twitter:anadoluagency twitterde op zaterdag 16-07-2016 om 01:11:34Istanbul police take into custody colonel, 3 soldiers linked to coup attempt https://t.co/sptzYGW7bI reageer retweet
Ik hoop het niet. Maar een gaat steeds weerom nu.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 01:20 schreef Keyos het volgende:
Ben bang dat die enge islamofoob Erdogan gaat winnen. Een coup zonder geweld werkt niet als er zoveel mensen een zittende gek steunen.
Ho even, de Turken in Turkije willen gewoon een stabiel land hebben hè, of dat nu onder Erdo is of onder een ander, zal Ahmet een worst wezen, aan het einde van de dag. Maar een coup zoals deze kan een doodsteek zijn voor een land dat al gebukt gaat onder een hoor problematiek. Dat ze daar tegen zijn, hoeft nog niet te betekenen dat ze Erdogan toejuigen.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 01:18 schreef Infection het volgende:
De pro-Erdogan mensen lijken het dus weer te winnen. Vooral omdat het westen ze ook nog eens steunt.
ohja goed verhaal.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 01:21 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Mensen roepen nu "Ya Allah, Bismillah, Allahu ekber" op straat. Kriebels.
Ik vraag me af waar zij hun opleiding hebben afgemaaktquote:Op zaterdag 16 juli 2016 01:20 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
NOS-presentator tegen correspondent die uit veiligheidsoverwegingen weg moest rennen:
"Hoe ist nu?"
Verschrikkelijk ja.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 01:22 schreef Tofuburger het volgende:
[..]
Ik vraag me af waar zij hun opleiding hebben afgemaakt
Gisteren ook zulke amateuristische vragen en vandaag weer.. wat een stelletje amateurs.
Paddestoelen, fallout, dit dat alles...quote:Op zaterdag 16 juli 2016 01:19 schreef Manke het volgende:
Er is melding gemaakt van een kernexplosie
Omdat ze op meer steun van andere legergroepen hoopten?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 01:21 schreef Kyran het volgende:
[..]
In sommige landen werkt democratie gewoon niet en moet er een system zoals in het oude Turkije in het leven worden geroepen. Ataturk doorzag dit en heeft daarom juist het leger de macht gegeven om in te grijpen als de seculiere staat in gevaar zou komen. Dit is nu inderdaad het geval en het leger zou moeten ingrijpen. Erdogan heeft de afgelopen jaren hard gewerkt om het leger steeds minder macht te geven. Alle kopstukken van het leger zijn mannetjes van AKP. Daarom had ik nooit een coup verwacht en daarom denk ik dat dit opgezet is.
Het klopt gewoon van geen kant. Waarom zou je als je een coup pleegt stoppen nadat je de twee belangrijke bruggen, een vliegveld en TRT in handen hebt. Waarom niet NTV, HaberTurk en CNN Turk ook platleggen? Waarom niet internet platleggen?
Het is gewoon opgezet, stinkt aan alle kant.
Je verwacht het nietquote:Op zaterdag 16 juli 2016 01:23 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Kijk daar komt de aap weer uit de mouw. Cameraploeg aangevallen door tuig in Rotterdam.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |