ik nam net de laatste hap van mijn gekookte eitje en ik zat op mijn werkplek..quote:Op donderdag 30 juni 2016 13:03 schreef zeer het volgende:
[..]
wat ging er toen door je heen en waar was je toen
Godverdomme man.quote:Op donderdag 30 juni 2016 13:03 schreef zeer het volgende:
[..]
wat ging er toen door je heen en waar was je toen
wow heftigquote:Op donderdag 30 juni 2016 13:04 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik nam net de laatste hap van mijn gekookte eitje en ik zat op mijn werkplek..
Right.quote:
had dezelfde gedachtequote:Op donderdag 30 juni 2016 13:04 schreef Zosk het volgende:
[..]
Nee, ben wel van de saaie schoenen overigens maar die zijn echt te cheapass.
We praten over jongens en meisjes, te open enz dat het niet meer aantrekkelijk is. rare verstandshouding hebben. hij praat over zijn komende dates, ik praat over mijn issues dan mood switch dan sturen we ff nudies dan gaan we weer emotioneel doen en hebben over dat een meisje die zus en zo is en dan over die andere jongen die zo is.quote:Op donderdag 30 juni 2016 13:03 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
He?als je uren praat ben je friendzoned? uren met elkaar praten is toch juist een goeie factor voor een relatie?
[..]
Oja. Getting old
intens genotenquote:
Sorry ik raak helemaal in de war van jou.quote:Op donderdag 30 juni 2016 13:05 schreef Neverknown het volgende:
[..]
sturen we ff nudies
Ingewikkelde broer en zus relatie.
Ik zou hem eerst eentje laten opeten, daarna doodknuppelen met die tweede.quote:Op donderdag 30 juni 2016 13:05 schreef zeer het volgende:
[..]
had dezelfde gedachte
al waren het de laatste schoenen en ik zat in een kamer met hitler zou ik hem twee keer ermee doodgooien
Ja dat je elkaar friendzoned op een bepaalde manier mr af en toe gekke trekken er tussen.quote:Op donderdag 30 juni 2016 13:06 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Sorry ik raak helemaal in de war van jou.
nicequote:Op donderdag 30 juni 2016 13:06 schreef Zosk het volgende:
[..]
Ik zou hem eerst eentje laten opeten, daarna doodknuppelen met die tweede.
Ik snap er niks van. In jouw hoofd zal het wel logisch klinken.quote:Op donderdag 30 juni 2016 13:07 schreef Neverknown het volgende:
[..]
Ja dat je elkaar friendzoned op een bepaalde manier mr af en toe gekke trekken er tussen.
sexy verhaal would read again /10quote:Op donderdag 30 juni 2016 13:07 schreef Rozevla het volgende:
Zat net te bouten
Kont afvegen
Ging m'n telefoon
Schrok ik, schoot ik uit zo met m'n onbedekte vinger langs m'n gat.
Schijt op m'n vinger
Nu op m'n telefoon trouwens
achteraf hequote:Op donderdag 30 juni 2016 13:07 schreef Neverknown het volgende:
Maar nu denk ik echt kind hat toch gewoon geslapen
Thxquote:Op donderdag 30 juni 2016 13:08 schreef Neverknown het volgende:
[..]
sexy verhaal would read again /10
Je gaat te open met elkaar om, vertelt elkaar alles. Af en toe komt er iets seksueels door heen wat fotos heen en weer maar je voelt er niet veel bij aangezien je 28482 verhalen aan elkaar gedeeld hebt. tis complicated.quote:Op donderdag 30 juni 2016 13:07 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ik snap er niks van. In jouw hoofd zal het wel logisch klinken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |