Jij bent echt acht jaar hequote:Op zaterdag 6 augustus 2016 16:46 schreef Rick_Van_Acht het volgende:
Bah de nos gaat nu vanaf het begin uitzenden, dus niet live.
is gewoon live op NPO1quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 16:46 schreef Rick_Van_Acht het volgende:
Bah de nos gaat nu vanaf het begin uitzenden, dus niet live.
Ik ben techniekhooligan.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 16:47 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik geen frequente kijken van handbal ben. Maar handbal vind ik wel aardig omdat het fysiek behoorlijk pittig is
Bij voetbal heb ik dat ook wel maar bij andere sporten op de een of andere manier toch weer wat minderquote:
Ik ben in de leer in het Ajaxtopic, goed om te zien dat dit zijn vruchten afwerptquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 16:48 schreef Mexicanobakker het volgende:
Jammer dat Tagliano zich laat leiden door de waan van de dag
Jij kijkt naar npo1 niet naar sport24quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 16:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Jij bent echt acht jaar he
Bananenquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 16:48 schreef marcodej het volgende:
Enorm agressief die Fransen. Wat hebben die op joh?
Tennis waar van die figuren als Williams met hard beuken winnenquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 16:48 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Bij voetbal heb ik dat ook wel maar bij andere sporten op de een of andere manier toch weer wat minder
Waarom in godsnaam zou je kijken naar sport24?quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 16:49 schreef Rick_Van_Acht het volgende:
[..]
Jij kijkt naar npo1 niet naar sport24
Dan ken je de regels gewoon niet.quote:Op zaterdag 6 augustus 2016 16:49 schreef RipCity het volgende:
Ook raar dat je telkens maar mag vastpakken en enige wat je krijgt is freekick.
Tennis boeit me over het algemeen niet zo, behalve Roland Garros want op de een of andere manier heb ik nooit wat te doen als dat op tv isquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 16:49 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Tennis waar van die figuren als Williams met hard beuken winnen.
gelukkig wel jaquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 16:49 schreef Ajacied422 het volgende:
Nederland begint er wat beter in te komen lijkt 't.
Gooi jezelf wegquote:Op zaterdag 6 augustus 2016 16:50 schreef Acheronacis het volgende:
IK zie het verschil tussen de Fransen en Nederland
De fransen hebben een over mijn lijk mentaliteit en gaan tot het uiterste.
Het is net als met het voetbal en Nederland.....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |