quote:Op woensdag 17 augustus 2016 15:11 schreef Sylvana het volgende:
Ik ben niet bij de Action geweest.
Ik ben niet bij de Action geweest.
Ik ben niet bij de Action geweest.
Oh wacht, failed
Toch maar markers en gekleurde pennen en stickers enzo gekocht
Klinkt interessant. Kun je vertellen wat je gedaan hebt?quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 09:06 schreef BrandX het volgende:
[..]
Leuk!
Ik zit enorm te twijfelen om er ook aan te beginnen. Op zich vind ik het leuk, maar weet niet of ik er ook echt wat zelf mee ga blijven doen....
Ik ben wel een jaar of twee terug begonnen aan een ik-boekje waar ik aardig creabea in was (voor mij doen dan iig), en wat ontzettend gaaf was en mij op persoonlijk vlak gruwelijk goed heeft geholpen. Vooral 1e jaar aardig fanatiek mee bezig geweest, maar nu blader ik het alleen nog regelmatig door en heel af en toe maak ik een aanvulling, maar in wezen doe ik er niets meer mee.
Anyways, wat dus mijn twijfel voedt om nu hieraan te starten
Ja hoorquote:Op woensdag 17 augustus 2016 19:54 schreef Naamah het volgende:
[..]
Klinkt interessant. Kun je vertellen wat je gedaan hebt?
Is/was het ook zeker!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De eerste paginaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tja alle begin is moeilijk.... gewoon maar eens wat opschrijven danSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lekker spider-man stickers plakken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eh, wat vind ik nu eigenlijkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Keuzes....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tijdstippen waarop ik wat heb geschrevenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.VermaeckSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en nog maar een keuzeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een lifelinestartpaginaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.MijlpaalSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar ik zal het topic hier niet verder mee ''vervuilen''
meer info indien gewenst via DM
lolwut![]()
Cool BrandX! Leuk om te doen zo te zien en bijzonder dat het je zo veel heeft opgeleverd. Lijkt me leuk om ook zoiets te starten, wie weet!*Kleine muisjes hebben kleine wensjes; beschuitjes met gestampte mensjes*![]()
@BrandX, heel indrukwekkend! En wat goed dat het je veel heeft opgeleverd. Heel knap dat je hier iets van durft te laten zien.![]()
quote:Op woensdag 17 augustus 2016 21:23 schreef BrandX het volgende:
[..]
Is/was het ook zeker!
hier een paar pics
Eerst goed gezocht naar een mooi notitieboekSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De eerste paginaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tja alle begin is moeilijk.... gewoon maar eens wat opschrijven danSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lekker spider-man stickers plakken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eh, wat vind ik nu eigenlijkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Keuzes....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tijdstippen waarop ik wat heb geschrevenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.VermaeckSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en nog maar een keuzeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een lifelinestartpaginaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.MijlpaalWat ontzettend leuk en gaaf gedaan!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar ik zal het topic hier niet verder mee ''vervuilen''
meer info indien gewenst via DM![]()
![]()
Ik mag er alleen mee bezig als ik met mij andere hobby's bezig ben geweest, die regel begin ik een beetje te haten
wil nu wil nu wil nu
(stiekem vermaak ik me prima met borduren en haken hoor. Alleen dat journal is zo verslavend. Inmiddels heb ik haast een andere journal erbij met ideeën voor het journal).
Vraagje:
Ik heb van mijn moeder een heel klein schattig boekje gekregen:
Ik zit alleen me af te vragen wat ermee te maken? Ik kom niet verder dan een inspirational quote op elke pagina... maar ik weet het niet. Koos Inspiratioloos![]()
Dank allen!
@CotS: quote boekje vind ik wel n tof idee. Mss iets met op de rechter pagina de quote en op de andere kant (als je omslaat) wat het voor je betekent, of waarom je het mooi/goed/tof vindt en de herkomst? En voor beide pagina's kan je zelf kijken of je dat wil opleuken oid met doodels of whatever?lolwut![]()
Dat is een goed idee! Ik zat ook al in het thema sprookjes of fantasy te denken... maar ik weet het gewoon nog niet. Bedankt voor het geven van een denkrichting, dat helpt een boelquote:Op donderdag 18 augustus 2016 11:23 schreef BrandX het volgende:
Dank allen!
@CotS: quote boekje vind ik wel n tof idee. Mss iets met op de rechter pagina de quote en op de andere kant (als je omslaat) wat het voor je betekent, of waarom je het mooi/goed/tof vindt en de herkomst? En voor beide pagina's kan je zelf kijken of je dat wil opleuken oid met doodels of whatever?![]()
![]()
Zo... weer begonnen aan een hoofdstukje (boekje met tapbladen gekocht. Eentje met films en series, eentje met kleine algemene lijstjes, piekerdagboek en een genietmomentjes pagina. Dat zijn echte lijstjes. In mijn andere journals heb ik journalideeën(dat boekje is inmiddels vier blz vol met ideeën) en een positiviteits journal. Met een pagina over mijn mood het hele jaar door, mooie momenten per maand, teksten van Loesje op thema en inspirational quotes op thema)
En straks met het lieve vriendje naar de Action, Xenos, en Boekenvoordeel voor knutselrommeltjes om het mee te versieren. Hopelijk heeft één van hen glittergelpennen![]()
Ziet er leuk uit! Veel leuker dan mijn (saaie) excel lijst......misschien toch een boekje aanschaffen......quote:Op donderdag 18 augustus 2016 11:35 schreef ChildoftheStars het volgende:
Zo... weer begonnen aan een hoofdstukje (boekje met tapbladen gekocht. Eentje met films en series, eentje met kleine algemene lijstjes, piekerdagboek en een genietmomentjes pagina. Dat zijn echte lijstjes. In mijn andere journals heb ik journalideeën(dat boekje is inmiddels vier blz vol met ideeën) en een positiviteits journal. Met een pagina over mijn mood het hele jaar door, mooie momenten per maand, teksten van Loesje op thema en inspirational quotes op thema)
[ afbeelding ]
En straks met het lieve vriendje naar de Action, Xenos, en Boekenvoordeel voor knutselrommeltjes om het mee te versieren. Hopelijk heeft één van hen glittergelpennen![]()
![]()
Dank je welquote:Op donderdag 18 augustus 2016 11:46 schreef Patapon het volgende:
[..]
Ziet er leuk uit! Veel leuker dan mijn (saaie) excel lijst......misschien toch een boekje aanschaffen......
Boekjes en versierspulletjes zijn echt niet duur bij Actions en zoOf als je lange lijsten verwacht kun je ook een A-5 mapje met blaatjes kopen en tabbladen, kun je eindeloos doorgaan met een lijst
![]()
Nice! Veel succes ermeequote:Op vrijdag 19 augustus 2016 11:21 schreef Sarabi het volgende:
Mijn Moleskine is binnenals eerste maar eens de pagina's gaan nummeren.
![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: