Volgens Gulen sowiesoquote:Op zondag 24 juli 2016 11:41 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Oké. En dat maakt in jouw opinie de andersgelovigen en atheïsten nazi's? Want dat is de gevolgtrekking, lijkt me.
Moeten het perse zelfmoordaanslagen zijn of mogen het ook aanslagen zijn?quote:Op zondag 24 juli 2016 13:27 schreef ToT het volgende:
[..]
Hebben Joden dan ook zelfmoordaanslagen gepleegd tegen andersdenkenden?
Zolang er maar uit de naam van één of ander fantasiefiguur zo veel mogelijk onschuldige andersdenkenden vermoord worden omdat die niet in dat zelfde onzichtbare poppetje geloven!quote:Op zondag 24 juli 2016 14:38 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Moeten het perse zelfmoordaanslagen zijn of mogen het ook aanslagen zijn?
Blijkbaar zijn daar wel enige voorbeelden van ja.quote:Op zondag 24 juli 2016 14:41 schreef ToT het volgende:
[..]
Zolang er maar uit de naam van één of ander fantasiefiguur zo veel mogelijk onschuldige andersdenkenden vermoord worden omdat die niet in dat zelfde onzichtbare poppetje geloven!
In DAT kader zou je moslims dan wel als de nieuwe joden kunnen zien, ja, hoewel ze volgens mij voor deze gebeurtenissen ook niet vies waren van andersdenkenden te vermoorden, beroven, ontvoeren, verkrachten enz.quote:Op zondag 24 juli 2016 14:44 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Blijkbaar zijn daar wel enige voorbeelden van ja.
Wat zijn 'deze gebeurtenissen'?quote:Op zondag 24 juli 2016 14:48 schreef ToT het volgende:
[..]
In DAT kader zou je moslims dan wel als de nieuwe joden kunnen zien, ja, hoewel ze volgens mij voor deze gebeurtenissen ook niet vies waren van andersdenkenden te vermoorden, beroven, ontvoeren, verkrachten enz.
quote:
Gebeurtenissen en personen / instanties / whatever.quote:Op zondag 24 juli 2016 14:44 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Blijkbaar zijn daar wel enige voorbeelden van ja.
Oh sorry, ik las je reactie verkeerdquote:Op zondag 24 juli 2016 14:51 schreef ToT het volgende:
[..]
[..]
Gebeurtenissen en personen / instanties / whatever.
No prob.quote:Op zondag 24 juli 2016 14:51 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Oh sorry, ik las je reactie verkeerd
Ik ook niet, maar een passieve Spaanse inquisitie light acht ik wel mogelijk. Als het gaat om de mensen die onder 'moslim' IS verstaan en meteen de bakker om de hoek meenemen omdat hij toch ook 'moslim' is.quote:Op zondag 24 juli 2016 14:52 schreef ToT het volgende:
[..]
No prob.
Maar goed, ik verwacht niet echt HEEL snel dat er miljoenen moslims hier in verbrandingsovens terecht zullen komen.
Ik verwacht eerder dat de fysieke agressie van bepaalde moslims naar autochtonen toe zal nemen dan andersom, maar de tijd zal het leren.quote:Op zondag 24 juli 2016 14:54 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik ook niet, maar een passieve Spaanse inquisitie light acht ik wel mogelijk. Als het gaat om de mensen die onder 'moslim' IS verstaan en meteen de bakker om de hoek meenemen omdat hij toch ook 'moslim' is.
Ik zie eigenlijk een toename aan beide kanten, niet van vergelijkbare proporties natuurlijk, maar het neemt wel toe.quote:Op zondag 24 juli 2016 14:55 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik verwacht eerder dat de fysieke agressie van bepaalde moslims naar autochtonen toe zal nemen dan andersom, maar de tijd zal het leren.
Het lijkt mij redelijk buiten kijf te staan dat de doodsverachting onder die Is-lieden en aanverwanten een heel stuk hoger is dan bij wijze van spreken Henk en Ingrid.quote:Op zondag 24 juli 2016 14:55 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik verwacht eerder dat de fysieke agressie van bepaalde moslims naar autochtonen toe zal nemen dan andersom, maar de tijd zal het leren.
Tja actie - reactie he.quote:Op zondag 24 juli 2016 14:56 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik zie eigenlijk een toename aan beide kanten, niet van vergelijkbare proporties natuurlijk, maar het neemt wel toe.
Niet echt nieuwe info. Dit beeld rijst wel een beetje op als je je erin verdiept. Enige wat wel nieuw is, is dat ze dus zoveel van die zogenaamde "studiehuizen" hebben.quote:
Absoluut!!!quote:Op zondag 24 juli 2016 14:59 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Het lijkt mij redelijk buiten kijf te staan dat de doodsverachting onder die Is-lieden en aanverwanten een heel stuk hoger is dan bij wijze van spreken Henk en Ingrid.
Niet helemaal waar.quote:Op zondag 24 juli 2016 14:59 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Het lijkt mij redelijk buiten kijf te staan dat de doodsverachting onder die Is-lieden en aanverwanten een heel stuk hoger is dan bij wijze van spreken Henk en Ingrid.
Naar geweld overslaand (extreem) rechts vind ik met name dom, als je de Ahmaddiya community, Sikhs en Joden gaat aanvallen omdat ze toch moslim zijn en of er als moslim uitzien dan ben je gewoon nogal xenofoob en idioot, in zulke gevallen kan je wel zeggen dat eerder op zoek waren naar een excuus voor idioot gedrag. Tot op heden moet ik een nieuwsbericht horen waarin boze autochtonen een Salafi moskee oid hebben aangevallen, het zijn met name meer de rustige buurthuizen en moskeeen die er vrijwel niets mee te maken hebben als het al niet de groepen zij niet eens moslim zijn, maar er wel 'zo' uitzien.quote:Op zondag 24 juli 2016 15:01 schreef ToT het volgende:
[..]
Tja actie - reactie he.
Zoals je de laatste tijd in NWS wel meer leest worden Erdogan-aanhangers soms agressiever tegen Nederlanders die Erdogan liever hadden zien vertrekken, en worden moslimjongeren in een wijk boos omdat (geheel volgens afspraak) "hun" theehuisje gesloten wordt enz.
En dat wekt weer rechtse agressie op.
Oké, maar veel verder dan in de categorie debiel varkenskoppen ophangen en brandstichting komt het niet. Verwerpelijke acties die ik geenszins wil bagatelliseren, maar dit gelijktrekken in de sfeer van de pogroms voldoet niet aan heel belangrijk element 'moslimvrij' en is wat mij betreft een klap in het gezicht van alle Holocaust Overlevers.quote:Op zondag 24 juli 2016 15:01 schreef ToT het volgende:
[..]
Tja actie - reactie he.
Zoals je de laatste tijd in NWS wel meer leest worden Erdogan-aanhangers soms agressiever tegen Nederlanders die Erdogan liever hadden zien vertrekken, en worden moslimjongeren in een wijk boos omdat (geheel volgens afspraak) "hun" theehuisje gesloten wordt enz.
En dat wekt weer rechtse agressie op.
hehehequote:Op zondag 24 juli 2016 15:11 schreef ToT het volgende:
[..]
Wauw ja inderdaad, dat staat 100% gelijk aan al die islamitische aanslagen hier!
Of de progroms.quote:Op zondag 24 juli 2016 15:11 schreef ToT het volgende:
[..]
Wauw ja inderdaad, dat staat 100% gelijk aan al die islamitische aanslagen hier!
Mee eens!quote:Op zondag 24 juli 2016 15:12 schreef damian5700 het volgende:
heel volgens afspraak) "hun" theehuisje gesloten wordt enz.
En dat wekt weer rechtse agressie op.
Oké, maar veel verder dan in de categorie debiel varkenskoppen ophangen en brandstichting komt het niet. Verwerpelijke acties die ik geenszins wil bagatelliseren, maar dit gelijktrekken in de sfeer van de pogroms voldoet niet aan heel belangrijk element 'moslimvrij' en is wat mij betreft een klap in het gezicht van
Dus moslims zijn hier volgens jou wel massaal slachtoffers van walgelijke vervolgingen en dergelijke?quote:Op zondag 24 juli 2016 15:20 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je wil het niet bagatelliseren maar....
Kom op kerel, wees gewoon eens eerlijk
Je mist het punt. 2-3 jaar geleden schilderde Eenvandaag de Gülen-beweging af als een gevaarlijke duistere beweging. In de huidige oorlog van de Gülen-beweging tegen Erdogan framed Eenvandaag dezelfde beweging juist op een manier die bij de kijker sympathie, medelijden en steungevoelens wekt. Dit 'geheugenverlies' komt niet alleen voor bij Eenvandaag. De Vlaamse professor internationale betrekkingen Dries Lesage wijst hier al langer op.quote:Op zondag 24 juli 2016 15:01 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Niet echt nieuwe info. Dit beeld rijst wel een beetje op als je je erin verdiept. Enige wat wel nieuw is, is dat ze dus zoveel van die zogenaamde "studiehuizen" hebben.
Wat die Arslan zegt is dus wel erg belangrijk: openheid van zaken bieden.
Nou, ik heb niet echt medelijden gekregen nav deze reportage hoor. Het is een duister kliekje, met wrs een verborgen fundamentalistische agenda, die er in het geniep ook nog tientallen segregeerde schooltjes op nahoudt, waarop totaal geen controle is door welke overheidsinstantie dan ook.quote:Op zondag 24 juli 2016 15:32 schreef Bilge het volgende:
[..]
Je mist het punt. 2-3 jaar geleden schilderde Eenvandaag de Gülen-beweging af als een gevaarlijke duistere beweging. In de huidige oorlog van de Gülen-beweging tegen Erdogan framed Eenvandaag dezelfde beweging juist op een manier die bij de kijker sympathie, medelijden en steungevoelens wekt. Dit 'geheugenverlies' komt niet alleen voor bij Eenvandaag. De Vlaamse professor internationale betrekkingen Dries Lesage wijst hier al langer op.
[ afbeelding ]
Deze (negatieve) reportage stamt uit begin 2014. De huidige berichtgeving probeert onwetende zielen met empathie voor Gülen te vervullen.quote:Op zondag 24 juli 2016 15:35 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou, ik heb niet echt medelijden gekregen nav deze reportage hoor. Het is een duister kliekje, met wrs een verborgen fundamentalistische agenda, die er in het geniep ook nog tientallen segregeerde schooltjes op nahoudt, waarop totaal geen controle is door welke overheidsinstantie dan ook.
Beetje zoals de huidige presidentsverkiezingen in Amerika; kiezen tussen 2 kwaden.quote:Op zondag 24 juli 2016 15:41 schreef Bilge het volgende:
[..]
Deze (negatieve) reportage stamt uit begin 2014. De huidige berichtgeving probeert onwetende zielen met empathie voor Gülen te vervullen.
De kijker/ lezer zou die keuze moeten maken, niet de staatsmedia.quote:Op zondag 24 juli 2016 15:44 schreef ToT het volgende:
[..]
Beetje zoals de huidige presidentsverkiezingen in Amerika; kiezen tussen 2 kwaden.
Wat een platitudes. Noem dan gewoon man en paard man op z'n minst, maar jij verkiest het weer het persoonlijk te maken en hooghartig te zeveren, zoals altijd.quote:Op zondag 24 juli 2016 15:43 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat jij dat eruit op maakt is wederom tekenend. En ik loop hier meer dan lang genoeg mee om je hypocrisie prima te kunnen beoordelen
.
Maar het is wel zo doorzichtig dat het in elk geval erg vermakelijk is.
Zet dat er dan even bij dat deze reportage uit 2014 stamt. En waar is de recente reportage dan?quote:Op zondag 24 juli 2016 15:41 schreef Bilge het volgende:
[..]
Deze (negatieve) reportage stamt uit begin 2014. De huidige berichtgeving probeert onwetende zielen met empathie voor Gülen te vervullen.
twitter:AmnestyOnline twitterde op zondag 24-07-2016 om 15:10:02Evidence of torture including rape and other abuse of detainees in Turkey https://t.co/3ZBpyDELY3 https://t.co/I1XTJyrCcf reageer retweet
....en Erdogan zag dat het goed was.....quote:Op zondag 24 juli 2016 15:59 schreef Ryan3 het volgende:
twitter:AmnestyOnline twitterde op zondag 24-07-2016 om 15:10:02Evidence of torture including rape and other abuse of detainees in Turkey https://t.co/3ZBpyDELY3 https://t.co/I1XTJyrCcf reageer retweet
Dat werd meermaals gezegd, maar jij miste het punt.quote:Op zondag 24 juli 2016 15:51 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Zet dat er dan even bij dat deze reportage uit 2014 stamt. En waar is de recente reportage dan?
Wie woorden in andermans mond legt, weet van binnen dat hij eigenlijk ongelijk heeft, maar is te eerzuchtig/ koppig om dit toe te geven.quote:Op zondag 24 juli 2016 16:06 schreef ToT het volgende:
[..]
....en Erdogan zag dat het goed was.....
Maar ach, het zijn maar Gülenhonden he, die verdienen het!
Oh puh-lease!quote:Op zondag 24 juli 2016 16:14 schreef Bilge het volgende:
[..]
Dat werd meermaals gezegd, maar jij miste het punt.![]()
Nieuwe reportage
[..]
Wie woorden in andermans mond legt, weet van binnen dat hij eigenlijk ongelijk heeft, maar is te eerzuchtig/ koppig om dit toe te geven.
quote:Op zondag 24 juli 2016 16:06 schreef ToT het volgende:
[..]
....en Erdogan zag dat het goed was.....
Maar ach, het zijn maar Gülenhonden he, die verdienen het!![]()
(En dat er ook Erdoganfanaten tussen zitten: je kunt nu eenmaal geen omelet maken zonder eieren te breken, dus verkracht en misbruik die ook maar!
)
quote:Op zondag 24 juli 2016 16:14 schreef Bilge het volgende:
[..]
Dat werd meermaals gezegd, maar jij miste het punt.![]()
Nieuwe reportage
[..]
Wie woorden in andermans mond legt, weet van binnen dat hij eigenlijk ongelijk heeft, maar is te eerzuchtig/ koppig om dit toe te geven.
Dat is gewoon een korte reportage over wat de gevolgen zijn voor die aanhangers hier in NL. Dat dat conflict overwaait naar onze polders, zeg maar. Het is niet zozeer bedoelt om sympathie voor de Gülenbeweging als zodanig op te wekken imho.quote:Op zondag 24 juli 2016 16:14 schreef Bilge het volgende:
[..]
Dat werd meermaals gezegd, maar jij miste het punt.![]()
Nieuwe reportage
Ik zou niet eens vragen 'wanneer'. maar meteen 'tamam'.quote:Op zondag 24 juli 2016 16:28 schreef Kyran het volgende:
Ik heb de laatste twee dagen al meerdere keren een post geschreven en dan toch maar niet gepost. Het heeft voor sommige mensen toch geen zin. Ze zijn hier alleen maar om Erdogan en AKP te verdedigen.
Als Erdogan zou zeggen "laat je broek maar zakken", zouden ze vragen "wanneer".
quote:Op zondag 24 juli 2016 16:29 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik zou niet eens vragen 'wanneer'. maar meteen 'tamam'.
Dat zou inderdaad niet moeten uitmaken, voor mij ook niet trouwens.quote:Op zondag 24 juli 2016 16:30 schreef Kyran het volgende:
[..]![]()
Jou schaar ik niet onder de mensen die ik bedoel trouwens hoor, Slayage ook niet. Hoewel we het HEEL vaak niet eens zijn kunnen jullie (als jullie zin hebben) in mijn ogen best vaak met argumenten komen voor het één of ander. Of we het nou eens zijn of niet maakt wat mij betreft niet uit.
Er zitten echter een paar users tussen die serieus "tamam" zouden zeggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |