Ik weet het. Het is een bende in de Arabische en zwarte wereld. Onmogelijke bende. Het is met geen pen te beschrijven. Politici die denken aan hun eigen zak en clan/stamverband in plaats van het volk te dienen. Een toekomst voor hun volk te schapen.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 05:17 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Daarmee is het natuurlijk niet voorbij. Moslim extremisme zal gewoon onder een andere naam weer terug komen natuurlijk, want de onderliggende oorzaken zijn niet veranderd.
Er zijn nog steeds miljoenen jonge mannen zonder toekomst perspectief in Afrika en het MO die zo weer aangezogen kunnen worden door de die hard jihadisten. Vooral als er geld (en seks) te verdienen valt. IS had nu wel geluk dat dat ze zo vroeg in hun offensief die bank konden veroveren, wat hen toegang gaf tot een enorme hoeveelheid geld. Zonder die bank was het nooit zover gekomen met IS denk ik.
Dat is toch niet nieuw ofzo. Is van alle tijden.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 05:58 schreef Peter_Rasmussen het volgende:
[..]
Ik weet het. Het is een bende in de Arabische en zwarte wereld. Onmogelijke bende. Het is met geen pen te beschrijven.
Het kalifaat in Spanje was best schappelijk/vooruitstrevend. Nog veel sporen van te vinden in het Spaanse Cordoba. Die stad wordt elk jaar meer en meer overspoeld door Arabieren en andere moslims die worden getrokken door de Moorse historie.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 06:00 schreef Piet_Piraat het volgende:
Dat is toch niet nieuw ofzo. Is van alle tijden.
Die hebben het stierenvechten uitgevonden toch?quote:Op dinsdag 12 juli 2016 06:01 schreef Peter_Rasmussen het volgende:
[..]
Het kalifaat in Spanje was best schappelijk/vooruitstrevend.
Niet uitgevonden, dat waren de Romeinen, maar ze hebben het wel geïntroduceerd in Spanje.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 06:03 schreef Piet_Piraat het volgende:
Die hebben het stierenvechten uitgevonden toch?
Europa is een wankel evenwicht,. kan maar zo helemaal fout gaan weer.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 06:03 schreef Peter_Rasmussen het volgende:
[..]
Niet uitgevonden, dat waren de Romeinen, maar ze hebben het wel geïntroduceerd in Spanje.
Uiteraard haar problemen maar Europa is een wankel evenwicht van de ontwikkelde wereld. Dat is toch even wat anders dan de smuilende puinhopen in de Arabische wereld en zwart Afrika. De Europese leiders willen zo graag een federaal Europa smeden waarin landen niet meer dan provincies zijn dat ze de wensen van de 500 miljoen Europeanen compleet uit het oog verloren zijn. Een van de redenen voor de Brexit in combinatie met het niet aanpakken van de Eurocrisis en vluchtelingencrisis. Waren zelfs wensen om een Europees leger te vormen maar nu ze Groot-Brittannië hebben verloren kunnen ze dat voorlopig in de ijskast zetten. Niemand wil dat eurocraten tanden krijgen.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 06:05 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Europa is een wankel evenwicht,. kan maar zo helemaal fout gaan weer.
Er zijn wat Europese landen die daar een grote bijdrage hebben geleverd.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 06:06 schreef Peter_Rasmussen het volgende:
[..]
Uiteraard haar problemen maar Europa is een wankel evenwicht van de ontwikkelde wereld. Dat is toch even wat anders dan de smuilende puinhopen in de Arabische wereld en zwart Afrika.
Tuurlijk, maar zelfs als die mensen de vrije hand hebben dan maken ze een puinhoop van. Het is te omvangrijk om uit te schrijven maar zie alleen hoe het aan toe gaat met het uitdelen van banen op belangrijke posities. De banen gaan naar de eigen stam, een kleine vijvertje om uit te vissen, in plaats van dat de beste kandidaat wordt uitgepikt uit een oceaan: het volk. Saoedi-Arabië heeft nu alle mogelijkheden om een leuk land voor haar onderdanen te maken, het geld klotst aan de plinten, maar in plaats daarvan is ontspanning heel schaars en goed onderwijs een grap: alles staat in het teken van de Islam. Daarmee bouw je geen economie op. Voor intelligent werk huren ze westerlingen in en voor dom werk trekken ze pakistanen en Indiërs aan.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 06:09 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Er zijn wat Europese landen die daar een grote bijdrage hebben geleverd.
Zijn wel een paar dingen anders nu dan in vroegere tijden. Bijvoorbeeld: internet. Iedereen kan nu direct op elkaar reageren en geconfronteerd worden met bepaalde meningen/opvattingen die anders zijn. Dat was vroeger toch lastiger, toen je echt fysiek uit je dorp moest komen om andere meningen te vinden.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 06:00 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Dat is toch niet nieuw ofzo. Is van alle tijden.
Prachtig?quote:Op dinsdag 12 juli 2016 10:25 schreef SupportIceland het volgende:
[..]
Het is een prachtig land. Alleen een beetje jammer dat een paar ratten het moeten verpesten.
1: Mooi landschap, vriendelijke mensen.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 22:36 schreef Peter_Rasmussen het volgende:
[..]
Want? Als het prachtig is waarom ga je daar niet wonen?
Ik zou daar iets meer voor uittrekken dan "twee a drie maanden"quote:Op donderdag 14 juli 2016 07:48 schreef Peter_Rasmussen het volgende:
Ik ga overigens volgende week beginnen met een cursus standaard Arabisch. Denk dat ik binnen twee a drie maanden de taal redelijk moet kunnen lezen. Ik wil graag kunnen lezen waar die woestijnratten het over hebben.
Ik ga veel tijd in steken. Heb vakantie.quote:Op donderdag 14 juli 2016 08:01 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Ik zou daar iets meer voor uittrekken dan "twee a drie maanden"
Succes. Het handschrift heb je zo geleerd. Woordenschat echter en grammatica is pittig maar wel nodig om te begrijpen wat je leest.quote:Op donderdag 14 juli 2016 08:02 schreef Peter_Rasmussen het volgende:
Ik ga veel tijd in steken. Heb vakantie.
Het alfabet zal niet een probleem zijn. Uitspraak en grammatica zeker wel. Vooral uitspraak maar zal tegen die tijd wat lange videoconferenties bekijken om dat te oefenen. Thanks.quote:Op donderdag 14 juli 2016 08:03 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Succes. Het handschrift heb je zo geleerd. Woordenschat echter en grammatica is pittig maar wel nodig om te begrijpen wat je leest.
Vetquote:Op donderdag 14 juli 2016 07:48 schreef Peter_Rasmussen het volgende:
Ik ga overigens volgende week beginnen met een cursus standaard Arabisch. Denk dat ik binnen twee a drie maanden de taal redelijk moet kunnen lezen. Ik wil graag kunnen lezen waar die woestijnratten het over hebben.
Zeker weten. Waarom zou je honderden euro's verspillen als al het benodigde materiaal op de WWW beschikbaar is. Ja, we hebben allemaal wel eens geen zin maar het gevaar achter 'luiheid' is dat je alleen maar leert uit te stellen. Dan zul je je doelen nooit verwezenlijken.quote:Op donderdag 14 juli 2016 10:55 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Vet
Dacht hier ook over na maar ben toch te lui denk ik. Doe je die cursus thuis?
Heel belangrijk nieuws. Binnen nu en 5 maanden is Mosul niet meer in handen van IS. Daarmee verliezen ze praktisch hun kalifaat in Irak. Het enige land waar ze dan Kalifaat kunnen spelen is Syrië. De VS, Iraakse leger, Koerden en internationale hulporganisaties maken zich op voor een enorme operatie. Alleen al het vluchtelingenkamp dat opgebouwd zal moeten worden vlakbij Mosul....... Geen wonder dat de voorbereidingen maanden duren voordat men de aanval in zet op Mosul. Men kan ook halsoverkop aanvallen maar dan zijn de burgerdoden niet meer te tellen.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |