Ja nou, nu begint ze te bewegen inclusief de hikquote:Op dinsdag 9 augustus 2016 13:53 schreef Marjolijntje het volgende:
Mies, goed dat je gebeld hebt hoor! Hopelijk is het loos alarm, maar liever teveel bellen dan te weinig.
Goed dat je toch hebt gebeld. Ik zou niks afbellen.quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 14:07 schreef Mies_poes het volgende:
[..]
Ja nou, nu begint ze te bewegen inclusief de hikDenk dat ik de VK maar weer afbel.
Whehe, dat had ik ook.quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 11:40 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Blinde vinken natuurlijk
En hullie zijn lief. Ik zag er tegenop om hier te gaan posten. a. Ik was het een beetje ontwend omdat ik wohts even heb gelaten voor wat het was en b. Alsof je het jinxt
Oei! Herkenbaar helaas. Je benen lekker op je buro neerleggen (of sjorren) helpt wel en dan anderen voor je naar de printer laten lopenquote:Op dinsdag 9 augustus 2016 15:35 schreef Radyhyn het volgende:
Haha, ja Mies doe maar wat wij zeggen.. want anders zwaait er wat...![]()
![]()
Straks wel naar je VK luisteren in elk geval
Echt.. elke keer als ik opsta van mijn bureaustoel heb ik het idee dat mijn schaambot doormidden scheurtDat terwijl het juist zo goed ging en ik niet zo veel last meer had. Als het de komende dagen zo blijft bel ik de fysio..
En nu moet ik steeds mezelf bedwingen om niet naar mijn kruis te grijpen elke keer als ik opsta om naar de printer te lopen, om drinken te halen, om naar mijn collega's te lopen, om naar de wc te gaan![]()
Na een minuutje lopen is de pijn wel weer minder en gaat het wel.. maar ik moet toch echt werken achter een pc.. dus weer gaan zitten. Thuis heb ik er minder last van.. eens andere 'standjes' op mijn bureaustoel uitproberen
Bij mij wel fazz. Ben nu 27 weken (omg!) en voel me bijna tzelfde als met 37 vorige keer. Dikke buik, gespannen buik en kan alleen in spagaat bukken (ofwel: ik kan niet meer bukken).quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 15:40 schreef Fazzoletti het volgende:
Ai Rady, dat klinkt pijnlijk![]()
Mies, succes zo!
Fijn van je bloeddruk Marjolijntje![]()
Burd, fijn zo dat omdenkenOnderwatermuziek doet mij meteen denken aan de sauna (vanaf wanneer mag dat ook alweer, na 3mnd toch
)
Ik heb nu steeds 'spanning' op/in m'n buik, dat herken ik helemaal niet van vorige keer, tenminste niet zo van het begin. Is het echt zo dat het allemaal sneller gaat dan tijdens zwangerschap 1?
Beter uit voorzorg!quote:Op dinsdag 9 augustus 2016 16:12 schreef Mies_poes het volgende:
Wat vervelend dat je zo'n last hebt Quoilukt het je nog wel een beetje om je te vermaken?
Mijn vk zei trouwens dat tien keer per dag beweging voelen prima is. Ik lees overal tien keer per uur
Naja maakt ook niet uit wat de boekjes zeggen natuurlijk, als het anders dan normaal is moet je er wat mee.
Ik lig aan de/het? CTG. Baby is superactief
Is ook zo! Mijn vk drukte het me net ook op het hart, altijd bellen als je je zorgen maakt. Maar toch, als ze dan weer veel beweegt voel ik me zo'n aansteller. Beter te veel dan te weinig bellen zegt mijn ratioquote:Op dinsdag 9 augustus 2016 16:14 schreef BlueEyes het volgende:
[..]
Beter uit voorzorg!
Ik kreeg een keer ongelooflijk op mijn kop vorige keer omdat ik aangaf de dag ervoor weinig te voelen maar had zoiets van ach morgen afspraak.
Je vk wil dat soort dingen echt graag weten.
Altijdquote:Op dinsdag 9 augustus 2016 16:29 schreef BlueEyes het volgende:
Zeg je dat ook niet in je werk Mies![]()
Ik roep het regelmatig tegen ouders van onze patiëntjes in elk geval
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |