"al" is ook groot woord haha het zijn er maar twee!quote:Op zondag 31 juli 2016 01:11 schreef ToT het volgende:
Heb je ons iets te zeggen of zo, met al je homo-topics?
Ff snel gekeken:quote:Op zondag 31 juli 2016 01:11 schreef possetje het volgende:
[..]
"al" is ook groot woord haha het zijn er maar twee!
quote:Op zaterdag 30 juli 2016 01:50 schreef possetje het volgende:
[..]
Hoi vraagje kijk je porno met of zonder mannen erin?
Ja oke nou dan waren het er 4 ipv 2!quote:Op zondag 31 juli 2016 01:14 schreef ToT het volgende:
[..]
Ff snel gekeken:
KLB / Homofiel echtpaar dat twee konijnen dwingt om ook homosexueel te zijn!
F&F / Kan een plant ook homosexueel of lesbisch worden ?
SEX / Ben je als man een half wijf als je graag naar lesbo porn kijkt?
GC / Kan je ook je heterosexualiteit onderdrukken?
Homo/lesbo, whatever. Beetje seksueel gefrustreerd?
Ik zou zeggen: open een zwik topics in [SEX] dan, als die over dit onderwerp gaan. Verder gewoon lekker in [ONZ] blijven joh!quote:Op zondag 31 juli 2016 01:19 schreef possetje het volgende:
[..]
Ja oke nou dan waren het er 4 ipv 2!
En in 1 van de 4 ging het omdat ik voor gay uitgescholden werd omdat ik graag lesbische pronografie kijk ipv van hetero porno!
Maar ok sexuologie vind ik wel leuk thema omdat er eigenlijk best wel een soort ijzeren wetboek is ontstaan wat men wel en niet mag denken over dit thema , en daar ga ik dan klein beetje tegen in!
Ik denk dat ik voor iedereen spreek als ik zeg dat het beter is als je geen kinderen krijgtquote:Op zondag 31 juli 2016 01:19 schreef possetje het volgende:
[..]
Ja oke nou dan waren het er 4 ipv 2!
En in 1 van de 4 ging het omdat ik voor gay uitgescholden werd omdat ik graag lesbische pronografie kijk ipv van hetero porno!
Maar ok sexuologie vind ik wel leuk thema omdat er eigenlijk best wel een soort ijzeren wetboek is ontstaan wat men wel en niet mag denken over dit thema , en daar ga ik dan klein beetje tegen in!
Bijv zo van "Nou zeg hoop jij als vader dat je zoontje later hertero word? Wat een enorme klootzak en lamlul ben jij dan zeg!"
Hoi ik ben vroeger profesioneel fotomodel geweest , de kinderen die ik wel of niet verwerkt hebt ooit? er is grote kans dat ze knapper zijn dan jouw nageslacht! Kans van 9 op 10 dus!quote:Op zondag 31 juli 2016 01:37 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Ik denk dat ik voor iedereen spreek als ik zeg dat het beter is als je geen kinderen krijgt
Over uiterlijk kan ik niks zeggen want ik heb je nog nooit gezien. Ik weet alleen dat je compleet koekoek bent in je bovenkamer.quote:Op zondag 31 juli 2016 01:38 schreef possetje het volgende:
[..]
Hoi ik ben vroeger profesioneel fotomodel geweest , de kinderen die ik wel of niet verwerkt hebt ooit? er is grote kans dat ze knapper zijn dan jouw nageslacht! Kans van 9 op 10 dus!
Ja dat hoor je vaak van mensen die zelf nogal doorsnee zijn,,,quote:Op zondag 31 juli 2016 02:05 schreef Catch22- het volgende:
Over uiterlijk kan ik niks zeggen want ik heb je nog nooit gezien. Ik weet alleen dat je compleet koekoek bent in je bovenkamer.
In jouw geval is het nogal evidentquote:Op zondag 31 juli 2016 02:06 schreef possetje het volgende:
[..]
Ja dat hoor je vaak van mensen die zelf nogal doorsnee zijn,,,
Ja over jou kunnen we niet oordelen want het is nogal lastig een persoon die zich continue als flat caracter gedraagt op dit forum , ergens van te kunnen betichten!quote:
Joh eerlijk is eerlijk; een piepklein beetje apart ben je wel he!quote:Op zondag 31 juli 2016 02:09 schreef possetje het volgende:
[..]
Ja over jou kunnen we niet oordelen want het is nogal lastig een persoon die zich continue als flat caracter gedraagt op dit forum , ergens van te kunnen betichten!
Doet hij het dan met een double-sided dildo in z'n aars?quote:Op zondag 31 juli 2016 02:11 schreef 6star6lord6 het volgende:
Deze ts is echt zo gay. ;')
Hij vindt een vrouw neuken met een penis homo.
Ik weet het niet, maar hij wordt al geil als je typt over een penis.quote:Op zondag 31 juli 2016 02:12 schreef ToT het volgende:
[..]
Doet hij het dan met een double-sided dildo in z'n aars?
Lesbos is ander verhaal!quote:Op zondag 31 juli 2016 02:14 schreef Dr.Jan-Itor het volgende:
Mijn konijnen waren dan Lesbo's. Niks mis mee 🐇🐇
En elk mannetjes konijn homo.quote:Op zondag 31 juli 2016 02:16 schreef possetje het volgende:
[..]
Lesbos is ander verhaal!
Elke vrouw is in principe lesbisch!
Nou is wel een verschil of je een hetero konijn loslaat in de natuur, dan word hij niet snel gay maar als hij dat wel zou worden heb ik ook geen probleem mee, maar als je twee mannetjes konijnen in een hok stop dat dwing je ze om gay te worden! Das wel een groot verschil!quote:
Bedanktquote:Op zondag 31 juli 2016 04:20 schreef possetje het volgende:
.... dan word hij niet snel gay maar als hij dat wel zou worden heb ik ook geen probleem mee
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |