En. Als. Jij. Het. Anders. Ziet. Dan. Geef. Jij. Jouw. Eigen. Mening.quote:Op donderdag 14 juli 2016 12:50 schreef Wantie het volgende:
[..]
hoe je het ook wendt of keert, dit is een opsplitsing van BNW in 2 kampen
Als de insteek prima is, dan zou er geluisterd worden naar de kritiek op de bewoording en die worden aangepast, zodat iedereen zich er in kan vinden. Dan is er sprake van een handreiking naar iedereen toe.quote:Op donderdag 14 juli 2016 12:50 schreef jogy het volgende:
[..]
De insteek is prima. Dat ene kloterige zinnetje is het niet waard om dat dus te negeren. Maar het is traditie om te huilen over enkele zinnetjes en het bericht dan maar te vergeten, zoveel is duidelijk.
precies, maar dat betekent ook dat de OP geen kwalificaties moet bevatten.quote:Op donderdag 14 juli 2016 12:52 schreef jogy het volgende:
[..]
En. Als. Jij. Het. Anders. Ziet. Dan. Geef. Jij. Jouw. Eigen. Mening.
En zodra het allemaal duidelijk is kunnen we op basis van de verschillen nader tot elkaar komen. Of niet.
Waar staat dat?quote:Op donderdag 14 juli 2016 12:56 schreef Wantie het volgende:
[..]
precies, maar dat betekent ook dat de OP geen kwalificaties moet bevatten.
Miss kunnen de kampen jou gebruiken om zich te verenigen.quote:Op donderdag 14 juli 2016 12:56 schreef ems. het volgende:
Ik discrimineer niet en kijk neer op beide kampen.
quote:
Nee, waar staat dat de OP geen kwalificaties moet bevatten. Waar staat dat? Of heb je dat zelf bedacht? En kun je daar niet overheen kijken?quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
Uit de OP:
Believers zien het onrecht, het lijden, alle ellende in de wereld en denken dat het beter kan. Non-believers vinden het allemaal wel prima zoals het nu gaat
Waarom bemoei jij je hier alleen met dingen als er gezeur is? En dan toevallig ook altijd als je maatje zich hier ook weer eens laat zien. Opvallend.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:03 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Nee, waar staat dat de OP geen kwalificaties moet bevatten. Waar staat dat? Of heb je dat zelf bedacht? En kun je daar niet overheen kijken?
Ik beweer nergens dat dat ergens staat.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:03 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Nee, waar staat dat de OP geen kwalificaties moet bevatten. Waar staat dat? Of heb je dat zelf bedacht? En kun je daar niet overheen kijken?
Ik bekijk de actieve topics, blijkbaar komen de niet-gezeur topics niet zo hoog.quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:04 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Waarom bemoei jij je hier alleen met dingen als er gezeur is? En dan toevallig ook altijd als je maatje zich hier ook weer eens laat zien. Opvallend.
Dáár zou een mod tegen op moeten treden.
Waarom zou het dan moeten?quote:Op donderdag 14 juli 2016 13:04 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ik beweer nergens dat dat ergens staat.
Los van de specifieke context van deze opmerking, maar wmb zijn het nooit 'straffen' die opgelegd worden.quote:Op donderdag 14 juli 2016 15:06 schreef Baconbus het volgende:
Wat zou die mod volgens jou moeten doen? Welke straf zou jij geschikt vinden?
Forumspecifieke ban bijvoorbeeld. Je draagt niets bij aan dit deel van FOK! maar je bent er alleen als er wat te rellen valt. Daar hebben we hier niets aan, dus kan je beter al dan niet geforceerd weg blijven.quote:Op donderdag 14 juli 2016 15:06 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Ik bekijk de actieve topics, blijkbaar komen de niet-gezeur topics niet zo hoog.
Verder is t natuurlijk niet aan mij om te verantwoorden wat anderen in een topic doen. Miss kijkt Jokkebrok ook in de actieve topics, zal vast niet de enige zijn.
Wat zou die mod volgens jou moeten doen? Welke straf zou jij geschikt vinden?
Zijn we het toch nog ergens over eens.quote:Op donderdag 14 juli 2016 15:05 schreef iteejer het volgende:
maar betroffenen kunnen blij zijn dat ik geen mod ben want ik zou zero tolerance meer hebben en overgaan tot discussieloos bannen. Drie muisklikjes en het probleem is opgelost. En denk vooral dat ik dat niet zou doen.
In dat geval is de BNW slowchat binnen de kortste keren ook een paar stamgasten kwijt. Precies hetzelfde gedoe.quote:Op donderdag 14 juli 2016 15:17 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Forumspecifieke ban bijvoorbeeld. Je draagt niets bij aan dit deel van FOK! maar je bent er alleen als er wat te rellen valt. Daar hebben we hier niets aan, dus kan je beter al dan niet geforceerd weg blijven.
Nope. Totaal niet.quote:Op donderdag 14 juli 2016 15:31 schreef jogy het volgende:
[..]
In dat geval is de BNW slowchat binnen de kortste keren ook een paar stamgasten kwijt. Precies hetzelfde gedoe.
Dan heeft 1 van ons het verkeerd.quote:Met Baconbus heb ik eerder het idee dat ook hij weer iemand is die wel geïnteresseerd is in BNW zaken, eigenlijk qua gedragingen best op jou lijkt (niet om te stoken!) maar BNW an sich een kansloze exercitie vind door de sfeer. Toegegeven, dit kan ook een eigen invulling zijn hoor. Ik ben alsnog niet telepathisch.
Ik wil dat ja, Japie niet. Cad niet. Summers niet. Ali_Boo niet. J0kkebr0k niet.quote:Gaan we toch terug naar de titel. Jij, net als de voornoemde stamgasten in BNW slowchat, Baconbus, Japie, ik en vele met ons willen uiteindelijk toch hetzelfde; interessante discussies zonder om te komen in de vlammenzee wat BNW soms is.
Mijn kristallen bolletje is naar de tyfus gevallen, dus kijk ik niet naar wat wie dan ook wil maar naar wat wie dan ook doet.quote:Op donderdag 14 juli 2016 15:34 schreef Scrummie het volgende:
Ik wil dat ja, Japie niet. Cad niet. Summers niet. Ali_Boo niet. J0kkebr0k niet.
Net was je nog rood. Geen admin meer?quote:Op donderdag 14 juli 2016 15:41 schreef iteejer het volgende:
[..]
Mijn kristallen bolletje is naar de tyfus gevallen, dus kijk ik niet naar wat wie dan ook wil maar naar wat wie dan ook doet.
En als ik mod zou zijn zouden daar dus ook bannetjes gaan vallen.
TV / [WIN] action camera + vrijkaartjes voor de film Star Trek Beyond!quote:
Doen en zeggen zijn twee verschillende dingen , meestal komen die zogenaamde diepe discussies neer op het spuien van vooroordelen van alles wat maar tot een bnw conclusie komt .quote:Op donderdag 14 juli 2016 15:34 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nope. Totaal niet.
[..]
Dan heeft 1 van ons het verkeerd.
[..]
Ik wil dat ja, Japie niet. Cad niet. Summers niet. Ali_Boo niet. J0kkebr0k niet.
quote:Op donderdag 14 juli 2016 15:48 schreef iteejer het volgende:
[..]
TV / [WIN] action camera + vrijkaartjes voor de film Star Trek Beyond!
Maar ze heeft me betrapt dus het heeft niet zoveel zin meer
Dat lijkt me ook niet de opzet nee. Ik zal ook wel weer in de prijzen vallen van je botte bijl, en dat magquote:Maar goed, terug naar het onderwerp, wat ik zie is dat een stel mensen elkaar hier het leven onmogelijk maakt. En dat is niet de opzet van de vele uren en jaren werk die er in fok, in de servers, in alle gesprekken etc zitten.
Dus dan is het op zeker moment mooi geweest en kom ik met het enige wat ik heb: een botte bijl. Wat geen weerspiegeling van een persoonlijke voorkeur of een afkeur is, maar genoeg is genoeg.
Ja dat gluiperige gedoe ga je krijgen, van beide kanten. Maar dat op zich is wmb in deze context ook al banwaardig.quote:Op donderdag 14 juli 2016 15:58 schreef Scrummie het volgende:
[..]
[..]
Dat lijkt me ook niet de opzet nee. Ik zal ook wel weer in de prijzen vallen van je botte bijl, en dat mag. Ik zeg genoeg dingen die niet door de beugel kunnen, dat geef ik gelijk toe, maar het jammere is dat het ergens vandaan komt, en dat dat meestal niet bestraft word omdat het allemaal netjes binnen de regels valt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |