Dat maakt het in ieder geval een stuk duidelijker...quote:Op vrijdag 17 juni 2016 19:47 schreef Erasmo het volgende:
Kun je een situatieschets van boven posten?
Ja, zat ik ook aan te denken. Alleen kon ik geen goede voorbeelden vinden. Ik wil wel een goede afscheiding, in de zin dat het in ieder geval net zo hoog als een schutting is.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 19:52 schreef jackass__ het volgende:
Een poort die naar links of rechts schuift mss een optie?
Ja dat klopt. Het gaat dus om de afscheiding tussen de schuur en de buren van 3m breedquote:Op vrijdag 17 juni 2016 20:05 schreef Erasmo het volgende:
Ik neem aan dat de auto van onderen de tuin in gaat?
Bedankt! Ik zit echt al weken het internet af te struinen, maar dit is inderdaad een oplossing die ik zoek en niet kon vinden.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 20:06 schreef Leandra het volgende:
http://www.vdbpolyester.n(...)oducten/carport.html
Carport met roldeur kan prima, zie link.
Persoonlijk zou ik een carport met een dak van zonnepanelen nemen trouwens, als je toch bezig bent en de ligging een beetje schaduwvrij is.
Een speedgate?quote:Op vrijdag 17 juni 2016 20:04 schreef tfgk1 het volgende:
[..]
Ja, zat ik ook aan te denken. Alleen kon ik geen goede voorbeelden vinden. Ik wil wel een goede afscheiding, in de zin dat het in ieder geval net zo hoog als een schutting is.
U zoekt? Leandra draait.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 20:08 schreef tfgk1 het volgende:
[..]
Bedankt! Ik zit echt al weken het internet af te struinen, maar dit is inderdaad een oplossing die ik zoek en niet kon vinden.
Nu is er in een ander topic de afgelopen dagen al gesproken over de draairichting van de poort. Mocht je hem naar binnen draaien, dan scheelt dat weer een extra meter.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 20:09 schreef Erasmo het volgende:
Met een carport staat de auto wel droog en dan is een roldeur ook geen probleem.
Of eventueel een dubbele poort maar dan klap je gewoon naar buiten.
Ik moest even googlen wat dit was. Het openen van de deur moet het liefst zo min mogelijk ruimte in beslag nemen, en ik draai de deur liever niet via de buitenkant open. De voorbeelden die ik zo snel zag, nemen wel extra ruimte in tijdens het openen.quote:
Ten opzicht van een traditionele poort neem deze een stuk minder ruimte in beslag. Er hoeft geen hek gedraaid te worden; de deuren vouwen zich op.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 20:13 schreef tfgk1 het volgende:
[..]
Ik moest even googlen wat dit was. Het openen van de deur moet het liefst zo min mogelijk ruimte in beslag nemen, en ik draai de deur liever niet via de buitenkant open. De voorbeelden die ik zo snel zag, nemen wel extra ruimte in tijdens het openen.
Ik neem het mee. Ik ken dit systeem nog niet, dus zal even kijken of dit een goed alternatief is ten opzichte van de carport/roldeur variant. Bedankt.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 20:17 schreef vuvuzela het volgende:
[..]
Ten opzicht van een traditionele poort neem deze een stuk minder ruimte in beslag. Er hoeft geen hek gedraaid te worden; de deuren vouwen zich op.
Ik denk dat de achterzijde van de schuur al op de erfgrens staat. De schuifpoort achter de schuur op gemeentegrond plaatsen lijkt mij een slecht plan.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 09:44 schreef Piger het volgende:
schuifpoort kan toch? Kan die mooi langs schuur op.
zoiets http://www.hetnieuwetuinb(...)-hoog-zwevend-x.aspx
Ja de schuur staat op de erfgrens. Een sectionale deur/poort die zijwaarts de tuin in draait zou dus wel kunnen.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:44 schreef emceeiteepro het volgende:
[..]
Ik denk dat de achterzijde van de schuur al op de erfgrens staat. De schuifpoort achter de schuur op gemeentegrond plaatsen lijkt mij een slecht plan.
Ik vind een houten schuifpoort dus wel mooier dan een hele carport, maar zoals gezegd, dan zou hij op de openbare grond moeten komen en dat lijkt me niet de bedoeling.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 09:44 schreef Piger het volgende:
schuifpoort kan toch? Kan die mooi langs schuur op.
zoiets http://www.hetnieuwetuinb(...)-hoog-zwevend-x.aspx
Woning en schuur moet nog gebouwd worden. Het schuurtje loopt echter door naar de buren.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 12:40 schreef emceeiteepro het volgende:
Moet de woning (en schuur) nog gebouwd worden of staat deze al?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |