quote:EU-bron: coup niet van 'paar kolonels'
Gisteren, 23:57
BRUSSEL - De poging tot een staatsgreep in Turkije lijkt goed voorbereid en is niet het werk van ,,een paar kolonels''. Dat heeft een bron bij de Europese Unie verklaard die Turkije als kandidaat-lidstaat in de gaten houdt.
,,Het ziet er uit als een relatief goed georkestreerde coup door een substantieel deel van het leger, niet van een paar kolonels'', aldus de bron. ,,Gezien de schaal van de operatie is het moeilijk voor te stellen dat ze vlak voor de overwinning zullen stoppen''.
dankjequote:Op zaterdag 16 juli 2016 00:20 schreef delano.888 het volgende:
Livestreams
Sky news live:
CNN live:
http://www.livenewsbox.com/american/cnn-news-usa.html
& http://www.playlivenewz.com/2010/08/watch-cnn-news-live/
huh?quote:Op zaterdag 16 juli 2016 00:19 schreef Monolith het volgende:
[..]
Er schijnt zelfs sprake te zijn van een Russische invasie.
Nooit gedacht dat ik dit ook maar een beetje kon denken. Maar ja, het knaagt wel nu een beetje.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 00:18 schreef Kyran het volgende:
[..]
Daarom denk ik dus dat het opgezet is. Een staatsgreep kan niet echt lukken als je niet alle media in de hand hebt. Het is één en al berichtgeving vanuit AKP kamp en niks vanuit de militairen.
Erg vaag allemaal.
En als er wel wat is dan is het Israel.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 00:20 schreef Cracka-ass het volgende:
Die Nederturken bij de NOS net.
"De media maakt er een spektakel van er is niks aan de hand."
"Ons hart ligt in Turkije"
Zo heerlijk stereotype.
Ja. En 'onze regering'quote:Op zaterdag 16 juli 2016 00:20 schreef Cracka-ass het volgende:
Die Nederturken bij de NOS net.
"De media maakt er een spektakel van er is niks aan de hand."
"Ons hart ligt in Turkije"
Zo heerlijk stereotype.
Op het parlement ja. Burgers schijnen ook beschoten te worden.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 00:20 schreef Murdera het volgende:
Tanks hebben het vuur geopend hoorde ik?
twitter:CharlesBAnthony twitterde op zaterdag 16-07-2016 om 00:05:25Firefight between unknown forces in Ankara, Turkey. Via İHA Son Dakika https://t.co/JoKJTj5wVn reageer retweet
twitter:JeremyCliffe twitterde op zaterdag 16-07-2016 om 00:20:19German police have cordoned off Turkish embassy https://t.co/SqxXePprBG reageer retweet
Alles wat Erdogan niet leuk vindt, wordt verwijderdquote:Op zaterdag 16 juli 2016 00:20 schreef Shadowkid053 het volgende:
[..]
Dat is FOK! moderatie in actie.
Ik dacht dat er burgers op weg redenquote:Op zaterdag 16 juli 2016 00:20 schreef Murdera het volgende:
Tanks hebben het vuur geopend hoorde ik?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |