Dom grapje, Rianne word gebruiktquote:Op donderdag 28 juli 2016 19:45 schreef Xan21 het volgende:
Rianne likes Jessie, wtf, is toch niks leuks aan hahahaha of het is een grap
De essentie van het programma begon behoorlijk eentonig te worden. De terugkomst van beide was voor mij nu juist reden om weer te gaan kijken.quote:Op donderdag 28 juli 2016 00:53 schreef RobbieRonald het volgende:
Ik wil het gewoon niet meer volgen sinds die 2 anti-Utopianen zijn teruggehaald. De hele essentie van het programma is daarmee definitief weggehaald.
de laatste opmerking "dat trek ik niet "verstond ik nietquote:Op donderdag 28 juli 2016 20:00 schreef Xan21 het volgende:
Billy begint nu alweer jaloers te doen haha
Ruud. Letterlijk ben ik daar niet zo zeker van trouwensquote:Op donderdag 28 juli 2016 20:00 schreef Ranah het volgende:
[..]
de laatste opmerking "dat trek ik niet "verstond ik niet
wat trekt ze niet?
het is al maanden een herhaling van zetten, dus dat past er precies inquote:Op vrijdag 29 juli 2016 00:56 schreef RobbieRonald het volgende:
"Billy" breekt al eerder dan ik had verwacht. Ik had haar ego nog een wel een paar weken gegeven. Kennelijk heeft ze totaal niets geleerd van haar vorige deelname. Nog even het het is niets meer dan een emotioneel wrak. Herhaling van zetten.
-edit- Ze is weer helemaal terug hoor. Idd helemaal niets veranderd.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 00:56 schreef RobbieRonald het volgende:
"Billy" breekt al eerder dan ik had verwacht. Ik had haar ego nog een wel een paar weken gegeven. Kennelijk heeft ze totaal niets geleerd van haar vorige deelname. Nog even het het is niets meer dan een emotioneel wrak. Herhaling van zetten.
?quote:Op vrijdag 29 juli 2016 19:45 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En meteen al n**ken op het toilet. Ze is weer helemaal terug hoor. Idd helemaal niets veranderd.
ik heb haar nog niet zien neukenquote:
Ah zoquote:Op vrijdag 29 juli 2016 20:05 schreef DKUp het volgende:
[..]
Rowena loopt al weken te geilen op Ruud en opeens kiest ze voor Bas
prachtigquote:Op zaterdag 30 juli 2016 00:47 schreef RobbieRonald het volgende:
Billy gaat wel eventjes aan Bas en Do uitleggen hoe een goede relatie werkt![]()
Ze is er zes dagen en Billy wil de band met Ruud versterken.quote:Op maandag 1 augustus 2016 20:02 schreef Lavenderr het volgende:
Aan de andere kant hebben Ruud en Billy nu toch geen relatie? Ze mag wippen met wie ze wil en dat doet ze dus ook.
Nou dit zal zeker helpenquote:Op maandag 1 augustus 2016 20:04 schreef DKUp het volgende:
[..]
Ze is er zes dagen en Billy wil de band met Ruud versterken.
Daar trapte toch werkelijk niemand in mag ik hopen? Toneelstuk was het. Dat hij zijn beker liet vallen toen hij zogenaamd schrok toen ze er aan kwam. Dat moest nog paar keer over voor het goed wasquote:
Natuurlijk klopt er niks van, maar het is wel de ultieme naaistreekquote:Op maandag 1 augustus 2016 20:09 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Daar trapte toch werkelijk niemand in mag ik hopen? Toneelstuk was het. Dat hij zijn beker liet vallen toen hij zogenaamd schrok toen ze er aan kwam. Dat moest nog paar keer over voor het goed was
Ja dat dacht ik ook dus, er bestaan genoeg hetero nichten though ;-) steeds meer lijkt hetquote:Op maandag 1 augustus 2016 20:09 schreef DeKleineOnbekende het volgende:
Ik kijk pas twee weken, maar huh.. Die Jessie is geen homo dus? Ik heb even kortsluiting hoor, mijn gaydar gaat echt heel erg hard loeien bij hem.
Dat mag ik hopen jaquote:Op dinsdag 2 augustus 2016 01:04 schreef RobbieRonald het volgende:
Lijkt me ook pure lust, van Jessie's kant. Die staat al een paar maanden droog natuurlijk en Bil die het met iedereen doet.
Wanneer Jessie haar beter leert kennen zal hij echt wel van haar walgen, zoals ieder normaal mens
Denk ook dat het (slecht) acteerwerk is.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 09:17 schreef spapaars het volgende:
Lijkt mij allemaal fake,en ook een slecht uitgevoerde scenario.
De streams waren voor uren gecensureerd , en als ze op tv .z.g in het toilet bezig zijn (niets van te zien) komt Ruud ook nog even binnen, Ruud die normaal altijd naast de wellness of B&B in de bosjes pist.
Kleding van Jes en Bil onberispelijk als ze uit het toilet stappen, en dan het slechte acteerwerk van Jes "Cees niets tegen Ruud zeggen hoor"
Ze zijn nog steeds heel close, maar dat gaat niet verder dan kletsen.
Ruud en Billie, niet met een naar de situatie aangepaste verhaallijn, deze was al voordat ze terug kwamen volledig geschreven.
smaken verschillen natuurlijkquote:Op dinsdag 2 augustus 2016 19:35 schreef Xan21 het volgende:
Kunnen we niet gewoon leuke boys krijgen bij Utopia ipv die parg, holbewoner, alcoholist, ouwe zeikerd etc
Dat mens is echt niet goed. Dat ze zich hiervoor leent. Dan wil je wel echt heel graag in de belangstelling staan.quote:
ja, die was leukquote:Op dinsdag 2 augustus 2016 19:54 schreef YokiKater het volgende:
2014 belt, ze willen hun format terug.Gooi TerrorJaap in die groep, misschien dat het dan wel weer leuk wordt.
Dan kan hij mooi samen met Ramona afvallen..quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 19:54 schreef YokiKater het volgende:
2014 belt, ze willen hun format terug.Gooi TerrorJaap in die groep, misschien dat het dan wel weer leuk wordt.
Dat is idd wel erg dom.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 20:00 schreef rubbereend het volgende:
vlak voor de markt dit regelenbedenk dat eerder
Zo leuk als Isabella krijg je ze niet meer.quote:Op maandag 1 augustus 2016 19:57 schreef Xan21 het volgende:
Waarom waarom kijk ik dit nog, de meesten zijn helemaal niet leuk...
Ja, dat maakt haar nog ordinairder dan ze al is. Ze deed het ook nog.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 18:42 schreef Soury het volgende:
Billy emo, Jessie : Trek ajb die vreselijke legging uit
Ik vond dat juist een k. opmerking van Jessie.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:34 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, dat maakt haar nog ordinairder dan ze al is. Ze deed het ook nog.
Ze is best leuk. Ik snap dat welquote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:38 schreef Poison-Ivy het volgende:
Ik vind dat Jessy heel lief was tegen Billy. Hij is begripvol en toch stabiel in z'n emoties. Doet hij goed.
Maar wat hij in Billy ziet???
Ik vind het top dat Billy er weer is maar wat zien mannen toch is haar??
Billy leuk?quote:
Billy laat hem net zo rap weer vallen hoor als het haar beter uitkomt om een ander te n**ken. Opportuniste pur sang. Of als het in het script staat.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:38 schreef Poison-Ivy het volgende:
Ik vind dat Jessy heel lief was tegen Billy. Hij is begripvol en toch stabiel in z'n emoties. Doet hij goed.
Maar wat hij in Billy ziet???
Ik vind het top dat Billy er weer is maar wat zien mannen toch is haar??
Ja leuker dan menig dame daar, ik hou wel van dat grillige. En uiterlijk boeit me niet zoquote:
Dat denk ik niet. Hoop ook van niet.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 19:32 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Denk ook dat het (slecht) acteerwerk is.
Nee uiterlijk boeit mij ook niet maar ik vind haar zo berekenend.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:42 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja leuker dan menig dame daar, ik hou wel van dat grillige. En uiterlijk boeit me niet zo
Ik vind haar ook leuk zo in utopia. Maar wat zien mannen toch in haar uiterlijk, dat sletterige?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:42 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja leuker dan menig dame daar, ik hou wel van dat grillige. En uiterlijk boeit me niet zo
Dan is Jessie het juiste persoonquote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:45 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee uiterlijk boeit mij ook niet maar ik vind haar zo berekenend.
Ze is helemaal niet sletterig.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:47 schreef Poison-Ivy het volgende:
[..]
Ik vind haar ook leuk zo in utopia. Maar wat zien mannen toch in haar uiterlijk, dat sletterige?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |