met tijdrijdster van Vleuten. Hahaha....die had ik even nodig (thanks!).
Marijn en/of Dione.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:17 schreef Max23 het volgende:
Bij wie in bed zal ze wakker worden?twitter:ellenvdijk twitterde op woensdag 10-08-2016 om 18:20:57Better idea: don't sleep tonight and drink 🍷🍷I'll have a hangover tomorrow anyway. Cheers! reageer retweet
Tom zei zelf dat ook zonder polsblessure hij hier niet gewonnen zou hebben. Cancelara was te sterk vandaag.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 18:34 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ik wel. Tom zet een betere Froome op een vergelijkbaar parcours in de Tour in een kortere tijdrit op een grotere (1 seconde weliswaar) achterstand.
Geen zekerheidje, maar ik zou inschatten dat een top-Dumoulin hier wint.
Hahaha vies MAD omdat Froome ziek hard vernederd is door een man met een pols en geen voorbereiding. Heerlijk deze traantjesquote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:17 schreef Syntix het volgende:
1-1-1 is natuurlijk puur geluk. Vrouwenwielrennen stelt sowieso al niks voor, maar normaal gezien had Armitstead (GB) natuurlijk goud gewonnen. Zilver/brons was dan nog wel mogelijk. TT voor vrouwen en mannen is wel realistisch.
Armitstead is natuurlijk kapot gemaakt vóór de spelen, met al die dopinggeruchten. Dat ze überhaupt nog zo'n goede prestatie (5?) heeft geleverd is gewoon erg knap.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:18 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Juist Armitstead kan niet goed uit de voeten op dat terrein, Hans..
quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:19 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Hahaha vies MAD omdat Froome ziek hard vernederd is door een man met een pols en geen voorbereiding. Heerlijk deze traantjes
Haha, Froomegod > tommetje. Een pure klimmer die zo hard een tom vernedertquote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:19 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Hahaha vies MAD omdat Froome ziek hard vernederd is door een man met een pols en geen voorbereiding. Heerlijk deze traantjes
Erg slim natuurlijk om drie dopingtests te missen.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:19 schreef Syntix het volgende:
[..]
Armitstead is natuurlijk kapot gemaakt vóór de spelen, met al die dopinggeruchten. Dat ze überhaupt nog zo'n goede prestatie (5?) heeft geleverd is gewoon erg knap.
Volgens mij zei hij dat niet, volgens mij zei hij dat hij vandaag sowieso niet had kunnen winnen (doelend op zijn huidige staat). Zou ook een beetje vreemde uitspraak zijn omdat hij het veld op relatief grotere achterstand reed in de afgelopen Tour dan Fabian vandaag deed.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:19 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Tom zei zelf dat ook zonder polsblessure hij hier niet gewonnen zou hebben. Cancelara was te sterk vandaag.
Dank, tegen mijn suprematie valt elk "argument" in het niets.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:20 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Erg slim natuurlijk om drie dopingtests te missen.
Ik zal zwijgen, zoveel briljantie.
Kapot gemaakt?quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:19 schreef Syntix het volgende:
[..]
Armitstead is natuurlijk kapot gemaakt vóór de spelen, met al die dopinggeruchten. Dat ze überhaupt nog zo'n goede prestatie (5?) heeft geleverd is gewoon erg knap.
Ik heb ze, helaas, gehoord ja, over Van Emden. Niet per se hier hoor, maar ik erger me over het algemeen een beetje over het negatieve sfeertje dat rond deze OS hangt. Misschien wel in gang gezet door de NOCNSF zelf met de doelstelling, maar dan nog hoeft het allemaal niet zo extreem.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:13 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Als bijvoorbeeld van Van Emden werd gezegd dat dat geen prima prestatie was, maar dat ze goud had moeten winnen, dan heb je een punt. Dat kan ik me niet voorstellen, dus een beetje jammer dat je Nederland zo afzeikt.
Hoe moeilijk is het om onderscheid te maken tussen teleurstelling omdat er (nog) meer in had gezeten, of onrealistisch hoge eisen hebben? Ik denk eerlijk gezegd dat het juist voor de leek moeilijk is om dit onderscheid te maken.
Deze act begint een beetje pijnlijk te worden. Als goedbedoelende mede-user raad ik je aan ermee op te houden.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:20 schreef Syntix het volgende:
[..]
Haha, Froomegod > tommetje. Een pure klimmer die zo hard een tom vernedert
Jep, kapot gemaakt. Zij kon natuurlijk nooit meer een uitmuntende prestatie leveren na alles wat ze over haar heen heeft gekregen. Dat ze dan toch nog 5e wordt is zo knap. Die had anders "gewoon" goud gewonnen.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:22 schreef Beregd het volgende:
[..]
Kapot gemaakt?
Ze heeft gewoon drie controles gemist. En pas na de derde, klaagde ze de eerste aan
Dat ze hier een prestatie mocht leveren is een schande.
twitter:thijszonneveld twitterde op woensdag 10-08-2016 om 19:18:44Ondertussen, op de persconferentie, is Cancellara bezig aan een betoog van een halfuur. Zie niemand om me heen nog luisteren. reageer retweet
Bewijst ook maar weer dat vrouwensporten echt totaal niks voorstellen. Zelfde geldt voor tennis bijv. Als je ziet hoe vaak daar een andere speelster een grand slam wint dan is er echt 0,0 stabiliteit in de zogenoemde "top" van het vrouwentennis. Komt misschien ook omdat de concurrentie zo heel erg klein is (relatief gezien). Hoeveel wielrensters zijn er wereldwijd en hoeveel wielrenners (in vergelijking)?quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:23 schreef Evertjan het volgende:
en op je 42e kan je ook nog goud winnen dus alle tijd nog voor van Dijk en Dumoulin
Ik raad je aan om verder te kijken dan je nationalistische/chauvinistische gevoelens en te erkennen dat Froome een absolute god is en dat het veel knapper is wat hij doet, als klimmer, dan Cancellara en Tom.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:26 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Deze act begint een beetje pijnlijk te worden. Als goedbedoelende mede-user raad ik je aan ermee op te houden.
Oké, tja, ik heb hier niet zo veel rond gehangen om daar een oordeel over te kunnen vellen. Van Emden judode wel een beetje lelijk, maar als sportprestatie was dat fantastisch. Zelfde heb ik bij de zevende plaats van de turnsters of de prestaties in het damesvolleybal. Verder topprestaties Dumoulin en van der Breggen.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:23 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ik heb ze, helaas, gehoord ja, over Van Emden. Niet per se hier hoor, maar ik erger me over het algemeen een beetje over het negatieve sfeertje dat rond deze OS hangt. Misschien wel in gang gezet door de NOCNSF zelf met de doelstelling, maar dan nog hoeft het allemaal niet zo extreem.
Dan heb ik het verkeerd begrepen.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:21 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Volgens mij zei hij dat niet, volgens mij zei hij dat hij vandaag sowieso niet had kunnen winnen (doelend op zijn huidige staat). Zou ook een beetje vreemde uitspraak zijn omdat hij het veld op relatief grotere achterstand reed in de afgelopen Tour dan Fabian vandaag deed.
Davide Rebellinquote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:29 schreef Syntix het volgende:
[..]
Bewijst ook maar weer dat vrouwensporten echt totaal niks voorstellen. Zelfde geldt voor tennis bijv. Als je ziet hoe vaak daar een andere speelster een grand slam wint dan is er echt 0,0 stabiliteit in de zogenoemde "top" van het vrouwentennis. Komt misschien ook omdat de concurrentie zo heel erg klein is (relatief gezien). Hoeveel wielrensters zijn er wereldwijd en hoeveel wielrenners (in vergelijking)?
Sorry, het is niet extreem bijzonder. Wiggins deed vier jaar geleden hetzelfde trucje een stuk beter. Er zijn zo veel Tour-winnaars extreem goed in tijdrijden, dat is meer regel dan uitzondering. Dan vind ik het eerlijk gezegd juist knapper om specifiek naar deze wedstrijd te pieken, dan eenvoudigweg je vorm van de Tour doortrekken en kijken wat er te halen valt.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:30 schreef Syntix het volgende:
[..]
Ik raad je aan om verder te kijken dan je nationalistische/chauvinistische gevoelens en te erkennen dat Froome een absolute god is en dat het veel knapper is wat hij doet, als klimmer, dan Cancellara en Tom.
Niet mee eens.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:43 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Sorry, het is niet extreem bijzonder. Wiggins deed vier jaar geleden hetzelfde trucje een stuk beter. Er zijn zo veel Tour-winnaars extreem goed in tijdrijden, dat is meer regel dan uitzondering. Dan vind ik het eerlijk gezegd juist knapper om specifiek naar deze wedstrijd te pieken, dan eenvoudigweg je vorm van de Tour doortrekken en kijken wat er te halen valt.
Dat gezegd hebbende schat ik Froome als wielrenner qua prestaties iets hoger in dan Dumoulin, en iets lager dan Cancellara (al is het in beide gevallen lastig vergelijken omdat hun carrières zich in een verschillend stadium bevinden). Als persoonlijkheid mag Froome natuurlijk God op z'n blote spilleknietjes bedanken als hij de veters van de beide mannen een keer mag strikken, of misschien zelfs de schoentjes mag poetsen.
marcodej baalt dat hij niet in Rio zitquote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:17 schreef Max23 het volgende:
Bij wie in bed zal ze wakker worden?twitter:ellenvdijk twitterde op woensdag 10-08-2016 om 18:20:57Better idea: don't sleep tonight and drink 🍷🍷I'll have a hangover tomorrow anyway. Cheers! reageer retweet
Misschien Tokio 2020?quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:43 schreef Evertjan het volgende:
[..]
had hier niet misstaan in de wegwedstrijd was een perfect parkoers voor hem
Jorien Voorhuis en Ellen van Dijk zouden echt een leuk setje zijnquote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:50 schreef franklop het volgende:
[..]
marcodej baalt dat hij niet in Rio zit
Tja, als dit klopt, dan is het te bizar voor woorden.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:47 schreef opgebaarde het volgende:
Wat zegt deze post op wf?
“The 1st and 2nd finishers today in the Women’s TT are not on UCI testing pool, 3rd/4th/5th are” (Whereabouts)
http://www.uci.ch/mm/Docu(...).08.2016_Neutral.pdf
twitter:CaleyFretz twitterde op woensdag 10-08-2016 om 19:11:31Cancellara press conference. "Are you retired now?" "Ask me tomorrow." reageer retweet
Volgens mij eindigde Tom toch voor Froomeke ?quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:20 schreef Syntix het volgende:
[..]
Haha, Froomegod > tommetje. Een pure klimmer die zo hard een tom vernedert
Ook wel weer hilarisch.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:53 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Tja, als dit klopt, dan is het te bizar voor woorden.
Hoe kan dit?quote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:47 schreef opgebaarde het volgende:
Wat zegt deze post op wf?
“The 1st and 2nd finishers today in the Women’s TT are not on UCI testing pool, 3rd/4th/5th are” (Whereabouts)
http://www.uci.ch/mm/Docu(...).08.2016_Neutral.pdf
Omdat de UCI waarschijnlijk nog steeds een corrupt zooitje is. Dat bleek al bij Armstrong en is nog niet echt veranderd.quote:
Desondanks is het Froomegod > tommetjequote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:55 schreef TLC het volgende:
[..]
Volgens mij eindigde Tom toch voor Froomeke ?
scheelt dat de medaillewinnaars volgens mij altijd getest worden door het IOCquote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:47 schreef opgebaarde het volgende:
Wat zegt deze post op wf?
“The 1st and 2nd finishers today in the Women’s TT are not on UCI testing pool, 3rd/4th/5th are” (Whereabouts)
http://www.uci.ch/mm/Docu(...).08.2016_Neutral.pdf
Dat scheelt enorm, daar kunnen ze heel vaak doping gebruikt in trainingsperiodes mee detecteren.quote:Op woensdag 10 augustus 2016 20:02 schreef rubbereend het volgende:
[..]
scheelt dat de medaillewinnaars volgens mij altijd getest worden door het IOC
Waarom staan die niet op de UCI lijst dan?quote:Op woensdag 10 augustus 2016 20:06 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dat scheelt enorm, daar kunnen ze heel vaak doping gebruikt in trainingsperiodes mee detecteren.
Beter afscheid kun je niet bedenken, zou zonde zijn als hij nu nog Plouay gaat rijden ofzoquote:Op woensdag 10 augustus 2016 19:54 schreef Marcoss het volgende:
twitter:CaleyFretz twitterde op woensdag 10-08-2016 om 19:11:31Cancellara press conference. "Are you retired now?" "Ask me tomorrow." reageer retweet
ow sorry, dacht dat het om vandaag gingquote:Op woensdag 10 augustus 2016 20:06 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dat scheelt enorm, daar kunnen ze heel vaak doping gebruikt in trainingsperiodes mee detecteren.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |