quote:Kenya Michaels was scheduled to perform at midnight and the shooting took place around 2 a.m. Michaels’ colleagues, who were also at Pulse, are OK, according to posts that were making the rounds on social media. Roxy Andrews posted on Facebook that she was in Tampa and was fine, and that Axel Andrews and Angelica Michelle Jones made it out OK.
Zucht, de PvdA is ook weer aanwezig. Tuurlijk is religie onderwerp van discussie. Het gaat alleen maar over zijn ideologische achtergrond. Het nieuws staat bol van. En logisch: het is de reden dat hij die gaybar is binnengestormd en 20 mensen van het leven heeft beroofd. Het is gewoon een vaststaand feit dat mensen uit islamitische landen en hun nageslacht tot in den treuren blijven vasthouden aan die ideologie. Het is geen wonder dat steeds meer prominente Amerikanen niet meer moslims in het land willen. Het lijf is in de VS maar het hart ligt in de woestijn waar moslims oorspronkelijk vandaan komen. Dat is gewoon een risico voor de maatschappij.quote:Op zondag 12 juni 2016 16:23 schreef Monolith het volgende:
[..]
Schattig, maar dat was de vraag natuurlijk niet. Je posts zijn nogal warrig, maar je leek te claimen dat het hier een Afghaan betrof wiens denkbeelden zijn beļnvloed door het leven in Afghanistan. Wat natuurlijk niet het geval is.
Zijn religie was helemaal geen onderwerp van discussie.
als ze Grindr op zn foon vinden pis ik in m'n broekquote:Op zondag 12 juni 2016 16:24 schreef Nintex het volgende:
Inmiddels meer bekend.
- Leanings towards Islam
- Disgusted by two men kissing according to his father
- Registered Democrat
twitter:jaketapper twitterde op zondag 12-06-2016 om 16:22:02Orlando authorities: 50 killed in LGBT nightclub terrorist attack reageer retweet
Grootschalige schietpartijen in het westen zijn vrijwel altijd groot nieuws. Schietpartijen komen vaak genoeg voor, maar het aantal slachtoffers hier is een stuk hoger dan gebruikelijk:quote:Op zondag 12 juni 2016 16:23 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Gebeurt niet vrij vaak? Het gebeurt om de haverklap. Zowel in de USA als in andere landen. En ik zou niet weten waarom het zo'n hoge impact heeft.
twitter:intlspectator twitterde op zondag 12-06-2016 om 16:24:39BREAKING: Orlando nightclub attack could be classified as deadliest terrorist attack on US soil since 9/11 reageer retweet
Het heeft vrij weinig met de PvdA van doen. Meer met leren discussiėren. Vage van de hak op de tak redenaties zijn niet bijzonder overtuigend. Als je wilt claimen dat de man gemotiveerd werd door islamitische overtuigingen prima, maar dat stelde je niet. Je gooide het op Afghanistan en daar is deze jongen niet opgegroeid. Simpelweg een kwestie van naar de feiten kijken.quote:Op zondag 12 juni 2016 16:24 schreef Peter_Rasmussen het volgende:
[..]
Zucht, de PvdA is ook weer aanwezig. Tuurlijk is religie onderwerp van discussie. Het gaat alleen maar over zijn ideologische achtergrond. Het nieuws staat bol van. En logisch: het is de reden dat hij die gaybar is binnengestormd en 20 mensen van het leven heeft beroofd.
...........quote:Op zondag 12 juni 2016 16:25 schreef Nintex het volgende:
twitter:jaketapper twitterde op zondag 12-06-2016 om 16:22:02Orlando authorities: 50 killed in LGBT nightclub terrorist attack reageer retweet
Oké, man. Misschien kun je in POL gaan discussiėren met de FOK!elite en laat ons FOK!plebs onze eigen gang gaan.quote:Op zondag 12 juni 2016 16:27 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het heeft vrij weinig met de PvdA van doen. Meer met leren discussiėren. Vage van de hak op de tak redenaties zijn niet bijzonder overtuigend. Als je wilt claimen dat de man gemotiveerd werd door islamitische overtuigingen prima, maar dat stelde je niet. Je gooide het op Afghanistan en daar is deze jongen niet opgegroeid. Simpelweg een kwestie van naar de feiten kijken.
Ik ben nou eenmaal nooit te beroerd voor een beetje ontwikkelingswerk.quote:Op zondag 12 juni 2016 16:28 schreef Peter_Rasmussen het volgende:
[..]
Oké, man. Misschien kun je in POL gaan discussiėren met de FOK!elite en laat ons FOK!plebs onze eigen gang gaan.
Omar Mateen, geboren in USA van Afghaanse ouders. Waarschijnlijk radicaal Islamitisch.quote:Op zondag 12 juni 2016 16:29 schreef BansheeBoy het volgende:
Is er al meer bekend over de toedracht?²
Heel sympathiek. Uiteindelijk gaat het alleen om de achtergrond. Een kind van islamitische Afghaanse ouders. De ideologie die alleen maar voor onrust en ellende zorgt. De reden dat hij die mensen heeft vermoord. Het is klaar als een klontje.quote:Op zondag 12 juni 2016 16:30 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik ben nou eenmaal nooit te beroerd voor een beetje ontwikkelingswerk.
Volgens mij zijn we daar een beetje te laat mee...quote:Op zondag 12 juni 2016 16:30 schreef Onnoman het volgende:
begint nu toch wel steeds meer weer een zieke terroristische aanslag te worden...
we moeten maar eens beginnen om het westen te zuiveren van dergelijke moslims..
Zuiveren? Pardon?quote:Op zondag 12 juni 2016 16:30 schreef Onnoman het volgende:
begint nu toch wel steeds meer weer een zieke terroristische aanslag te worden...
we moeten maar eens beginnen om het westen te zuiveren van dergelijke moslims..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |