SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Team Valor (rood/Moltres)
Friday12
Lenny_Leonard
Syntos
Sarasi
Funzel
Xummon
Hawaii_Tim
PeeJie_
LastPost
schuimpjes
DaCybrSrfr
Delibird
44rdbei
Rabieluh
Blobje
Rockiejj
RichardRichard
Team Mystic (blauw/Articuno)
Poekie1993
Franknfurter
Ceased2Be
Badr_Harry
Narcotical
LompeHork
Tjik
Typisch
Team Instinct (geel/Zapdos)
Gutanoth
rubensanti
Gesloten
Skysherrif
Shadowkid053
toekito
ThePlaneteer
PrisTheShiz
Kwaitnait
borisz
Items
Hier staat een volledige lijst met items in het spel inclusief vanaf welk level je ze kan krijgen, waar je ze kan krijgen en wat je er mee kunt.
Experience
Pokémon
Je kan elke generatie 1 Pokémon in het spel tot nu toe verkrijgen behalve Ditto en legendarische/mythische Pokémon (Articuno, Zapdos, Moltres, Mew en Mewtwo). Andere generaties zullen later toegevoegd worden.
Pokémon GO Plus
Te koop voor ¤39,99 bij de officiële Nintendo webwinkel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Delibird op 11-07-2016 09:55:59 ]
Zo das een beste klappertquote:Op zondag 10 juli 2016 21:54 schreef Delibird het volgende:
Een Slowbro met een CP van 800 uit een ei gekregen
Geluiden uit en battery saver aan en dan je telefoon ondersteboven houden zodat je scherm dimt maar het spel verder gaat helpt wel redelijkquote:Op zondag 10 juli 2016 21:56 schreef Rabieluh het volgende:
Tis wel absurd hard voor de accu dit spel, misschien AR maar uitzetten, hoe grappig het ook is.
Helpt niet zo heel veel helaas, beter neem je een power bank mee.quote:Op zondag 10 juli 2016 21:56 schreef Rabieluh het volgende:
Tis wel absurd hard voor de accu dit spel, misschien AR maar uitzetten, hoe grappig het ook is.
En toch slurpt het energiequote:Op zondag 10 juli 2016 21:57 schreef Narcotical het volgende:
[..]
Geluiden uit en battery saver aan en dan je telefoon ondersteboven houden zodat je scherm dimt maar het spel verder gaat helpt wel redelijk
Dat zal een boel schelen, ik draai ook nog eens Ingress er tegelijk bij, nog meer batterydrain.quote:Op zondag 10 juli 2016 21:57 schreef Narcotical het volgende:
[..]
Geluiden uit en battery saver aan en dan je telefoon ondersteboven houden zodat je scherm dimt maar het spel verder gaat helpt wel redelijk
Ja dat wel, maar dat het scherm zo sterk dimt scheelt al heel wat gelukkigquote:
quote:Op zondag 10 juli 2016 21:58 schreef Delibird het volgende:
[..]
Ja, zal diegene die hun keus hebben gezegd toevoegen.
Hahaquote:Op zondag 10 juli 2016 22:02 schreef Greys het volgende:
Er strompelde vanmiddag in het bos ineens een volwassen man op rollerblades ineens een grasveld op. Met zijn telefoon voor zijn neus. Hij moeilijk lopen op die dingen over het gras en hij zei hardop 'hier gaat ie weer verder weg' tegen zijn foon. De wereld is gek geworden
Naar een Gym gaan, daar kan je dan kiezen uit de drie teams.quote:Op zondag 10 juli 2016 22:07 schreef nikky het volgende:
Ik speel samen met mijn dochtertje ( die het vangen helemaal te gek vindt).
Maar ik vraag me af hoe je in een team komt. We zijn zojuist upgedatet naar level 5.
Hahaha! Wat zullen er veel mensen verbrand zijn in de zon vandaag, die normaal amper buiten komenquote:Op zondag 10 juli 2016 22:03 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Haha.
Vandaag bij Middelburg in de buurt, een plek met 3 gyms en allemaal pokestops, zag de hele tijd mensen de parkeerplaats oversteken, 2 gasten in een dikke mercedes kwamen nog langzaam langsrijden "doen jullie ook pokemongo??".
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ah oké. Dank. Gaan we dat morgen eens proberen.quote:Op zondag 10 juli 2016 22:07 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Naar een Gym gaan, daar kan je dan kiezen uit de drie teams.
quote:Op zondag 10 juli 2016 22:08 schreef Franknfurter het volgende:
Ik ben vanavond maar eens even het zuid-limburgse land gaan raiden. Plaatjes in de spoiler. Alleen openen als je tegen kneuzenverhaaltjes kan.Menselijke bodyslamSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Recht zo die gaat, braaf zo die heen.
quote:Op zondag 10 juli 2016 22:08 schreef Franknfurter het volgende:
Ik ben vanavond maar eens even het zuid-limburgse land gaan raiden. Plaatjes in de spoiler. Alleen openen als je tegen kneuzenverhaaltjes kan.Hij is leukSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
👍Wanneer krijg ik de FA rechten terug?
Op maandag 11 juli 2011 17:38 schreef Bart het volgende:
Je bent echt een unieke verschijning, vind ik altijd wel grappig als ik jou ergens zie posten :D.
Mijn zoontje vindt het vangen ook te gek.quote:Op zondag 10 juli 2016 22:07 schreef nikky het volgende:
Ik speel samen met mijn dochtertje ( die het vangen helemaal te gek vindt).
Maar ik vraag me af hoe je in een team komt. We zijn zojuist upgedatet naar level 5.
Hoe oud is je zoontje?quote:Op zondag 10 juli 2016 22:11 schreef DaCybrSrfr het volgende:
[..]
Mijn zoontje vindt het vangen ook te gek.
Gistermiddag bij opa en oma beide een paraplu gepakt en in de regen op jacht gegaan.
Heerlijk dat enthousiaste koppie als we weer een nieuwe Pokémon hebben.
Misschien kunnen meer mensen hun 'verhalen' plaatsen, lijkt me wel leuk om te zien waar iedereen terecht komt door pokemon goquote:
Ooh dat is mijn doelgroep op stage haha, die vinden dat helemaal fantastisch! Leuke manier om meer van de wereld te ontdekken samenquote:
Ik heb alles al meegemaakt wat dat betreft door ingressquote:Op zondag 10 juli 2016 22:13 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Misschien kunnen meer mensen hun 'verhalen' plaatsen, lijkt me wel leuk om te zien waar iedereen terecht komt door pokemon go
Je hoeft er niet perse heen om een team te kiezen, als je hem kan zien op de map gewoon erop klikken en dan komt de Prof. een verhaaltje doen en kan je kiezen. Als je hem wilt versterken/aanvallen zul je er wel heen moetenquote:Op zondag 10 juli 2016 22:09 schreef nikky het volgende:
[..]
Ah oké. Dank. Gaan we dat morgen eens proberen.
Oh geinig kom ik dinsdag wel even je gyms overnemen.quote:Op zondag 10 juli 2016 22:18 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Souburg, in het weekend dan, doordeweeks in Breda.
Als ik even naar 2 pokestops loop ben ik zo 15min verderquote:Op zondag 10 juli 2016 22:18 schreef Notorious_Roy het volgende:
#teamrood
Net in de rust van de EK Finale even naar de twee dichtstbijzijnde Pokestops gelopen. Paar ballen en een ei erbij.
De derde Pokestop wilde niet, trage servers
Zeker doenquote:Op zondag 10 juli 2016 22:19 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Oh geinig kom ik dinsdag wel even je gyms overnemen.
Ik kom er net achter dat ik op mijn lumia 640 xl android kan zettenquote:Op zondag 10 juli 2016 21:53 schreef Houtenbeen het volgende:
Windows Phone![]()
![]()
![]()
Niet met de hypetrein meekunnen
Eentje in de straat en eentje tegenover. Allebei net te ver om vanuit huis te doen helaasquote:Op zondag 10 juli 2016 22:19 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Als ik even naar 2 pokestops loop ben ik zo 15min verder
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |