Hoe doe je dat dan bij een virtual of een earthcache?quote:Op zondag 1 maart 2026 22:14 schreef qltel het volgende:
Ja, geocachen zonder pen is niet handig..
Ik log nooit caches waarbij ik niet het logboek ingevuld heb.Dat is voor mij het moment dat ik 'm gevonden heb, zonder logboek geen found. Maar goed, ieder mag erover denken wat hij wil. Als cache-owner controleer ik nooit de logboeken. Dat is ook erg lastig, zeker omdat het er best veel zijn.
Virtual, earthcache en webcamcache zijn zowat de uitzonderingen waarbij geen fysiek logboek is.quote:Op woensdag 4 maart 2026 10:12 schreef j669 het volgende:
[..]
Hoe doe je dat dan bij een virtual of een earthcache?
dat is inderdaad de uitzondering, net zoals bij Webcam-caches en labcaches. Maar daar hoeft het ook niet bij.quote:Op woensdag 4 maart 2026 10:12 schreef j669 het volgende:
[..]
Hoe doe je dat dan bij een virtual of een earthcache?
Bij een event moet er voor zover ik weet juist wel een logboek aanwezig zijn en ook voor iedereen bereikbaar zijn. Dus bij van die mega- en giga-events waarbij je een bijdrage moet betalen om mee te doen, moet het logboek ook voor iedereen te bereiken zijn, voor zover ik weet.quote:Op woensdag 4 maart 2026 17:11 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Virtual, earthcache en webcamcache zijn zowat de uitzonderingen waarbij geen fysiek logboek is.
Bij een event is een logboek ook niet verplicht dacht ik, maar vaak wel aanwezig.
Ja, dat vind ik ook. Ik heb alle leuke in de wijde omtrek al gehad, en dan moet je er echt een dag op uit om er een paar te doen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 18:26 schreef Hupje het volgende:
Het jammere is dat je op een gegeven moment alle caches in je eigen woonomgeving wel gehad hebtDan moet je verder weg op pad.
Ik vind het vooral leuk als ik toch al ergens ben om even te kijken of er daar wat in de buurt ligt. Zo kom je toch vaak op mooie plekjes waar je anders niet zou komen.
Als er een logboek is, moet het inderdaad voor iedereen te bereiken zijn.quote:Op woensdag 4 maart 2026 18:07 schreef qltel het volgende:
Bij een event moet er voor zover ik weet juist wel een logboek aanwezig zijn en ook voor iedereen bereikbaar zijn. Dus bij van die mega- en giga-events waarbij je een bijdrage moet betalen om mee te doen, moet het logboek ook voor iedereen te bereiken zijn, voor zover ik weet.
Dus ik vermoed dat er wel eentje moet zijn, maar je bent dus niet verplicht om het te tekenen.quote:After you attend an event, post an “Attended” log to earn your smiley. To post an "Attended" log on a geocaching event, you must have been at the coordinates of the event during the designated time period. But you’re not required to sign an event logbook.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |