Dacht dat het die ene van tv wasquote:Op woensdag 27 juli 2016 22:07 schreef Monopoly het volgende:
[ afbeelding ]
Ellen Johnson Sirleaf (Monrovia, 29 oktober 1938) is sinds 2006 de eerste vrouwelijke president van Liberia. Zij won in 2005 de verkiezingen van ex-voetballer George Weah en werd zo de eerste verkozen vrouw als president in heel Afrika. In 1997 verloor zij nog de verkiezingen tegen Charles Taylor. In 2011 werd ze samen met Leymah Gbowee en Tawakkul Karman onderscheiden met de Nobelprijs voor de Vrede.
Sirleaf studeerde van 1964 tot 1971 accountancy en economie in de Verenigde Staten. Sinds 1972 vervulde zij al verschillende ambten voor haar land en voor de Verenigde Naties.
quote:Op woensdag 27 juli 2016 22:09 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Dacht dat het die ene van tv was
Geen idee, was topshow.quote:Op woensdag 27 juli 2016 22:10 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ready steady cook goden
Bestaat dat nog
Wow die droogt leuk opquote:
Zo zie je maar dat je nooit op onlogisch moet vertrouwen.quote:Op woensdag 27 juli 2016 22:25 schreef Littlerabbit het volgende:
Ik voel nu wel enige teleurstelling in Onlogisch. Enkel omdat hij het postte klikte ik het filmpje aan
Ik probeerde de stemming een beetje op te vrolijken maar zo te zien moet jij het weer verpestenquote:
Is de stemming zo slecht hier dan?quote:Op woensdag 27 juli 2016 22:36 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ik probeerde de stemming een beetje op te vrolijken maar zo te zien moet jij het weer verpesten
Je hebt dus serieus vrouwen die een pomp in hun anus dauwen om op deze manier hun buik te doen laten opbollenquote:
Voor Onlogisch wel jaquote:Op woensdag 27 juli 2016 22:37 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Is de stemming zo slecht hier dan?
Heb je dat filmpje op Efukt al gezien? Met die cuts?quote:Op woensdag 27 juli 2016 22:38 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Je hebt dus serieus vrouwen die een pomp in hun anus dauwen om op deze manier hun buik te doen laten opbollen
Dat vind ik heel erg naar voor hem. Ik steun Onlogisch!quote:Op woensdag 27 juli 2016 22:38 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Voor Onlogisch wel ja
[..]
Heb je dat filmpje op Efukt al gezien? Met die cuts?
Nee, link?quote:Op woensdag 27 juli 2016 22:38 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Voor Onlogisch wel ja
[..]
Heb je dat filmpje op Efukt al gezien? Met die cuts?
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Savage op een hoog niveau altijd met die man altijd
[ Bericht 11% gewijzigd door #ANONIEM op 27-07-2016 22:44:06 ]
quote:Op woensdag 27 juli 2016 22:43 schreef Doublepain het volgende:
[..]Hier word ik niet echt hard van maar wel vrij fucked up jaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Savage op een hoog niveau altijd met die man altijd
Feeding Semen To Unsuspecting Coworkers is ook fucked upquote:Op woensdag 27 juli 2016 22:46 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Hier word ik niet echt hard van maar wel vrij fucked up ja
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |