Nicequote:Op vrijdag 17 juni 2016 19:29 schreef Radyhyn het volgende:
Nouk van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie meisje!!!
Amsel lekker genieten van je verlof!!
Bij de AH vroegen ze gewoon om mijn ID bij het afrekenen van oa bier![]()
![]()
Ja.. mevroi... er staat inderdaad 1981!
Oh no geen geboortegolfquote:Op vrijdag 17 juni 2016 18:44 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Ja, als zelfs het Antonius vol zat dan is er wel weer een geboortegolf vermoed ik
Dank allemaalquote:Op vrijdag 17 juni 2016 18:44 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Ja, als zelfs het Antonius vol zat dan is er wel weer een geboortegolf vermoed ik
Zo zijn er kerels die dat expres doen bij vrouwen, gewoon omdat vrouwen dat zo leuk vindenquote:Op vrijdag 17 juni 2016 19:29 schreef Radyhyn het volgende:
Bij de AH vroegen ze gewoon om mijn ID bij het afrekenen van oa bier![]()
![]()
Ja.. mevroi... er staat inderdaad 1981!
Een knuffelbeer is ook goed oefenmateriaal.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 19:47 schreef Quoi het volgende:
Complimentje voor jou Rady!
GM, there's nothing next. Je hebt alles op de bingokaart nu wel gehad hoor. Morgen vast een nette 20w echo
Zei ik ooit ergens dat ik ging stoppen met kopen? Mmmm. Drager/doek is in the houseBlij mee! Ik vrees dat oefenen met de poezen geen succes wordt. Bij gebrek daaraan dan maar wachten op de echte vulling
![]()
Het was wel strompelen weer, naar de draagconsulent (500m van ons huis). Die nachtelijke activiteiten waren geen goed plan voor de bekkenbusiness
Ga ik eens proberen jaquote:Op vrijdag 17 juni 2016 20:41 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Een knuffelbeer is ook goed oefenmateriaal.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een knuffelbeer is vaag knopen, die druk ik iig helemaal plat bij proberen aanspannen en heeft geen gewichtquote:Op vrijdag 17 juni 2016 20:41 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Een knuffelbeer is ook goed oefenmateriaal.
Bretels?quote:Op vrijdag 17 juni 2016 18:18 schreef Chanty het volgende:
Hier zakt mijn slip nu telkens in de inkeping van waar het keizersnedelitteken zit. En dat doet best pijn dat daar de hele dag iets op drukt. Lage slipjes droeg ik om die reden al niet meer maar de wat hogere boxers zakken dus dus af. Maar om voor die paar dagen nog zwangerschapsondergoed te gaan kopenheb nu mijn XXL kraamverbandondergoed aan maar zelfde probleem
Ga t eens proberen als ik nog hempjes heb die lang genoeg zijnquote:Op vrijdag 17 juni 2016 21:35 schreef _evenstar_ het volgende:
Chanty hier hielp een hemd achter onderbroek rand daar redelijk goed tegen.
Bij de action hebben ze extra lange basic shirtjes (bij het ondergoed, zwart en wit), volgens mij hebben ze daar ook hemdjes van. Fijne kwaliteit voor nog geen 3 Euro.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 22:35 schreef Chanty het volgende:
[..]
Ga t eens proberen als ik nog hempjes heb die lang genoeg zijn
Tnx morgen eerst de kast induiken en anders even naar de action. Daar moest ik eigenlijk toch nog langsquote:Op vrijdag 17 juni 2016 22:52 schreef Nazil het volgende:
[..]
Bij de action hebben ze extra lange basic shirtjes (bij het ondergoed, zwart en wit), volgens mij hebben ze daar ook hemdjes van. Fijne kwaliteit voor nog geen 3 Euro.
Hahaha dat moet je met hechtingen ook niet doen... ik pies in me broek van die gozer.quote:Op vrijdag 17 juni 2016 22:40 schreef Quoi het volgende:
Dat lijkt me idd wel minder. De dutjes missen!
Uitdaging: ga plat op de bank liggen en kijk Roland Goedemondt. Lachstuipen en een gebrek aan rechte buikspieren, onmogelijk
Ik heb nog zo'n ding liggen, mocht je er een willenquote:Op zaterdag 18 juni 2016 07:53 schreef Quoi het volgende:
Hier idd ook een verschuiving van een laagliggende placenta (20w) naar een hoogliggende (30w)
Verder trouwens noemenswaardig: Onze spruit lag tijdens de echo te oefenen met ademhalenMiddenrif ging dus al heen en weer, terwijl nog geen lucht. Mooi is dat.
En de ecoscopiste zag dat één balletje al was ingedaald. De ander was lastig te beoordelen.
Tot zover mijn langzaam functionerende geheugenGoede nacht gehad! Al vind ik - sinds ik weet dat je op je holle ader kunt liggen - op mijn rug liggen minder fijn. Zit het tussen mijn oren of ben ik ook wat misselijk/duizelig als ik dat doe? Ik weet het niet.
Chanty, geen idee qua oplossing voor je onderbroekendilemma. Snel werpen?![]()
Iemand trouwens nog tips voor zo'n rookworst (voedingskussen)? Met/zonder rijstvulling?
En nu koffie
Linkje naar wat voor één?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 08:25 schreef SaskiaR het volgende:
[..]
Ik heb nog zo'n ding liggen, mocht je er een willengraties
![]()
Maargoed, ik vond het zo onhandig dat ik het nooit heb gebruikt...
Het vorige vrouwtje was ook een beetje langzaam, dus misschien hielp dat ook niet meequote:Op zaterdag 18 juni 2016 08:30 schreef Quoi het volgende:
[..]
Linkje naar wat voor één?
Miezziej, vervelend zeg! Het schijnt al uit te maken als je iets kleins onder je rechterbil legt, en dus iets naar links overhelt. Anders zonde van je afspraak bij de wax
Dunno, heb 'm gratis gekregen... Er zitten wel korrels in, maar weet niet wat voor soort.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 08:30 schreef Quoi het volgende:
[..]
Linkje naar wat voor één?
Miezziej, vervelend zeg! Het schijnt al uit te maken als je iets kleins onder je rechterbil legt, en dus iets naar links overhelt. Anders zonde van je afspraak bij de wax
Dan ga ik eerst nog even gericht zoeken. Maar bedankt!quote:Op zaterdag 18 juni 2016 08:40 schreef SaskiaR het volgende:
[..]
Dunno, heb 'm gratis gekregen... Er zitten wel korrels in, maar weet niet wat voor soort.
Jij denkt dat je na de bevalling meteen weer dingen kan zien down under? I wouldn't get my hopes upquote:Op zaterdag 18 juni 2016 08:37 schreef Molo het volgende:
Oh ja ik zou gaan waxen in de laatste weken had ik bedacht
Nah ja, scheren op de tast (elektrisch), gaat met wat moeite nog net
Al hoop ik steeds dat het de laatste keer was, want gedoe![]()
Fijn van de goede echo's allemaal, dat is toch geruststellend
Nu nog gedraaid! Dat zou wel gek zijn toch? Lag ze nog niet vibi?quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:14 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Chanty, mijn dochter draaide rond de 34 weken denk ik, dus dat was verder keurig op tijd. Mijn zoon is in de laatste twee weken gedraaid geloof ik en had ook heupdysplasie overgehouden aan zijn lange stuitligging.
We zullen het zien. Het voelt nu alsof deze overdwars ligt. Waar ze steeds in mijn rechterzij zat met haar voeten (overduidelijk voelbaar en zichtbaar), ben ik de voetjes helemaal kwijt nu en voel ik alleen maar twee grote bulten (hoofd en billen?), één links, één rechts.
Even laten checken? Dwars kun je niks mee dan wordt het sowieso een keizersnede. Stuitbevalling kun je iig nog proberen als je dat zelf ziet zitten.quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:14 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Chanty, mijn dochter draaide rond de 34 weken denk ik, dus dat was verder keurig op tijd. Mijn zoon is in de laatste twee weken gedraaid geloof ik en had ook heupdysplasie overgehouden aan zijn lange stuitligging.
We zullen het zien. Het voelt nu alsof deze overdwars ligt. Waar ze steeds in mijn rechterzij zat met haar voeten (overduidelijk voelbaar en zichtbaar), ben ik de voetjes helemaal kwijt nu en voel ik alleen maar twee grote bulten (hoofd en billen?), één links, één rechts.
Oh heerlijk, zo'n nuchtere instelling!quote:Op zaterdag 18 juni 2016 11:26 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Volgende week weer afspraak. Als ze nu nog kon draaien ga ik ervanuit dat ze eventueel ook weer terug kan draaien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |