Dit.quote:Op donderdag 30 juni 2016 21:34 schreef 2dope het volgende:
[..]
Dat zijn van die verzuurde huilies die moeilijk doen dat 't sinds MGS 1 'niet meer hetzelfde is'![]()
MGS V is een dijk van een game.
Ik merk wel dat ik helemaal uit de game ben als ik hem een paar weken niet heb gespeeld. Moet dan weer wennen aan de controls en weet gewoon niet meer wat ik moest doen.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 09:36 schreef HansvanOchten het volgende:
MGS V, chapter 1 best goed.
Daarma stop je gewoon met de game want dat gaat het nergens meer over.
Voor 20 euro kun je er best mee vermaken![]()
Bijzondere versie heb jequote:Op vrijdag 1 juli 2016 10:20 schreef Akilla het volgende:
Voorbeeld: 1 of andere basis had ik verkend van een afstand en dacht ik snipe die gasten wel even. Ik m'n silenced sniper gepakt, 1 gast neergeschoten en gelijk die hele basis in rep en roer(opzich nog logisch) maar dan komt het probleem: die hele basis wist waar ik lag... ik lag hoog verstopt met een silenced sniper en toch wisten ze precies waar ik zat...
Toen heb ik het spel weg gelegd, haalde voor mij de lol er gelijk weg..
Ik vind het een prachtsysteem. Streng maar rechtvaardig. Het dwingt je om goed na te denken over de manier waarop je te werk gaat, en om te variëren. M.i. een stuk leuker en uitdagender dan de mogelijkheid om vanaf een kilometer afstand een hele basis leeg te plukken vanaf je luie reet.quote:Sniper Response
Increases when:
[T] The enemy is put on high alert because the player or a buddy neutralizes a nearby target while outside of visual range (high).
[S] The enemy witnesses an ally being neutralized while Snake or his buddy is outside of visual range (moderate).
[S] The player neutralizes an enemy from long range/with a sniper rifle (low).
Tactics: Enemies are faster to react to attacks from allies or buddies outside of their visual range. They fire suppressive shots at suspected positions more frequently and with better accuracy. More enemies move to engage Snake or his buddy. Enemies take up better defensive positions from the suspected sniper position, such as inside buildings or behind walls and obstructions.
Gear: Enemies are more likely to use Sniper Rifles.
Ik heb er meer dan 200 uur in zitten maar ik heb zoiets nog nooit meegemaakt.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 10:20 schreef Akilla het volgende:
Ik vond MGSV maar kut. Zag er mooi uit, en het begon indrukwekkend, maar ergens bij chapter 4 ofzo was ik er wel klaar mee. Elke keer hetzelfde doen en een ai die gewoon te goed was. Voorbeeld: 1 of andere basis had ik verkend van een afstand en dacht ik snipe die gasten wel even. Ik m'n silenced sniper gepakt, 1 gast neergeschoten en gelijk die hele basis in rep en roer(opzich nog logisch) maar dan komt het probleem: die hele basis wist waar ik lag... ik lag hoog verstopt met een silenced sniper en toch wisten ze precies waar ik zat...
Toen heb ik het spel weg gelegd, haalde voor mij de lol er gelijk weg..
Het is gewoon jammer hoe dingen verlopen zijn tussen Konami en Kojima met dat jammere 2e gedeelte van de game als gevolg. Gelukkig was het spelen met de fox engine zo'n genot dat het voor mij voldoende was om hem te platten, maar dat het verhaal onder doet tov de andere delen en dat de gevolgen van de ruzie tussen Konami en Kojima merkbaar waren in het eindproduct dat is duidelijk.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 11:08 schreef 2dope het volgende:
Overigens ben ik het wel eens dat de game zeer repetitief wordt op den duur, vooral die side ops, maar ik begon dat pas na een uur of 40 spelen als storend te ervaren.
Bedoel je met 2e gedeelte Angola/Afrika? Ik heb dat debacle niet helemaal gevolgd toen maar hoorde destijds dat vanwege de ruzie de game uiteindelijk (ondanks een redelijk ver stadium) afgeraffeld moest worden.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 11:36 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Het is gewoon jammer hoe dingen verlopen zijn tussen Konami en Kojima met dat jammere 2e gedeelte van de game als gevolg. Gelukkig was het spelen met de fox engine zo'n genot dat het voor mij voldoende was om hem te platten, maar dat het verhaal onder doet tov de andere delen en dat de gevolgen van de ruzie tussen Konami en Kojima merkbaar waren in het eindproduct dat is duidelijk.
De hergebruikte missies vooral eigenlijk.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 11:47 schreef 2dope het volgende:
[..]
Bedoel je met 2e gedeelte Angola/Afrika? Ik heb dat debacle niet helemaal gevolgd toen maar hoorde destijds dat vanwege de ruzie de game uiteindelijk (ondanks een redelijk ver stadium) afgeraffeld moest worden.
Pff ja, als je nadenkt over de mogelijkheden die er nog waren met Fox, vooral voor de huidige consolegeneratie.. En nu wordt 'ie alleen nog voor PES gebruikt
Nogmaals, erg bijzonder aangezien mij dat nooit gebeurt is in de 200 uur die ik er in heb zitten. Als er iets is dat de game op orde heeft dan is het de a.i. wel. Ik denk dat er iets anders is waarmee je je positie weg hebt gegeven eerlijk gezegd. Had je een silencer op je sniper zitten? Bij de 4e missie al zeg je?quote:Op vrijdag 1 juli 2016 11:52 schreef Akilla het volgende:
mwah, dat was de eerste missie dat ik echt als sniper ging doen. Ik kon niet eens van positie wisselen, doordat gelijk dat hele kamp op mij afgerend kwam. Het heeft ook niks te maken met of ze mijn kant op keken, als ik namelijk achter een berg stond (waar ze mij onmogelijk heen hebben kunnen zien rennen) kwamen ze doodleuk achter me aan.
De theorie van al die dingen klinkt leuk, maar in de praktijk vond ik het niks, zeker omdat het eigenlijk 3 missies achter elkaar gebeurde dat ze me gelijk wisten te vinden, niet eens rondzoeken, maar gewoon gelijk precies de plek waar ik op dat moment zit.
Er zat een silencer op(dat weet ik 100% zeker, die had ik er speciaal opgezet omdat ik het juist leuk vind om van ver te snipenquote:Op vrijdag 1 juli 2016 12:05 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Nogmaals, erg bijzonder aangezien mij dat nooit gebeurt is in de 200 uur die ik er in heb zitten. Als er iets is dat de game op orde heeft dan is het de a.i. wel. Ik denk dat er iets anders is waarmee je je positie weg hebt gegeven eerlijk gezegd. Had je een silencer op je sniper zitten? Bij de 4e missie al zeg je?
Zou ik zeker doen want met een silencer zit je gewoon veilig en zeker de eerste gedeelte van de game is gewoon tof, zeker als MGS je ding is.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 12:26 schreef Akilla het volgende:
chapter bedoelde ik missie mee idd, maar ik begin nu wel een beetje te twijfelen...
Als het overigens zo is dat er geen silencer op zit, vind ik het nogsteeds knap ruk dat ze mijn exacte positie in de bergen weten. Dat geluid echo'd zo erg door dat je onmogelijk precies kan weten waar ik zit..
Misschien binnenkort maar weer is kijken ernaar...
Fuck bioshock, de systemshock remake komt misschien naar de ps4quote:
Lolaquote:Op donderdag 30 juni 2016 15:15 schreef LovelyLady het volgende:
Hoi . Heb sinds vorige week een PS4 en kom een beetje meelezen hier naar wat ervaringen qua spellen enzo
Nou dat heb ik nog nooit meegemaakt, klinkt als een bug.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 10:20 schreef Akilla het volgende:
Ik vond MGSV maar kut. Zag er mooi uit, en het begon indrukwekkend, maar ergens bij chapter 4 ofzo was ik er wel klaar mee. Elke keer hetzelfde doen en een ai die gewoon te goed was. Voorbeeld: 1 of andere basis had ik verkend van een afstand en dacht ik snipe die gasten wel even. Ik m'n silenced sniper gepakt, 1 gast neergeschoten en gelijk die hele basis in rep en roer(opzich nog logisch) maar dan komt het probleem: die hele basis wist waar ik lag... ik lag hoog verstopt met een silenced sniper en toch wisten ze precies waar ik zat...
Toen heb ik het spel weg gelegd, haalde voor mij de lol er gelijk weg..
Ik dacht dat Microsoft deze fundde?quote:Op vrijdag 1 juli 2016 12:35 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Fuck bioshock, de systemshock remake komt misschien naar de ps4
Ja is ook zo, staat alleen bij dat ze open staan voor andere platformen,quote:Op vrijdag 1 juli 2016 14:10 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ik dacht dat Microsoft deze fundde?
Op hun Kickstarter pagina is MS een sponsor..
En, er al over uit wat voor games je gaat spelen?quote:
GTA V zou ik ook dan nog niet aanradenquote:Op vrijdag 1 juli 2016 16:55 schreef Pizzapuntje het volgende:
[..]
En, er al over uit wat voor games je gaat spelen?
Ik raadt zelf Fifa, GTA V, Rock Band, Maffia 3 (nog niet uit) aan
edit: Trivial Pursuit Live is ook erg leuk, voor met vrienden.
Voetbal is niet mijn ding, tevens vind ik GTA maar matig, geen fan van.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 16:55 schreef Pizzapuntje het volgende:
[..]
En, er al over uit wat voor games je gaat spelen?
Ik raadt zelf Fifa, GTA V, Rock Band, Maffia 3 (nog niet uit) aan
Ook leuke gamesquote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:04 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Voetbal is niet mijn ding, tevens vind ik GTA maar matig, geen fan van.
Rockband/Guitar hero en aanvullende shit heb ik op de xbox en wordt nu ook weinig gespeeld.
Inmiddels is dit het lijstje wat er is: The Crew, LBP3, MGS, Unravel en R&C is onderwerg dankzij voetbalmanager2
Je weet dat The Crew alleen met netwerkverbinding te spelen is?quote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:04 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Voetbal is niet mijn ding, tevens vind ik GTA maar matig, geen fan van.
Rockband/Guitar hero en aanvullende shit heb ik op de xbox en wordt nu ook weinig gespeeld.
Inmiddels is dit het lijstje wat er is: The Crew, LBP3, MGS, Unravel en R&C is onderwerg dankzij voetbalmanager2
Dat soort dingen staan achter op het doosjequote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:06 schreef Pizzapuntje het volgende:
[..]
Je weet dat The Crew alleen met netwerkverbinding te spelen is?
Je hebt dan wel PlayStation Plus nodigquote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:08 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Dat soort dingen staan achter op het doosje
Oh en Destiny.
Daaromquote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:08 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Mijn kind van 12 speelt geen GTA...
Ook dat heb ikquote:
En op de voorkant vaak, maar bij mij zat de prijssticker dus ik kwam thuis en toen kwam ik daar pas achterquote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:08 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Dat soort dingen staan achter op het doosje
Oh en Destiny.
Mja ik heb op de consoleafdeling van de media markt gestaan dus ik weet wel iets er vanquote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:12 schreef Pizzapuntje het volgende:
[..]
En op de voorkant vaak, maar bij mij zat de prijssticker dus ik kwam thuis en toen kwam ik daar pas achter
Haha wat tofquote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:13 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Mja ik heb op de consoleafdeling van de media markt gestaan dus ik weet wel iets er van
En aan shooters denk ik gelijk aan COD? Overwatch?
Ik speelde GTA op m'n 10e. Niks mis mee. 1997 gouwe tijdenquote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:08 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Mijn kind van 12 speelt geen GTA...
Battlefield 4?quote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:17 schreef Pizzapuntje het volgende:
Lees trouwens dat Rainbow Six geen story mode heeft.
Nog een andere game zonder zombies die dat wel heeft, én een multiplayer waar je team vs team kunt doen en niet té ervaren voor hoeft te zijn.
Mja misschien ben ik dan een beetje een saaie oubollige strenge moeder die de leeftijdsaanduiding vd spellen een beetje wil aanhouden.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:17 schreef satecl het volgende:
[..]
Ik speelde GTA op m'n 10e. Niks mis mee. 1997 gouwe tijden
Dat lijkt me wel wat.quote:
Het is wel wat specifieker dan datquote:Op vrijdag 1 juli 2016 14:19 schreef DJ_ het volgende:
[..]
Ja is ook zo, staat alleen bij dat ze open staan voor andere platformen,
maar dat zegt helemaal niks dus.
quote:Platforms: We've been listening to your requests and have started discussions with Sony regarding a PS4 release - at this stage we can't confirm System Shock on PS4, but we will follow up with an announcement in the near future with more details.
Uncharted 4 zekerquote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:58 schreef Friday12 het volgende:
Net 5 min zitten wachten tot een update ging downloaden.. Die binnen 4 sec klaar was
Plants vs Zombies 2quote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:11 schreef Pizzapuntje het volgende:
Weet iemand nog leuke shooters die ook online te spelen zijn. Dus gewoon team vs team ofzo. Geen zombies en dergelijke aub haha.
edit: en waar je geen mega pro voor hoeft te zijn
Zodra ze het aankondigen dan doe ik wel een pledge maar denk dat de ps4 versie nog heel erg lang kan duren, als ze nu pas in gesprek gaan.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:54 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Het is wel wat specifieker dan dat
[..]
Zolang je je kind duidelijk maakt wat het verschil tussen echt en nep is, hij dat kan begrijpen is er niks mis met gtav op 12 jaar opzich.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:30 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Mja misschien ben ik dan een beetje een saaie oubollige strenge moeder die de leeftijdsaanduiding vd spellen een beetje wil aanhouden.
Oudste speelt al CoD BOIII bij zijn vader, iets waar je lang en breed kan over gaan discussiëren....iets met regels daar en regels thuis.
Een kind van twaalf van nu ziet iets realistischere beelden dan vroeger om een DOS-pcquote:Op vrijdag 1 juli 2016 18:19 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Zolang je je kind duidelijk maakt wat het verschil tussen echt en nep is, hij dat kan begrijpen is er niks mis met gtav op 12 jaar opzich.
Ik speelde toen ook geweldadige games ala gta1, 2, Doom, Wolfenstein.Al waren die graphics een stuk pixelachtiger :p.
Natuurlijk zit er in GTAV ook wel iets meer volwassen content mbt Drugs, anale seks etc. Dat is misschien niet oke.
Wel raar, want op de kickstarter pagina staat dat dus nietquote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:54 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Het is wel wat specifieker dan dat
[..]
quote:FAQ
Are you planning on releasing for PS4?
The full release of System Shock will be initially available for Windows and Xbox One. The Windows version will be available on Steam, Humble, and GOG (DRM-free). OSX and Linux versions will be unlocked when our first stretch goal is reached. We’re open to other platforms in the future.
Last updated: Tue, Jun 28 2016 10:29 PM CEST
nee die hype is over.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 20:32 schreef Rijst het volgende:
Ik heb Overwatch gehaald. Spelen mensen dat hier en is het leuk?
Ja, het is geniaal.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 20:32 schreef Rijst het volgende:
Ik heb Overwatch gehaald. Spelen mensen dat hier en is het leuk?
quote:PS4
Wolfenstein the New Order ¤ 12,99
Dishonored Definitive Edition ¤ 14,99
The Evil Within ¤ 17,99
Assassin’s Creed Unity ¤ 17,99
Battlefield Hardline ¤ 17,99
Rayman Legends ¤ 17,99
The Talos Principle ¤ 17,99
Watch Dogs Complete Edition ¤ 17,99
God of War III Remastered ¤ 19,99
Metal Gear Solid V The Phantom Pain ¤ 24,99
Shadow of Mordor GOTY ¤ 24,99
The Witcher 3 ¤ 24,99
Guitar Hero Live incl. Gitaar ¤ 34,99
PlayStation Plus nog steeds ¤ 41,99 (Normaal ¤ 47,99)
Onder updates kijken:quote:Op vrijdag 1 juli 2016 19:55 schreef DJ_ het volgende:
[..]
Wel raar, want op de kickstarter pagina staat dat dus niet
[..]
Je moet in een seizoen/jaar meerdere (in dit geval kart) kampioenschappen rijden, daarna gaat ie pas naar het 2e jaar (en krijg je dus uitnodigingen voor andere klasses evt.), so is het vaak eerst nationaal, dan europees/regio, en dan wereld kampioenschap voor de meeste klasses. Overigens kan je vaak op de startdatum van ut nationale competitie kiezen in welke je begint (vaak engeland / duitsland / VS ofzo), gewoon degene kiezen die je wilt op de startdatum, en je rijdt dat kampioenschap. (zo ook bij regionaal, kan je bijv. vaak tussen europees of asia/pacific kiezen).quote:Op vrijdag 1 juli 2016 13:57 schreef Gezicht het volgende:
Gister Project Cars opgepikt voor 30 euro, toffe game.Iemand hier ervaring ermee? Snap namelijk niet goed hoe je kunt promoveren naar een hogere tier in de career mode. Ben begonnen bij tier 1 (karts), inmiddels kampioen geworden maar geen uitnodiging gekregen van een nieuw team om in een hogere tier te gaan rijden. Gewoon een kwestie van door blijven rijden tot ik wel uitgenodigd word?
Ahh dat heb ik over het hoofd gezien.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 23:38 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Onder updates kijken:
https://www.kickstarter.c(...)-shock/posts/1616384
Zijn fysieke games, dus via de postbode.quote:Op zaterdag 2 juli 2016 08:25 schreef Dr.Mikey het volgende:
Als je via bol.com plus besteld krijg je dat dan gelijk via een code of moet je wachten op je postbode?
coole mamaquote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:10 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Ook dat heb ik
Ik ben dan wel een n00bje maar dit soort dingen weet ik dan nog wel
Watch Dogs Bad Blood was leuker dan het spel zelfquote:Op zaterdag 2 juli 2016 09:42 schreef Pizzapuntje het volgende:
Watch Dogs ; de complete edition voor 17,99 halen bij bol.com of 2e hands zonder de extra dlc bij gamemania ?
Dus jij zou zeggen die van bol.com ?quote:Op zaterdag 2 juli 2016 09:44 schreef DKUp het volgende:
[..]
Watch Dogs Bad Blood was leuker dan het spel zelf
Of je kijkt vandaag ergens in de winkel, maar dan is hij ¤2,- duurderquote:Op zaterdag 2 juli 2016 09:48 schreef Pizzapuntje het volgende:
[..]
Dus jij zou zeggen die van bol.com ?
Nadeel is dan wel dat ik tot dinsdag moet wachten, en wil hem nu spelen haha
Ik zal eens naar het winkelcentrum gaan.quote:Op zaterdag 2 juli 2016 09:52 schreef DKUp het volgende:
[..]
Of je kijkt vandaag ergens in de winkel, maar dan is hij ¤2,- duurder
Gewoon bestellen.quote:Op zaterdag 2 juli 2016 09:48 schreef Pizzapuntje het volgende:
[..]
Dus jij zou zeggen die van bol.com ?
Nadeel is dan wel dat ik tot dinsdag moet wachten, en wil hem nu spelen haha
gamemania verkoopt 'm complete voor 20,- (nieuw)quote:Op zaterdag 2 juli 2016 09:53 schreef Pizzapuntje het volgende:
[..]
Ik zal eens naar het winkelcentrum gaan.
Aanrader! Heerlijke gamequote:Op zaterdag 2 juli 2016 11:22 schreef Pizzapuntje het volgende:
Zie dat shadow of mordor 20 is bij mediamarkt. Misschien als ik nog wat geld over heb van de week toch maar eens halen.
Rijke tattaquote:Op zaterdag 2 juli 2016 12:52 schreef Retarded het volgende:
Sales zijn vermoeiend...
Tearaway Unfolded voor 8 euro op de kop weten te tikken en ook Heavy Rain/Beyond Two Souls voor 21 euro gehaald. Daarnaast ook nog Battlefield Hardline en BF4 voor 9 euro digitaal gekocht... *zucht*
Ben benieuwd hoe watch_dogs 2 ontvangen zal worden, na een toch wat teleurstellend 1e deel. Vind het concept best leuk namelijkquote:Op zaterdag 2 juli 2016 11:56 schreef DKUp het volgende:
In oktober Mafia 3 en in november Watch Dogs 2
Maffia 3 (haal ik wel tweedehands)quote:Op zaterdag 2 juli 2016 11:56 schreef DKUp het volgende:
In oktober Mafia 3 en in november Watch Dogs 2
BF:HL is wel vet (ik speel alleen campaign btw)quote:Op zaterdag 2 juli 2016 11:20 schreef Pizzapuntje het volgende:
Heb hem toch maar voor 10tje gehaald, 't is om uit te proberen.
Verder ook nog battlefield hardline gekocht want 2e used game was 50 procent korting.
Wou eigenlijk shadow of mordor maar die hadden ze niet used helaas.
waar heb je tearaway vandaan? die wil ik ook ngo welquote:Op zaterdag 2 juli 2016 12:52 schreef Retarded het volgende:
Sales zijn vermoeiend...
Tearaway Unfolded voor 8 euro op de kop weten te tikken en ook Heavy Rain/Beyond Two Souls voor 21 euro gehaald. Daarnaast ook nog Battlefield Hardline en BF4 voor 9 euro digitaal gekocht... *zucht*
Ik wil alleen maar physical copiesquote:Op zaterdag 2 juli 2016 21:28 schreef HansvanOchten het volgende:
[..]
Hij staat ook voor 20 in de Store
Engelse termen gebruiken is toch veel coolerquote:Op zaterdag 2 juli 2016 22:41 schreef NatteBever het volgende:
[..]
Ik ben een language purist, kan er nothing aan do.
Truequote:Op zaterdag 2 juli 2016 22:45 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Engelse termen gebruiken is toch veel cooler
cuntquote:Op zaterdag 2 juli 2016 22:45 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Engelse termen gebruiken is toch veel cooler
wellicht is Rocket League wat voor ze. Voetballen met auto's.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 17:08 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Mijn kind van 12 speelt geen GTA...
ja marktplaats is oplichtersparadijsquote:Op zondag 3 juli 2016 11:36 schreef Pizzapuntje het volgende:
Godver, opgelicht op marktplaats.
GTA gekocht voor 22,92 inclusief verzenden, zijn rekening nummer nog nagecheckt en naam op zo'n opgelicht site en kwam geen melding naar voren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |