4-0 achter. Dan moet het wonder wel in de vorm van bliksem inslag op het veld komen en 9 fransen uitschakelen.quote:Op zondag 3 juli 2016 21:50 schreef Kaatje1 het volgende:
Er moet wel een wondertje komen voor ijsland, jammer
En geen perenijsje.quote:
Zo flauw en melig.. Dus ik loldequote:
Ja die rollen van de Jumboquote:Op zondag 3 juli 2016 22:18 schreef uniekhoorn het volgende:
Lekkerste ij is slagroomcornetto van Perfekt, dan die ijsrollen
Vanavond nog gegetenquote:Op zondag 3 juli 2016 22:34 schreef fietsie het volgende:
Vanille en Aardbij rollen
al 3 jaar terug voor t laatst gekocht..
Spannende wedstrijd?quote:Op zondag 3 juli 2016 22:34 schreef Lucky_Strike het volgende:
Zit ik hier voor de zoveelste avond met J naar zijn voetbal te kijken, is hij in slaap gevallen
http://www.hbfoods.nl/ind(...)icle&aid=387&lang=nlquote:Op zondag 3 juli 2016 23:17 schreef Lucky_Strike het volgende:
IJsrol, wat is dat? Google zegt dit:
[ [url=https://www.google.nl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.diepvriesman.nl%2Fimages%2Feshop%2Fproducts%2Forig%2Froomijs_rol.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.diepvriesman.nl%2Fijs%2Fdiepvriesman-roomijsrol.htm&docid=AMXbD9-WoG6lMM&tbnid=95JJWASkLWaWCM%3A&w=620&h=310&client=ms-android-motorola&bih=512&biw=360&ved=0ahUKEwj6r-2OnNjNAhXFCMAKHdTKBVIQMwgkKAgwCA&iact=mrc&uact=8]afbeelding[/url] ]
stuk lekkerder dan uit zo'n bakjequote:Op zondag 3 juli 2016 23:20 schreef Lucky_Strike het volgende:
TeringFaal ik even
![]()
Goed. Zo'n rol ziet er niet heel aantrekkelijk uit moet ik zeggen. Piets ijs klinkt aantrekkelijker.
quote:Op zondag 3 juli 2016 23:31 schreef RobinOok het volgende:
Ik lees "De Vikingen, die na de sensationale overwinning op Engeland hoopten op een nieuwe stunt, gingen tegen het gastland letterlijk het schip in. Na een mooie voetbalshow wonnen de Fransen met 5-2."
Ik heb niet gekeken, maar kan iemand me vertellen hoe de IJslanders letterlijk in welk schip stapten? Was er een boot op het veld?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |