Ja hoor, klopt, die is van mij. Is een erg eenvoudig rondje met erg veel FP's.quote:Op dinsdag 12 februari 2019 17:21 schreef trainfreak het volgende:
Gisteren waren we wat aan het rondkijken welke caches we in onze vakantie zouden doen.
Komen we daar toch een zekere 'qltel' als CO tegen zeker![]()
Het gaat trouwens om de 'klok', in de buurt van Nijmegen, maar net over de Duitse grens.
Ik dacht al dat het van jou was.quote:Op dinsdag 12 februari 2019 17:28 schreef qltel het volgende:
[..]
Ja hoor, klopt, die is van mij. Is een erg eenvoudig rondje met erg veel FP's.
Op de kermis en alles er omheen (van WiGe) inderdaad.quote:Op dinsdag 12 februari 2019 17:31 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Ik dacht al dat het van jou was.
Ligt daar nog wat anders in de buurt dat ook de moeite waard is?
Het rondje 'op de kermis' staat ook op de planning. Gelukkig hebben we wel een paar dagen vrij
Hier heb ik wat aan, super bedankt!quote:Op dinsdag 12 februari 2019 17:39 schreef qltel het volgende:
[..]
Op de kermis en alles er omheen (van WiGe) inderdaad.
Maar ook de Tool Time serie bij Bedburg Hau (GC2FJMC en verder) zijn erg goed. Je loopt wel met een tas gereedschap rond, maar ze zijn erg goed gemaakt.
En mocht je zin hebben in een mooie natuurwandeling, het Reichswald, waar mijn klok in ligt, en series als Her mit den Gefahren en Besetztes Gebiet is erg leuk om in rond te lopen.
Is die text tien jaar terug geschreven of zo? Ruilcaches kom je nauwelijks meer tegen en gratis, dus zonder premiumabbo doe je niet zoveel meer tegenwoordig. Slechts een klein deel van de traditionals zijn beschikbaar zonder abbo en voor de rest helemaal niets meer. Jammer!quote:Op donderdag 7 maart 2019 13:14 schreef Reintji het volgende:
https://www.nu.nl/uit/577(...)l#coral_talk_wrapper
Check, herkende de cache uit het titelplaatje![]()
Nog mensen naar het Hoorns event? Ga eens kijken of het wat is.
Nee, maar wel naar Brugge voor Brugse Beer en naar Namen voor het mega-event daar.quote:Op donderdag 7 maart 2019 13:14 schreef Reintji het volgende:
Nog mensen naar het Hoorns event? Ga eens kijken of het wat is.
Waar ergens zit je in het land? Je kunt bij de omschrijving vaak lezen of ze geschikt zijn voor kinderen. Dat zijn leuke om te doen om er een beetje in te komen.quote:Op woensdag 17 april 2019 22:58 schreef kleingeelvisje het volgende:
Hoi!
Ben ooit eens met iemand een keertje mee geweest die fanatiek deed geocachen en heb mezelf nu ook maar aangemeld. Het goede weer is eindelijk daar dus ik wil binnenkort eens gaan wandelen. Iemand nog tips voor een beginner? Als het bevalt wil ik er op vakantie ook een of meer doen, mits ze daar een beetje in de buurt liggen.
Soms wel op dagen zoals deze is het druk.quote:Op maandag 22 april 2019 17:09 schreef boertie het volgende:
Net mijn eerste cache gedaan. Was ook niet zo moeilijk omdat hij nog geen 100 meter van mijn huis wasIs de site btw altijd zo traag?
Leuk! Was het lastig te vinden?quote:Op maandag 22 april 2019 17:09 schreef boertie het volgende:
Net mijn eerste cache gedaan. Was ook niet zo moeilijk omdat hij nog geen 100 meter van mijn huis wasIs de site btw altijd zo traag?
Nope niet moeilijk te vinden. Sterker nog, volgens mij heb ik de smaak te pakken. Er zijn hier nog genoeg caches in de omgeving te vinden dus ik denk dat ik er nog wel eentje pakquote:Op maandag 22 april 2019 17:15 schreef qltel het volgende:
[..]
Leuk! Was het lastig te vinden?
De site is in het weekend vaak wel wat langzaam helaas. Het is nog steeds populair.
@:Thinkk-Pinkk veel plezier en succes!
Ik ben het met je eens, ik cache bij vlagen en dan neem ik wel weer premium. Nu is dat weer verlopen en dan kan je bijna niets meer een tijdje.quote:Op maandag 22 april 2019 22:57 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
dat je voor alles premium member moet zijn.
Toevallig afgelopen zondag met die fenomeen in aanraking gekomen en 6 locaties bezocht in de omgeving Horst Sevenum. 4 van de 6 gevonden. Eentje (de eerste) in Castenray niet en die andere die we niet vonden was die bij het Rowwen Heze monument.quote:Op maandag 22 april 2019 18:37 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik ben nu bezig met de Walsbergse Plekskes. Mocht je ooit in Oost Brabant zijn die reeks is echt een dikke aanrader. Wij gaan ze vandaag niet allemaal doen maar we maken deze zeker af.
Ik heb zelf geen iPhone maar ik zie regelmatig Cachly voorbijkomen. Ik dacht wel dat dit een betalende app was, maar misschien is er een gratis probeerversie?quote:Op maandag 22 april 2019 22:57 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Weet er iemand een goede app voor op de iPhone? Mijn man gebruikt c:geo op zijn telefoon maar dat is een Android en ik kan hem in de app store van iOS niet vinden.
Zwaar irritant vind ik dat gezeik in de originele app dat je voor alles premium member moet zijn.
Een found blijft een found ook als ie er niet meer is nadat jij gelogd hebt. Mijn meest oostelijke en zuidelijke is Tanah Lot, die bestaat al ruim tien jaar niet meer.quote:Op zondag 5 mei 2019 18:00 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ik heb in Italie een aantal caches gedaan. maar die zijn nu weg, dus geen smileys meer op de kaart, de meest Zuidelijke die ik heb is nu ergens in de Belgische Ardennen. Klinkt misschien stom, maar ik vind dat jammer
Hebben anderen dat ook, of ligt het aan mij?![]()
Ik heb dat in elk geval niet. Ik vind het wel leuk, caches zo ver mogelijk weg, maar ik ga ze niet opzoeken op de kaart. Ze staan wel in het overzicht in mijn profiel.quote:Op zondag 5 mei 2019 18:00 schreef JaniesBrownie het volgende:
Ik heb in Italie een aantal caches gedaan. maar die zijn nu weg, dus geen smileys meer op de kaart, de meest Zuidelijke die ik heb is nu ergens in de Belgische Ardennen. Klinkt misschien stom, maar ik vind dat jammer
Hebben anderen dat ook, of ligt het aan mij?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |