quote:Het is zover: we starten met een kersvers Eredivisieseizoen. Zoals we weten is PSV na een memorabele slotdag opnieuw landskampioen geworden en zullen ze azen op een derde titel. We hebben, vraag God maar hoe, slechts twee nieuwkomers in de Eredivisie: Go Ahead Eagles vervangt De Graafschap en Sparta Rotterdam keert na zes jaar afwezigheid terug in de Eredivisie. Iedereen heeft gedroomd van een terugkeer van de Kasteelclub and it happened. In 2012/13 waren ze nog het meest dichtbij maar Markjan Fledderus was ze in de slotfase met twee vrije trappen te machtig. Het kan dichtbij maar o zo ver zijn.
ADO Den Haag start aan een nieuw seizoen met een nieuwe trainer. Henk Fraser vertrok naar Vitesse als opvolger van Rob Maas en zodoende is de babbelzieke Joegoslaaf, Zeljko Petrovic, aangesteld als hoofdcoach. Bij ADO was er qua uitgaande transfers weinig heibel te beleven. Er werd een beetje gesleuteld aan de inkomende transfers waarbij er allerlei spannende buitenlanders zijn aangetrokken. Laat u verrassen en enjoy het.
Ajax staat voor een nieuw seizoen zonder Frank de Boer, na iets minder dan zes jaar hoofdcoach van Ajax te zijn, liet hij zijn contract verscheuren. We weten nooit of hij het voor of na de schande van Doetinchem besloten heeft. Peter Bosz volgt hem op. Het spel van Ajax zou er dan interessanter op moeten worden na alle tikkiebreedjaren van Frank. Bij Ajax werd er onlangs hard gelachen toen Milik voor 32 miljoen euro verkocht werd aan Napoli. Op het moment van schrijven moeten ze nog een nieuwe spits vinden, maar we weten alvast wel dat ze in de vierde voorronde van de CL staan en ze ERVARING hebben aangekocht met Heiko Westermann. Davinson Sanchez en Mateo Cassierra werden op hun beurt weggelokt uit het altijd heibele Colombia.
AZ heeft alleen Vincent Janssen zien vertrekken. Die ging voor circa 20 miljoen euro naar het miljoenenrijk van de Premier League. Verder zou sleutelspeler Henriksen nog kunnen vertrekken maar vooralsnog heeft Torino twee weken geleden voor het laatst een signaal gegeven. AZ was vrij attent op de transfermarkt. Ze haalden Mats Seuntjens en Rens van Eijden al vroeg binnen en toen Janssen eenmaal vertrokken was, werd Wout Weghorst aangetrokken als vervanger en is ook de magische spits Fred Friday aangetrokken. Normaal gesproken moet een vierde eindklassering gewoon weer mogelijk zijn voor AZ onder John van den Brom.
Excelsior heeft zich knap voor het derde jaar op rij gevestigd in de Eredivisie en dit jaar mogen ze een vierde jaar veilig proberen te stellen en opnieuw met een nieuwe trainer: Marinus Dijkhuizen was de fakkeldrager, vervolgens Alfons Groenendijk en nu komt Mitchell van der Gaag over. Die liet al tijdens het seizoen weten dat hij FC Eindhoven niet meer zou coachen. Bij Excelsior is er een redelijke exodus van de afgelopen twee seizoensbasis geweest. Van Weert, Stans, Fischer, Kruys etc zijn vertrokken. Excelsior heeft er allerlei spelers voor teruggehaald dus we moeten ons laten verrassen met wat het gaat worden. Degradatiestrijd is iets wat zeker is.
Feyenoord! Weer een jaar zwoegen met Van Bronckhorst en nu in plaats van met Kramer nu met Nicolai Jorgensen van FC Kopenhagen. Voor de rest is de horizon heel weinig veranderd bij Feyenoord. We weten genoeg, dit wordt een langspeelplaat van 2015/16.
Go Ahead Eagles is na een seizoen afwezigheid netjes teruggekeerd in de Eredivisie. Waar eerst troltrainer Dennis Demmers tot eind februari heeft aan lopen kloten, maakte Hans de Koning wel het potentieel van de selectie waar. Kampioenschap was kansloos maar ze slachtten wel De Graafschap in de finale van de play-offs. We kunnen dit seizoen genieten van goden als Randy Wolters, Leon de Kogel, Sander Fischer, Theo Zwarthoed. Alleen de fans zijn soms ietwat raar maar voor de rest is Go Ahead een prima clubje.
FC Groningen heeft na drie seizoenen de hel eindelijk een seizoen zonder Erwin van de Looi. Ernest Faber werd weggekaapt bij het altijd gezellige NEC, alleen Michael de Leeuw ging weg, voor de rest zijn er o.a Van Weert, Jenssen Yttergard en een of andere bonkige verdediger aangetrokken. Met Faber kan er, sure, veel meer worden uitgehaald. Ik zie ze wel leuke dingen doen. Niet grootse daden of zo maar wel gewoon oldskool Groningen.
Heerenveen gaat weer verder zonder talisman Foppe de Haan. Streppel komt over van Willem II waar hij een loodzwaar laatste seizoen had. Bij Heerenveen zijn er, hoe kon het ook anders, bijna geen mensen vertrokken. Otigba schijnt wel snel te vertrekken maar REZA, Stijn Schaars zijn gekomen en Thern is terug na zijn slopende blessure. Slechter dan het afgelopen seizoen kan niet en we weten dat Heerenveen op zijn tijd sympathiek voetbal kan spelen.
Heracles Almelo is alweer klaar in Europa nadat ze kansen niet afmaakten en zodoende van het schimmige Arouca verloren. Bij Heracles is het rustig gebleven. Alleen Weghorst vertrok en Kuwas en Vermeij zijn gekomen. Heracles heeft zich dus versterkt. Ik denk dat Heracles weer een vrij vergelijkbaar seizoen met vorig jaar gaat draaien, alleen eindigen ze of course minder hoog. Dat is zeker.
NEC: tsja. Een groot vreemdelingenlegioen geworden na het vertrek van Faber en Limbombe. Een vage Duitser Peter Hyballa is gekomen en de hele selectie zit vol schimmige namen waar niemand weet van heeft. We weten alleen dat de voorbereiding kut was. Ik laat me verrassen. Het zal een zwaar seizoen voor ze worden in ieder geval.
PEC Zwolle heeft Lam, Van Hintum en Veldwijk zien vertrekken maar ze hebben wel een stapel leuke voetballers teruggehaald. Ted van de Pavert, Youness Mokthar en Achahbar komen permanent over van hun clubs en Calvin Verdonk en Hachim Mastour worden gehuurd. Saymak is ook terug na een jaar afwezigheid van zijn blessure. Het kan weer eens een leuk interessant seizoen worden voor PEC vol met leuke voetballers waar ze vorig jaar weer meer verplicht waren om catenaccio te spelen.
PSV zag alleen Bruma vertrekken en haalde Daniel Schwaab ervoor terug. Voor de rest heeft PSV nog weinig uitgespookt op de transfermarkt maar per saldo is er weinig spectaculairs veranderd. Willems aast nog op een transfer en er is veel gezwijmel over Van Ginkel. Dat is alles wat we weten. PSV draaide een leuke voorbereiding en won afgetekend van Port en Sporting en het won de JCS. PSV is dit seizoen normaal gesproken de doodgeverfde titelkandidaat waar er veel vraagtekens zijn rond Ajax en Feyenoord.
Roda JC is ook een vreemdelingenlegioen geworden waar we ons uitgebreid door moeten laten verrassen. Kalezic is al na een seizoen weg vol mot. Yannis Anastasiou keert ervoor terug. Roel Brouwers, Chris Kum en Mikhail Rosheuvel zijn de bekendste versterkingen maar voor de rest zijn er allemaal versterkingen binnengehaald die weinig mensen kennen. De voorbereiding was wel prima van Roda-zijde maar we weten niet echt wat we kunnen verwachten: wel dat Yannis wil aanvallen.
Sparta is weer terug na zes jaar afwezigheid. God heeft ze een tijdje verafschuwd maar ze zijn weer terug in genade. Pastoor ontnam en gaf ze het Eredivisieschap. De afgelopen zomer is er op Spangen weinig vertrokken van aansprekende namen dus ze konden vooral bouwen aan een Eredivisiewaardige basis. Bart Vriends en El Azzouzi zijn gekomen vanuit de Eredivisie maar er zijn voornamelijk buitenlandse spelers gehaald waaronder Craig Goodwin (een van de besten in Australië), Ivan Calero, Pinteaux en nog wat namen. Sparta gaat met een begroting van 9,5 miljoen euro de Eredivisie in. Veel meer dan Excelsior en Go Ahead dus handhaving zou prima moeten kunnen. Binnen de Eredivisie wil Sparta drie jaar overleven en dan uitbreiden qua doelstellingen.
FC Twente is er ook nog. God mag weten hoe, god mag weten hoe. Na weken onzekerheid is het zeker dat ze Eredivisievoetbal spelen. Vak P is net zo dronken als altijd en de selectie is niet enorm veranderd. Gutierrez is vertrokken naar Betis, Ziyech vooralsnog niet en er zijn enkele onbekende talentjes aangetrokken. Weer een mysterie wat dat gaat worden. Twente zal wel weer rondhangen in de middenmoot. Lekker man.
FC Utrecht heeft weinig kunnen investeren door geldtekort maar er is ook weinig vertrokken. Vooralsnog is alleen Letschert vertrokken naar Sassuolo dus we weten wat we weer kunnen verwachten van FC Utrecht: lekker rondhangen tussen positie zes en positie negen. Dat is leuk en realistisch. Lekker weer Haller ophemelen op basis van niets maar gewoon vooral genieten van het middenveld van Utrecht. Meer. dan. prima.
Vitesse is verlost van de onkunde van Rob Maas en heeft Henk Fraser weggehaald bij ADO Den Haag. De transferperiode begon met het aantrekken van Navarone Foor, dat shockeerde iedereen. Een NEC-er naar Vitesse maar wat we weten is dat hij zeer gedreven is. Abiola Dauda komt weer terug van de huur, Baker en Nathan komen weer een jaartje vanuit Chelsea, ene Michael Tornes komt van Odense BK en... RICKY VAN WOLFSWINKEL IS TERUG VOOR DRIE JAAR. Henk Fraser zou best veel uit dit leuke materiaal kunnen halen. AZ bedreigen voor plek vier zou best kunnen.
Streppel is weg en ze halen Erwin van de Looi terug. Willem II scoorde niet hoog bij mij in de voorbereiding. Veel spelers van het vorige seizoen zijn vertrokken: ik noem een Andersen, Braber, Ondaan, Van der Struyk, Haemhouts etc. Niet enorm belangrijke spelers maar het is in degradatiestrijd vooral zonde dat je Ondaan laat gaan. Een erg leuke speler. Willem II huurt Jari Schuurman van Feyenoord, haalt Thom Haye van AZ voor het middenveld, ze halen een spits van Villarreal die ik niet ken: Fran Sol. Verder is Lieftink weggeplukt bij Vitesse. Willem II heeft niet verloren in de voorbereiding en veel vertrouwen opgedaan. We kunnen, denk ik, een defensief maar tegelijkertijd interessant Willem II verwachten.
Ik bid elke dag dat Sanchez zo goed gaat zijn dat hij daar kan gaan spelen en Riedewald weer op 6.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:23 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Riedewald is op de linker centrale verdediger positie ook veruit de beste uit de selectie. We hebben eigenlijk gewoon een stuk of drie Riedewalds nodig.
Wat is jouw mening over Marc van Hintum?quote:
Mooie levensinstelling. Ik rook, ik zuip, ik slaap weinig en ik loop al een maand rond met een ontstoken vinger maar het wil mij maar niet lukken.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:23 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Het zal inderdaad niet lang meer duren allemaal godzijdank.
Dan gaan we rellen in het Ajaxtopic en roepen om het ontslag van Boszquote:
Of de wedstrijd wordt gestaakt, wie zal het zeggenquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:25 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Dan verliezen ze, of spelen ze gelijk.
knjb..quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:25 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Of de wedstrijd wordt gestaakt, wie zal het zeggen
quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ben jij nu ook al Pokémon Go aan het spelen?
Ik ben mijn Nintendo DS aan het afstoffen, Drizzt.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ben jij nu ook al Pokémon Go aan het spelen?
Omdat je altijd zo fijn hapt.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:25 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Waarom zei je dat ik in je groepje zat?
Dit valt me tegen van je, Stijnquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:27 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik ben mijn Nintendo DS aan het afstoffen, Drizzt.
Jeetje zeg, sta ik even voor aap.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:28 schreef Ajacied422 het volgende:
GGMM weet niet dat een Taillow niet in Pokemon Go zit.
[ afbeelding ]
Hij is niet de enigequote:Op zondag 7 augustus 2016 15:28 schreef Ajacied422 het volgende:
GGMM weet niet dat een Taillow niet in Pokemon Go zit.
[ afbeelding ]
Deze zin leest niet zo lekker, je moet eigenlijk "tegen" achter "van je" zetten.quote:
Wat jij ervan vindt, is totaal niet relevant.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:29 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Deze zin leest niet zo lekker, je moet eigenlijk "tegen" achter "van je" zetten.
Ik wil een Sterren top 20 nl bash maken.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:29 schreef JanCees het volgende:
Pokémon is voor gayfaggots en 12 jarigen
Dan maar een gayfaggotquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:29 schreef JanCees het volgende:
Pokémon is voor gayfaggots en 12 jarigen
Dat zeg je goed.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:29 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Wat jij ervan vindt, is totaal niet relevant.
Hansie zijn club toch?quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
FC Lienden - Jong Vitesse JAAAAAAAAAAA
Gewoon bij een gym gaan zitten.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:30 schreef Mani89 het volgende:
Ik durf niet Pokemon Go te spelen omdat ik dan bang ben dat mensen denken dat ik een kinderlokker ben.
Jij liever dan ikquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:31 schreef Ajacied422 het volgende:
Volgende week kijken we al naar de Premier League.
Ik heb er ontzettend veel zin in. Vooral benieuwd naar United & City.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:31 schreef Ajacied422 het volgende:
Volgende week kijken we al naar de Premier League.
Ik zeg: geen van beiden.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:32 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Everton - Spurs // FC Lienden - Jong Vitesse
Dit zijn wel pittige dilemma's zeg.
Je doet maar ik geef er niet omquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:29 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik wil een Sterren top 20 nl bash maken.
Was je moeder maar niet prolife.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:29 schreef JanCees het volgende:
Pokémon is voor gayfaggots en 12 jarigen
Het zou best triest zijn als PSV na 4 wedstrijden meer of evenveel punten heeft.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:34 schreef tompsv18 het volgende:
Gezien het programma moet Ajax eigenlijk gewoon 12 punten pakken in de eerste 4 potjes.
Wacht, wat?quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:35 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Het zou best triest zijn als PSV na 4 wedstrijden meer of evenveel punten heeft.
Meer dan 12 na 4 potjes? Hoe dan?quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:35 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Het zou best triest zijn als PSV na 4 wedstrijden meer of evenveel punten heeft.
Het seizoen is weer begonnenquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:36 schreef Ajacied422 het volgende:
DAVY IS AAN HET INDEKKEN JONGENS KOMT DAT ZIEN.
Zo bijzonder is dat nou ook weer niet.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:36 schreef Ajacied422 het volgende:
DAVY IS AAN HET INDEKKEN JONGENS KOMT DAT ZIEN.
Het programma van PSV is natuurlijk wel wat lastiger in het begin, al zie ik ze toch alles wel winnen. PSV - Feyenoord wordt daarna interessant.quote:
10-0quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:37 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Het programma van PSV is natuurlijk wel wat lastiger in het begin, al zie ik ze toch alles wel winnen. PSV - Feyenoord wordt daarna interessant.
Ajax speelt tegen allemaal degradatiekandidaten.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:37 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Het programma van PSV is natuurlijk wel wat lastiger in het begin, al zie ik ze toch alles wel winnen. PSV - Feyenoord wordt daarna interessant.
Daarom zei ik dat ze 12 uit 4 moesten pakken, Hans.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:37 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Ajax speelt tegen allemaal degradatiekandidaten.
Dat zeg ik toch ook Gerritquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:38 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Daarom zei ik dat ze 12 uit 4 moesten pakken, Hans.
Zou leuk zijn als Cocu Feyenoord de bal gaat geven.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:37 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Het programma van PSV is natuurlijk wel wat lastiger in het begin, al zie ik ze toch alles wel winnen. PSV - Feyenoord wordt daarna interessant.
ik was nog wel gepland hoe gek ook. Konden hun weten dat er zo'n debiel ter wereld kwamquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:35 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Was je moeder maar niet prolife.
Ik denk dat PSV meer moeite met PEC krijgt dan met AZquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:39 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Ik toen het competitieprogramma bekend werd, Kees
Dat was een alleraardigst kooltje jaquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:39 schreef Syntix het volgende:
Sinkgraven is sowieso een goede combi tegen Sparta.
Dat had ik niet gezien, Fonsquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:39 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Ik toen het competitieprogramma bekend werd, Kees
AZ-thuis wordt altijd wel makkelijk gewonnen, volgens mij. Zeker als Luckassen meedoet.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:40 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik denk dat PSV meer moeite met PEC krijgt dan met AZ.
Rare jongen die davyquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:39 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Ik toen het competitieprogramma bekend werd, Kees
Jij denkt zoveel galbakquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:40 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik denk dat PSV meer moeite met PEC krijgt dan met AZ.
Van den Brom is sowieso niet echt overtuigend tegen PSV en Ajax.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:40 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
AZ-thuis wordt altijd wel makkelijk gewonnen, volgens mij. Zeker als Luckassen meedoet.
En dat terwijl de eerste indrukken niet al te best waren. Kunnen we nagaan wat Sanchez gaat doen, Colombiaantjesquote:
Gudelj.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:41 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Het is nog wachten op de ene grote verdedigingsfout van Ajax deze wedstrijd
Het Veltmannetjequote:Op zondag 7 augustus 2016 15:41 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Het is nog wachten op de ene grote verdedigingsfout van Ajax deze wedstrijd
Cillessenquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:41 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Het is nog wachten op de ene grote verdedigingsfout van Ajax deze wedstrijd
Die is al geweest.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:41 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Het is nog wachten op de ene grote verdedigingsfout van Ajax deze wedstrijd
Meer Gudelj, ik zie niet zo wat nou de enorme blunder is van de Cilquote:
Chokers zijn het. Net ook bij het handboogschieten, schiet er één een 3.quote:
Die komt nog.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:42 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Meer Gudelj, ik zie niet zo wat nou de enorme blunder is van de Cil
Niet echt een verdedigingsfout, eerder een bal te zacht terugspelen, bal die van de voet afspringt, recht in de voeten van de tegenstander etc..quote:
BREUER BREUER BREUER BREUER BREUER BREUER BREUERquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:44 schreef Kopsterk het volgende:
Die Breuer. Dat kan toch helemaal niet meer joh
BREUERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:44 schreef Tagliano het volgende:
[..]
BREUER BREUER BREUER BREUER BREUER BREUER BREUER
Schreeuw niet zo joh, idioot dat je er bent.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
BREUERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
BREUERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
HET IS BREUERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Het was een geweldige avond op het Kasteelquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
BREUERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
BREUERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
HET IS BREUERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Jammer dat je het magische filmpje gemist hebt.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Schreeuw niet zo joh, idioot dat je er bent.
wat een nounounou hekel heb ik daar aan zegquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:46 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Niks leren van de vorige korte corners
Nounounou hekel? :Squote:Op zondag 7 augustus 2016 15:46 schreef DaveDave09 het volgende:
[..]
wat een nounounou hekel heb ik daar aan zeg
Dijks, Gudelj zijn gewoon weer vreselijk. Bazoer doet vooral debiele dingen als hij de zestien nadert.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:46 schreef Tagliano het volgende:
Dijks met een paupervoorzetje, zo ken ik mijn Ajax weer
HET VOLUME VAN JE TYPEN IS ECHT VEEL HOGER NU.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:47 schreef Kopsterk het volgende:
JALALALALALALAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAJAX AMSTERDAAAAAAAAAAAAAM
Dan kan hij blijkbaar alleen maar denken aan die bal even de kruising in vuren. Gudelj nauwelijks gezien op de tegengoal na eigenlijkquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:47 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dijks, Gudelj zijn gewoon weer vreselijk. Bazoer doet vooral debiele dingen als hij de zestien nadert.
Schreeuw niet zo joh, idioot dat je er bent.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:47 schreef Kopsterk het volgende:
JALALALALALALAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAJAX AMSTERDAAAAAAAAAAAAAM
Stel je voor dat we vandaag met Viergever hadden gespeeld. The horrorquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:48 schreef Kopsterk het volgende:
Veltman en Riedewald kunnen achterin tenminste 1-op-1 spelen.
Als hij aan de bal is, huil ik iedere keer om zijn keuzes.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:48 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Dan kan hij blijkbaar alleen maar denken aan die bal even de kruising in vuren. Gudelj nauwelijks gezien op de tegengoal na eigenlijk
Wat ben ik blij om eindelijk een verstandige supporter te zien. Echt ongelooflijk al die Ajacieden hier die leven in de waan van de dagquote:
Waar doel je op?quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:51 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Wat ben ik blij om eindelijk een verstandige supporter te zien. Echt ongelooflijk al die Ajacieden hier die leven in de waan van de dag
Ook voor De Sink is dit een erg fijne wedstrijdquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:51 schreef Kopsterk het volgende:
Neemt hem lekker mee hoor. Goed voor het vertrouwen van die jongen
Een echt 8 mei gevoel is dat.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:51 schreef Mani89 het volgende:
Ik heb opeens zo'n gevoel dat we kampioen gaan worden.
Ik zag laatst dat ik op die bewuste dag 696 posts maakte. Heftig dagje welquote:
Kan je nagaan als iemand dat iedere dag zou doen.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:52 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ik zag laatst dat ik op die bewuste dag 696 posts maakte. Heftig dagje wel
Dan ben je wel een grootheid op FOK!, hoorquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:53 schreef Coco98 het volgende:
[..]
Kan je nagaan als iemand dat iedere dag zou doen.
Prima kooltje, terugkijken waardquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:53 schreef Koffieplanter het volgende:
Doelpunt gemist.
Enige reden dat ik deze wedstrijd aan heb staan überhaupt.
https://i.gyazo.com/ee67476577920d502ec69ffee2230ba5.mp4quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:53 schreef Koffieplanter het volgende:
Doelpunt gemist.
Enige reden dat ik deze wedstrijd aan heb staan überhaupt.
In ieder geval geen ruimte in zijn rug geven inderdaadquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:55 schreef Kopsterk het volgende:
Westermann moet je alleen inzetten om een kleine voorsprong tegen een goede tegenstander vast te houden
De eerste spits speelt nu bij Atlético.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:52 schreef Kopsterk het volgende:
Als dit al de derde spits van Deportivo Cali is
Klasse maat, uitstekend doelpunt. Mooi voor die jongen.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:56 schreef Brammess het volgende:
[..]
https://i.gyazo.com/ee67476577920d502ec69ffee2230ba5.mp4
Wat vind je ervan dat Borja Bastón naar Engeland gaat?quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:56 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
De eerste spits speelt nu bij Atlético.
Jij had hem niet zo hoog zitten toch?quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:57 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Klasse maat, uitstekend doelpunt. Mooi voor die jongen.
Haller zou hem gemist hebben. Ik weet het zeker.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:56 schreef Brammess het volgende:
[..]
https://i.gyazo.com/ee67476577920d502ec69ffee2230ba5.mp4
Is ook niet het type spits wat op dit soort kansjes loert imoquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:58 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Haller zou hem gemist hebben. Ik weet het zeker.
Dat dit kan, bij Ajax.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:57 schreef Tagliano het volgende:
Ajax heeft over de hele wedstrijd 78% balbezit
16 schoten, 5 op doel
Het is dan ook geen penalty of een vrije kopkansquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:58 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Haller zou hem gemist hebben. Ik weet het zeker.
Hij zou toch niet aan spelen toekomen.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:57 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat vind je ervan dat Borja Bastón naar Engeland gaat?
Nee hoor, ik heb er nooit wat van gezien en er dus ook nooit een oordeel over gegeven. Enkel Davinson heb ik redelijk wat gezien.quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:57 schreef Brammess het volgende:
[..]
Jij had hem niet zo hoog zitten toch?
Ik heb wel eens wedstrijden gezien met een dergelijk spelbeeld waarbij we serieus tot de 60e minuut moesten wachten op het eerste schot op doelquote:
Lelijk shirtjequote:Op zondag 7 augustus 2016 16:02 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
De man die de reden van 32 miljoen euro voor Milik is.
Iets teveel van de vakantie genoten?quote:Op zondag 7 augustus 2016 16:02 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
De man die de reden van 32 miljoen euro voor Milik is.
flashback naar mido, min juve shirtquote:Op zondag 7 augustus 2016 16:02 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
De man die de reden van 32 miljoen euro voor Milik is.
Dat wordt te pijnlijk voor die beste jongenquote:Op zondag 7 augustus 2016 16:03 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Waarom let je niet even op die viesdikke buik. 94 miljoen.
Heb jij de tweet van ManUnited al gezien?quote:Op zondag 7 augustus 2016 16:03 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Waarom let je niet even op die viesdikke buik. 94 miljoen.
Jazeker.quote:Op zondag 7 augustus 2016 16:03 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Heb jij de tweet van ManUnited al gezien?
#Pogback
Je hoort het mensen ook zeggen in het stadionquote:Op zondag 7 augustus 2016 16:05 schreef Ajacied422 het volgende:
Volgens mij ging er iemand op staan.
quote:Op zondag 7 augustus 2016 16:03 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Heb jij de tweet van ManUnited al gezien?
#Pogback
Niet zo snel oordelen.quote:Op zondag 7 augustus 2016 16:05 schreef Tchock het volgende:
Ajax speelt echt zo veel beter voetbal dan onder De Boer.
Vorig seizoen wachtte ik tegen dit soort ploegen tot in de tweede helft op het eerste schot op doelquote:
En? Ajax speelde tegen Cambuur, De Graafschap etc in De Boer-tijden véél saaier. Tegen PAOK was het anderhalf weekje terug ook gewoon erg leuk.quote:
Je vraagt wel vaak om toestemming voor je posts. Waarom zo onzeker joh?quote:Op zondag 7 augustus 2016 16:06 schreef Ajacied422 het volgende:
El Ghazi vind ik wel positief voor het eerst in tijden, mag dat?
PAOK-thuis was helemaal niet slecht.quote:Op zondag 7 augustus 2016 16:07 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Die was erntig slecht. Net zoals de paok wedstrijden
Ik heb nu vier wedstrijden gezien. Het is niet altijd even goed in de uitvoering en ze zijn zeker nog kwetsbaar, maar de manier waarop elke keer via het middenveld de aanval wordt gezocht is echt heerlijk. Totaal anders dan dat zielloze getik terug van vorig seizoen. Je ziet ook dat Ajax elke wedstrijd tot behoorlijk wat kansen komt, zelfs als ze verder dramatisch spelen. Vorig jaar gebeurde het regelmatig dat Ajax één keer of zelfs helemaal niet op doel schoot per helft.quote:
Ligt er maar net aan hoe je ernaar kijkt. Wat ik uit de voorbereiding haal is in ieder geval een basis voor beter voetbal waarop doorgewerkt kan worden. De laatste paar wedstrijden zie ik ook wel meer een stijgende lijn, PAOK-uit uitgezonderdquote:Op zondag 7 augustus 2016 16:07 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Die was erntig slecht. Net zoals de paok wedstrijden
Weinig stootkrachtquote:Op zondag 7 augustus 2016 16:08 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
PAOK-thuis was helemaal niet slecht.
PAOK-uit vind ik de vergelijking ook niet waard aangezien Ajax zelden in die formatie zal spelen dunkt me.quote:Op zondag 7 augustus 2016 16:08 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ligt er maar net aan hoe je ernaar kijkt. Wat ik uit de voorbereiding haal is in ieder geval een basis voor beter voetbal waarop doorgewerkt kan worden. De laatste paar wedstrijden zie ik ook wel meer een stijgende lijn, PAOK-uit uitgezonderd
Kenner, helaasquote:Op zondag 7 augustus 2016 15:44 schreef Tagliano het volgende:
Veltman moet een beetje uitkijken bij voorkeur
quote:Op zondag 7 augustus 2016 15:44 schreef Tagliano het volgende:
Veltman moet een beetje uitkijken bij voorkeur
Lijkt mij ook, al wil Bosz wel meerdere formaties toepassen begrijp ikquote:Op zondag 7 augustus 2016 16:09 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
PAOK-uit vind ik de vergelijking ook niet waard aangezien Ajax zelden in die formatie zal spelen dunkt me.
Zeer benieuwd. Jammer dat Riedewald dan niet naar het middenveld kanquote:
Ook dan nietquote:Op zondag 7 augustus 2016 16:09 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Zolang Sanchez nog niet beschikbaar is wel
Niemand.quote:Op zondag 7 augustus 2016 16:10 schreef Bronson_ het volgende:
[..]
Voor wie ben jij eigenlijk vraag ik me al heel lang af
Nopequote:Op zondag 7 augustus 2016 16:11 schreef Brammess het volgende:
Mag een rode kaart die uit 2x geel komt geseponeerd worden? Nee toch? #dtv
Neen.quote:Op zondag 7 augustus 2016 16:11 schreef Brammess het volgende:
Mag een rode kaart die uit 2x geel komt geseponeerd worden? Nee toch? #dtv
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |