Ja dat zal best, is ook niks mis mee wat mij betreft. Maar ik denk niet dat Ismo na die aanklacht nog subsidie heeft gekregen.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:43 schreef Montelly het volgende:
[..]
Vrijwel alle kansloze rapclips van "straat" mocro's, turken en wannabe's worden gesponsord vanuit een subsidiepot.
http://vorige.nrc.nl//kun(...)ubsidie_voor_rapclip
EN HAAG, 6 april. - De videoclip Het Land Van* van rapper Salah Edin (26) uit Alphen aan den Rijn is enkele dagen na de tv-première al onderwerp van Kamervragen. De clip is gemaakt met subsidie van het TAX-videoclipfonds. De SGP stelt in een brief aan de Tweede Kamer de subsidie van videoclips ter discussie en richt haar pijlen daarbij op de clip van Edin. Daarin is te zien hoe een jonge moslim radicaliseert na confrontaties met racisme en armoede. Volgens de SGP is de videoclip van Edin „sympathie opwekkend voor radicalisering”. De partij vraagt de regering „de criteria voor de verdeling van subsidies zodanig te herzien dat de suggestie van de legitimiteit van radicalisering niet meer met behulp van overheidsmiddelen wordt ondersteund”.
Zou ik echt niet met een staalhard gezicht kunnen doenquote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:50 schreef Germano het volgende:
[..]
Zou ik best eens willen doen. Lekker mensen treiteren.
Ik zal jou eens met eens met een staalhard gezicht doen.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:50 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Zou ik echt niet met een staalhard gezicht kunnen doen
Iedereen loopt wel een beetje rood aan op zo'n moment.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:50 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Zou ik echt niet met een staalhard gezicht kunnen doen
dan weet ik dat voor de volgende keer als ik door mensen viespeuk wordt genoemdquote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:50 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ja, waarom niet? lift is ook een nono maar verder...
Zou ik ook zeggen.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:52 schreef Chai het volgende:
[..]
Wat?zit gewoon in een coupé hoor, niet in een tochtig gangetje.
Je kunt ook zeggen dat ze stinkt naar poep. Film even hoe ze reageert.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:53 schreef -supergirl- het volgende:
En maar nonchalant met dr smartphone spelen
Niet caren man.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:51 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
dan weet ik dat voor de volgende keer als ik door mensen viespeuk wordt genoemd
Ja maar lichtjes er bij kreunen?quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:51 schreef Germano het volgende:
[..]
Iedereen loopt wel een beetje rood aan op zo'n moment.
Wowquote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:51 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Ik zal jou eens met eens met een staalhard gezicht doen.
Ik ga altijd in de "gang" zitten op zo'n klapstoeltje als ik met de trein reis.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:52 schreef Chai het volgende:
[..]
Wat?zit gewoon in een coupé hoor, niet in een tochtig gangetje.
och meiske tochquote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:56 schreef HPLC het volgende:
godver, mijn fipo weggehaald weer. Je mag hier ook niks
Ja normaal wel maar niet in een stilte coupe toch :squote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:57 schreef Germano het volgende:
[..]
Keihard natuurlijk. Is toch mannelijk.
Jawel, uitzondering op de regel.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:57 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ja normaal wel maar niet in een stilte coupe toch :s
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |