Het is fucked up om je te schamen voor je verleden. DAt doet hij gewoon.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:32 schreef deadprez het volgende:
op zich snap ik zijn punt wel trouwens, straatrap is ook niet heel handig als je graag een goed voorbeeld wil zijn en de jeugd wil helpen
maar om het dan maar weg te stoppen en te doen alsof hij die muziek niet gemaakt heeft is mss ook niet echt goeie manier
Doe jij dat wel eens?quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:34 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Het is fucked up om je te schamen voor je verleden. DAt doet hij gewoon.
ik zou het doenquote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:36 schreef Dimachaerus het volgende:
moet nu vragenlijst invullen
er is ook zo vakje seksproblemen
zal ik die aanvinkenk?
'u heeft problemen emt seks"
Morgen weer anders.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:36 schreef Amarantha het volgende:
Pff gisteren was de voorspelling voor vrijdag 28 graden en zon. Nu ineens 23 graden en regen.!
dus niks over knieproblemen of iets?quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:38 schreef Dimachaerus het volgende:
godver mag maar maximaal 3 hoofdklachten selecteren
Wat een flikker.quote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:36 schreef HPLC het volgende:
wil met iemand in SEX snapchatten, maar hij speelt hard to get
zo komt het wel een beetje over inderdaadquote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:34 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Het is fucked up om je te schamen voor je verleden. DAt doet hij gewoon.
gadverdammequote:Op dinsdag 21 juni 2016 16:40 schreef -supergirl- het volgende:
Ik word echt niet goed. Er zit een mokkel naast me dat ernstig stinkt naar poep. Maar dan ook echt for real. Steeds met vlagen. Ze kwam ook haast aangerend en wilde dat ik snel mn tas weghaalde zodat ze kon zitten.![]()
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |