Ja serieus.quote:
Omgquote:Op vrijdag 22 juli 2016 22:38 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat was de vraag niet. De vraag was waarom je ergens vanuit zou gaan. Wat daar het nut van?
Angstaanjagend die schoten. Damn!quote:Op vrijdag 22 juli 2016 22:36 schreef Onnoman het volgende:
filmpje wat ik bedoelde was deze..
best heftig
Politie vind de dode dader waar de media eerder over sprak? Wat een totaal bizarre aanval dit. Er klopt niks van.twitter:MarQs__ twitterde op vrijdag 22-07-2016 om 22:40:21Body was found at a river with a gunshot wound at the head https://t.co/93M2hiObuE reageer retweet
Ik bedoelde gewoon weer een aanslag door moslimterroristen zoals alle andere aanslagen de afgelopen jaren.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 22:40 schreef HighVolume het volgende:
[..]
ik ken die verhalen van johannesburg niet.
Ja, maar alleen niet in Munchen.quote:
Er staat ook niet bij of er een wapen is gevonden. Alleen een man met een hoofdwond.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 22:41 schreef Nintex het volgende:
Politie vind de dode dader waar de media eerder over sprak? Wat een totaal bizarre aanval dit. Er klopt niks van.twitter:MarQs__ twitterde op vrijdag 22-07-2016 om 22:40:21Body was found at a river with a gunshot wound at the head https://t.co/93M2hiObuE reageer retweet
Ahh die Onno, heeft hij me toch weer te pakken genomen.quote:
De mensen in het filmpje beleefden het niet zo angstaanjagend, ik denk dat dezen hier veel plezier aan beleefden, en na die tijd een gratis hapje en drankje.quote:
Oké manquote:Op vrijdag 22 juli 2016 22:42 schreef hottentot het volgende:
[..]
De mensen in het filmpje beleefden het niet zo angstaanjagend, ik denk dat dezen hier veel plezier aan beleefden, en na die tijd een gratis hapje en drankje.
Rijmt niet met de beelden en berichtgeving. Of de andere dader op het dak had er niets mee te maken en was gewoon een verdwaald gekkie met een (nep)pistool op zak?quote:Op vrijdag 22 juli 2016 22:42 schreef spijkerbroek het volgende:
De Duitse Veiligheidsdiensten hebben slechts bewijs voor één dader. Meerdere daders kunnen niet worden bevestigd.
En al die mensen met dezelfde gehoorbeschermers op, ze waren iig goed voorbereid en hun oren gaan voor allesquote:
Er kan nog helemaal niks worden bevestigd door die faalhazenquote:Op vrijdag 22 juli 2016 22:42 schreef spijkerbroek het volgende:
De Duitse Veiligheidsdiensten hebben slechts bewijs voor één dader. Meerdere daders kunnen niet worden bevestigd.
Terechte klacht. Trumpquote:Op vrijdag 22 juli 2016 22:43 schreef skysherrif het volgende:
Nog meer terror op TV, ik kijk naar Clinton
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |